לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-02-2005, 23:50
  Boss11 Boss11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.01.04
שלח הודעה דרך MSN אל Boss11
צריך ייעוץ דחוף - כנסו.

היי,

לפני שאתחיל אומר שפעם קודמת שהעלתי לפה שאלה דומה התוצאה הייתה ידידות בלבד.

----------------------------------------------

הכרתי לפני כשנה ומשהו לערך בחורה בת 20 וחצי בערך כיום בICQ.
בזמן שדיברנו היה לה חבר. לפני חודש נפרד ממנה בשיחת טלפון קצרה (כמובן שהיא נפגעה)
אתמול ב20:00 הייתה שיחתנו הטלפונית הראשונה. לאחר הפיגוע התקשרתי לשאול האם הכל בסדר.

היא מדברת בכל שיחה על החבר הזה וכמה שהוא פגע בה.

אני זורם ומצדיק את הרגשות שלה עד כמה שהיא פגועה ושהיא עשתה מה שהייתה צריכה לעשות...
לא לחזור אליו.

אני מאוד מקווה ורוצה לרוות שהיא לא תחליט לחזור אליו.

אני מאוד שואף למשהו איתה.

מה הסיכוי שהיא תחזור אליו אחרי זילזול והשפלה כזאת? שלא היה מסוגל לבוא ולהגיד לה בפנים?

אני מצד אחד לא רוצה שהיא תחשוב על לחזור אליו ושלי יצא משהו איתה. מצד שני לא יהיה לי מה להגיד.

תגובותייכם חשובות..

תודה
BOSS11

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-02-2005, 17:55
  Boss11 Boss11 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Obislu שמתחילה ב "תחילה עצה מאוד חשובה - חשוב..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Obislu
תחילה עצה מאוד חשובה - חשוב איך היית מתנהג אם היית במקומה.

כלומר, אם היא עדיין רוצה אותו - אל תעשה כרגע כלום פרט ללתמוך בה.

אם היא פשוט עצובה ועברה הלאה - תתחיל לחזר.

אם היא מבולבלת - אל תנסה כלום ופשוט תן לדברים לזרום. אם היא תרצה איתך משהו היא כבר תשלח רמזים או שהיא תגיד לך.

אבל אם אתם מכירים רק דרך הICQ זאת מן הסתם בעיה...

אני מציע שתיקבע להיפגש איתה, לא לדייט, פשוט להיפגש. לדבר, להסתובב. ופה תראה כבר מה קורה.

בהצלחה

ביום שישי היא יצאה למקום שנקרא BARBI בת"א , ניתקלה בו במפתיע שם והבנתי שהיא דיברה אליו ממש לא יפה מתוך כך שהיא הייתה פגועה ממנו. נכון לרגע זה לא נראה לי כ"כ שהיא תחזור אליו למרות שהבנתי שיש רגש כמו אחרי כל קשר גם אם אתה לא אם אבנאדם.. אבל אם אתה מתחיל משהו אחד זה אולי ישכח

ישן 01-03-2005, 00:43
  Boss11 Boss11 אינו מחובר  

עדכון נכון ל1.1.2005
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Obislu שמתחילה ב "תחילה עצה מאוד חשובה - חשוב..."

היי - עדכון נכון לרגע זה.

אז ככה: מאז יום שישי .. דיברנו מס' פעמים בטלפון,

שולחים הרבה SMS . היא מאוד דואגת לי ומראה אכפתיות ובבוקר שולחת בוקר טוב

בצהריים שואלת אם אכלתי ובתאבון, בערב איפה אני..?!

אתמול קבלתי מחמאה ממנה "יש לך קול סקסי בטלפון" קצת הביך אבל אמרה מה שהיא חושבת.

היום אחרי שרק דיברנו קצת בהודעות SMS הגעתי הביתה ודיברנו בICQ ואמרה שהיא מאוד התגעגע אליי היום.

אני גם דואג לה מאוד.

האם כדאי בשלב זה כבר להפגש איתה?

או לדבר עוד קצת בטלפון?

מה אתם חושבים על מה שתארתי כאן

ישן 01-03-2005, 07:18
  Boss11 Boss11 אינו מחובר  

תגובה לדבריי Obislu
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Obislu שמתחילה ב "או שהיא ממש ממש נחמדה, או..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Obislu
או שהיא ממש ממש נחמדה, או שהיא מאוד מעוניינת בך. או שניהם.

שאל אותה אם היא רוצה להיפגש. אל תזכיר את המילה דייט. סתם, להיפגש.

בוקר טוב Obislu

שכחתי להזכיר שלפני שדברנו בטלפון בכלל.... היא זרקה לי תוך כדי שיחה ב ICQ ש"היה נחמד אם נפגש מתי שהוא בלי שום קשר... לי אישית נראה שהיא עובדת כמו שאתה אמרת "אל תזכיר את המילה דייט".

אחרי שבוע השאירה לי את הטלפון שלה.

היום נכון לרגע זה (08:19 / 1.1.2005)

איך שפקחתי את העיניים קיבלתי הודעה. (צרוף מקרים חמוד למדי)

נערך לאחרונה ע"י Boss11 בתאריך 01-03-2005 בשעה 07:22.
ישן 07-03-2005, 06:30
  gothic_ gothic_ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.12.04
קראתי את כל האשכול יא נקניק
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Boss11 שמתחילה ב "צריך ייעוץ דחוף - כנסו."

וזה שהיא פגועה זה לגיטימי רק סיימה קשר ארוך עם המעפן ההוא. אל תתפלא אם היא תדבר עליו , ותתמוך בה. גם חשוב שלא תהיה over-protective איתה ואם אתה חושב שהיא טועה תגיד לה.

היא שולחת הודעות מידי יום יש טלפונים מעולה. יש מצב שהיא מעוניינת בך. היא רצתה להפגש איתך? יש מצב למשהו.

אני הייתי מבהיר לה שאני כן מעוניין במשהו איתה יותר מידידים. להגיד לה משהו נוסח "ממש נקשרתי אליך, ואני רוצה לנסות לצאת איתך" ניסוח עילג, אבל להסביר לה שיש לך כוונות רומנטיות. אחרת עלולה להיווצר אי הבנה ואתה תסבול מזה.
אשמח לדבר איתך על הנושא בהרחבה מנגיעה אישית למקרה דומה.
צור קשר אם אתה מעוניין באיסיקיו 97116585.
ישן 07-03-2005, 08:06
  Boss11 Boss11 אינו מחובר  

לתגובתך
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי gothic_ שמתחילה ב "אוי טמטום כזה אופייני רק לי"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי gothic_
איך אני מצפה שיקחו ברצינות הודעה שמתחילה ב"יא נקניק"?!#@??$@

דבר ראשון אני שמח מאוד שאתה מודע לטעות שלך. דבר שני....
כל בוקר זה הודעות SMS של בוקר טוב.... אני כבר נהייתי לאחר שבועיים בטלפון ואחריי שנה בICQ ה"מתוק שלה" לפי דברייה ולפי איך שהיא כותבת את זה בהודעות.
ודואגת לי כמו שהיינו חודשיים חברים (בקשר רומנטי)
ויש לזכור שעדיין לא נפגשנו רק משיחות טלפון וICQ.

אני חייב לציין שהיא לא חוסכת בטלפונים וגם לא בהודעות.

קשה למצוא בנות כאלה..

נתקלתי בהרבה בנות שאמרו לי ... "למה שאני יתקשר?? שהוא יתאמץ קצת ויתקשר"
אצלנו זה הדדי.

ואצלה אין את הקטע הזה ...

להפגש יש מצב! משהו רומנטי זה עניין קודם של לראות את הבנאדם ולצאת איתו קצת בשביל לדעת.

נערך לאחרונה ע"י Boss11 בתאריך 07-03-2005 בשעה 08:17.
ישן 07-03-2005, 10:07
  Boss11 Boss11 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי gothic_ שמתחילה ב "פה אתה טועה"

ציטוט:
כי לפגישה ראשונה אחרי טלפוני ואינטרנטי של כמעט שנה יש משמעות עצומה.
אתה חייב להבהיר לה שאתה מעוניין בה ל-קשר.
אם הנסיון ביניכם כזוג לא יצליח תמיד תוכלו להשאר ידידים.

היא ללא ספק בחורה לעניין.
ואני מת שיתפתח ביניכם משהו כי...גם אתה נשמע לי בחור לעניין.

קח את הזמן ותיזום משהו איתה
ו-בהצלחה!!!

תודה רבה על הדעה עליי ועלייה.

אני אישית בנאדם מאוד בררן ושמאוד מסתכל על האופי ועל מי הבנאדם באשר הוא ע"י מה שאני יודע עליו וכ'ו.
וכפי שאני מתרשם ממנו מהשיחות.

גם כמו רוב הבנים מסתכל על חיצוניות למרות שזה דבר דיי נילווה

ישן 08-03-2005, 10:37
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
מקומות ליציאה בפגישה הראשונה
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי Boss11 שמתחילה ב "הפגישה הראשונה....."

קראתי את כל האשכול ועד כה נשמע שהולך לך סבבה ופיתחתם קשר (אומנם וירטואלי) אבל נשמע קשר טוב
מפליא אותי שעד עכשיו לא נפגשתם כי אתם כבר הרבה זמן בקשר (סתם מסקרנות רוצים לראות אחד את השני אם לא להפגש לפחות להחליף תמונות לא?)

ובקשר לשאלה שלך מקומות ליציאה בפעם הראשונה הם בתי קפה שאפשר לשבת ולדבר או במקרה שלכם כיוון שאתם כבר מכירים אחד את השני אולי ללכת למקום ששניכם אוהבים, מה שלדעתי חשוב זה מקום שתוכלו לדבר ולהתרשם אחד מהשני ולא כמו סרט שאתם רואה אותה אבל רוב הפגישה אתם מרוכזים בסרט

אולי כדאי שתחליפו תמונות כך תוכלו גם לזהות אחד את השני שתפגשו וגם תדע בערך לקראת מה לצפות בעיקר אם זאת מישהי שלא תראה לך לא תהיה בשוק (כמו שלי קרה פעם מישהי שנפגשתי איתה אחרי שדיברנו המון והיה לה קול מקסים בטלפון אבל היא נראתה כמו ילדה בכיתה א שבפועל היא היתה בת 14 וגם אני הייתי אז בן 16 בערך והייתי רוב הפגישה דיי בשוק ממנה) או אם היא תראה פיצוץ שתתרגל לא להזיל ריר יותר מידי
תזכיר לי בני כמה אתם?

בכל מקרה שיהיה בהצלחה ותעדכן כמובן

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 08-03-2005, 10:51
  Boss11 Boss11 אינו מחובר  

לתגובתך (של charm)
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי charm שמתחילה ב "מקומות ליציאה בפגישה הראשונה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי charm
קראתי את כל האשכול ועד כה נשמע שהולך לך סבבה ופיתחתם קשר (אומנם וירטואלי) אבל נשמע קשר טוב
מפליא אותי שעד עכשיו לא נפגשתם כי אתם כבר הרבה זמן בקשר (סתם מסקרנות רוצים לראות אחד את השני אם לא להפגש לפחות להחליף תמונות לא?)

ובקשר לשאלה שלך מקומות ליציאה בפעם הראשונה הם בתי קפה שאפשר לשבת ולדבר או במקרה שלכם כיוון שאתם כבר מכירים אחד את השני אולי ללכת למקום ששניכם אוהבים, מה שלדעתי חשוב זה מקום שתוכלו לדבר ולהתרשם אחד מהשני ולא כמו סרט שאתם רואה אותה אבל רוב הפגישה אתם מרוכזים בסרט

אולי כדאי שתחליפו תמונות כך תוכלו גם לזהות אחד את השני שתפגשו וגם תדע בערך לקראת מה לצפות בעיקר אם זאת מישהי שלא תראה לך לא תהיה בשוק (כמו שלי קרה פעם מישהי שנפגשתי איתה אחרי שדיברנו המון והיה לה קול מקסים בטלפון אבל היא נראתה כמו ילדה בכיתה א שבפועל היא היתה בת 14 וגם אני הייתי אז בן 16 בערך והייתי רוב הפגישה דיי בשוק ממנה) או אם היא תראה פיצוץ שתתרגל לא להזיל ריר יותר מידי
תזכיר לי בני כמה אתם?

בכל מקרה שיהיה בהצלחה ותעדכן כמובן

היי charm

החלפנו תמונות אחד עם השני. אני מטבעי לפני שאני נפגש עם משהי כאשר זה בעולם האינטרנט הוירטואלי החוק שלי הוא מינימום חצי שנה עד שנה לדבר. אם הכל סבבה יש תמיד את הטלפון ואח"כ להפגש. צריך להכיר את הבנאדם בכללי בשביל לדעת האם הפגישה אכן שווה את זה... ושווה להתעמץ בשביל לקיים אותה.

חחחחחח יציאה טובה הייתה לך בחלק השני של דברייך.
אני בן 22 ושלושה חודשים
1.93 מטר
היא בחודש הבא בת 21.
גובה 1.73 מ'

תראה קבלתי ממנה תמונה קצת מטושטשת אך מבחינת מיימדים אני יודע איך היא נראת.. פנים קצת מטושטשות בגלל המצלמה הגרועה של ה2 ב 10 שיש לה.

היא התנצלה מליון פעם שאין לה אחרת אבל זה מה שיש לה . אז אני לא יכול לבוא בטענות שלא שלחה.

תוי פנים מדוייק לא ממש הכי ברור .

שיער שחור
אור שחום במיקצת

נערך לאחרונה ע"י Boss11 בתאריך 08-03-2005 בשעה 11:04.
ישן 08-03-2005, 11:51
  gothic_ gothic_ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.12.04
המון מקומות
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי Boss11 שמתחילה ב "הפגישה הראשונה....."

אפשר לצאת לבית קפה ואח"כ לראות סרט, הייתי ממליץ על קומדיה רומנטית או סרט קליל...לא להעמיס יותר מידי על הפגישה.
^זאת לפחות ההעדפה שלי לפגישה ראשונה.
סרט זאת דרך מצויינת להעביר את הדייטים הראשונים כי אז אין מצב שהשיחות ייתקעו (אלא אם ממש אין כימיה ביניכם) והוא יוצר נושאי שיחה, ויכול לקרב ביניכים.

אפשר גם ללכת לבאולינג\סנוקר או דברים שאתם יכולים לעשות ביחד.
לדעתי מועדון ממש לא בא בחשבון בדייטים הראשונים (מה גם שאני לא טיפוס של מועדונים בגדול).

ויש עוד אופציה, (שאני אישית הייתי מחכה ועושה אחרי כמה דייטים מוצלחים) כמו פיקניק בפארק נחמד\שמורת טבע, אם אתה יודע לבשל אתה יכול להכין פסטה, ועוד כמה לחמים \בורקסים ודברים קטנים, או לחילופין להזמין פיצה
ישן 08-03-2005, 13:40
  Boss11 Boss11 אינו מחובר  

תודה על העצה
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי gothic_ שמתחילה ב "המון מקומות"

ציטוט:
אפשר לצאת לבית קפה ואח"כ לראות סרט, הייתי ממליץ על קומדיה רומנטית או סרט קליל...לא להעמיס יותר מידי על הפגישה.
^זאת לפחות ההעדפה שלי לפגישה ראשונה.
סרט זאת דרך מצויינת להעביר את הדייטים הראשונים כי אז אין מצב שהשיחות ייתקעו (אלא אם ממש אין כימיה ביניכם) והוא יוצר נושאי שיחה, ויכול לקרב ביניכים.

אפשר גם ללכת לבאולינג\סנוקר או דברים שאתם יכולים לעשות ביחד.
לדעתי מועדון ממש לא בא בחשבון בדייטים הראשונים (מה גם שאני לא טיפוס של מועדונים בגדול).

ויש עוד אופציה, (שאני אישית הייתי מחכה ועושה אחרי כמה דייטים מוצלחים) כמו פיקניק בפארק נחמד\שמורת טבע, אם אתה יודע לבשל אתה יכול להכין פסטה, ועוד כמה לחמים \בורקסים ודברים קטנים, או לחילופין להזמין פיצה

האמת שאני חובב באולינג בתור קצת יותר מחובב.
השאלה היא איך היא תראה את זה בתור פגישה של פעם ראשונה.

כאשר אמרתי לה שאפשר לטייל בטיילת בת"א ולאכול משהו היא לא ממש אהבה את הלאכול ...

יותר לטייל ולשבת בבית קפה.

השאלה היא איך היא תקבל את הבאולינג.

אני לא חזק בבישולים אבל לעשות על האש או דברים כאלה אני טוב.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:50

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר