לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מוזיקה > מסיבות ומוזיקה אלקטרונית
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-02-2005, 20:06
צלמית המשתמש של Nash
  Nash Nash אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.08.03
חוויה ממסיבה אתמול ברמה"ש.

אתמול הייתה אמורה להיות מסיבה ברמה"ש, הייתי אמור לתקלט שם, היו שמועות שיהיה מכות אבל לא ידעתי זה יגמר ככה (כדאי לקרוא):

אני הגעתי לכניסה של המועדון, לא רציתי להכנס כי חברים שלי לא יכלו להכנס, אחרי 5 דקות אני קולט שלושה אוטובוסים נכנסים אני קולט ערסים אחושרמוטה יוצאים משם בקיצור מסתבר אלה אוטובוסים שהגיעו מפ"ת...

אחרי 10 דקות זה כבר התחיל, ילד מפ"ת גנב לילד מרמה"ש את הכרטיס, הילד מפ"ת הביא כמה חברים שלו ובאו לזה שגנב וביקשו את הכרטיס בחזרה, הגנב לא הסכים, הילדים מרמה"ש התעצבנו ועלו על הילד הזה, זה היה מכות רגילות אצלנו כאילו כמה בוקסים וסיימנו..

אחרי 2 דקות הילד שקיבל את המכות בא עם 50 ילד מפ"ת לקחו את הילד שגנבו ממנו את הכרטיס, עשו סיביבו מעגל, כולם היו עם קרשים ביד, חלק גם עם מוטות ברזל וגם סכינים, אני הייתי בשוק כשראיתי את זה הם פשוט פוצצו אותו הילד כבר שוכב על הרצפה, היה דם על הפנים והם ממשיכים להכות אותו, אח"כ חברים שלו ניסו לחלץ אותו משם, הם חיבקו אותו על הרצפה כדי שלא יפגעו בו והם ספגו את המכות עד שהם הצליחו לקום ולברוח משם..

הם שכיבו אותו על מכונית אותו על המכונות, פתאום אני קלטתי שיורד לו דם בכמויות מהגב התחתון, צעקתי להם שיורד לו דם מהגב ואז הזמינו אמבולנס, ומסתבר שדקרו אותו בגב, ואחד מהחברים שלו שניסה להגן עליו נדקר בצוואר, ועוד שני ילדים מפ"ת נדקרו מילדים מהוד השרון.

מה שאני רציתי להגיד לכם פה שהכל התרחש מחוץ למסיבה, רוב האנשים באים למסיבה כדי להנות, למה אנשים חייבים להרוס להם את זה?! אני, בתור די ג'יי שהתפקיד שלי הוא לגרום לאנשים להנות במסיבה, לא ראיתי אף איש נהנה מי זה, מה שראיתי זה אנשים בוכים, ילד שהכרתי ביום של המסיבה בכה לי ועל חבר שלי על הכתף בגלל שחברים שלו נדקרו והוא לא יכל לעשות כלום, והמשטרה כמובן סגרה את המסיבה.

חבל פשוט חבל שאין מה לעשות נגד זה, אבל עדין אני חושב שחשוב לי להגיד את זה:

לא לאלימות במסיבות, תפסיקו להרוס אותן!

נערך לאחרונה ע"י Nash בתאריך 26-02-2005 בשעה 20:11.
חזרה לפורום
ישן 28-02-2005, 08:51
  sniffer sniffer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.01.02
טרם הספקנו להתאושש מה"חוויות" בשפיים..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Nash שמתחילה ב "חוויה ממסיבה אתמול ברמה"ש."

ומשפיים ללונה בחיפה-נרצח מאבטח ושבוע אחרי זה שני אירועי דקירה....
ובכלל אחת ליומיים בחדשות -מקרי דקירה בבתי ספר....
פשוט מזעזע ומחריד.לדעתי מנהלי המועדונים יכולים למנוע הרבה יותר ולנקוט במדניות יותר תקיפה אבל לצערי את רוב המנהלים מה שמענין זה רק כסף...מעט מאוד מועדונים באמת שמים דגש על אכיפה כמו שצריך(ומי שרוצה יש לי דוגמה ממש טובה לזה).
כמו כן מה שמדהים אותי זה אי התערבותם של חברי הכנסת ("נבחרי העם" עלאק) במה שנעשה ביום יום.אם יהיו חוקים ועונשים,אם התופעה לא תחוסל,היא לפחות תצומצם.
אז נכון שהאבטחה לא בכל המועדונים היא המקסימלית,ונכון שיש חארות של אנשים שלא מחונכים מהבית ובאים עם סכינים מחוסר ביטחון/להביע תיסכול/"לחפש את זה מה שנקרא..."
ונכון שלא ניתן לשלוט במצב אבל ע"מ "לחזור בשלום הבייתה" (אלוהים ישמור תראו לאן הגענו...מממועדון בילוי נעים זה הפך לשדה קרב) הייתי מציע כמה דברים,אולי לחלק מכם זה ישמע מצחיק או "חנני" אבל אין מה לעשות...אם אתם רוצים להנות ..תאמצו את מה שאני מציע:

א.לא לדחוף בתור בסלקציה/קופה ,וגם אם דוחפים אתכם ואתם את אחרים לבקש סליחה.
זה לא בושה!כנ"ל ברחבת הריקודים.

ב.להמנע מקללות,זה שאתה "מקלל" זה לא עושה אותך לקול מול הבנות...תעשו טובה ותאמצו סלנג אחר לעצמכם..במילא זה לא עושה רושם לא על חמודות ובטח שלא על כוסיות.

ג.אם אתם שותים,לבריאות,תשתו אבל בטעם..הרבה פעמים אני רואה אנשים שפשוט לא יודעים לשתות ואז זה גולש למקומות אחרים של עצבים ואילימות....מי שלא יודע לשתות שלא ישתה באופן מוגזם ושלא יאבד את הראש...

ד.הרבה פעמים יש מקרי אלימות על דברים כ"כ אבסורדים-פריחולות!לזה אני מתכוון.
אני לפחות,שאני בא להתחיל עם מישהי שמוצאת חן בעיני,אני מסתכל ובוחן קצת שאין עליה איזה מישהו ושהיא לבד...((עושה לה עיינים והיא כבר לבד באה אליי)...ואם אני רואה שעוד מישהו מתכנן עליה אני מוותר לו..לא שווה לי לריב בשביל בת.
עדיף לחזור עם לב שבור ולהתבאס שלא הצלחתי להשיג אותה מאשר לחזור עם לב דקור.....

פשוט תהיו מי שאתם,אל תבואו עם עצבים,תבואו במצברוח טוב,תשדלו שלא להתעמת עם אנשים,אל תחפשו לריב,תכבדו את עצמכם ואת המקום...
ותמיד תתיידדו עם אנשים...אני אפילו שאני ממש לא מתחבר למשל בהסעה או משהו אני מנסה כאילו להתחבר ללהיות בסבבה עם כולם...גם עם הערסים(שאני יודע למשל שלחצי מהם יש סכינים)...
סתם למשל אני לא אומר לפחד מהם או משהו אבל אני אומר לכבד אותם..לדבר יפה עם אנשים כאלו ...סתם למשל הייתי במסיבה וחיכנו בחוץ בקיצור הייתה לי חבילת מסטיקים
אז כיבדתי כזה שמה את כולם וסתם כזה התחלנו לשאול אחד את השני מאיפה כל אחד וכו'.....
כאילו אני לא הייתי חבר שלהם אבל היה כבוד כזה...ובנאדם כזה למשל שרואה שאני מכבד אותו-מה הסיכוי שהוא יבוא וסתם יכניס לי דקירה?
אפסי........
ולא בגלל המסטיק...
בגלל שהתנהגתי כמו בנאדם אילו.

אני מאוד מקווה שמצבם של הנדקרים ישתפר ומאחל להם רפואה שלמה
ומגנה בכל תוקף את תופעת האלימות במועדונים ובארץ בפרט!
חזרה לפורום
ישן 28-02-2005, 23:36
  Souler Souler אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.11.03
שלח הודעה דרך ICQ אל Souler
אלון..
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי m_j שמתחילה ב "גזענות על הזין שלי"

כמו שהגזענות והדעות שלך על הזין שלך ככה גם בעלי המקום וההפקות על הזין שלהם הדעות שלך (ושל כולם).
אותך מה שמעניין נטו זה קהל איכותי (כמו רבים וטובים מאיתנו), ההבדל הוא שמה שמעניין אותם זה רווחים.
ככל שיותר אנשים נכנסים ככה הרווחים גדולים יותר.
זה שרשום סלקציה קפדנית ועוד אלפי שטויות אחרות זה משהו אחר לגמרי.
מועדונים של מסיבות לנוער לרוב מהווים קהל בינוני ומטה (לרוב), המועדונים והשמות הגדולים שמרשים לעצמם סלקציה "שואתית" (סליחה על ההתבטאות הגסה!) מצליחים להוציא לפועל את המסיבות הכי טובות, שוב לרוב.
(מי כמוני מכיר את שני הצדדים - לכאן ולכאן).
___

ותום, בקשר למסיבה ברמ"הש והמקרה שארע שם פשוט מזעזע!!
כבר נתקלתי בתופעות דומות של מכות רצח (אפילו בין מאבטחי המקום לנערים תמימים) אבל דבר כמו זה ועל שטות כמו זאת לא שמעתי מעולם.

חזרה לפורום
ישן 28-02-2005, 21:53
  ryoN- ryoN- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.08.04

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Nash
אתמול הייתה אמורה להיות מסיבה ברמה"ש, הייתי אמור לתקלט שם, היו שמועות שיהיה מכות אבל לא ידעתי זה יגמר ככה (כדאי לקרוא):

אני הגעתי לכניסה של המועדון, לא רציתי להכנס כי חברים שלי לא יכלו להכנס, אחרי 5 דקות אני קולט שלושה אוטובוסים נכנסים אני קולט ערסים אחושרמוטה יוצאים משם בקיצור מסתבר אלה אוטובוסים שהגיעו מפ"ת...

אחרי 10 דקות זה כבר התחיל, ילד מפ"ת גנב לילד מרמה"ש את הכרטיס, הילד מפ"ת הביא כמה חברים שלו ובאו לזה שגנב וביקשו את הכרטיס בחזרה, הגנב לא הסכים, הילדים מרמה"ש התעצבנו ועלו על הילד הזה, זה היה מכות רגילות אצלנו כאילו כמה בוקסים וסיימנו..

אחרי 2 דקות הילד שקיבל את המכות בא עם 50 ילד מפ"ת לקחו את הילד שגנבו ממנו את הכרטיס, עשו סיביבו מעגל, כולם היו עם קרשים ביד, חלק גם עם מוטות ברזל וגם סכינים, אני הייתי בשוק כשראיתי את זה הם פשוט פוצצו אותו הילד כבר שוכב על הרצפה, היה דם על הפנים והם ממשיכים להכות אותו, אח"כ חברים שלו ניסו לחלץ אותו משם, הם חיבקו אותו על הרצפה כדי שלא יפגעו בו והם ספגו את המכות עד שהם הצליחו לקום ולברוח משם..

הם שכיבו אותו על מכונית אותו על המכונות, פתאום אני קלטתי שיורד לו דם בכמויות מהגב התחתון, צעקתי להם שיורד לו דם מהגב ואז הזמינו אמבולנס, ומסתבר שדקרו אותו בגב, ואחד מהחברים שלו שניסה להגן עליו נדקר בצוואר, ועוד שני ילדים מפ"ת נדקרו מילדים מהוד השרון.

מה שאני רציתי להגיד לכם פה שהכל התרחש מחוץ למסיבה, רוב האנשים באים למסיבה כדי להנות, למה אנשים חייבים להרוס להם את זה?! אני, בתור די ג'יי שהתפקיד שלי הוא לגרום לאנשים להנות במסיבה, לא ראיתי אף איש נהנה מי זה, מה שראיתי זה אנשים בוכים, ילד שהכרתי ביום של המסיבה בכה לי ועל חבר שלי על הכתף בגלל שחברים שלו נדקרו והוא לא יכל לעשות כלום, והמשטרה כמובן סגרה את המסיבה.

חבל פשוט חבל שאין מה לעשות נגד זה, אבל עדין אני חושב שחשוב לי להגיד את זה:

לא לאלימות במסיבות, תפסיקו להרוס אותן!

אחי מאיפה אתה?
אני גם הייתי שם!
חזרה לפורום
ישן 18-03-2005, 13:24
  maxite maxite אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.05
נמאס מהערסים

נמאס כבר לראות ת"עבריינים" האלו. ברגע שהם בחבורה הם כולם גברים גדולים, ברגע שהם אחד על אחד הם בורחים ישר וקוראים לחברים שלהם. כל אלה סתם פחדנים, צריך להיות חכם ולהימנע ממכות. אל תקראו את זה ותחשבו שאני פחדן, להיפך אם מישהו יתחיל איתי במסיבה אני יצא איתו החוצה ויזין לו תצורה, תאמינו לי שאני מסוגל לזה... (1.90). כבר אי אפשר ללכת היום למועדונים בלי להיות מעורב בקטטה, זה נמאס כבר ובגלל זה גם נמאס מהמדינה הזאת שלא פועלת לטובת הנוער, שזה העתיד.
בעיקרון האשמים הם הרוב ההורים, שלא מחנכים את הילדים שלהם כמו שצריך, וגם הערסים שחושבים שהם עבריינים גדולים כי הם מרימים פה ושם פלאפון ויש עליהם סכין... אני מתערב שאם לא היה לערס הזה סכין וחברים שלו לא היו מסביבו הוא כבר היה בבית בוכה לאבא שהרביצו לו... מה שקורה זה שילדים שלא רוצים להתחיל מכות וזה חייבים לשאת סכין למסיבות כי אם במקרה מישהו יאיים עליהם עם סכין הם יהיו חייבים להחזיר... גם התקשורת אשמה בכך שהיא לא מפרסמת את האירועים כמעט.
חזרה לפורום
ישן 21-03-2005, 22:33
  lossing_control lossing_control אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.03
צודק ב100 אחוז..

כמו שמישהו אמר פה זה הפך להיות שדה קרב מסיבות .. אני בכלל חושב שכל מי שיוצא עם סכין מהבית בכלל לא רק למסיבה הוא פחדן..הוא יודע שאין לו ביצים .. איך יש לאנשים את הזכות לקחת חיים של אחרים ולדקור אותם ?? לא משנה אם זה במסיבה או בביה"ס או בכל מקום מה יקרה עם אותם אנשים בצבא? איך אפשר לסמוך על בן אדם כזה שישמור לך על הבית ..על המדינה , אולי יש מכם אנשים שיראו בי כמישהו שמגזים בתגובה שלי אבל תיקחו את זה כחומר למחשבה וקו אדום.. בכלל כל סצינת המסיבות בארץ צריכה לעבור שינוי , את מי זה לא מעצבן לעמוד בתור ? את כולנו גם את הבן אדם הכי סובלני שיש .. ולדעתי זאת אחת הבעיות הכי גדולות של כל המועדונים בארץ .. ובקשר לערסים .. אין מה לעשות בכל מקום הם יהיו מקווה שלא נדע עוד צער במסיבות וחיי הלילה יחזרו לעצמם !!1 אל תתנו לדברים כאלו לבאס אותכם ..תמישכו לצאת ותהנו !
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:37

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר