לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-12-2007, 10:28
צלמית המשתמש של natisa
  natisa natisa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.08.04
שלח הודעה דרך ICQ אל natisa
הבעיה עם קרב באגרוף תאילנדי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי RICHUP שמתחילה ב "לא מצליח להיכנס לטווח אגרוף עם מישהו גבוה."

היא שיש גם מכות ברכיים, ככה שאם תכנס לפוקט הוא יכול להכניס את המצב לקלינץ' ואז אתה תחטוף משם ברכיים.
אתה איכשהו צריך להגיע לדיסטנס יחסית קרוב ולעבוד משם, במצב הזה הידיים והרגליים שלו יהיו פחות חזקות וכשהוא ירצה להכניס ברך הוא יצטרך לבוא אליך ואתה תחכה לזה ותצא בזוית החוצה (הקלינץ' הוא קצת בעיה, אתה צריך למנוע ממנו להגיע אליו ולעבוד מהטווח שנוח לך. זה מצליח רק אחרי הרבה תירגול וניסיון). הכי חשוב בכל הקטע הזה ובכלל בקרבות לא ללכת אחורה!!! מי שהולך אחורה חוטף ומזמין התקפות.
עוד שיטה היא מיועדת ליותר זריזים.
1)כניסה לטווח. 2)עבודה. 3) יציאה. כמובן שהכל מתבצע במהירות. כל היציאות והכניסות כולן מבוצעות בזויות, בצורה כזו היריב יצטרך להסתובב אליך כדי להוציא טכניקת תגובה ועד שהוא מצליח אתה כבר מחוץ לטווח או משפר מיקום ועדיין נמצא בזוית לא נוחה בשבילו.

הערה: כל הכניסות והיצאות מתבצעות עם פייק (רמאות ובתרגום חופשי לכוונתי: מתן גירוי ליריב ע"י תנועת גוף מהירה\מאיימת המדמה כניסה לטכניקה. המגרה ממתין לתגובת היריב לגירוי ומבצע תגובת נגד כשהיריב מגיב לפייק ונמצא במצב שקשה להחזיר ממנו. המצב הזה יכול להיות איבוד שיווי משקל\ הוצאת טכניקה\ תזוזה\ חוסר ריכוז וכיוצא בזה).

חזרה לפורום
ישן 22-12-2007, 20:50
  JAVEHN JAVEHN אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.12.03
בחירת מילים נחמדה , אבל לא הייתי קורה לזה "בעיה"
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי natisa שמתחילה ב "הבעיה עם קרב באגרוף תאילנדי"

במצב כזה , אין מה לעשות אלא לעשות המון ספארינגים עם חברה גבוהים ולפתח לעצמך את השיטה . כמה שזה נשמע יפה על דפי הפורום , אין לזה מעבר למציאות (במיוחד כאשר אנשים מאומנויות לחימה אחרות בעל חוקי ספארינגים אחרים מיעצים ) . גם לי יש את הבעיה הזאת (אני נמוך ולרוב יוצא לי לעשות ספארינגים עם חברה גבוהים ממני) , ומבנאדם לבנאדם זה יכול להשתנות =כיוון שיש לך כמה וכמה דרכים להתמודד עד אנשים גבוהים .
אני אישית , כמה שזה נשמע מוזר מעדיף לתפוס את המרחק ולירות מהמרחק את הרגליים . יש לי כמה דרכים יעילות "לירות" את מכות הרגליים ככה שאני עדיין אשאר מחוץ לטווח היריב , אף שהוא גבוה ממני (לומדים כמה דברים מטאקוונדו בכל זאת , וביליתי שעות על שעות בצפייה של ספארינגים מאומנויות לחימה אחרות כמו סאוואט , קארטה קיוקושין ) . ה"פייקים" לוקחים כמובן חלק חשוב בזה ,ולרוב אני גם יורה מספר בעיטות בבת אחת (לא בצורה של טאקוונדו ,זה לגמרי לא יעיל , תוריד לך כמה תחרויות של אגרוף צרפתי סאוואט ותראה איך הם עושים את זה) .
אם אתה מעדיף לסגור את המרחק , תצטרך בדרך לחתוף כמה אגרופים לראש כדי להיכנס בפנים . תיכנס תוך כדי "ירי" , זאת אומרת כמה מכות כדי לפלס לעצמך את הדרך בפנים . שם כמובן יש שאלה אחרת , עד כמה אתה טוב בקלינצים . אם אתה מרגיש בנוח לעשות קלינץ עם מישהו גדול ,סחתן . עם לא , בטווח הקצר תעשה מה שאתה צריך ,ואז ברגע שהיריב מתחיל לתפוס אותך בקלינץ , נער אותו ממך ותצא החוצה .

כמו כן , אם אתה נמוך , יש לך כלי שמאוד לא מוערך באגרוף תאילנדי - מכה ברגל קידמית , מעין גאב רגלי כזה . אתה צריך לפתח את המכה הזאת שהיא תעשה נזק , ולא תהיה סתם מטרד . מכה מאוד לא מוערכת באגרוף תאילנדי אבל ברגע שאתה לומד איך להכניס בה כוח (צריך להכניס בה את כל המותן ולבצע אותה בצורה מעגלית רחבה , כמו שאתה עושה לאו קיק מלמעלה למטה ) ,זאת נהיית מכה מאוד יעילה נגד אנשים גבוהים . ב K-1 יש לוחם הולנדי שקוראים לו "חוטב עצים" (AERTZ PETER ) שהוא הוריד המון אנשים לנוקאוט דווקא בהיי קיק עם הרגל הקידמית שלו .

גם כן , יש לך כמה שיטות לקצר טווחים בצורה משמעותית . כמו למשל גאב עם ניתור , מקצר את הטווח בצורה מאוד משמעותית . יש לך את המכת "סופרמן " , מאוד נחמד . יש לך את הבעיטה שאנדי האג המנוח נהג לבצע (מכה בסיבוב אבל לא למרכז הגוף אלא לתוך הרגל , יש טווח רחב לבעיטה הזאת) , אבל היא די קשה לביצוע ללא אימון , וסתם ביצוע בעיטות תוך כדי ניתור (משהו שלא תלמד באגרוף תאילנדי , עוד פעם , תוריד כמה תחרויות של אגרוף צרפתי סאוואט ותראה איך הם עושים את זה) .

נערך לאחרונה ע"י JAVEHN בתאריך 22-12-2007 בשעה 20:57.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:39

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר