לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-12-2007, 13:10
צלמית המשתמש של agever
  agever agever אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.03.06
משוב גיבוש צנחנים 24.12.07 הביזיון

הגיע הזמן שאני גם הוסיף פה איז טקסט D:
אני לא יודע אם הטקסט ייצא ארוך אבל אני יודע שזה יהיה ממצא ומעניין D:
אני כבר שנה וחצי מתעמל ביובל עילם ככה שהגיבוש היה קטן עליי אבל עוד נחזור לזה
באים למקום ליד הלשכה עם מלא אוהלים, בודקים אתכם שהבאתם את כל הדפים....
לאחר מכן יושבים עם כולם שעה וחצי אם לא יותר מחכים למשהו שיבוא,ואז באים רופאים עצבניים כי
בדיוק בלילה האחרון מישהו אושפז ונלקח לבית החולים,אז הוא אמר שהפעם הם יקפידו יותר.
מביאים לכם לאחר מכן טפסים אם אתם רוצים עוקץ...,לא למלות זה מלכודת.
עוברת עוד איזה שעה ואתם נלקחים לחצר אחרת מול המרפאה ששם ממלאים טפסים על מצב
משפחתי,רפואי,כלכלי...
באותו זמן מקבלים מדים שאם הם לא מתאימים לכם פשוט תלכו לחדר הצדדי שם ויש שם אחד שיביא לכם במידה שלכם.
אלא שביקשו מהפקד להחליף הוא לא נתן להם,אני הלכתי לפני וקיבלתי אחלה מדים.עכשיו כל הדברים שכתבתי לוחים איזה 3-4שעות לדעתי,שבהמתנה אין מה לעשות חוץ מלהתבשל בשמש.
אחרי זה אוכלים,עכשיו שתבינו זה אוכל בקו"ם,זה כמו פאין קייטרינג
אני לקחתי רק מקרונים ואורז ולא נגעתי בבשרים בגלל ה2000.
אחרי האוכל לקחו אותי ואת כל הקבוצה כמעט למטבח,לי היה מזל ושמו אותיבהמתנה בצד ככה שלא עשיתי כלום בסוף, אבל ישבתי איזה שעתיים עם עוד אחד ופשוט התייבשנו שם.
לאחר מכן מראים לכם את המגורים ואומרים להתכונן לבר אור,עכשיו "הבר אור" פשוט בושה,רק ריצת 2000
לי זה לא משנה אבל זה עצבן אותי,עכשיו עד לפה היינו 167 אנשים,חילקו אותו לקבוצות ל 40 בערך
הייתי במקצה הראשון,יצאתי מקום 6 בערך עם תוצאה של 7:45, הייתי נורא גאה בעצמי כי זה היה יותר מ2000.
כולם הגיעו שפוכים והתחילו להשתעל שעתיים ולהקיא את הנקניקיות(חחח ראו בבירור)
נותנים לנו עוד מנוחה של שעה וחצי בערך עד למסדר הבא. במסדר מחריכים אותנו לשתות בקבוק צבאי שלם,יצאה הנשמה וכמעט כולם שפכו לצד,אני לא.
הולכים לארוחת ערב חלבית שאני לקחתי מעדן גבינה צהובה ו4 חתיכות לחם, פחמימות D:
אחרי זה עוד מנוחה של שעה ואז מסדר שבו שותים עוד בקבוק שלם,ששוב כולם שפכו לצד ורק אני גמרתי
אותו והקאתי אותו ישר בסיום המסדר חחח
ואז עושים ניפוי של מי שרץ ב2000 יותר מ10 והעיפו בערך 30,ומתחלקים לצוותים.
(הצוות שלי היה מורכב ברובו מאלה שעשו ב2000 פחות מ8 דקות)
הולכים לישון בשעה 8 וחצי לאף אחד לא הייתה בעיה עם הזמן הזה,נרדמתי מהר וישנתי כמו תינוק,
רק אני ממליץ להביא כובע גרב או משהו כי פשוט קפוא שם שזה לא ייאמן.
השכמה ב4 ורבע, כולם במסדר רק בחולצה צבעית נקפאים, גומרים עוד בקבוק שלם,ואז מביאים לנו תה ופרוסה,
הרופא שוב בודק את כולם.
המפקדים מגיעים מדברים קצת ושולחים אותנו עם סדירניק לעשות חימום קל,חוזרים למסדר והמפקד אומר לא לדבר...
ושכל אחד יקח או שק(6 שקים לכל קבוצה) או תיק גב כזה לשים שם שק, או את האלונקה,או פקל ג'ריקן,לי לא נשאר כלום.
רצים עם הכול למקום הגיבוש שזה בערך קילומטר אולי קצת יותר,יש שם כבר מלא שקים מחכים לנו.
עכשיו הייתי בטוח ממאמרים קודמים שמתחילים איזה 40 דקות שקים,אבל כמו שאמרתי גיבוש ביזיון
מתחילם בספרינטים שנמשכים בערך 45 דקות שיש שם בערך 10 סדירניקים שרושמים כל הזמן מספרים אישיים שלכם(יש עליכם מספר).
הייתי כל הזמן כמעט ראשון, ואז הוא אומר לקחת שק ולהקיף שק אחר שנורא קרוב ב"הליכה" אפילו לא בריצה את זה עשינו איזה 15 דקות סך הכול,וזהו חוץ מזה לא היו יותר שקים.
אחרי זה,אלוקה סוציומטרית,ספרינט לשק וזחילה בחזרה( זה אדמה לא כמו בוינגייט חול ים,אלא עם אבנים קטנים),זה היה סך הכול פעמיים/3 שפעם אחת הצלחתי להגיע, בטירוף שזחלתי בזחילה הראשונה הייתי אחרון והגעתי להיות ראשון,ראיתי שהמפקדים שמו לב לזה והיה כיף.
אחרי זה בערך 7 פעמים אלונקה סוציומטרית רק ספרינטים שהייתי טוב בזה חוץ ממניאקים שנותנים ספרינט ברגע האחרון.
ואז יוצאים למסעון של 10 דקות עד שמגיעים לדיונה קטנה.(עד לפה היו 2 משימות שאין טעם להזכיר כי כל צוות עשה משימה אחרת,ושתי שיחות על המורים בישראל...)
הוא אומר לנו להסתוות בעמק ושלא נתגלה, אני נכנסתי לתוך שיח קוצים עבות,שפחדתי שנחש יבוא לבקר,
ועוד 2 היו די לידי אבל הם אפילו לא קלטו אותי,המפקדים התחילו בחיפושים ומצאו כמעט את כולם,
גם את 2 אלה שהיו לידי ולא מצאו אותי,את מי שמצאו רשמו.
הולכים למתח ובודקים מי האחרון שנשאר,ואז עושים משימה צוותית שרק ל3 מותר להיות על הריצפה.
עכשיו שתבינו שהמפקד שלנו נהנה עד כדי כך כשהיינו נכשלים שהוא היה צועק פיצוץ!! עם שיא האנרגיה והיה שולח אותנו לספרינט אותו לתרגילי כוח.
עכשיו התחיל מסע האלונקה האמיתי והקשה שנמשך בערך חצי שעה,עכשיו אנחנו הקבוצה היחידה שהיו לה
6 שקים, לכולם 4 על האלונקה. אני ועוד 4 היינו מחליפים קבועים של האלוקה וכל ה10 מפקדים רושמים שם כל דבר פשוט כל הזמן, אני כבר הייתי גמור וצעקתי אלף פעם "חילוף!!!!!" ואף אחד לא בא,הייתי בשוק,רציתי לזרוק את האלונקה ולהרביץ שם לכל אחד על כזה חוסר אכפתיות.
היה קטע של בוץ שלא ידעו איך להעביר את האלונקה אז יר נכנסתי בלי לחשוב לבוץ והעברתי את האלונקה,
שאלתי בצעקה "לא עשיתם אימון ביצות??(לינק לסרטון http://video.google.com/videoplay?d...606586123&hl=en)
אני נורא הפצצתי באלונקה.
ואז אפשר להגיד שנגמר הגיבוש,הולכים ברגל איזה קילומטר+ בחזרה לבסיס ונגמר.
ואז ריאיונות ומקלחות והביתה.
בריאיון זה סתם שאלות,איזה סוג בן אדם אתנ? מה השגת בחיים?
אני ציפיתי לגיבוש הרבה יותר קשה אבל התאכזבתי, לפחות הפצצתי כל הגיבוש ואני די בטוח שאני אהיה גם מאותר דובדבן.
התחילו את הגיבוש 167
על רפואי עפו איזה 15.
באלפיים עפו 30 בערך
ובגיבוש עצמו הצוותים חולקו ל20 שבכול צוות עפו לא פחות מ2 ולא יותר מ6,
היו שני צוותים שבאחד כמעט כל הצוות שזה היה צוות ממש של מפגרים כמעט כולם עפו
ועוד צוות שעפו איזה 8.

אני אבק להוסיף את המאמר לרשימת הגיבושים
ואם יש שאלות אז בכיף

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.
צוות גל
הצוות שלי

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-12-2007, 13:51
צלמית המשתמש של liranf
  liranf liranf אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.03.05
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי IsraelAtHeart שמתחילה ב "[font=Verdana]אני דווקא חושב..."

מחזק...!^^ גם אני הייתי בגיבוש של אתמול...

איזה מחלקה היית agever?
וחוצמזה חלק מהדברים שהוא רשם פה ממש לא מדוייקים כמו:

"לאחר מכן טפסים אם אתם רוצים עוקץ...,לא למלות זה מלכודת" - ממש לא נכון... נכון, לא הבטיחו לך שתגיע לעוקץ ואולי גם תיפול לגדודים אבל זו סה"כ אופציה שלך לשנות את הבחירות שלך בשאלון ההעדפות.

סה"כ היה גיבוש לא קל - לא הייתי אומר ביזיון.
ועוד משו(ל agever), אתה כלכך סוציומט וגאוותני שנראה לי שגם אתזה המפקדים טרחו לכתוב, מי אמר שתתקבל לצנחנים בכלל? אני מכיר לא מעט כמוך שסיימו את הגיבוש ממש בהצלחה מבחינה פיזית ולא התקבלו כלל. אז לא הייתי ממהר להכין לעצמי חתימה ולהתגאות שאני בצנחנים עוד לפני שעשיתי את הגיבוש בכלל.
ישן 25-12-2007, 14:08
צלמית המשתמש של agever
  agever agever אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי liranf שמתחילה ב "מחזק...!^^ גם אני הייתי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי liranf
מחזק...!^^

סה"כ היה גיבוש לא קל - לא הייתי אומר ביזיון.
ועוד משו(ל agever), אתה כלכך סוציומט וגאוותני שנראה לי שגם אתזה המפקדים טרחו לכתוב, מי אמר שתתקבל לצנחנים בכלל? אני מכיר לא מעט כמוך שסיימו את הגיבוש ממש בהצלחה מבחינה פיזית ולא התקבלו כלל. אז לא הייתי ממהר להכין לעצמי חתימה ולהתגאות שאני בצנחנים עוד לפני שעשיתי את הגיבוש בכלל.

אתם מצחיקים
החתימה שלי היא אותה חתימה כבר חצי שנה
אז חאלס
הייתי בגיבוש בצוות 3
ומה שאמרת על הטפסים אז אני מכיר מלא שנדפקו בגלל זה, כי אחר כך אתה נתקע בכפיר...
יש כאלה שאוהבים את זה,אבל לא אלה שרוצים משהו במיוחד

ואם לא הבנת
אני אומר שהיה ביזיון לא כי היה קשה
אלא כי שאני שנה וחצי מתעמל וכל הזמן כשקשה רואה את הגיבוש הזה בראש ובסוף כשאני מגיע
זה פשוט סתם,בזבוז של יומיים כשאפשר היה לעשות את זה ביום ועוד לחזור לארוחת ערב.
תקרא מאמרים של לפני שנתיים ותבין את הקושי

צוות גל
הצוות שלי

נערך לאחרונה ע"י agever בתאריך 25-12-2007 בשעה 14:11.
ישן 25-12-2007, 13:40
צלמית המשתמש של agever
  agever agever אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי Chels שמתחילה ב "לפי צורת הכתיבה וההתנשאות -..."

חח
לא הבנתם למה התכוונתי כי לא הייתם שם
הייתה חבורה של ילדים מעצבנים מהיום הראשון שפשוט התחצפה,לא התייחסה לגיבוש בכלל
ורובם התפלאו שעברו את ה2000. היו מעשנים כל הזמן ומציקים לאחרים ובגלל כאלה הגיבוש נראה כמו בדיחה
כי שליש של היום הראשון צריך לסבול אותם, אבל אמרו לי שאיך שהתחילו את הגיבוש האמיתי העיפו אותם
וכולם שמחו על כך
אז אני מבקש לא לשפוט אם לא הייתם שם

ועוד דבר
אלה שלא עזרו באלונקה פשוט כל כך עצבנו כי לי אישית כבר לא נשאר הכוח ואני מסתכל עליהם ומבקש חילוף ופשוט אף אחד לא בא
אחד המפקדים הרושמים שעמד רוב הזמן לידי,הרגשתי שהוא כבר רוצה להיכנס לחילוף כי כמה אפשר.

צוות גל
הצוות שלי

נערך לאחרונה ע"י agever בתאריך 25-12-2007 בשעה 13:42.
ישן 25-12-2007, 15:13
צלמית המשתמש של agever
  agever agever אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי NoFear69 שמתחילה ב "חחחחחחח...אתה הורג אותי !"

וואלה הייתי אמור להתגייס לגולני בנובמבר
חח
בוא נסכם משהו
הגיבוש היה קשה
אבל
יחסית לימי סיירות ועוד...
הוא היה פשוט בושה
אני שמח שהתעמלתי הרבה לפניו,וגם ראיתי את התוצאות בגיבוש
אבל גיבוש לא מה שציפיתי מכתבות של גיבושים קודמים
מה גם שיש לי חבר שלפני שנתיים העביר גיבוש צנחנים,הוא סיפר לי את כל הקטעים שלהם בשקים
ופשוט לא היה כלום

וC6W
לא באמת צעקתי,פשוט אמרתי בקול,לא היית שם ככה שלא תבין אותי,כי היה שם כל כך הרבה רעש,אבל
אני בטוח שהם ראו את כל אלה שהולכים מהצד.

ובקשר לזה ששאל על הקבוצות ב2000
בקבוצה שלי היינו 19 בהתחלה
15 מאתנו בערך עשינו פחות מ8 ב2000
פשוט הביאו לנו איזה 3/4 שעשו ב8 וחצי 9

צוות גל
הצוות שלי

ישן 25-12-2007, 16:33
  zxccxz zxccxz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.02.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי agever שמתחילה ב "משוב גיבוש צנחנים 24.12.07 הביזיון"

רק דוגמא קטנה : שאלתי בצעקה "לא עשיתם אימון ביצות??(לינק לסרטון http://video.google.com/videoplay?d...606586123&hl=en) חשבתי שאי אפשר לפרסם קבוצות כושר קרבי וגם מזו ההתלהבות הזו אתה חשוב שהאימון ביצות הזה נותן לך יתרון על מישהו אחר?
אני ציפיתי לגיבוש הרבה יותר קשה אבל התאכזבתי, לפחות הפצצתי כל הגיבוש ואני די בטוח שאני אהיה גם מאותר דובדבן.טוב שאתה בטוח...

אחי כתבת פה כל כך הרבה דברים,אתה שחצן בטירוף אפילו לא קיבלת תשובות מילא ההיית מתקבל אבל אתה לא יודע כלום אז למה להתלהב כל כך ? מי אתה שתקבע מי ליצן ומי לא ? באמת כדאי שתקרא טוב טוב את כל התגובות שכתבו לך ותיישם אותם.
ולסיכום - שיהיה לך המון בהצלחה כל הכבוד על הגיבוש ואני מקווה שתגיע לאן שתרצה

ישן 25-12-2007, 18:01
  vadimkkk vadimkkk אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.11.07
משוב גיבוש צנחנים 24.12...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי agever שמתחילה ב "משוב גיבוש צנחנים 24.12.07 הביזיון"

טוב גם אני הייתי בגיבוש הזה ומה שיש לי להגיד על הצוות שהיה לי פשוט גועל נפש...
התחלנו 17 סיימנו 13 שלדעתי לא מגיע לחצי מהאנשים שסיימו לעבור... רימו בלי הפסקה
אם יש פה מישהו מצוות 2 אז אשמח לדעת.
בקיצור הגעתי ביום הראשון חיכינו לא יודע איזה שעתיים אם לא יותר בתוך האולם הפתוח הזה בסוף סתם חילקנו לנו טפסים וכל מיני כאלה שטויות של מדור סיירות אם לא נתקבל לאחר מכן עוד טיפה בילבלו לנו ת'שכל ולאחר מכן הלכנו איזה 100 מטר מהמקום חילקו אותנו לצוותים מסוימים ששם מילאנו שאלונים אישיים שאלון רפואי לאחר מכן הלכנו לרופא ולקחנו מדים... שאר היום לא עשינו כלום אכלנו ארוחת צהריים מצוינת...
בשעה 3 התחיל לנו הבר אור שלדעתי היה פשוט ביזיון שהורידו את המרפקים ואת הבטן הייתי בשוק ששמעתי שצריך לעשות רק 2000. בקיצור היו כמה מזנקים של 40 אנשים והזינוק האחרון היה של 50... שבו אני הייתי...
שטח הריצה לא חלומי חול בוצי מוזר כזה... בסוף הגעתי ראשון עם תוצאה של 7:40...
לאחר מכן שוב נחנו הכל לא עשינו כלום בערב חילקו אותנו שוב לצוותים לפי הבר אור... אמרו לנו ללכת לישון ב 8 אבל בתכלס אף אחד לא נרדם לפחות עד 10.
בערך ב 3:45 קמנו למסדר לאחר מכן אכלנו ובין כל אלה כמובן שהיו מסדרי מימיות לשתות מיימיה שלמה שזה מגעיל חחח.
בקיצור בסביבות ה 4:30 הגיע לנו המילואימניק שלנו עם עוד איזה 5 מפקדים ב 5 בערך התחלנו את הגיבוש לאחר שיצאנו לשטח והכל.... מה שיש לי להגיד על הצוות... פשוט גועל נפש... לפניי שהמפקד אומר "צא" כבר חלק בחצי של הריצה.... המפקד אמר להקפיף את השק המון אנשים לא הקיפו וזה עיצבן בצורה מטורפת... אנשים דוחפים ושמים זין על אחרים... כל ריצה אחד אחר נפל וזה היה פשוט גועל נפש.
בין לבין ספרינט היינו צריכים או להרים שק מעל הראש או לקפוץ בלי הפסקה - "ברכיים לחזה" וכשאני מתכוון בלי הפסקה זה בלי הפסקה והמפקדים בלי הפסקה מנדנדים שהם צריכים רק 4 ראשונים וכמה שחלק מעכבים וכל מיני כאלה שטויות... קיצר זה היה איזה 40 דקות החלק הזה לאחר שסיימנו את החלק הזה גילינו ש ארבעה אנשים מהצוות שלנו פרשו... ובתכלס אלה היו היחידים... לאחר מכן קיבלנו הפסקה של כמה דקות למלא מימיות כי לקשור שרוכים וכל זה בדרך למכולה ראינו את כל אלה שפרשו והייתה חתיכת קבוצה....
לאחר מכן המפקד לקח אותנו לאיזה מקום עם יתדות שתקועים שם חבלים וצריך להעביר איזה מוט עץ באורך של 4 מטר מתחתיו בקיצור סתם לראות איך כל אחד מתבטא בצוות וכל זה לאחר מכן עוד משימה דומה עם מוט עץ... בין לבין עשינו ספרינטים טיפה.
אח"כ המפקד לקח אותנו לאיזה שטח - שביל כזה של חול-בוץ כתום מעצבן כזה ... שם היה ספרינטים לפי סדריי הגעה, אלונקה סוציומטרית וזחילות..... זה היה החלק שהכי התעצבנתי כי אשכרה חצי צוות רימו ואני ועוד כמה חברה השתגענו כי כל הזמן אלה שרימו הגיעו ראשונים ותמיד אנחנו הגענו באמצע... ולא יודע לא אמרו לאף אחד מאלה שרימו כלום אבל אני מאוד מקווה שזה נרשם...
לאחר מכן היה לנו חצי ספרינט חצי זחילות ואז אלונקה.. אני חייב לציין שהזחילות היה קשה...
לאחר מכן שוב כמה דיונים , הרצאה של כל אחד של 45 שניות, לצייר את מפת ארץ ישראל ושיהיו בריאים הצוות שלי אבל אחד יותר טמבל מהשני. הירדן עבר לים התיכון , השפלה עברה לירושלים... לא משנה נעזוב... אח"כ היה לנו מסע עם האלנוקה של 40 דקות בערך אם אני לא טועה אממ וזהו חזרנו לבסיס סיימנו את הגיבוש
כמה סיימו כמה התחילו אני ממש לא יודע וגם לא מעניין אותי אני רק מקווה שמי שבאמת היה ישר ולא שיקר יתקבל ולא קקות כמו שהיו איתי בצוות אבל אין מה לעשות.
לאחר מכן היו ראיונות משום מה דחפו לי 4 מילואימניקים כשלכולם היו רק 2 חחח איזה לחץ זה היה אבל סבבה בכל אופן הכל עבר. חזרתי הבייתה וזהו

כמה דברים חשובית להבא :
א. תביאו חגורה מהבית... אני הבאתי ונורא שמחתי כי אחרים היו צריכים לשים חוט שזה ממש לא נוח.
ב.החלק הראשון בגיבוש תמיד הכי קשה ושם כולם פורשים- אז לא לפרוש!!
ג. לא לרמות הכי חשוב!!

ובהצלחה בהמשך לכולם
ישן 26-12-2007, 16:25
  Ma_D Ma_D אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.05.07
מספר דברים

אני לא נוהג להגיב פה בד"כ, אבל הייתי חייב לומר מספר דברים
דבר ראשון, שחצנות זה דבר לא בריא, ואם אתה מרשה לעצמך לרשום בצלמית שלך "צנחנים" לפני שבכלל הודיעו לך אם עברת את הגיבושון, ולקרוא ל"צוותים" (אפילו שממש אי אפשר לקרוא לזה צוות) אחרים "מפגרים". אז אתה שחצן! ותאמין לי שזה לא מה שמחפשים, לא בצנחנים ולא בשום יחידה אחרת.

דבר שני, הגיבוש לא בא לראות כמה כסף שילמת ל"יובל עילם" או כל שקר דומה בכדי שיריצו אותך עם שק ויעשו לך "אימון ביצות". אתה צודק שהגיבושים לא קשים כמו שהיו פעם וגם אני חושב שזה ביזיון, אבל בגלל שמלש"בים איבדו את חייהם בגלל "מורעלות יתר" החליטו לבחון פרמטרים אחרים בגיבושים.

בהצלחה לכל שאר המתגבשים! אל תדאגו חטיבת הצנחנים היא רק עוד חטיבה ואין פחות כבוד בכל חטיבה או חיל אחר, כל אחד תורם את חלקו ותאמינו לי שבשריון עובדים לא פחות קשה.
ישן 12-01-2008, 14:11
  DesertLlama DesertLlama אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.12.05
חצוף שחצן

אתה חתיכת צעיר פעור שחצן, ולפי מה שקראתי, גם סוציומט, סבבה, אז אתה חזק בכושר, אני מכיר אנשים שהפציצו בגיבושים בכושר ולא קיבלו אותם, אני אישית לפני צבא לא ירדתי את ה9 באלפיים ועכשיו כל מה שאתה כל כך התפארת בו נראה לי כמו בדיחה.

לא נשאר לי כלום לקחת? אתה בגיבוש, חתיכת סוציומט, אתה רץ לקחת ראשון את הדבר הכי כבד, עכשיו תגיד שהיית הרבה מתחת לאלונקה, פשוט לא החליפו אותך, אתה ביקשת חילוף, גיבוש זה לא להיות ראשון, להיות ראשון צריך בדבר אחד, מבחנים - בר אור, מסלול, לורן, ניווטים, גיבוש זה אומנם מבחן, אבל מבחן שבודק איך מתפקד בתוך צוות, לא איך אתה מתפקד, וזה שיש צוות מסביבך זה טוב יפה.

אני העברתי גיבושים, אני יודע בדיוק מה זה, בגישה הזאת לדובדבן או ליחטיות לא תגיע, אתה תגיע לגדודים, תתבאס, תעבור לג'וב, ואולי גם תיצא מהצבא, היה איתי מישהוא בדיוק כמוך, הוא אפילו היה איתי בגיבוש, מתאמן כבר שנה באיזה הכנה לצבא, רץ קופץ ומנתר כמו איילה על ספידים, הוא עבר את הגיבוש, והתגייס איתי, הוא עף על סוציומטרי אחרי חצי שנה, ועכשיו הוא יצא מהצבא.

נערך לאחרונה ע"י DesertLlama בתאריך 12-01-2008 בשעה 14:35.
ישן 12-01-2008, 16:33
  nir933 nir933 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.01.07
קצת הגזמתם.

הבנאדם השתחצן, נכון. הוא התאמן מלא בשביל הגיבוש והוא ציפה, שכשאומרים גיבוש, זה גיבוש! ולא מיני גיבוש. (ואני לא זה שיגיד שזה מיני גיבוש אבל יחסית לימי סיירות וגיבוש מטכ"ל שייטת וכאלה...) וזה מטומטם שיש גיבוש לצנחנים, כי עם כל הגיבוש הזה, לפלס"ר נח"ל יש כושר יותר טוב, עפ"י מבחנים מאשר לפלס"ר צנחנים. ובמילא, הגיבוש נשאר בגלל המסורת וכדי ליצור את הרושם שבצנחנים יש אנשים איכותיים. הוא התאמן והתאכזב, הגיבוש ביזה את הציפיות שלו.
הוא כתב את המאמר, מתוך כוונה לספר לכם מה באמת קורה שם לאלה שמצפים מלא ומתכוננים ובסוף רואים שזה לא עד כדי כך.

אם אתה בטוח שאתה הולך לצנחנים, תהיה בטוח. אבל גיבושים ידועים בתור חוסר הבררנות באנשים רק עם כושר ושנותנים מאמץ אלא גם אם תכונות אישיות. אז יש אנשים עם כושר,שאם יגידו להם לפרוץ את ההר ויש אנשים עם מעלות אחרות.

נראה מה יהיה. ובהצלחה.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:32

הדף נוצר ב 0.24 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר