לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-12-2007, 13:35
  zxccxz zxccxz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.02.07
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי Dark_Element שמתחילה ב "עדיף לי אז לרשום מטכ"ל שייטת..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Dark_Element
עדיף לי אז לרשום מטכ"ל שייטת חובלים??
ושאלה אחרת בבר אור,כמה זמן יש לי לעשות שכיבות שמיכה וכפיפות בטן,כי אני מתאמן על זה לפי הזמנים האלו

לפי דעתי תרשום מטכל-חובלים-שייטת
תשמע לכל בחירה שלך יהיו יתרונות וחסרונות כמו שאמרו פה הסימון לא חשוב אם אתה רוצה 669 אתה צריך להגיע לשם לא משנה מאיזה יגבוש ולהשקיע הכל בכל גיבוש שלא תלך.
החסרונות לפי דעתי:
מטכל - ראיון עם פסיכולוג אפשר ליפול בראיון ולא מקבלים לא גיבוש ולא גיבוש המשך 669
חובלים - מיוני צוות ים - באמת יכול להיות שתיפול במיונים לצוללות ולא תקבל חובלים ואז לא יהיה לך גיבוש המשך 669
שייטת - בעיקרון המינוים המוקדמים זה בעיקר מבחנים פסיכוטכניים כולם כמעט עוברים את זה הבעיה היא שביגבוש שייטת בניגוד לשאר הגיבושים מפרישים במסעות והם מאוד מאוד מאוד קשים. אפשר לסיים אותם אבל זה הרבה כוח רצון והרבה מאוד פורשים ככה שהסיכוי שלך לפי דעתי לסיים גיבוש מטכל יותר גבוה משייטת,וחובלים בכלל אין מה לדבר אתה תסיים אותו בלי בעיה.
בשורה התחתונה לפי דעתי כדאי לך להשקיע הכל ביום סיירות ולקוות לקבל גיבוש מטכ''ל אתה תסיים אותו כמו גדול ואם לא תתקבל תוכל לבקש המשך ל 669 הרבה חברים שלי עשו את זה...

בקשר לבר-אור אל תתאמן על זמנים זה לא חשוב תמיד בבית יהיו לך תוצאות יותר טובות כי זה מאוד קפדני הבדיקת בר-אור מפסיקים אנשים באמצע אם הם לא עולים נכון בבטן או יורדים כמו שצרייך בידיים.
פשוט תתאמן ותנסה להשיג את התוצאות הכי טובות שאתה יכול.

בהצלחה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-12-2007, 22:23
צלמית המשתמש של tomcarr
  משתמש זכר tomcarr tomcarr אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.11.07
סיכום
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Dark_Element שמתחילה ב "[שאלה]יום סיירות"

בוא אני יסכם לך את כל היתרונות והחסרונות להגיע ל 669 מכל יחידה ביום סיירות ואתה תבחר.
שייטת- הגיבוש קשה, אבל הרגע שאתה מתקבל לשם ביום סיירות אין לך שום מיון ואתה בא ישר לגיבוש.
מטכ"ל- החסרון הוא שיש לך ראיון פסיכולוג, שישלח אותך לחובלים במידה ולא תעבור ומשמה אתה יכול ליפול לצוללות ולא לקבל גיבוש 669.
חובלים- החיסרון הוא שאתה יכול לא לעבור תמיונים למחורת או להיתקבל לצוללות משם אתה לא תיהיה זכאי לגיבוש המך 669, אבל היתרון הוא שזה הגיבוש הכי קל.

בקיצור תשקול ותעשה תבחירה שלך לבד. זה נכון אגב מה שאמרו פה שגם אם תשים חובלים ראשון אתה יכול לקבל מטכל או שייטת אם תיהיה טוב. אבל אם תשים שייטת ראשונה או מטכל ראשון ותיהיה ברמה שלהם תקבל אותם ואם לא תקבל חובלים.

ישן 16-12-2007, 23:15
צלמית המשתמש של roboman
  משתמש זכר roboman roboman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.05
גיבוש מטכ"ל הרבה יותר קשה
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי zxccxz שמתחילה ב "[QUOTE=roboman]לאחר יום..."

גם מהבחינה הפיזית וגם מהבחינה המנטאלית (ככה גם אמרו החבר'ה בגיבוש שהיו בגיבוש גדנ"ע של השייטת.. עוד לפני שהבחורצ'יק המסכן טבע ומת)
אני יודע שעברת את גיבוש שייטת וסביר להניח שאתה מנסה "להגן" עליו ולהגיד שהוא הכי קשה כי אתה מלך גיבור...

לרוב, החבר'ה בגיבוש מטכ"ל הם מאוד חזקים כיוון שיש סינון פיזי ביום סיירות.
נוסף על זאת, ביום השלישי מנפים מהגיבוש את כל מי שאין לו סיכוי להגיע ליחידה (ביניהם נמצאים החבר'ה עם הכושר הירוד שלא הצליחו במסע... מהקבוצה שלי, עפו כל החלשים)

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://i27.photobucket.com/albums/c195/sniper434/28773436.gif]

נערך לאחרונה ע"י roboman בתאריך 16-12-2007 בשעה 23:17.
ישן 17-12-2007, 14:10
  IsraelAtHeart IsraelAtHeart אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.12.06
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי roboman שמתחילה ב "יש לזה 2 סיבות"

אז אני יגיד לך שהאנשים שמקבלים שייטת ביום סיירות הם מעטים לעומת אלו שמקבלים מטכ"ל... בדר"כ זה בין 15-25 שמקבלים שייטת... ובין 40-50 אם לא יותר שמקבלים מטכ"ל... (ואני מודע לכך שנופלים אצלכם בפסיכולוג).

עכשיו אתה אומר לי שניב ועומר שקיבלו שייטת נופלים מהחבר'ה של מטכ"ל? אז איך הם קיבלו שייטת?
ואתה יודע גם שהרוב מסמנים מטכ"ל... אז פשוט הם טובים אז מטכ"ל יקחו אותם כי הם סימנו ככה... מי שמסמן שייטת גם אם הוא יהיה הכי טוב ביום סיירות שייטת יקחו אותו... וזה מגיע למצב שחבר'ה טובים מאוד מגיעים לגיבוש שייטת... לא נופלים מהחבר'ה של מטכ"ל.

בקיצור אני לא מבין על מה הויכוח... זה ידוע שההפרשה בשייטת היא מאסיבית הרבה יותר מבמטכ"ל בגלל זה קשה יותר לסיים גיבוש שייטת מאשר לסיים גיבוש מטכ"ל.
לגבי הבדלי הקושי בין שני הגיבושים? נתון בספק.

גדס"ר צנחנים, מרץ 08.

ישן 17-12-2007, 15:21
  zxccxz zxccxz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.02.07
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי roboman שמתחילה ב "גיבוש מטכ"ל הרבה יותר קשה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי roboman
גם מהבחינה הפיזית וגם מהבחינה המנטאלית (ככה גם אמרו החבר'ה בגיבוש שהיו בגיבוש גדנ"ע של השייטת.. עוד לפני שהבחורצ'יק המסכן טבע ומת)
אני יודע שעברת את גיבוש שייטת וסביר להניח שאתה מנסה "להגן" עליו ולהגיד שהוא הכי קשה כי אתה מלך גיבור...

לרוב, החבר'ה בגיבוש מטכ"ל הם מאוד חזקים כיוון שיש סינון פיזי ביום סיירות.
נוסף על זאת, ביום השלישי מנפים מהגיבוש את כל מי שאין לו סיכוי להגיע ליחידה (ביניהם נמצאים החבר'ה עם הכושר הירוד שלא הצליחו במסע... מהקבוצה שלי, עפו כל החלשים)

אתה מדבר כל כך הרבה שטויות זה לא חכמה שחבר'ה שפרשו במסע בגיבוש באים לגיבוש מטכ''ל ואומרים שהוא יותר קשה.

דבר שני בקשר ליום סיירות יש לי רק דבר אחד להגיד לך : בולשיט.
אין לך מושג בכלל אולי בצוות שלך החבר'ה שהיו יותר חזקים פיזית ומנטאלית קבילו מטכ''ל אבל אל תחשוב שככה זה במאות צוותים אחרים ביום סיירות.

לא אמרתי שגיבוש מטכ''ל יותר קל מגיבוש שייטת כי לא ההיתי שם אולי אני יהיה ... יש הרבה דברים הרבה יותר קשים מבשייטת למישהו אחד כמו האסון טבע ולמישהו אחר בגיבוש שייטת הקור של המים אולי יותר קשה אל תשווה בינהם שניהם קשים מאוד.
אני רק אמרתישגיבוש מטכ''ל יותר קל לסיים וזה עובדות לא מפרישים אותך בגיבוש מטכ''ל וביגבוש שייטת כן הסיכוי שלך לסיים גיבוש שייטת נמוך מאוד מאוד מאשר לסיים גיבוש מטכ''ל וזה עובדות !
אל תשווה את הניפוי ביום השלישי לגיבוש למסעות בשייטת כי פשוט לא ההיית שם.

ודבר אחרון אני לא מגן על השייטת הדבר האחרון שמעניין אותי זה המאבק בין היחידות מי יותר טוב וכו'.. זה פשוט מטומטם מה שחשוב זה שהולכים לשרת את המדינה בקרבי ולא משנה איפה ! העיקר להיות קרבי !!!
ישן 17-12-2007, 16:25
צלמית המשתמש של UR5076
  UR5076 UR5076 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.08.07
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי zxccxz שמתחילה ב "[QUOTE=roboman]גם מהבחינה..."

אני מאמין שיש משהו נכון במה שהוא אמר לגבי הסינון הפיזי שיום סיירות עושה, אבל זה נכון לגבי שני הגיבושים!
גיבוש גדנ"ע שייטת מול גיבוש מטכ"ל דרך יום סיירות וגיבוש גדנ"ע שייטת מול גיבוש שייטת דרך יום סיירות.
יום סיירות זה עוד שלב מיוני לגיבוש ומעלה את רמת המשתתפים בגיבושים: איכותית, פיזית ועוד גורמים שאני לא מודע להם. בגלל זה אני משער שיותר קשה להתבלט בגיבוש דרך יום סיירות מאשר בגיבוש גדנ"עים.
לגבי מה יותר קשה שייטת או מטכ"ל. לא יודע. נראה לי שלכל בן-אדם זה אחרת.
יש אנשים שעברו גיבוש מטכ"ל ולא יסתדרו עם המבדקי מים בשייטת ויש אנשים שעברו גיבוש שייטת שלא יסתדרו עם המבדקי חשיבה בגיבוש מטכ"ל.

אני חושב שהתחרות בין היחידות מגניבה דווקא! כל עוד בוחנים את היכולות על האויב ולא אחד על השני זה מעולה!

דוגרי העיקר קרבי.

ישן 17-12-2007, 17:46
צלמית המשתמש של Army_Boy
  Army_Boy Army_Boy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.07.06
קטעים שלדג הכי קשה
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי roboman שמתחילה ב "יש לך כמה טעויות"

חברס אתם סתם מתווכחים

אוהד, כמו שהבחור ההוא לא היה בגיבוש מטכ"ל באותה מידה גם אתה לא הייתה בגיבוש שייטת.
זה לא שלוקחים את ההכי טובים למטכ"ל דרך היום סיירות
אצלי ביום סיירות אני היחיד מכל הצוות שסימן שייטת במקום הראשון ואני יכול להגיד לך בוודאות שהייתי הכי טוב בצוות וקיבלתי שייטת

כל גיבוש הוא קשה מהבחינה שלו
אני מאמין שגיבוש מטכ"ל יותר אינטנסיבי ומשביז מגיבוש שייטת שיחסית נוח ויש הרבה זמן "לסתלבט ולנוח"
אבל זה לא אומר שאי אפשר לשרוד את זה
לעומת המסעות בגיבוש שייטת שזה 2,3 שעות ששוות יום שלם כמעט ואני יכול לחתום לך שכל מי שסיים גיבוש מטכ"ל לא בוודאות היה מסיים גיבוש שייטת אולי חצי אם לא פחות .. כי המסעות שם זה נטו נטו נטו כושר ואנשים סוסים ! יכול להיות מישהו מסוגל לעבור את העינויים של גיבוש מטכ"ל או שלדג ולזחול במשך 5 שעות ברציפות אבל במסע הזה הוא פשוט לא יצליח כי אין לו מספיק כושר גופני ולאו דווקא רצון !
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:01

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר