לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מערכות הפעלה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-12-2007, 21:31
  עדי-אילת עדי-אילת אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.08.06
זיו גם כעבורי זה לא היה חדש ואם כתבתי, כי הפכתי
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "א) בשבילך כן, עובדה ש"הפכת את..."

את כל האפשרויות והגדרות הבנת בטעות כי יה עלי לשחג גם אם הגדרה הזו.
כאן עלי להוסיף, כי גם ב-Firefox אותה בעיה ( ואני טח לא צריך להזכיר לך, כי אין להגדרות שלו שום קשר להגדרות האקספלורר ) בהבדל אחד קטן - שם אני מקבל במקום דף ה-03 - דף לבן בשני מקרים ( גם בקליק על "תגובה" וגם בקליק על הזכוכית המגדלת ליד התמונות.
המסקנה ? העיה לא קשורה לדפדפנים והגדרותיהן.
אגב - ניטרלתי את 2 חומות האש ( זו של המערכת כך וכך לא מופעלת, אני מתכוון לשניה - Zone Alarm, אך ממילא אף אחת מהן לא התריעה ולא ביקשה כל אישור, כלומר - היא לא הגורם לבעיה. ליתר בטחון ניטרלתי זמנית ( לרבע שעה ) גם את האנטיוירוס כדי לבדוק שוב הכל בשקט, אך ללא הועיל - לא בהם הסיבה למסיבה.
מה שנוגע ל-Vista - נדבר שוב בעוד שנה. גם בתחילת השימוש ב-XP חצי המדינה היו נגדה וצעקו "הצילו", כעת נשארו מהם רק כמה איסטנסים בודדים על 98 או NT4 או W2K לרפואה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-12-2007, 17:20
  עדי-אילת עדי-אילת אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.08.06
גם ללא קשר אל דפדפן כלשהו יש בוודאי קשר
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "משמע, אתה מסכים איתי שאין קשר..."

אל הגדרה אחרת במחשב, או אל תוכנת אבטחה כלשהי, או לא -התקנת תוסף או "הרחבה" מה שמונע פה ושם הפעלת לחצנים כאלה, המתבטא במיוחד באתר חדשות של YNET. כל העצות שהביאו הנה קשורות רק בשינוי הגדרות IE, אותן ניסיתי לשנות בכל מיני דרכים, גם על ידי החזרתם אל "ברירת המחדל". אך לאחר נתקלתי בדיוק באותה תופעה גם בדפדפן אחר ( FF ) קלטתי, כי התקלה לא באה בגלל הגדרה לא נכונה ב-IE7.0.
ניסיתי ( למרות שידעתי מראש כי לא יעזור ) גם ניקוי "עוגיות", ניקוי קבצים זמניים, הפעלות מחדש ומה לא, הבעיה נשארה כפי שתיארתי אותה למעלה ללא שינוי.
מלבד תקלה זו ( אשר טרם הבנתי מה טיבה ) אני נהנה מכל רגע מה-VISTA, כמובן יש ללמוד מחדש חלק גדול מהאופציות והשינויים, גם איכן כל דבר נמצא. אך לאחר 10 ימי שימוש נראה , כי לא תהיה בזאת בעיה.
אגב - למרבה הפלא עובדים ב- VISTA גם יישומי "ענתיקה", למשל Norton Commander 4.0 ל-DOS משנת 1985. היום התקנתי גם ICQ2003 ( הגירסה המלאה היחידה של ICQ ), כמו כן תוכנת DOS עתיקה ונחמדה להמרת לוח שנה עברי ללועזי ולהפך, למרות שהיא משנת ייצור 1987 ( כ-20 שנה ).
אז לקבוע כבר עכשיו, כי VISTA לא שווה, דומה כמו כל רקדן בעל 2 רגליים שמאליות טוען, כי לא הוא אשם אלא הריצפה עקומה.

ישן 17-12-2007, 20:00
צלמית המשתמש של זיו
  זיו זיו אינו מחובר  
L'enfer, c'est les autres

חבר מתאריך: 21.11.01
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי עדי-אילת שמתחילה ב "גם ללא קשר אל דפדפן כלשהו יש בוודאי קשר"

אני אשאל אותך שוב; מאחר ששנינו מסכימים שזו לא בעיה בתוכנה כלשהי, אלא במערכת ההפעלה, האם אתה מעוניין להעביר את אשכולך לפורום המתאים?

לגבי ויסטה, כל המומחים הגדולים בכל הפורומים לא ממליצים לעבור אליה, עד שלא תצא SP רשמית (אמנם יצא משהו לפני כמה ימים, אני מחכה לדיווחים) כל בעלי המחשבים הניידים שקיבלו ויסטה עם המחשב, מחפשים נואשות אחר גרסת XP שתתאים להם. יצרנית המחשבים DELL החליטה לאפשר לכל מי שמעוניין להשתמש בXP במקום בויסטה עם המחשב שלו, לתת לו עותק חינם. כל הדברים האלו מעידים על מערכת שעדיין לא בשלה לשימוש. גרסאות בטא של תוכנות יכולות להיות נחמדות, כל עוד זה בתור תחביב (אני משתמש אפילו בגרסאות אלפא של תוכנות מסויימות) בשביל מערכת הפעלה, לא.
ואגב, יש לי מחשב לא הכי חדיש (AMD3800, 2GB-RAM 250GB-SATA2) אם אתקין עליו ויסטה, הוא יהיה איטי הרבה יותר מעכשיו. כך טוענים כל אתרי ההשוואות ברשת. למה אני צריך את זה? אולי כשאשדרג עוד שנה שנתיים, והחומרה תהייה יותר חזקה, אחשוב על זה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:14

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר