לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-12-2007, 13:19
  gza gza אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.10.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי hagelad17 שמתחילה ב "יום סיירות ותוצאותיו"

זה נכון שסטטיסטית הכי מעט מקבלים שייטת..אבל זה לא בגלל שהם הכי "סוסים".
לשייטת יש 5 גיבושים בשנה , 2 דרך יום סיירות ועוד 3 דרך הגדנע..וזו גם יחידה גדולה יותר..ולכן כבר התקבלו מחצית האנשים בגיבוש הגדנע אם לא יותר אז לא לוקחים כמות מטורפת מהיום סיירות..

אי אפשר להגיד לך איך זה הולך כי אף אחד באמת לא יודע..
יש כאלה שסימנו שייטת מקום 3 וקיבלו..כאלה שסימנו מקום 2 וקיבלו וכמובן כאלה שסימנו 1..
אני אישית חושב שהשאלון הזה לא משפיע על כלום ומה שקובע זה השיחה בסוף איך אתה מציג את עצמך והיחידה שאתה רוצה להגיע אליה..שם המפקדים רושמים את ההתרשמות הכללית..שוב זה לפי דעתי..

תן הכל , תרשום שייטת ראשון ואל תשכח לציין זאת בשיחת סיום ולהגיד שזה החלום שלך , ויהיה טוב...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-12-2007, 23:29
צלמית המשתמש של e13290
  e13290 e13290 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.11.05
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי zxccxz שמתחילה ב "[font=Verdana]קודם כל אל..."

דיברתי על גיבוש חובלים שאתה מעלה את הנושא? לא.
היית בגיבוש חובלים שיש לך את הכלים להשוואה? לא.

כדאי לכם אולי לדבר עם חבר'ה ששירתו ביחידות עילית וקורסים מובחרים ולשמוע מהם על הקשיים של המסלול לפני שאתה מדברים כאילו אתם יודעים משהו מהחיים שלכם

חבר'ה מגיעים לשייטת אחרי שמונה חודשים שהם היו במסגרת גדודי הנח"ל ורמת הכושר של כולם פחות או יותר זהה, ובכל זאת - חצי מהם נופלים בזמן המכין. אתה חושב שזה בגלל שהחצי האחר רץ מהר יותר? לא נראה לי. אם אתה חזק מנטלית ולא נותן לקשיים לשבור אותך - אתה תעבור את הגיבוש כי וואלה - מה שלא יביאו הבוחנים, קטן עלייך. וגם במסלול, למרות שהמפקד יתייחס אלייך כמו זבל, והביצים שלך יקפאו בבריכת קרח ב3 בבוקר אתה אתה תחזיק מעמד. בלי שום קשר לסיבולת לב ריאה ומסת שריר. את הכושר כבר תבנה.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 30-12-2007, 11:00
צלמית המשתמש של UR5076
  UR5076 UR5076 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.08.07
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי e13290 שמתחילה ב "אם מסלול עוברים בזכות כוח..."

אני מאמין שמה שאתה אומר לגבי המסלול נכון! שבאמת שם זה ענין של אופי נטו כי סה"כ כולם מתחילים פחות או יותר מאותו מקום מבחינה פיזית.
בקשר לגיבוש, זה ויכוח שעלה פה הרבה פעמים שלא הסתיים אף-פעם בתשובה חד-משמעית.
אני מאמין שכדי לסיים (לא לעבור, לסיים!) חייבים כושר פיזי בסיסי מינימום ובן-אדם עם כושר מנטאלי מ-ט-ו-ר-ף לא יעמוד בזה כי הגוף מבחינה פזיולוגית לא יעמוד בזה. לב של בן-אדם לא מאומן יגיע לדופק כ"כ מהיר ביחס לעצמו שהגוף פשוט לא יעמוד בזה ועקב זב מקבלים סחרחורות, מקיאים, מתעלפים, רואים שחור בעיניים, חח לפעמים מדברים שטויות וזה הכל תהליכים פזיולוגיים שלא משנה כמה תרצה את זה - הם יקרו.
כדי לעבור אין לי מושג מה צריך. זה מסווג, יש אנשים שועברים ולא עשו את כל האימונים! אני אישית לא סיימתי הכל, חבר שלי שהתקבל לא סיים מסע אחד, עוד אחד מהצוות שלי שהתקבל גם לא סיים הכל. בקיצור, אין לי מושג מה מחפשים שם!

ישן 30-12-2007, 13:05
  zxccxz zxccxz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.02.07
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי e13290 שמתחילה ב "דיברתי על גיבוש חובלים שאתה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי e13290
דיברתי על גיבוש חובלים שאתה מעלה את הנושא? לא.
היית בגיבוש חובלים שיש לך את הכלים להשוואה? לא.

כדאי לכם אולי לדבר עם חבר'ה ששירתו ביחידות עילית וקורסים מובחרים ולשמוע מהם על הקשיים של המסלול לפני שאתה מדברים כאילו אתם יודעים משהו מהחיים שלכם

חבר'ה מגיעים לשייטת אחרי שמונה חודשים שהם היו במסגרת גדודי הנח"ל ורמת הכושר של כולם פחות או יותר זהה, ובכל זאת - חצי מהם נופלים בזמן המכין. אתה חושב שזה בגלל שהחצי האחר רץ מהר יותר? לא נראה לי. אם אתה חזק מנטלית ולא נותן לקשיים לשבור אותך - אתה תעבור את הגיבוש כי וואלה - מה שלא יביאו הבוחנים, קטן עלייך. וגם במסלול, למרות שהמפקד יתייחס אלייך כמו זבל, והביצים שלך יקפאו בבריכת קרח ב3 בבוקר אתה אתה תחזיק מעמד. בלי שום קשר לסיבולת לב ריאה ומסת שריר. את הכושר כבר תבנה.

אמרת שההיית בגיבוש חבולים ואני אומר לך שהוא שונה לגמריי לגמריי מגיבוש שייטת גם מבחינה מנלטתי וגם מבחינה פיזית אז אין לך מושג באיזה כושר בסיסי צריך להגיע. אתה צודק במאה אחוז צריך הרבה ורק כוח רצון בשביל לעבור את רוב הדברים בגיבוש מסעות זה רק כוח רצון.
אבל צריך להגיע בכשור השאלה היא באיזה כושר בסיסי ? זה משתנה מאדם לאדם. 2 מהצוות שלי שעברו לא כל כך התאמנו רציני לגיבוש אחד היה בכדור-מים והשני התאמן לבד על ריצות וזהו מבין ? זה משתנה מאדם לאדם צריך לבוא בכושר וגם הרבה כוח רצון.
חבר שלי היה בגיבוש חובלים ועבר וזה שפוט לא גיבוש קשה פיזית זה בדיחה.
אבא שלו סא''ל ומעביר גיבושי חובלים אמר לי שילד בן 5 עובר אותם איך שהם היום.
ברור שבמסלול זה שונה לגמריי וזה רק מנטלי מסכים איתך לגמריי וואלה גם בנאדם שעבר גיבוש לא שונה ולא מתאים ליחידה מובחרת הוא פשוט פחות רצה את זה. ברור שכולם שווים אני מסכים איתך זה הכל מנטליות אבל דיבנו על גיבוש ומי שבאמתצ רוצה את זה גם צריך לבוא מוכן כלומר לבוא בכושר ועם הרבה כוח רצון !!!!
אני מאוד מקווה להגיע בכלל למכין.
זהו שיהיה לך בהצלחה בחובלים ובהצלחה לכולם ! תבואו בכושר הכי טוב שאתם יכולים ויותר חשוב עם הרבה כוח רצון וחוסן מנטלי !!!
ישן 30-12-2007, 00:11
צלמית המשתמש של UR5076
  UR5076 UR5076 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.08.07
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי e13290 שמתחילה ב "הוא צודק 100 אחוז... ותפסיק..."

לא יאמן עד לאן הגעת מהמשפט האחד הזה שכתבתי שבפירוש כתבתי שמענין אותי מה שהוא אומר!!! חחחח...
שאלתי אחרי זה אם הוא עשה גיבושים כדי לדעת אם מה שהוא אמר מסתמך על נסיון או על השערה.

ולגבי מה שאמרת (שלא קשור בכלל למה שאמרתי קודם).. עצם העובדה שעשיתי גיבוש כן נותן לי "לגיטימציה לדבר בטון סמכותי" חחחחחח..... וזה לא משנה אם עברתי או לא! אולי "סמכותי" זאת לא ההגדרה, אבל כן יש הבדל בין מישהו שעשה גיבוש ובין מישהו שלא עשה גיבוש!
ואתה.. בתור בן-אדם שעוד לא התגייס ועשה גיבוש בדיוק כמוני אתה לא יכול לדעת מה אני אגיד כשאני אחזור מהמכין (אם אני בכלל אגיע אליו).

ישן 29-12-2007, 21:57
  y o g e v y o g e v אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי hagelad17 שמתחילה ב "יום סיירות ותוצאותיו"

לנפץ כמה דברים שנאמרו פה..(מילה נפוצה בזמן האחרון "לנפץ")

אני מדבר מבחינת כושר גופני.. ...
בן אדם שלא מתאמן, לא רץ בכלל אלף או אלפיים חוץ מכמה שיעורי ספורט בודדים בשנה.. ובכלל אדם לא ספורטיבי.. שלא מתאמן ולא משחק כדורגל או כדורסל או סתם משחק ספורטיבי ביום יום...

ביום סיירות הוא לא יצליח לא משנה שהוא ספורטאי מלידה ועם גוף טוב והכל...

שכיבות שמיכה, בטן אם לא מתאמנים טוב לפני לא עוברים את ה75 ,86. ורק יחידי סגולה יצליחו..

כנ"ל אלפיים לא משנה מה הכוח ברגלים שלך ואני לא מאמין שבלי אימונים הוא כזה גדול .
הלב והריאה לא יאפשרו לך לרוץ לא תוכל לנשום ויהיו לך כאבים בחזה...ותקבל תוצאה גרועה...

ואל תשכחו שאחרי זה יתזזו אותכם ויהרסו אותכם... והתוצאה תהיה שתתעוררו גוף כואב ומכווץ..

בכל מקרה מה שאני מנסה לומר...

אל תבואו לאף גיבוש בצה"ל לא מוכנים תתאמנו הכי חזק שתוכלו ,תתאמנו נכון ,בצורה טובה..
ותכניסו לכם לראש שאתם עוברים ותהיו חזקים מבחינה מנטאלית....

אחד שהתאמן אני בטוח שעוברים לא דברים אחרים בראש במהלך היום סיירות ומה שלא יהיה...

למיועדים ליום סיירות ומה שלא יתנו לכם אל תחכו חודש לפני ותתחילו להתאמן 3 חודשים לפחות מראש.... ואם אתם באמת מורעלים אפשר להתחיל עם אלפיים כל יום או כמה פעמיים בשבוע שכיבות שמיכה ובטן וספרינטים לאט לאט..

המלצה שלי להתאמן הכי חזק על ספרינטים זה רוב היום סיירות וחשוב לכל הדברים שתעברו בו...

בהצלחה לכולם....ולא לשכוח כמה שתתאמנו ביום סיירות בסופו של דבר הכוח ברגלים נגמר והכל ישאר בראש, מי שירצה באמת, יצליח!

נערך לאחרונה ע"י y o g e v בתאריך 29-12-2007 בשעה 22:00.
ישן 30-12-2007, 15:51
  zxccxz zxccxz אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי Green-Soul שמתחילה ב "יש לי יום רביעי יום סיירות..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Green-Soul
יש לי יום רביעי יום סיירות ולא קיבלתי עדיין את המנילה. אני רוצה חובלים אבל במידה והתוצאות שלי יתאימו לשייטת או מטכל ויתנו לי זימון לזה בלי שאני שמתי אותם במנילה איך אני אמור לבקש אח"כ גיבוש חובלים?

חובלים,שייטת ומטכ''ל לא קשורים בכלל למנילה.
אם אתה רוצה חובלים אז ביום סיירות תסמן חובלים ראשון.
אם תהיה מספיק טוב אני מאמין שיקחו אותך לחובלים.
אם תקבל גיבוש שייטת/מטכ''ל אתה יכול דרך שייטת לבקש לעשות מיון במקום זה לחובלים אני מאמין שיתנו לך ואם תקבל מטכ''ל אתה יכול להגיד בראיון שאתה רוצה חובלים ותקבל זימון למיון לחובלים/צוללות. מי שנופל בראיון מטכ''ל מקבל זימון לצוות ים (חובלים/צוללות )
במידה ותתקבל לאחד מהגיבושים האלה ולא יתנו לך לעבור לגיבוש חבולים כל מה שיש לך לעשות זה לסיים אותם ולבקש גיבוש המשך חובלים.
בהצלחה ואל תדאג אתה תקבל חובלים.
ישן 31-12-2007, 16:02
  zxccxz zxccxz אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 47 שנכתבה על ידי THDUR שמתחילה ב "עוד לא שמעתי על דבר כזה......"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי THDUR
עוד לא שמעתי על דבר כזה... שאם אתה מקבל מטכ"ל מסיים גיבוש אבל לא עובר אתה יכול לבקש מיונים לחובלים?

וד"א, אם לדוגמא ביום סיירות קיבלתי מטכ"ל אז לפני הגיבוש המרכזי יש עוד יום של מבחנים פסיכוטכניים או משהו כזה?

תודה מראש.

לא לא הבנת אותי זה הולך לפי התרשים : http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%99...8%D7%95% D7%AA
אם קיבלת מטכ''ל ביום סיירות יש לך פסיכולוג - ופה אמרתי שמי שנופל בפסיכולוג מקבל זימון לצוות ים (חובלים/צוללות ) מבין ?
מי שמקבל שייטת - יש לו זימון לתל השומר למיון שייטת זה מבחנים פסיכוטכניים,שאלון 300 , שאלון אישי ושאלון השלמת משפטים שזה מחליף פסיכולוג.
מי שמקבל חובלים - מקבל מיון לצוות ים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:41

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר