לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-12-2007, 09:55
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון מנהל יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי הילה ס. שמתחילה ב "האם פצצת תאורה ידנית M-127 יכולה להרוג"

בוודאי
הפצצה משוגרת באמצעות מטען הודף - פצצה יוצאת בעוצמה רבה מהמשגר שלה (תחשבי שהיא אמורה לעוף למרחק של עשרות/מאות מטרים בתוך שניות), אני מעריך שיש כאלו שידעו לתת נתונים מדוייקים, בפגיעה בראש של מישהו היא בהחלט יכולה להרוג אותו.
הפצצה מכילה חומר תבערה - פצצה ידנית שפוגעת במיכל דלק של רכב יכולה לפוצץ אותו. ראיתי את זה קורה לחבית בנזין.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-12-2007, 11:47
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון מנהל יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי avishon שמתחילה ב "[QUOTE=יוסיפון] ...בפגיעה..."

באחד הספרים הפחות מוצלחים של קלנסי הוא מתאר נשק לחיסולים: צינור קצר טעון בכדור צייד בודד ובקצהו נוקר. זה לא רחוק מידנית.
ידנית שפוגעת במישהו בכינון ישיר מטווח עשרות מטרים יכולה בהחלט לגרום לפציעה חמורה ואף למוות, בלי קשר להתלקחות שלה שרק תחמיר את הפגיעה. אם היא פגעה בו מטווח קרוב יותר...

ישן 18-12-2007, 14:05
צלמית המשתמש של avishon
  avishon avishon אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.05
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי יוסיפון שמתחילה ב "באחד הספרים הפחות מוצלחים של..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי יוסיפון
...באחד הספרים הפחות מוצלחים של קלנסי הוא מתאר נשק לחיסולים: צינור קצר טעון בכדור צייד בודד ובקצהו נוקר. זה לא רחוק מידנית.
ידנית שפוגעת במישהו בכינון ישיר מטווח עשרות מטרים יכולה בהחלט לגרום לפציעה חמורה ואף למוות, בלי קשר להתלקחות שלה שרק תחמיר את הפגיעה. אם היא פגעה בו מטווח קרוב יותר...

כמו חלק לא-קטן מהאמל"ח שקלנסי "מנפק" , גם זה לא דמיוני...

ז ה , למשל , "מוצר מדף" בארה"ב :
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

כידוע , גם בארץ ניתן "להשיג" מכל טוב -

החל מלא-חוקי כמו הדגם הצה"לי הישן (ללא הברגה) שכמוהו מסתובבים הרבה :
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

וכלה בציוד הנצלה/פירוטכני חוקי לימאים , כדוגמת אלו :

אגב : כל אחד ואחד מאלו , יכול בקלות ל ה ר ו ג בטווח קצר !

ישן 18-12-2007, 11:49
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי הילה ס. שמתחילה ב "האם פצצת תאורה ידנית M-127 יכולה להרוג"

בהחלט כן! ידנית נורית במהירות רבה. בירי אופקי של אדם לא מיומן (מה שקרה כבר לאחד הקצינים אצלינו), פגיעה יכולה להרוג. חד וחלק.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 18-12-2007, 14:46
  פקפק פקפק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.06.04
לא הילה לא קיבלת את התשובה הנכונה!
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי הילה ס. שמתחילה ב "תודה, נראה לי שקיבלתי תשובה."

הייתי רוצה שמי שעומד לדין על אחזקת אמל"ח מסוכן , יעמוד לדין על נסיון רצח!
כדי שאני לא אצטרך לראות נער בן 14 שרוף בכוויות דרגה 3 בכל הגוף.
כדי שאני לא אצטרך לראות משפחה הבוכה על ביתה שנשרף כליל.
כדי שאני לא אצטרך לצלם בבתי חולים ילד בן 15 שבמוחו נעוץ כדור גז מיוחד 40 מ"מ ,שאח שלו נתן לו במתנה.
את הבנת את זה הילה? ואתם? אנחנו? הבנו את זה?
עלינו להבין שכל פריט צבאי , פירוטכני, נפיץ או אחר הורג! נקודה. בואו לא נהיה גיבורים. כי זיקוק אזרחי מעיף ידיים. נפץ עוקר אצבעות, ומרעום צהלי עוקר ראשים. ומי שיגיד אחרת טיפש ! אל תגנבו מהצבא בשביל הרושם כלום! ואם גנבתם, קיבלתם מגנב, החזקתם או שיחקתם - הלוואי שתאכלו את המרור בשלמותו!
אמר חכם מימני : "שקול. אל תניח הנחות". מי שמניח, שמשהו שעושה רק "פוף" בשטח אש לא יכול להרוג ,להפוך לנכה, או לפצוע פציעה אחרת בדירת מגורים איננו שוקל את מעשיו. וכאלה אני שמח ל"נקנק" בבית המשפט.
ישן 18-12-2007, 22:21
  eransal11 eransal11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.07
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי AKAM שמתחילה ב "ידנית קטלנית"

היי
שוב נחזור ידנית 127 הורגת לא זאת בלבד כעורכת דינו עלייך לקחת כפי שאמרו עד מומחה הכי טוב קצין מעבדת חבלה בדימוס יש אחד כזה שאנחנו מכירים אשר מסייע לעבריינים כמרשך
לא זאת בלבד שהנ"ל יואשם באחזקת פריט אמל"ח
בנסיון להריגה הוא לא יואשם וזאת מכיוון שמצאו אותה בדירתו ולא נעשה בה כל שימוש כך הבנתי
ככלל אם ייפתח פ"א כנגד החשוד אזי הפריט יועבר למעבדת חבלה לחוות דעת
שם- יסבירו בדיוק מה הפריט יכול לעשות וממה הוא מורכב וייתנו חוות דעת מומחה לשופט
במקרים אחרים כדוגמת מלכוד אדם ברימון איש המעבדה יסביר באופן קר את המנגנון-הסכנות והאפשרות להריגה או פציעה לדוגמא במקרה אדהם שביטה או פריט ה 40 מ"מ שנתקע במצחו של נער מנתניה (מזעזע-תנחומיי)
במקרים כאלו אם יש חשוד אז המעבדה תרד לפרטי פרטים
במקרה שלך אם החשוד חייל החקירה תעבור למצ"ח ושם הוא יואשם רק באחזקת אמל"ח (פירוטכני) אני לא זוכר בדיוק את ניסוח הסעיף אז סילחו לי על אי דיוק קל
אם הבחור שלך הינו חייל במשפחת פשע או קשר קשר להכניס ו או לפגוע במישהו וכדומה שם הסיפור שונה
ושם יכניסו לו מכל טוב ארצנו
ישן 18-12-2007, 23:51
  קוני קוני אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.10.06
שמע חבר..

בקיבוצי מפעל העוסק בציוד בטחון ועוד מיני
לפני כמה שנים הובא למפעל משטח שעליו כ250 ק"ג אמצעי הנצלה שפג תוקפם- ידניות עם חוט ועם טבעת נקירה, אבוקות וכל הדברים שאהבנו חלקם מתוצרת מזרח אירופאית ולא מזוהה.
בקיבוץ, כמו בקיבוץ ,התחילה השתוללות והיה ירי של זיקוקים ללא הפסקה, בעיקר כדי לגרש שקנאים מבריכות הדגים אבל גם לשעשוע( היו הרבה שאלות של טיסי הקו לקרית שמונה שלא הבינו מה פשר הזיקוקים שהופעו להם לקראת נחיתה.
עד שיום אחד הופיע אחד החברה עם בקבוק פלאסטיק קטן, דמוי בקבוק אקונומיקה שעליו הוראות מצוירות-להוריד פקק , למשוך ולזרוק למים- חשב שזה אבוקה.
פתח, משך כלום לא קרה,זרק על הדשא ליד המוסך.
היריה שנורתה אחרי 20 שניות תקעה זיקוק של 40 ממ לתוך אקליפטוס ופיקששה במטר את ראשו של המכונאי.
את החור והצלקת על גזע האקליפטוס ניתן לראות עד היום.

נערך לאחרונה ע"י קוני בתאריך 18-12-2007 בשעה 23:55.
ישן 19-12-2007, 09:40
  lior432 lior432 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.03.07

בא נפתור לך את הבעיה:
קרא היטב את הסעיף ואת ההגדרה לנשק.(144 סעיף קטן ג')
<144. עבירות בנשק (תיקון: תש"ם, תשנ"א)
  • א. הרוכש או המחזיק נשק בלא רשות על פי דין להחזקתו דינו - מאסר שבע שנים. אולם אם היה הנשק חלק, אבזר או תחמושת כאמור בסעיף קטן (ג)(1) או (2), דינו - מאסר שלוש שנים.
  • ב. הנושא או מוביל נשק בלא רשות על פי דין לנשיאתו או להובלתו, דינו - מאסר עשר שנים. אולם אם היה הנשק חלק, אבזר או תחמושת כאמור בסעיף קטן (ג)(1) או (2), דינו - מאסר שלוש שנים.
    • ב1. סעיפים קטנים (א) ו- (ב) לא יחולו על מי שעבר את העבירות בשל כך בלבד שלא שילם את האגרה לחידוש רשיונו או שלא חודשה תעודת הרשאתו אף שלא הייתה מניעה לחידושה, הכל בהתאם לחוק כלי הירייה, התש"ט-1949, או התקנות על פיו.
    • ב2. המייצר, מייבא או מייצא נשק או הסוחר בו או עושה בו כל עסקה אחרת שיש עמה מסירת החזקה בנשק לזולתו בין בתמורה ובין שלא בתמורה, בלא רשות על פי דין לעשות פעולה כאמור, דינו - מאסר חמש עשרה שנים. <LI id=P144B3>ב3. הרשאי על פי דין למכור או למסור נשק והוא מוכרו או מוסרו לאדם שאינו רשאי על פי דין להחזיק בו, דינו - מאסר חמש עשרה שנים; סבר המוכר או המוסר, כתוצאה מבדיקה רשלנית, שהוא מוכר או מוסר נשק למי שרשאי על פי דין להחזיק בו - דינו מאסר שלוש שנים.
  • ג. בסעיף זה "נשק" -
    • 1. כלי שמסוגל לירות כדור, קלע, פגז, פצצה או כיוצא באלה, שבכוחם להמית אדם, וכולל חלק, אבזר ותחמושת של כלי כזה;
    • 2. כלי שמסוגל לפלוט חומר הנועד להזיק לאדם, לרבות חלק, אבזר ותחמושת לכלי כאמור ולרבות מכל המכיל או שמסוגל להכיל חומר כאמור ולמעט מכל גז מדמיע כהגדרתו בחוק כלי הירייה, התש"ט-1949;
    • 3. תחמושת, פצצה, רימון או כל חפץ נפיץ אחר שבכוחם להמית אדם או להזיק לו, לרבות חלק של אחד מאלה.
      • 1. לעניין סעיף זה-
        • 1. אחת היא אם בעת שנעברה העבירה היה הנשק תקין לשימוש או לא;
        • 2. הטוען לרשות על פי דין - עליו הראיה.
  • ד. מקום שנמצא בו נשק, רואים את מחזיק המקום כמחזיק הנשק כל עוד לא הוכח היפוכו של דבר.
  • ה. תעודה החתומה בידי קצין משטרה בדרגת מפקח ומעלה והיא מאשרת שחפץ פלוני הוא נשק, תשמש ראיה לדבר, כל עוד לא הוכח היפוכו; אולם הנאשם זכאי להזמין את חותם התעודה לחקירה, ואם עשה כן, לא תשמש התעודה ראיה אלא אם חותם התעודה נענה להזמנה; בית-המשפט חייב להודיע לנאשם על זכותו להזמין את חותם התעודה לחקירה.
  • ו. סעיף זה אינו בא לגרוע מהוראת כל דין.

נערך לאחרונה ע"י יוסיפון בתאריך 19-12-2007 בשעה 10:00.
ישן 19-12-2007, 20:45
  eransal11 eransal11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.07
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי lior432 שמתחילה ב "בא נפתור לך את הבעיה: קרא..."

חחחח
יפה ציטוט הסעיף
אבל במקרה דנן הסעיף הרלוונטי הינו אחזקת פריט פירוטכני וכן גניבה מצה"ל
דין פירוטכניקה מעט שונה מאמל"ח נפיץ אבל אני כבר לא זוכר בפרוטרוט אם זה עקרוני נשאל מחר...
בכל מקרה לגבי שמו של האיש שיכול לתת חוות דעת מסייעת
אני מתלבט אם למסור כך את שמו
ננסה להתקשר עימו ולשאול אם הוא מעוניין - הוא מתעסק בדרך כלל עם תיקים כבדים יותר ואני לא עומד עימו בקשר
בכל מקרה הוא פיגורה ידועה מאוד בתחומו ובעיקר בתחומי המחוז הצפוני
נראה לי שמיצינו את הנושא
יש לך את ליבני בפורום הזה הוא יכול לתפור לך את הפינה הזו
אם הרקע לסיפור הוא כפי טענתך אז לבחור אין מה לדאוג זה סעיף משני אם כי מדובר בתיק פלילי מעיב
תתייעצו בעורך דין העצות שלי הן כלליות ראיתי כבר כמה מנוולים שיודעים בדיוק באיזה חריץ להכנס והם יכולים למוטט תיק
בדרך כלל בנושא שבירת שרשרת מוצגים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:38

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר