לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-12-2007, 12:09
  GERRY GERRY אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.07.06
תודה לספורטאים למאמנים ולהנהלת הקיקבוקס בישראל

כל הכבוד לכל הספורטאים מנצחים ומפסידים כולכם מצוינים ואתם =10 תודה לכם
למאמנים תודה על הישתתפותכם על השקעתכם הרבה כדי להביא ספורטאים ניפלאים שכאלו לענף הקיקבוקס בישראל על והצליחו
להתאחדות סוגי הקיקבוקס תודה לכם על כל העבודה הקשה ליו"ר מר האני סאקס לסגן היו"ר מר אורי צבי
אני מודה לכם מכל הלב על קיום אליפות ישראל לנוער הראשונה המוכרת מטעם מדינת ישראל וראשות הספורט
אני מודה לעיריית יהוד לראש העיר מר יוסי בן דוד לסגניו מר ורדי בושארי ומר משה שבת מחזיק תיק הספורט
אשר תרמו את האולם ליומים של אליפויות ישראל לנוער מגיע להם תודה ענקית
למנהלת ליגת העל בכדורסל וטוטו ווינר ולמר אבנר קופל יו"ר המנהלת תודה על הענקת החסות לאליפות ישראל לנוער
מי יתן וירבו אנשים כמותכם ועזרתכם לענף חשובה כיום ובעתיד
תודה מיוחדת לצוות הרופאים מר יוסי עמר שדאגו לשלום הספורטאים ללא דופי
תודה ענקית ל FIGHT TV ששידר וצילם את כל אליפות ישראל לנוער מר אושרי שוב תודה ענקית
בהקשר להפקת אליפות ישראל לנוער דבר אשר דרש מימני לא מעט זמן ימים כלילות כדי להפיקו
ישום לקחים הופקו מצידי כבר אתמול לדעתי רובו של הארוע עבר בצורה חלקה מכובדת וטובה ביותר
הדלקות נרות חנוכה ניגון הימנון התיקווה עליית הספורטאים ללא עיכובים מיותרים הרוב תיקתק כמו שעון
שוב תודה ליו"ר מר האני סאקס ולסגנו מר אורי צבי
אני רוצה לאחל לשניכם לעבוד יחדיו אתם יכולים לעשות את זה אתם יכולים להצעיד את הענף קדימה יותר ויותר
אני לרשותכם תמיד בכדי לעזור לכם להגיע עם " התאחדות סוגי הקיקבוקס בישראל " למקומות הראויים לה
תודה שלכם בספורט חבר הנהלת התאחדות סוגי הקיקבוקס בישראל
ג'רי מזרחי

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:18

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר