לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-12-2007, 12:16
  assaf tolko assaf tolko אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.06.06
כן טוב...
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי צנחן1 שמתחילה ב ""הרי ידוע" .... זה מעניין. ..."

אני יכול לתת לך (אם מאוד מתחשק לך) לא מעט דוגמאות של אנשים מיחידות כאלה ואחרות, רובן לא סיירת מטכ"ל, שעדיין משרתים בצה"ל ויכולים בתיאוריה (וגם בפועל לעיתים) לקבל דו"ח מש"צ. הבעיה שענישה הם לא יספגו כתוצאה מהדו"ח הזה, מקסימום נזיפה בצורת נו נו נו (עם האצבע מתנופפת).

אולי בגלל נורמות כאלה לוחמי הסיירת גם החליטו לרדוף ש"צ ובעבר הלא רחוק החליטו שמב"ס מסויים על היין שלהם וסללו כביש פרטי ליחידה, אני בטוח שגם זה נעשה כמחווה לימי הפלמ"ח העליזים...

אני לא בא ולהגן כאן על מ"צים ולהגיד שהם עושים עבודת קודש (כי הם לא), אבל הגבולות קצת נראו לי הטשטשו אצל חלק מהחיילים בצה"ל ואני לא רואה סיבה מהותית שחייל שמסתובב על ב' (ללא אישור) עם אקדח בחגורת הסקוץ' והאסולו שלו וזיפים בני שבוע (שוב, ללא אישור) במקום על אזרחי כשיש לו תעודת לוחם, יתפלא שש"צ מעז להיטפל אליו ולתת לו דו"ח. אתה רוצה לעשות פוזות סבבה - אל תתפלא שאחרי זה אתה חוטף.

אני לא אומר שזה המקרה כאן כי מן הסתם לא ראיתי את הכתבה, אבל זה פשוט הקפיץ לי את הסוגיה.

בכל מקרה, כשחיילים בצה"ל מרגישים שהם "מחוץ לצה'ל" בכל מה שנוגע לכללי הופעה והתנהלות מקבלים אירועים כמו זה.

נערך לאחרונה ע"י assaf tolko בתאריך 17-12-2007 בשעה 12:25.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-12-2007, 00:01
  Gevaldic Man Gevaldic Man אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.08.04
Thank you
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי צנחן1 שמתחילה ב "[font=Verdana]בימים האחרונים..."

As silly as it sounds, it's just wrong. The norms in this unit are absoultly not intouch with the rest of the IDF- for the good and for the bad.

In defence For the Unit, We have to understand that NO MATTER what unit you serve in, or anyplace in lide, you will always have the rotten apples that need to be dealt with. Cannot be that a proffesional unit such as this one be damaged in the public eye do to Hooligan acts.

It's unfortunate, how in the IDF, at any level, we have the ability to excel at our task.... when its against ourselves.
If only those soldiers had such intensity when it came to opertations etc.
You can almost be csertain, thata soldier who allows himself to do sucha criminal act is someone that has confiudecn that he is "protected" from above. No soldier, who never knew anyone in the unit, or any "ksharim, would put himself on such an edge and risk everything that he's worked for to get back at a MP instead of just letting it be that funny story you laiugh about with ur freinds around a couple of beers on the weekend exchanging ammusing experiences.

for my own personal reasons im not a big fan of MP or anythign that has to do wiht that Crops, i hope they do their name justice for once, and actually go after these guys (as much as i hate to say it as it's me saying to go after my own self and friends)

ישן 17-12-2007, 22:54
צלמית המשתמש של סירפד
  סירפד מנהל סירפד אינו מחובר  
מנהל פורום צבא ובטחון

חבר מתאריך: 04.05.02
בתור זה שמכיר את התחום משני צדדיו...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי assaf tolko שמתחילה ב "עובדה - נקמתה של סיירת מטכ"ל"

אני אחד מאלה שמצד אחד היו שייכים לחיל מ"צ, וגם אחד מאלה שברחו מהשוטרים הצבאיים בגלל השילוב הלא-ראוי של מדי ב' ונעלי בית "קיפי"... לכן, אני מסתכל על העניין משני הכיוונים בו-זמנית.

אם - ובדגש חזק על "אם" - הסיפור נכון, יש לנו כאן מצב מעניין מאוד: מצד אחד היחידה הכי יוקרתית בצה"ל (לפחות אחת מהן) מול החיל הכי שנוא ומאוס בו. על פניו מדובר במקרה שעם כל הכבוד ליחידה שעשתה אותו, דורש טיפול חד, מוחלט, ובלתי מתפשר. כמו שאזרח פשוט התוקף שוטר שנותן לו דו"ח תנועה ייכנס לכלא להרבה זמן (או לפחות אמור), גם כאן רשויות החוק הצבאיות צריכות לעמוד על הרגליים האחוריות כדי להזכיר שעדיין יש חוק בצבא ולנציגיו יש את מלוא הגיבוי.

להזכירנו:
בשנת 1969 תקפו שלושה חיילי חי"ר שוטר צבאי שפנה אליהם בטרמפיאדה ליד עוג'ה אל-חפיר (קציעות). השוטר הוכה קשות הכל חלקי גופו, בגדיו נקרעו ממנו והוא נתלה עירום עם הרגליים למעלה בפרדס ליד הכביש. באותו מקרה המשטרה הצבאית הגיבה בצורה חסרת פשרות, כי יש גבול שאותו לא חוצים ובמיוחד כשהמותקף הוא one of our own. בעקבות חקירה עיקשת נתפסו, נשפטו והורשעו שלושה חיילי גולני - הם קיבלו עונש מירבי של שלוש שנות מאסר בפועל.

אם הסיפור על סיירת מטכ"ל נכון, אני מקווה - ויודע שזו תקוות שווא - שאותם חיילים יזכו ליחס דומה.

ישן 18-12-2007, 00:02
  Gevaldic Man Gevaldic Man אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.08.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי assaf tolko שמתחילה ב "עובדה - נקמתה של סיירת מטכ"ל"

As silly as it sounds, it's just wrong. The norms in this unit are absolutley not intouch with the rest of the IDF- for the good and for the bad.

We have to understand that NO MATTER what unit you serve in, or anyplace in life, you will always have the rotten apples that need to be dealt with. Cannot be that a proffesional unit such as this one be damaged in the public eye due to Hooligan acts.

It's unfortunate, how in the IDF, we have the ability to excel at our task.... when its against ourselves.
If only those soldiers had such intensity when it came to opertations etc.
You can almost be certain, that a soldier who allows himself to do such a criminal act is someone that has confidence that he is "protected" from above. No soldier, who never knew anyone in the unit, or any "ksharim, and made it to the Unit the old hard working way of passing the required tests and training regime without the help of "big brother', would put himself on such an edge and risk everything that he's worked for to get back at a MP instead of just letting it be that funny story you laugh about with ur freinds around a couple of beers on the weekend exchanging ammusing experiences.

G-D knows how many times I would drive to a non-combat base for my unit's perposes and id be hassled by the RASAR or even Mashakei Mishmaat, who at the time, i felt were little chutzpannim pishers and have no right to tell me what is allowed and not. I remember crossing the line one day with my act, and even got the mashak;'s email who served in Kastina at his base in MAZI and wrote him apologizing and to continue to do his job well.

For my own personal reasons im not a big fan of MP or anythign that has to do wiht that coprs, i hope they do their name justice for once, and actually go after these guys (as much as i hate to say it as it's me saying to go after my own self and friends)
__

נערך לאחרונה ע"י Gevaldic Man בתאריך 18-12-2007 בשעה 00:07. סיבה: spe;;ing
ישן 18-12-2007, 01:20
  NOKER NOKER אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.09.04
לפי מה שהבנתי משיחה עם בחור מהיחידה,

קודם כל "מדובר על סיפור מלפני 20 שנה, איך ששמענו על הכתבה צחקנו כי זה סיפור די מוכר".

בגדול מדובר על חייל שהיה על ב' ונתבקש לעמוד בחנייה או משהו כזה ולכוון מכוניות לאיזה טקס (לא ברור בדיוק על מה מדובר).
ניגש אליו שוטר צבאי וביקש לראות פטור למדי ה-ב'. לחייל לא היה כזה והוא בכלל היה בתפקיד שנשלח אליו, הם התחילו ויכוח קטן שהתפתח לידיים ולבסוף השוטר היכה את החייל ואזק אותו. החייל ניסה להסביר לו שהוא בתפקיד וזה לא שהוא הלך לטייל על ב' כי בא לו.
לאחר מכן חבריו של החייל ליחידה באו "לסגור חשבון" עם השוטר.

הסיפור עולה עכשיו מכיוון שאותו שוטר מבקש לתבוע את אותם חיילים ורוצה להוציא כסף.

אין ספק שההתנהגות של החיילים ממש לא ראויה, אבל ניפחו את הסיפור הרבה יותר ממה שהיה...
ישן 19-12-2007, 11:58
  אישגדול אישגדול אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.09.06

בהנחה שמדובר באותו אירוע, מדובר על לוחם שירד מרכב של היחידה בצומת בית ליד, כאשר הוא על אזרחי חלקי ועם נשק. נוסיף במאמר מוסגר שמדובר על לוחם שניתן לטעות בו שהוא בן מיעוטים.
השוטר הצבאי חשב ככל הידוע לי שמדובר בערבי שגנב נשק, וקפץ עליו מאחור. הלוחם הגיב כפי שכל אדם מיומן יגיב במצב כזה - וכשהפיל את השוטר קפצו עליו עוד מספר שוטרים ועצרו אותו.
מפקד הצוות הגיע לבסיס המשטרה הצבאית בבית ליד ודרש לשחרר את הלוחם, המ"צ סרבו, ואז חזר כל הצוות לצומת בית ליד וחטף את השוטר, לקח אותו לפרדס באזור בית ליד (לא בשטחים!) קשרו אותו לעץ, אני לא זוכר ממה שסופר לי אם גם הכו אותו (אני מניח שכן), והשאירו אותו שם.
ככל הידוע לי חיילים מהצוות נכנסו לכלא עקב האירוע.
האגדה מספרת שהצוות חזר ליחידה וגילה שהיחידה הוקפצה עקב חטיפת שוטר צבאי בצומת בית ליד....
למיטב זכרוני האירוע היה בשנת 85 או 86.
ולכל מי שמתכוון למחות על בטחון שדה - האירוע פורסם כבר אז בתקשורת (כמובן תחת השם "יחידה מובחרת").

ישן 19-12-2007, 22:03
צלמית המשתמש של שם המשתמש בשיפוץ
  שם המשתמש בשיפוץ שם המשתמש בשיפוץ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.06.05
שלח הודעה דרך ICQ אל שם המשתמש בשיפוץ
גם ככה הכל מנופח בתשקורת שרק הורסת אותנו אבל

מה שכן לוחם ותיק מאוד ביחידה שכיום במילואים סיפר על מקרה שקרה עם אחד ממפקדי היחידה שהוקפץ לבסיס או לאירוע אני לא זוכר וניידת של משטרה צבאית עצרה אותו וכשהשוטר ניגש אליו הוא ניסע להסביר לו בעדינות שהוא ממהר ושהוא לא ממש יכול להסביר למה השוטר התעקש והוא אמר לשוטר שהרשיונות בתא הכפפות כשהשוטר רכן לכיוון התא הוא סגר עליו את החלון וגרר אותו כמה מטרים בנסיעה ושיחרר אותו ואמר שהוא באמת ממהר ושהוא מצטער ושם גז כל זה קרה גם לפני 20 בערך היום מדבר כזה התקשורת הייתה עושה קרקס

ישן 20-12-2007, 20:31
  YGH YGH אינו מחובר  
יגיל הנקין. ד"ר להיסטוריה צבאית, חוקר במחלקת היסטוריה של צה"ל

חבר מתאריך: 16.02.04
צודק!
בתגובה להודעה מספר 58 שנכתבה על ידי edi89 שמתחילה ב "מה זה משנה לפני כמה זמן זה קרה?"

מה שמזכיר לי את הסיפור הנורא שבקרוב אחשוף בתכנית התחקירים החדשה שלי ("חראתאחקירי - תחקירים שגורמים להתאבדות"), על המקרה הנורא שאירע כאשר אנשי 'השומר' ניסו לירות בלישנסקי. המזעזע הוא, שבג"ץ לא הורה לפרקליטות לחקור את זה, אמנסטי לא התערבו, CNN לא הקדישו לפרשה ולו אייטם אחד (!) והשלטונות לא טרחו להקים ועדת חקירה.

המדריך לשביל ישראל, מאת יגיל הנקין ויעקב סער. מהדורה רביעית, 2020
גלריית התמונות שלי

ישן 20-12-2007, 20:30
  edi89 edi89 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.06.06
שלח הודעה דרך ICQ אל edi89 שלח הודעה דרך MSN אל edi89
מה זה משנה לפני כמה זמן זה קרה?
בתגובה להודעה מספר 56 שנכתבה על ידי צנחן1 שמתחילה ב "[b][size=3]לא יאמן, "החשיפה"..."

העניין פה הוא שלמרות שכביכול הקריירה הצבאית של המפקד נהרסה הוא וחייליו לא קיבלו עונש הולם

זה מצחיק, הרי 8 אזרחים שהיו תוקפים שוטר באותה צורה לא היו יוצאים עם חודש וחצי מאסר.

מאסר בדיחה וזה עוד בכלא צבאי.

מסתבר שמשתלם להיות לוחם בסיירת מטכ"ל גם מבחינת משפטית.

ועוד דבר לפני שקופצים עלי הש.צ לא ידע שהחייל במבצע סופר סודי ועשה את התפקיד שלו.

אני לא יודע מניסיון אבל אני מאמין שזה נורא מעצבן שש.צ עוצר אותך ונותן לך דו"ח על גומיות או אישור זקן אבל אלה החוקים וכול חיילי צה"ל כולל סיירת מטכ"ל כפופים להם.

ישן 20-12-2007, 20:48
צלמית המשתמש של צנחן1
  צנחן1 צנחן1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.01.05
בתגובה להודעה מספר 60 שנכתבה על ידי edi89 שמתחילה ב "מה זה משנה לפני כמה זמן זה קרה?"

א. משנה מאד מתי זה קרה כיוון שבפרומו זה הוצג כסיפור נקמתה של סיירת מטכ"ל, ללא ציון העובדה שמדובר על סיפור מלפני 20 שנה. אתה יודע כמה לוחמים של הסיירת נדרשו להסברים במהלך השבוע האחרון .... האמן לי הייתי פעם בסיפור הזה, עד שלא מודיעים בפומבי שמדובר על מישהו ספציפי הציבור מחזיק מכל הסיירת אשמים.

ב. הסיפור עצמו הוא קשה לכל הצדדים, אבל החיילים קיבלו עונשים חמורים מאד. כנראה שאתה לא מבין את משמעותה של הורדה בדרגה. יש לא מעט סיפורים על גרימת מוות ברשלנות שנגרמו בצבא ברישום הערה פיקודית והקפאת מינוי, פה מדובר על עונשי מאסר והורדה בדרגה, כולל הדחה מהסיירת.

ג. ולגבי ההערה שלך לגבי "מה היה קורה באזרחות ...", אתה יודע כמה אנשים במדינה מתהלכים עם רישום של "תקיפת שוטר" ולא עשו להם כלום ? רמז, הרבה יותר ממספר 4 ספרתי.

קדימה לסיפור הבא, סיירת מטכ"ל היה לנו, גבעתי וגולני היה לנו, סיפור בחיל האוויר היה לנו ...... רגע, שמעתי שהיה איזה סיפור עם הפלמ"חניקים שגנבו תרנגולות בהיאחזות, יש מצב לחשיפה ?

נערך לאחרונה ע"י צנחן1 בתאריך 20-12-2007 בשעה 20:53.
ישן 20-12-2007, 21:15
  משתמש זכר Black Mammmba Black Mammmba אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Black Mammmba Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 61 שנכתבה על ידי צנחן1 שמתחילה ב "א. משנה [u]מאד[/u] מתי זה קרה..."

אולי סוף סוף החבר'ה ב"עובדה" יאמתו את הסיפור ההוא עם המ.צ וגולני עם הכומתה.
כאשר מ.צ עצר גולנציק או לוחם חי"ר אחר שחזר מלבנון (בתקופת 2000-95, כבר סיפור מעניין לעובדה) והוא נעצר על כך שהוא לא היה מגולח ומסופר, והלוחם ניסה להסביר לו . שהרגע הוא יצא מלבנון ולא הספיק. המ.צ לא היה מוכן לקבל את ה"סיפור". הלוחם אמר:, תראה אני זורק את הכומתה באוויר. אם היא תיפל על הצד הזה. אתה כותב לי תלונה. אם לא אתה לא כותב. בזמן שהוא זורק את הכומתה באוויר. המ.צ מרים את הראש מסתכל על הכומתה באוויר. והוא מקבל כפה מצלצלת מהלוחם. נשכב על הרפצה. והלוחם לוקח את הכומתה והולך לאוטובוס.
אחלה תחקיר ל אילנה ולשאר הצוות. עוד דקה נשוב.

"שאלוהים ירחם על אויבי,כי אני לא ארחם עליהם,,-גנרל ג'ורג' סמית' פטון

ישן 20-12-2007, 22:29
צלמית המשתמש של צנחן1
  צנחן1 צנחן1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.01.05
בתגובה להודעה מספר 63 שנכתבה על ידי גולבו כחולות שמתחילה ב "גולני? אני מכיר צנחנים ...."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי גולבו כחולות
ואני מכיר את זה מלפני יותר מ 20 שנה ....
מזל טוב ליום הולדתך, סוף סוף אתה יכול להשתמש במשפט הזה ... אבל הוא עדיין נשמע מגוחך.

וזה בכלל עם מטבע של 5 שקל ...
5 שקלים.

בקיצור כרגיל אילנה והשטויות מחפשים מאיפה להביא רייטינג וכותרות על סיפור שלא היה/היה מזמן ודובר עליו המון.
לא דובר עליו המון, והכתבה היתה מאד מעניינת. הבעיה העיקרית היתה עם הפרומו ולא עם הכתבה, מכיוון שלא צויין שמדובר על מקרה ישן.

ובשבוע הבא:"מחדלי המלחמה" על מחדלי מלחמת יום כיפור.
על "מחדלי מלחמת יום כיפור" נעשו כבר עשרות סרטים, דווקא לא דוג' משהו בסט.

ישן 21-12-2007, 07:27
צלמית המשתמש של האזרח
  משתמש זכר האזרח האזרח אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.08.05
משהו בכל זאת עקום אצלנו...

השיטה של "סחבק" והפלמ"ח יכול להיות שהיא טובה למורשת הקרב, אל האם אנו רוצים שכך זה יימשך?
כל נושא "התרומות" ליחידות נבחרות זה בסדר?
אני לא מדבר מהפן הכספי כי זה זניח ואף אחד לא מתמוטט מזה.
אני מתכוון שבאים "החברה" לחברה מסחרית ו"משנוררים" אביזרים שונים לציוד האישי.
לפני שנים באו למקום העבודה שלי 2 לוחמים ובקשו קאטר לחיתוך תיל...
נתתי מייד הוראה לתת להם את הטוב ביותר (הרי אנו אוהבים את צה"ל!)
הם אמרו זה לא מספיק, "אנו צריכים 22 כאלה"....
הייתי בהלם, זאת כבר כמות מסחרית, אך מה לא עושים למען הטובים ביותר.
תגידו לי, האם גם היום - זה כך?
האם אנו צבא של קבצנים? זה גם לדעתי סוג מסויים של פגיעה במשמעת הצבאית?
תקנו אותי בבקשה אם אני טועה?
ישן 21-12-2007, 11:21
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון מנהל יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...

בכתבה ניתן לצפות באתר קשת.
באתר מובאות גם התגובות של גורמים שונים:
תגובת דובר משרד הביטחון, שלמה דרור: "מר פאלאק יצחק הגיש לראשונה תביעה להכרה בזכויות ב- 27.07.1999, כ- 14 שנה לאחר האירוע הנטען שאירוע בשירותו הצבאי.

"ב- 4.1.2000 נדחתה התביעה בהסתמך על סעיף 32 לחוק הנכים, לפיו הזכות להגשת הבקשה מתיישנת כתום שלוש שנים מיום שחרורו של הנ"ל משירותו הצבאי שבזמנו אירע המקרה שגרם לנכותו. לא נמצא כי התביעה מתייחסת לנכות שנגרמה על ידי חבלה רשומה. כמו כן, לא נמצאו נתונים רפואיים ועובדתיים המעידים כי אירעה לו נכות בזמן ועקב השירות הצבאי כמשמעותו בחוק הנכים.

"ב- 9.7.06 התקבלה בקשה לעיון נוסף ומתן החלטה חדשה בתביעתו של הנ"ל. הוחלט לקבל את הבקשה לעיון נוסף לאור החומר החדש.

"מר פאלאק נבדק במאי 2007 על ידי פסיכיאטר ואנו ממתינים לקבלת חוות דעתו. עם קבלת התיק מהמומחה הרפואה נינתן החלטה בתביעה לגבי ההכרה באיש".

עמוס ירון מסר בתגובה: "אין לי שום תגובה לזה כי אני לא זוכר. באופן עקרוני אני יכול לומר שאני לא אחד שנהגתי לטאטא דברים מתחת לשולחן ולהחביא אותם".

צריך להבין את הרקע לכתבה הזאת. לא מדובר במיחזור סיפור עתיק. הסיפור נובע, ככל הנראה, מהצורך לקדם את התביעה של פאלק כנגד משרד הביטחון.
אין לי בכלל ספק שהתביעה שלו צודקת. אם הוא אכן פגוע נפש יש סיכוי טוב מאד שהפגיעה נגרמה לו בשל הארוע המטופש הזה.
אגב, בהחלט ייתכן שהתיקון לחוק הנכים שהעבירה אתמול זהבה גלאון יוכל לסייע לו (תלוי ממתי מכיר בו הביטוח הלאומי).
לדברי גלאון, "היה כאן עוול נורא גדול שנגרם להלומי הקרב, מערכת הביטחון הכירה רק באנשים שנפגעו באופן פיזי וזה באמת תיקון עוול וחוב מוסרי שהמדינה חייבת לאותם אנשים שנשלחו לקרב בשמה ומטעמה".

כמה נקודות מעניינות:
* אסנהיים לא שוכח להזכיר שהסיירת התכוננה לפעולה על רקע פעולה אחרת שנכשלה ובה נהרג לוחם מהיחידה (ברק שרעבי ז"ל).

*הסתרת השם של בועז זו צנזורה? רצון להימנע מפגיעה בצנעת הפרט? שכחו בעובדה שגוגל קיים? מה יותר פשוט מלהכניס לשורת החיפוש בדה מארקר (שממנו מביאים תמונה בכתבה ושבו כדאי להתחיל לחפש בקשר לעולם העסקים הישראלי) את המילים בועז וסיירת ולקבל כתוצאה ראשונה את שמו המלא ואת תמונתו של בועז דינטי? ומה הקושי אח"כ ללכת לגוגל ולמצוא עשרות תמונות שלו? האם עובדה מנסים להתגונן מתביעה? למה?

* לא נראה לי שהשיחה עם גדעון, מפקד הצוות, מבויימת. היא בהחלט נשמעת כנה ואמיתית. לפלאק יש הרבה מזל, שעם כל הגועל נפש, כנראה שלגדעון הזה, בסופו של דבר, יש נשמה. אני מכיר הלומים שניסו לדבר עם מפקדים שלהם לשעבר שאחראים, לפחות חלקים, לפוסט טראומה שלהם והמפקדים סירבו לשוחח איתם או דיברו אליהם בגסות.

ישן 21-12-2007, 13:59
צלמית המשתמש של fritz2
  fritz2 fritz2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.07
בתגובה להודעה מספר 88 שנכתבה על ידי offerd שמתחילה ב "מבלי לדעת את פרטי המקרה השוטר..."

איזה ענישה חריפה?

רק בשנתיים האחרונות קרו מקרים הרבה יותר גרועים שטופלו "בתוך היחידה"
ולוחמים / קצינים סיימו את השירות שלהם בכבוד ובמחיאות כפיים והרמת כוסית.

מחבוש של 10 ימים בשביל הרקורד, נו נו נו מול כל מיני גורמים ביחידה וזהו.

כבר כתבתי באשכול הזה ש"הכל נשאר במשפחה".

ויוסיפון, העובדה שמזכירים את ההכנות למבצע החדש נועדה לתרום לאווירת "הלחץ" ו-"פגעו לנו בהכנות, ניכנס בא-אמא של השוטר המנייאק".
החייל "אייל" שבעימות שלו מול הש"צ התחיל את הסיפור הזה, הוצב הצומת כדי לכוון רכבים לאזור שטחי האימונים, עובדה רלוונטית בהתייחס לסיטואציה. החייל היה שם בתפקיד וזה יכול להסביר (לאו דווקא באופן מוצדק) את המרמור הגדול יותר שהיה סביב המקרה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:15

הדף נוצר ב 0.16 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר