לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-12-2007, 02:25
  eyalpa eyalpa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.11.04
שלח הודעה דרך ICQ אל eyalpa שלח הודעה דרך MSN אל eyalpa
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Espires שמתחילה ב "ניסיתי ללכת על המראה הנקי,..."

אבל עדיין , לא עשית בחירה נכונה מבחינתי , בנושא הרקע , לבן על לבן ?
שלא נדבר בכלל על התמונה השניה , ואני בטוח שלא מיקמת את התאורה כמו שצריך אם היית עושה את זה הצל היה יורד הרבה יותר , המטרה העיקרית של צילומי סטודיו היא משחק עם ההצללה , החופש שלך לבחור .
ופה אני יכול להגיד שאני ממש מאוכזב מהתוצאה .
ה"נקי " משעמם אותי .
הנושא , לא במקסימום הנושא.
בוא ניקח את זה מנקודת מקום אחרת, אם היית היום פירסומאי והיית צריך תמונה שתעזור לך לפרסם את המוצר "שמפו הוואי " , היית בוחר את התמונה הזאת? אני לא.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-12-2007, 06:27
  משתמש זכר Espires Espires אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.11.06
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי eyalpa שמתחילה ב "אבל עדיין , לא עשית בחירה..."

אוייש נו אייל אני חייב להגיד שאתה מדבר כלכך הרבה שטויות ואני לוידע אם אתה עושה את זה כי זה מה שאתה יודע או כדי לנסות ולצאת גאון, מה שאתה לא בדיוק מראה.
אתה רוצה שאני יראה לך מוצרים לבנים שפרסומות שמפורסמים על רקע לבן?
אם אתה לא שם לב יש קצת קונטרסט בין המוצר לרקע.
לגבי המשעמם שכולם אמרו:
בסדר נכון שמעמם אבל רציתי לנסות ולעשות תמונת מוצר כמה שיותר מקצועיות ונקייה, זאת הייתה הכוונה שלי מתלכתחילה, וגם ציינתי את זה בהודעה הראשית פה.
ושוב אני חוזר אלייך אייל:
אם הייתי משתמש בתמונה הזו לפירסום?
בטח שכן, קצת לשרוף את הרקע ובשבילי היא פשוט מושלמת,גם יניב שמתעסק בתחום הזה זמן רב, ומבין פה בזה קצת יותר ממך וממני, והוא אמר שלתוצאה פירסומית זה מעולה.

משה:
אתה צודק במה שאתה אומר, אבל אני לא התגאיתי בזה שלא ערכתי, אני פשוט רוצה לקבל 4 כוכבים לאשכול שלי =]
ישן 25-12-2007, 06:05
צלמית המשתמש של carish1
  משתמש זכר carish1 carish1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.07.03
שלח הודעה דרך ICQ אל carish1 LinkedIn profile
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Espires שמתחילה ב "ניסיתי ללכת על המראה הנקי,..."

טוב צריך להפסיק להיתגאון ש"לא נעשה כלום מעבר".
זה לא פונקציה. בצילום, עריכה היא חלק אינטרגאלי מהתוצר הסופי ואני לא מחזיק פי 4 ממצלמה או צלם שהתמונה יצאה מושלמת ללא עריכה. כמובן שיש הגזמות שנועדו לתקן יותר מ 50% מהחשיפה בעריכה וזה לא מקובל אבל ציינתה שלא נעשתה עריכה מעבר לחידוד וזהו, לא צריך לתת לעובדה הזו את מלוא הכובד בתמונה ובתוצר הסופי. את הלקוח שלך מעניין שלא ערכתה? הוא רק יסיק מזה שיש מצב שבמוצר הבא הוא ישאל אותך איך עשיתה את זה ויבין שהוא יכול לעשות את זה לבד.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:14

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר