לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום תפעול מכשירים: כל שאלות לגבי תפעול אתם יכולים לשאול פה, תהנו. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > סלולרי וגאדג'טים > תפעול מכשירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-01-2008, 12:19
  משתמש זכר alonmore28 alonmore28 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.09.06
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי שיShai שמתחילה ב "שואל שוב, מה הכוונה בלחתום את..."

תראה.
רוב התוכנות הסימביאניות בעולם (אני חושב כולן בעצם) צריכות לעבור אישור על ידי חברת סימביאן. אחרי האישור הקובץ מקבל "חתימה" של סימביאן שמאשרת שהקובץ בטוח להתקנה ואז מפיצים אותו.
התהליך הזה לוקח זמן ולכן יש מתכנתים שמעדיפים להפיץ את הקובץ לא חתום. עכשיו יש אפשרות שאנשים יחתמו את הקובץ בעצמם, בהתאמה למספר ה-IMEI שלהם וכך יוכלו להתקין את התכונה. כמובן שמצב זה האחריות היא כולה על הבן-אדם ואין שום שמץ של אחריות מסימביאן או מהמפיץ של התוכנה.
אז אנשים חותמים את התוכנה בעצמם בהתאמה למכשיר שלהם וכך הם מתקינים אותו יכולים להשתמש בו.
אני עשיתי את זה במספר יישומים ועכשיו אני משתמש בהם בחופשיות. לפני זה לא יכולתי להתקין את התוכנה.

כדי לחתום צריך שיהיה לך קובץ certificate CER וקובץ Key - KEY. הקבצים מותאמים ל-IMEI וניתן להשיגם דרך האתר הבא: www.symbiansigned.com או דרך פורומים אשר יש שם אנשים שעושים את הדבר בשבילכם כי זה לא תהליך הכי פשוט. תוכל לחפש מדריכים באינטרנט. אני את הקבצים שלי קיבלתי מבן-אדם אחר כי אני לא יכולתי להירשם לאתר. מפני שבהרשמה צריך להירשם עם אימייל של ספקית אינטרנט. ואי-אפשר עם אימייל אחר כמו WALLA או GMAIL וכו'. אלא רק האימייל שקיבלת מהספקית.
בנוסף מורידים תוכנה לחתימה. אני משתמש ב-signsis שבה אתה בוחר את הקבצים של החתימה ואת התוכנה ועושה אישור ואז זה חותם. יש לתוכנה הזו גרסה לטלפון וגרסה למחשב.

מובן?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:10

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר