לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שבוע טוב לכולם =] חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > אופנה, יופי ואסתטיקה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-12-2007, 08:33
צלמית המשתמש של ספטון1
  משתמשת נקבה ספטון1 ספטון1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.05.07
Facebook profile
המלצה להיות רזה,

,

להיות רזה,מגיל 14 ואילך חלומה של כל נערה או עלמה וכך עד גיל 50,להיות רזה, כל רצונן מסתכם בכך איך לא להיות שמנה, וראיתי בקניון במסעדה, המון גברים טורפים אוכל, ונראים שמנים בצורה דוחה ולא אסטתיים וחושבים שהם מלך היופי,הנה למשל, הבטן הולכת לפניו, נראה לי שהוא שוקל 150 ק"ג, בגיל העמידה חושב שהוא מלך היופי והאישה גמרה את הקרירה שלה מכל הבחינות.
ויש לו בעיה עם בגדים כל החורף לובש, חולצות ומכנסיים קצרים, וגרביים,איננו יכול לגרוב, וכמו יש כאן רבים.

בגיל עשרים הגברים שומרים על עצמם, הולכים למכון כושר, כאילו יש תחרות

סמויה בין הבחורים והבחורות. אך אחרי החתונה זה נגמר.

יש שתי אפשרויות לעשות דיאטה או השתלות סיליקון או ניתוחי פלסטי מינהם.

הדרך הפשוטה דיאטה, גם אם את רוצה להימנע מכך,אתם הגברים והנשים כאחד מסתכלים על המסלול של הדוגמניות הצעירות והיפות כמו בסרט היפים והאמיצים...מספיק שתסתכלי בסרט אח של הסדרה ובאופנה הזאת את רוצה

כבר להיות בצד הזה.של המתרס,לצעוד כמו דוגמנית ולהראות כמוה.

כמה סבל את מוכנה לעבור בשביל המטרה הזאת,

כאשר הייתי צעירה , יכולתי להראות רזה, ללא שום קושי,

אהבתי מצופים וטוסט בצבא , כמו כולם, חייתי על מאכלים אלו מבוקר עד בוקר. אהבתי הגדולה ממתקים, מכל הסוגים ובמיוחד עוגת סברינה,

הכנתי לי מלאי מראש בארון המטבח,שהייתי מחסלת חיש,

ולא משמינה, ההשמנה הגיעה בהריון, ונשארתי בהריון שנים רבות,

גם אחרי הלידה., לא הייתי אנורקסית כמו כמה דוגמניות, שמקיאות את האוכל, בשביל להראות רזה כמו מקל,

אחרי הלידה גיליתי את מאכלי הבשר והעוף למיניהם, ואת משבלת למשפחה ורוצה לאכול כמוהם. האקס מקס היה צועק תפסיקי לאכול, וזאת רשעות לכם מותר לאכול ולי לא? הוא היה מעליב ברבים, רצה שאשאר דוגמנית לנצח!

מצד אחד הוא רצה לאכול את כל מכמני האוכל ושאבשל זאת, ומצד שני רצה רק שאסתכל עליהם וזה היה מטריף.

ובחגים זה יותר גרוע בארוחות המשפחתיות,

כך שאחרי שהתגרשתי, המשכתי לאכול כמו כל בני משפחתי.

רבותי דעו לכם שבגיל המעבר מתחילים כל המחלות, ועניני בריאות, ההורמונים משתנים, ונהייתי מתוסכלת כי רוב הגברים שאני רואה שמנים ולא מודעים לכך, להם מותר?

אז הגיעו הכולסטרול והסוכר ואמרו, די להשמנה, לא על הלחם לבדו

יחיה האדם!, הרופאה יעצה לי לעשות דיאטה.

קראתי ספר של דיאטות, ונאמר שכל התרופות, אבץ נחושת, סידן נמצאים במאכלים, ואין צורך להשתמש בתרופות אלה לשנות הרגלי אכילה, לעשות ספורט, ודרך חיים אחרים,בין העצות הרבות,הירקות צועדים בסך,

גזרתי עלי גזרה זאת, השוקולדים והממתקים והעוגות, הלאה לפח! וראו זאת את הפלא, ירדתי עשר קילו

לאחר מכן דקרתי את עצמי במחטים סיניים,נכון , גם, ירדתי עוד 5 קילו. כך המשכתי למכון כושר, ביקרתי

בפעילויות של כל החוגים, מפילאטיס, ועד ריקודי בטן,

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:56

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר