לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-12-2007, 15:02
  רמי ד רמי ד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.06
המחשב עושה ריסטרט בהוספת זכרון RAM על WinXp

בעיה מוזרה: קניתי תוספת זכרון DDR2 533 (שתי חתיכות תואמות של 1 גיגה כל אחת) וניסיתי להגדיל את ה-RAM במחשב שלי ל-2.5GB (כולל את ה-2GB החדשים ואת חצי הג'יגה הישן) ועכשיו ווינדוס עושה ריסטרט ברגע שהוא עולה. בסייף מוד ווינדוס עולה בלי בעיה.

גיליתי שאם אני מגדיל עד גיגה אחד, אין בעיה. ברגע שאני עובר מעל גיגה אז הווינדוס עושה ריסטרט, למעט בסייף מוד שהוא עולה כרגיל.

ניסיתי לעדכן את הביוס ואת הדרייבר של הוידאו להכי עדכניים וזה לא פתר את הבעיה. ניסיתי את כל השילובים בין הזכרונות והאפשרויות של החלפת המיקום של הזכרונות על הכרטיס, וזה לא הועיל.

המחשב שלי הוא פנטיום 4 במהירות 3GHz, מריץ ווינדוס XP PRO עם service pack 2. דירקט X גרסה 9.0C.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-12-2007, 00:29
  רמי ד רמי ד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.06
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי rlsf שמתחילה ב "ניסית להריץ memtest? אם לא -..."

האמת, ניסיתי להריץ את המחשב עם כל אחד מהזכרונות בנפרד ולא היתה בעיה, כך שהם כנראה לא פגומים (וגם לא התושבת שלהם) אלא רק שהווינדוס לא מוכן להריץ למעלה מ-1GB למעט בסייף מוד.

בכל מקרה, עשיתי דיסק וירטואלי ל-memtest מהשורה הנעה וקיבלתי 2 קבצים שאינם קבצי הרצה (IMG ו-CAT), אז לא הבנתי איך מפעילים את זה. הורדתי memtest אחר מהכתובת: http://hcidesign.com/memtest/download.html והרצתי על אחד הזכרונות של גי'גה, זה רץ עד 1030% והפסקתי אותו כי זה נראה לי מוזר להגיע אל יותר ממאה, ובטח שיותר מאלף אחוז... לפחות הוא לא מצא errors.

איכשהו נראה לי שזה קשור להגדרה בווינדוס עצמו, כי הרי בסייף מוד 2.5 ג'יגה עובדים כמו שצריך. מה דעתך?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:00

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר