לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-12-2007, 21:08
  Dj Fistok Dj Fistok אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.10.04
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי rlsf שמתחילה ב "אתה מודע לזה שעשית שטות..."

תיראה לא היה לי תקציב לקנות מחשב כמו שכולם קונים פה ב - 4000 וב - 5000 ש''ח !! היה לי כולה 1500 ש''ח וזה הדבר הכי טוב שאפשר למצוא אין משהו אחר ! הלוח הזה תומך במעבדים הכי חדישים של אינטל וזה מה שאני צריך ! הלוח תומך ב - DDR2 וזה בדיוק מה שאני צריך !! ויש לו יציאת PCI e !
מה שאני צריך זה כולה כרטיס מסך טוב שבעתיד אני אקנה אותו וזיכרון שזה ממש לא בעיה לשדרג !
המחשב הזה מיועד אך ורק לאינטרנט ולמשחקים מסויימים מאוד שביררתי את הדרישות מערכת שלהם והם ירוצו יפה מאוד על המחשב הזה !
כרגע זה הרבה יותר טוב ממה שיש לי ! ודבר שני פרסמתי כמה פעמים בלוח מפרטים ולא ענו לי אז אני יסתפק במידע שאני קורא בפורום ויסתדר לבד !
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-12-2007, 21:20
  rlsf rlsf אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 09.10.04
חבל
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי Dj Fistok שמתחילה ב "תיראה לא היה לי תקציב לקנות..."

1. פירסמת הודעה אחת בדיוק בפורום מפרטים, ולמעשה גם אותה לא פרסמת שם אלא בפורום חומרה.
2. בהודעה שכתבתי כשהעברתי לך את ההודעה ביקשתי ממך לקרוא את שני העוגנים בפורום מפרטים. כפי שאפשר לראות מהמפרט של המחשב שקנית - כנראה שלא התייחסת לבקשה שלי.
3. אם לא ענו לך במהלך יום (24 שעות) מותר לך להקפיץ את ההודעה.
4. גם ב 1500 ש"ח אפשר להרכיב אחלה מחשב, למרות שהוא כמובן לא יסחוב את COD4, אבל מצד שני, גם המחשב החדש שקנית לא יסחוב אותו.
אגב, הנה מחשב שנבנה לא מזמן ב 1500 ש"ח:
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...&highlight=1500
5. אתה אומר הרבה דברים על המחשב שקנית, ורובם לא נכונים:
הוא לא תומך במעבדים האחרונים של אינטל (אף מעבד עם FSB של 1333Mhz לא יכול לעבוד עליו), הוא תומך בדור הלפני אחרון שלהם:
http://global.msi.com.tw/index.php?...0&cat3_no=#menu
הוא תומך ב DDR2 - בדיוק כמו כל לוח אם אחר שתקנה היום, זאת לא סיבה להתפעל ממנו.
יש לו יציאת PCIE - שוב, כמו כל לוח אם אחר שתקנה היום, זאת לא סיבה להתפעל ממנו.
לפי ה "מפרט" הזה ברור לי מאיפה הוא נקנה, אגב את המעבד שקנית לא מייצרים יותר וכרטיס המסך הזה לא שווה הרבה יותר מכרטיס מסך מוכלל.

ישן 17-12-2007, 22:02
  rlsf rlsf אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 09.10.04
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי Dj Fistok שמתחילה ב "[QUOTE=rlsf]1. כן 2. יש בו..."

1.בשורה אחת: ביצועים לא מודדים לפי Ghz או לפי כמות זיכרון המטמון שלו, אלא לפי מבחני ביצועים, על פיהם ה 3800 X2 עדיף על המעבד שלך.
נקודה למחשבה: ה E4400 של אינטל עובד ב 2.2Ghz ומגיע עם 2MB זיכרון, בכל זאת הוא מציג יכולות הרבה יותר גבוהות מהמעבד שלך.
2. זאת אומרת שאין הצדקה לשלם כסף נוסף על כרטיס מסך לא מוכלל שיתן לך ביצועים כמעט זהים לכרטיס מוכלל, תחשוב על זה לרגע - היית משלם 300 ש"ח בשביל לקבל תוספת ביצועים של 5-10%? בכסף הזה אתה יכול להחליף את המעבד או לשדרג את הזיכרון ולקבל תוספת ביצועים הרבה יותר גבוהה.

את ההבהרות האלה היית צריך לכתוב בפורום מפרטים בבקשה שלך, עכשיו זה כבר חלב שנשפך.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:49

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר