לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה -- ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶ -- -- ברוכים הבאים לפורום גורמה -- -- אנא קיראו את דבר מנהלי הפורום -- -- שימו לב !!! רשימת הקישורים השימושיים של פורום גורמה מתעדכנת מפעם לפעם -- -- אשכול האירועים הקולינריים מחכה לעידכונים שלכם !!! -- חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > אוכל, מסעדות ומתכונים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-12-2007, 18:32
  tupelo tupelo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.05.07
המלצה- קולומבוס בהרצליה פיתוח

קולומבוס- מסעדה שמגדירה את עצמה כ"ביסטרו אמריקאי" הפתיעה אותי לטובה. חשבתי שאני עומד להגיע למקום פלצני עם מנות חובבניות (לא יודע למה, אבל "ביסטרו אמריקאי" לא נשמע מאוד מעורר תיאבון בהתחלה) לפני שבוע חגגנו שם יום הולדת למנהל שלי, והיה ממש מוצלח. קודם כל- העיצוב. לא צעקני, לא משעמם. פשוט ביתי ונחמד, הרבה דיפוני עף בגג ובקירות. הרבה מרווח (אחד המקומות הכי פחות צפופים באיזור המסעדות בהרצליה פיתוח.
ועכשיו לאוכל. אני הזמנתי כפתיח חצי ליטר ויינשטפן לצד קלמארי פריך. הבירה היתה כמו שסביר לצפות ממקום שמכבד את עצמו- קרה עם כוס תואמת. מנת הקלמארי, נקודת חולשה בהרבה מקומות אחרים,היתה מוצלחת, אם לשפוט לפי הפרמטר העיקרי- פריכות מול סמרטוטיות. מי שטיגן את השרצים בשמן הרותח יודע מה הוא עושה. רק טיפ קטן- להגיש את המנה בכלי קצת יותר עמוק כדי לשמור על החום לאורך זמן
למנה העיקרית לקחתי אנטרקוט 350 גרם מידיום רייר לצד כוס יין מרלו (למרבה המבוכה אינני זוכר איזה יין הוא היה, אבל לא משהו לרוץ לספר לחבר'ה, סה"כ ברירת מחדל, תפריט היין טעון שיפור)
סטייק כמו שצריך להיות, מדמם בפנים, פריך בחוץ, צריבה ריחנית ומקצועית. טיפ קטן- או שתחליפו את סכיני הסטייק או שתשחיזו אותם -מה שבטוח-אי אפשר לאכול כך. נקודה כואבת נוספת היתה זמן ההמתנה לסטייק.בסביבות החצי שעה . כבר תיארתי לי את הגריל-מן עם לאסו ביד ימין רודף אחרי פרה מבכירה בפמפס וחושב על הסועד הרעב שהוא השאיר מאחור.(אני מקווה שהוא חשב עלי...)
נקודת זכות מאוד מפתיעה- המחירים- סטייק אנטרקוט 350 גרם עולה 79 ש"ח - מחירים של מסעדות פריפריה ולא של הרצליה. מנת הקלמארי- בסביבות ה-30 ש"ח.
לסיכום, מקום נחמד ולא מחייב, זול יחסית, ללא היצע יין מהשורה הראשונה, אבל עם פוטנציאל להפוך למקום מפגש לחבר'ה (כאן המקום לציין את 3 מסכי הפלסמה עם שידורי ספורט חיים)
כתובת- שנקר 3 , הרצליה פיתוח (אני חושב שזה מספר 3...)
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:57

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר