לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-12-2007, 14:59
  bla27 bla27 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.04.07
"קצינים בכירים"?
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי gwert שמתחילה ב "הייתי אומר שאותו דבר + קצינים..."

מה זה אומר? אני אמור להתרשם שדיברת עם "קצינים בכירים"? זה לא אומר כלום.. מי הם? הם מתעסקים באיתור?

בראיונות שלי שאלתי את המראיינים אם הפרופיל הגבוה מפריע כי פחדתי שהוא כן. בין אלו שראיינו אותי היו אחראים לאיתור, אחד מהם רמ"ד נראה לי אם זה נותן לך משהו.

יש מסלולים עם הקצאה כלשהיא ויש כאלה בלי. יש מסלולים במודיעין עם עדיפות על מסלולים אחרים ועם כוח יותר מלאחרים. מה שנכון לגבי מסלול אחד במודיעין לא נכון לגבי השאר(וגם בנוגע להקצאה לקרביים).

לי יש פרופיל 82 ולא עשו לי שום בעיות. התמודדתי מול האחרים כשווה והתקבלתי כי הייתי יותר מתאים לדעת הממיינים. אולי אתה לא התקבלת ונוח לך להאשים את הפרופיל הקרבי או שכן התקבלת ואתה מתפאר בזה שהתקבלת "למרות" הפרופיל הקרבי שלך. יופי לך.

ואפילו תנסה לחשוב על זה בהגיון:

יש איתור בשם "bla27"
בין השאר, מאתרים שם למסלולים בשם:
A
B
C
המסלולים האלו דומים בתוכן, את הטובים ביותר במבחנים שולחים ל C, אחריהם הכי טובים ל B ואת מי שנשאר למסלול A .
אם ידוע שמסלול A מקבל בעלי פרופיל קרבי בין השאר(אולי יש לו מכסה ואולי אין לו, אבל בין השאר הוא מקבל בעלי פרופיל קרבי), מה זה אומר על מסלולים B ו- C ? אליהם מגיעים יותר "שפיצים", לפחות לדעת האיתור, אז אם בין השאר מקבלים את השפיצים של A גם אם יש להם פרופיל קרבי, מה עם כל מי שבשני המסלולים האחרים, שהם יותר שפיצים? מן הסתם גם הם יכולים להיות בעלי פרופיל קרבי בלי הגבלה, כי כל אחד מהם לפי האיתור יותר שפיץ מאלה ב A.

וזה נקרא הגיון, וכיוון שאתה מסרב להאמין לי שאני אומר לך שביררתי את העניין עם גורמים מוסמכים, ניסיתי להסביר לך כרגע מהו.

נערך לאחרונה ע"י bla27 בתאריך 26-12-2007 בשעה 15:21.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-12-2007, 17:36
  bla27 bla27 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.04.07
לא הבנת אותי
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי gwert שמתחילה ב "כן קצינים בכירים זה מפקדים שם..."

מן הסתם הם חשבו שאני מתאים יותר מאחרים שלא התקבלו כי התקבלתי. זה נכון לגבי מועמדים לכל מקום ללא קשר לפרופיל, אנשים אוהבים לבחור את אלה שמצליחים יותר במבחנים, מוזר שהם עושים את זה...

ובמקרה הזה ציטוט- "פרופיל הוא לא פקטור" לפי מה שאמרו לי.

אני יודע בוודאות לפחות במסלולים שלהם התמיינתי שלא משנה להם מה הפרופיל שלהם ויש להם זכות לקחת את מי שהם רוצים למסלול(כל עוד הוא רוצה ולא חותם ויתור מן הסתם..).

כבר קודם כתבת ש"בכל מסלולי גאמא בטוח לא", אז אולי בחלק איכפת מהפרופיל אבל במשפט הזה כבר הראית שאתה לא יודע מה נכון לגבי כל שאר המסלולים באיתור, ובוודאי לא באיתור מודיעין.

אלא אם אתה מדבר על איזה מסלול צדדי בגאמא שאני לא מכיר, לכל מסלול אין שום חשיבות לפרופיל. כדי להתקבל צריך להתבלט מעל השאר אבל לא בגלל הפרופיל, שלא משחק תפקיד בכלל.

בקיצור אתה מדבר שטויות. מצדי תגיד שדיברת עם ראש איתור מודיעין, מה שאתה אומר פשוט לא נכון וכמו שאמרתי זה בא מבן אדם עם פרופיל קרבי.

נערך לאחרונה ע"י bla27 בתאריך 26-12-2007 בשעה 17:52.
ישן 25-12-2007, 21:27
  gwert gwert אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.07.06
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי Mayden שמתחילה ב "אממ אני מבין טוב מאוד במחשבים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Mayden
אממ אני מבין טוב מאוד במחשבים אבל אני לא האמאמא של השפיץ כמו שהגדרת את זה כאן, אני עדיין לא כ"כ מבין את כל ראשי התיבות.. מה זה בסמ"ח?

בקשר להצעה לשלוח קו"ח למוסד\שב"כ, תודה אני אנסה זאת. בעיקרון אני רוצה להיות בשב"כ\במוסד כי אני אוהב את זה, אני אוהב את הארגונים האלה ואת אופן הפעולה שלהם. (אותו דבר תשאל קרביים למה הם רוצים מטכ"ל ולא שלדג [סתם דוגמא]).

ובקשר לפרופיל, מה הפרופיל ה"אולטימטבי" שעליו הם יחשבו? 64? 72? 82?

תודה רבה..

בסמ"ח = בית הספר למקצועות המחשב של צה"ל. ממוקם בשלישות ברמת-גן. זה איפה שעושים את כל הקורסים של נתמ"מ, ממר"מ וכו'.

מה זה אתה אוהב את זה? אתה לא יודע מה הם עושים בכלל ומה אופן הפעולה שלהם... תגיד שאתה רוצה בשביל הוואסח אם כבר =]
ולמה אתה מתכוון בפרופיל "אולטימטיבי" ? זו הגדרה טיפשית.. אם אתה מתכוון לאיזה פרופיל סיכויים הכי טובים להתקבל למקומות שעוסקים בהם במחשבים וכו' אז כמובן שפרופיל עורפי (AKA 64 ומטה). לא רוצים לקחת לצה"ל כוח אדם פוטנציאלי לקרבי. שמע אם לא היית מספיק טוב לגאמא אני לא יודע מה יהיה לך לעשות במוסד או בשב"כ... להפעיל את המחשבים בבוקר ולכבות בערב? (לא שאני מזלזל כמובן, אבל אם לא היית מספיק טוב...)
יש לי חבר למשל שיש לו פרופיל עורפי על אסטמה, אי אפשר להגיד שהוא תותח מחשבים כי הוא לא, והוא מתכנת ברמה ממוצעת מינוס אבל הוא התקבל להיות תוכניתן במשרד רוה"מ. אבל גם זה היה מזל כנראה.
ישן 25-12-2007, 21:47
  Mayden Mayden אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.06.06
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי gwert שמתחילה ב "[QUOTE=Mayden]אממ אני מבין..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי gwert
בסמ"ח = בית הספר למקצועות המחשב של צה"ל. ממוקם בשלישות ברמת-גן. זה איפה שעושים את כל הקורסים של נתמ"מ, ממר"מ וכו'.

מה זה אתה אוהב את זה? אתה לא יודע מה הם עושים בכלל ומה אופן הפעולה שלהם... תגיד שאתה רוצה בשביל הוואסח אם כבר =]
ולמה אתה מתכוון בפרופיל "אולטימטיבי" ? זו הגדרה טיפשית.. אם אתה מתכוון לאיזה פרופיל סיכויים הכי טובים להתקבל למקומות שעוסקים בהם במחשבים וכו' אז כמובן שפרופיל עורפי (AKA 64 ומטה). לא רוצים לקחת לצה"ל כוח אדם פוטנציאלי לקרבי. שמע אם לא היית מספיק טוב לגאמא אני לא יודע מה יהיה לך לעשות במוסד או בשב"כ... להפעיל את המחשבים בבוקר ולכבות בערב? (לא שאני מזלזל כמובן, אבל אם לא היית מספיק טוב...)
יש לי חבר למשל שיש לו פרופיל עורפי על אסטמה, אי אפשר להגיד שהוא תותח מחשבים כי הוא לא, והוא מתכנת ברמה ממוצעת מינוס אבל הוא התקבל להיות תוכניתן במשרד רוה"מ. אבל גם זה היה מזל כנראה.

לגאמא התמיינתי בתור איש רשתות, משהו שאני פחות טוב בו. אני מאמין שאני יכול לתרום המון ליחידת מחשבים כלשהי שאני אשרת בה, רק אני רוצה איכשהו להגיע אליה.

בקשר לבסמ"ח, זה חיל או משהו? איך אני מתקשר איתם? לאן אני שולח פקס?

כמו שאמרתי בהתחלה, אני תוכניתן ואני אוהב מאוד את מה שאני עושה (תכנות אתרים, תכנות אפליקציות). אני יודע שיש לי את מה שדרוש, רק אני צריך איזה משהו שהם יפנו אליי\אני אפנה אליהם..

יש לי רצון חזק לשרת ביחידת מחשבים בצה"ל, כלומר אני מוכן בשביל זה לעשות כמעט כל דבר..
ישן 25-12-2007, 21:52
  gwert gwert אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.07.06
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי Mayden שמתחילה ב "[QUOTE=gwert]בסמ"ח = בית הספר..."

גם לקפוץ מהקומה הרביעית או לדרוס את הרגל? צוחק...
בסמ"ח כמו שאמרתי זה "בית הספר למקצועות המחשב", זה לא חיל. זה כמו שיש לך בה"ד (בסיס הדרכה) שמלמדים בו דברים שונים כמו מקצועות מודיעין וסיור, כושר גופני וכו'. שם מלמדים את מקצועות המחשב. אתה יכול לחפש "בסמ"ח" בויקיפדיה לעוד מידע.
גם אם באמת יש לך את מה שדרוש, אתה כנראה נחוץ יותר לצה"ל בקרבי עם הפרופיל שלך. יש כאלה שלא יכולים לשרת בקרבי, אתה כן. אתה יכול לנסות לשלוח להם בקשת חריג למיונים אבל 99.999% שתענה בשלילה.

כמו שכתבתי לך מקודם, זה יפה מאוד שאתה להוט לגבי משהו ומנסה להשיג את מטרותיך אבל כדאי גם שתתחיל לבחון אופציות נוספות. אל תנעל על זה, שלא תתאכזב סתם.

כמה זמן נשאר לך לגיוס? אולי אתה יכול עוד לבקש לצאת לעתודה טכנולוגית ולעשות יג' בהנדסת תוכנה ואז לנסות להתמיין לשם, לאבנט או למקומות אחרים גם עם הפרופיל שלך.

נערך לאחרונה ע"י gwert בתאריך 25-12-2007 בשעה 21:55.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:21

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר