לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-12-2007, 11:32
  sarelg sarelg אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.02.07
בתגובה להודעה מספר 55 שנכתבה על ידי Shellcase שמתחילה ב "קניתי 10 חלצות לבנות :X כנראה..."

זה תלוי איך אתה מתארגן... אני אישית הייתי עם 90 ל' וזה ממש בקושי הספיק לי, אבל היו אנשים עם פחות שהסתדרו בסדר גמור.. אתה יכול להביא קצת בגדים יחסית ולעשות כביסה כל שבוע...
אתה תצא הביתה ביום חמישי אחרי שבוע קליטה, לפי מה שהבנתי אתם מתגייסים בחמישי, אז אתה תצא ביום חמישי שבוע אחר כך.

בעיקרון לא יתנו לעבור גף על בסיס חברים, נותנים לעבור גפים בד"כ רק על בסיס של אתה מאותר ואתה קוף או לא מאותר וכוסית... אבל יתנו לכם טפסים כאלה להגיש בקשה לעבור גף, תמיד אתה יכול לנסות...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-12-2007, 11:27
צלמית המשתמש של agent_amos
  משתמש זכר agent_amos agent_amos אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל agent_amos שלח הודעה דרך MSN אל agent_amos Facebook profile
כמה עצות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי madboy10 שמתחילה ב "שאלה] בקשר לציוד לקורס הטיס"

1.אל תשתוללו עם החולצות ירוקות או תרמיות או לבנות באמת שאין צורך.חולצה לבנה אחת מספיקה מאחר וכמה פעמים את נמצא על א' משהו כמו 1 או 2 תלוי בשבתות שאתה סוגר ואז יוצא הביתה על א'.
ממחזרים מדים וגם חולצות,לא יקרה כלום אם תלבשו את אותם מדים שבועיים ואת אותה חולצה 3 ימים ברצף,זה לא הבית שיש את אמא שתכבס ותגהץ.לגבי כל הציוד הטרמי,גטקעס וחולצה תרמית אחת מומלץ בחום כמו גם חמצוואר וכובע צמר (מציל חיים).

2.כל הטואליטיקה הלא פרקטית שמנסים למכור לכם אל תקנו!,מספיק דאודורנט,משחת שיניים,מברשת ,סבון ושמפו.תיק כלי רחצה אתם מקבלים גם ככה אל תקנו.

3.לגבי תיק,תשמע אני עם 90 ליטר ויש פעמים שהוא חוזר מלא עד 0 מקום כשהכל מסודר ומקופל,תנסו לחסוך כמה שיותר מקום תקפלו את המגבות לריבוע קטן ותכניסו,תחתונים בגוש אחד וכן הלאה.

4.מד"סים,אין צורך עכשיו לקנות את הנעל ריצה החדשה של מוריס גרין שעולה 250000 שקל,תרוצו עם מה שיש בבית גם ככה תקבלו וואצ'ר אני מאמין.לגבי מכנסיים קצרים,תקפיד שיהיו בגובה הברכיים ולא למעלה מהם באופן חריג (כל המכנסי ריצה למיניהם שמכסים בערך את הביצים לא מתקבלים שימו לב) תקנה חדשה.

מגיע החורף,קר מאוד בדרום,איזור ירושלים ובצפון.אי לכך וכיוצא בזאת תתלבשו טוב,אם אתם לא מרגישים את האצבעות ברגליים זה כי הנעל עור מוליכה קור .אם אתם הולכים לישון בשטח ויש אופציה לחרמונית או דובון מתקבל בברכה כנ"ל שק"שי מומיה אמריקניים וכרבוליות פליז שאני ממליץ אישית לקנות בחום.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:21

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר