לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - ברוכים הבאים לפורום מוטוריקה ורכב, אנא קראו את כללי הפורום - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > מוטוריקה ורכב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-12-2007, 04:09
  Scorpion-X Scorpion-X אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.10.06
שלח הודעה דרך ICQ אל Scorpion-X
סקודה פליסיה

אני עומד לפני טסט רביעי כן חרא איזור טסטים חרא טסטרים ואני לחוץ כמו טמפון בטסטים :]
בכל מקרה אני מתכנן לקנות רכב יש לי כסף העניין הוא שאני מחפש רכב טוב נוח חסכוני וזול
היחיד שעמד כמו שיצא לי לראות עד עכשיו בכל הקריטריונים זה הסקודה פליסיה
יצא לי לראות באתרי יד שניה סקודה פליסיה שנת 95-97 במצבים טובים זולים יחסית לדוגמא שנת 96 ב 6000 וכו' העניין הוא שמעניין אותי לדעת אם הוא כזה זול יכול להיות שהוא עושה בעיות וכבר רצוי לקנות רכב אחר לגבי פולקסווגן ידוע לי לפי מה שקראתי בויקיפדיה הגרסא האנגלית כתוב על הרכב שהוא בין הרכבים הראשונים שסקודה ייצרה אחרי שפולקסווגן קנו אותה מה שאומר שאין ממש סיבה לדאגה אך בכל זאת
אני אנצל את העובדה שיש לי עוד קצת זמן עד הקניה עצמה ושואל אותכם פה מה אתם חושבים על הרכב הבנתי גם שהגרסא של ה 1300 סמ"ק חלשה מדי מה אתם אומרים מה לעשות ?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-12-2007, 11:59
  Scorpion-X Scorpion-X אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.10.06
שלח הודעה דרך ICQ אל Scorpion-X
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי djfm שמתחילה ב "מה התקציב שלך? ולאיזה מטרות..."

אמממ התקציב בעיקרון הוא עד 10 אלף נגיד המטרות הם פשוט מכונית שתיקח אותי ממקום למקום אני לא מחפש מהירות לא פתיחות לא כלום אם הייתי רוצה להרוס את הרכב ככה הייתי משקיע יותר כסף והורס אותו
אני גם כנראה אעשה נסיעות ארוכות לפחות פעם בשבוע נסיעה מאיזור תל אביב לעמק חפר (איזור נתניה)
שזה נסיעה של בערך 45 דקות יוצא ככה שיהיה רכב אמין טוב לגבי המהירות שיאיץ כמו רכב נורמאלי לא רוצה להרגיש שאני יושב בעגלה אם אני נכנס לדוגמא לכביש מהיר או בין עירוני או גאה למשל שירביץ אתה מבין אותי? שלא יעשה בעיות זה הכל אני יודע למשל שגולף של אותה שנה תעמוד בקריטריונים האלה רק שגולף הרבה יותר יקרה העניין הוא שאני חושב על הרכב הזה כי הוא מיוצר כמו הגולף מי שראה את הבפנים של הרכב האיזור של ההגה והמזגן וכו' יודע שהוא מאוד דומה לדשבורד של הגולף זאת אומרת שעשו אותו מאוד דומה לגולף במובנים מסויימים (רכב ששייך לפולקסווגן) והוא זול בגלל השם או משהו כזה השאלה שלי היא אם הוא זול רק בגלל השם או שהוא עושה בעיות כמו המחיר שלו ? ואיזה בעיות יכולות להיות לו מה המחלה של הרכבים האלה במילים אחרות

מצטער על החפירה
תודה מראש
כפיר :]

ישן 22-12-2007, 17:20
צלמית המשתמש של האיטלקי הצוהל
  האיטלקי הצוהל האיטלקי הצוהל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.08.07
שלח הודעה דרך ICQ אל האיטלקי הצוהל
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי ssehs שמתחילה ב "קח איזו פיאט .... אונו 1400..."

ממש אונו מול פליסה אמממ איפה אתה חיי איש?
אם הפיאט יש לך סיכויים הרבה יותר גדולים להיות במוסכים ותקוע בצידי הדרך במיוחד בחורף!
נכון שלא מדובר על כל האונו שיש בארץ אבל אין מה לעשות פיאט זה פיאט!
ברשותי פליסיה 1600 שנת 97 ואני ממש מרוצה מהאוטו כמו שאמר פותח השרשור הרכב הוא פולקסוואגן לכל דבר, אפילו כתוב לך ברשיון רכב "תוצרת מנוע- פולקסוואגן" אם הדאגה שלך היא מנוע חלש אז אל תאגה המנוע הזה דיי חזק ולא נופל ממאזדה 3 או סיביק מנסיון! כמובן אם הרכב שמור והמנוע במצב טוב...
אגב הרכב כן אם הגה כח ואפילו 2 חלונות חשמל! אני ממש ממליץ!
שאלת על "מחלה" של הרכב, אם תנהג לרוב נהיגה "עצבנית" אז הקלאץ' יגמר דיי מהר, לכן אם תנהג חלק ולא עצבני אז לא לתיהיה שום בעיה.
הרכב אצלי משנת 2002 ואני ממש מרוצה!
חפש רק את ה1600 ה1300 זה כבר מנוע של סקודה והוא באמת חלש ולא כדאי להתעסק איתו עדיף VW
ולגבי המחיר, הוא ככה בריצפה בגלל שאין לו שוק ובגלל שיש אנשים שחושבים שאונו יותר טובה מפליסיה...
בכל מקרה תעשה בדיקה לרכב ואם הוא יצא סבבה אז תקנה ותהנה

אם יש לך שאלות תשאל ואני יענה לך...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:02

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר