לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-12-2007, 22:01
  CrazyBomber CrazyBomber אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל CrazyBomber Facebook profile
קודם כל ,זה לא כזה דרמטי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי max-l שמתחילה ב "היא מתחילה איתי-אני לא רוצה, מה לעשות?"

לפני שאתה גם בוחר להסתכל על זה בצורה של "מה אני עושה?" ו"איך אני מתמודד עם זה" , קבל את זה כמחמאה שמישהי מתחילה איתך .

יש כמה גישות שאתה יכול לנקוט ,אתה יכול לומר לה ישירות ,
שזה די לא נוח לשני הצדדים , זה מביך אותה וזה יכול לחזור אליך כבומרנג אם היא תטען נמרצות שדמיינת את כל זה בראש .

הגישה שעבדה בשבילי בכמה מקרים דומים היא להוריד קצת את מינון המפגשים איתה , אם אתה לא שולט על זה בגלל שאתם באותה שכבה
אז תנסה לא לדבר איתה יותר מדי , תשובות קצרות בשיחות ביניכם , להתחמק ממנה בצורה אלגנטית (לא לבוא מולה, להסתכל עליה ולעשות סיבוב של 180 מעלות ).
בדרכים הללו ( אתה מוזמן לחשוב על עוד ) אתה תשדר לה שאתה לא מעוניין ,ואז היא תפנים בהדרגתיות שזה לא הולך לקרות ,
הכי חשוב זה שתשתדל לא לגרום לה לחשוב שאתה בקטע בשום צורה , כי זה רק יגרום בלבול וכעס כלפיך בסופו של דבר .

בהצלחה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-12-2007, 16:06
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי max-l שמתחילה ב "היא מתחילה איתי-אני לא רוצה, מה לעשות?"

לוקח אותה הצידה לפינה בלי הרבה אנשים ואומר לה בשיא העדינות אבל חד משמעית שהיא בחורה נורא נחמדה אבל אתה לא מעוניין להיות איתה בקשר.

פשוט תבוא דוגרי. רק חשוב להקפיד שזה לא יהיה בפומבי ושלא תשתמש בשפה בוטה..

עריכה: עכשיו גם קראתי את מה שאיתי כתב (CrazyBomber) ואני מחזקת. אתה יכול להראות לה את זה גם דרך שפת גוף. זה גם עובד, אבל צריך לקחת בחשבון שלפעמים הבחורה או לא קולטת, או שלוקח לה הרבה זמן להבין את הרמז. יכול להיות שגם מזה היא תעלב "למה אתה מתעלם ממני? בלה בלה בלה".. זה תלוי מאוד בבחורה.

תבחר את הדרך שאתה מוצא אותה הכי נכונה. בהצלחה

נערך לאחרונה ע"י פאקטשלי בתאריך 24-12-2007 בשעה 16:09.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:07

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר