לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-12-2007, 14:58
  NORE NORE אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי natans81 שמתחילה ב "סטודיו 81- 2סרטונים חדשים"

ללא משחקים,
טכניקה מרשימה, טכני ולעניין, סרטון ללמידה.
אני חוויתי חוויות יותר רציניות בלי הנשקים שהצגתם למרות שמניסיון הסרטון מספק ומייצג אתכם בכבוד,
ציפיתי לראות קרב בתוך המעלית כי הניסיון שלי הוא כמו ירייה עם משתיק, דוגמאות:
ישיבה בין קהל, בתוך כיתה, ישיבה על ספסל, גרם מדרגות, לסיים בלי פרזנטציה כשלא רצויה פרזנטציה, ולתקיפות שהראתם אני לא הייתי רוצה פרזנטציה בהתגוננות כדי לא להסתבך (השלכות),
הייתי מוסיף לנשקים השליפים נשקים לזריקה (לראות עמידת/ות מוצא לפני ההחלטה להגיב/לא),
למשל,
אחד מחזיק ביד בלוק ואלו שאיתו מסתלבטים, סגנון ההשתעשעות, והנתקף יושב עם חברים על ספסל,
תגובת הנתקף לסכנה.
אותי לפני שאת עיסוקי האימונים השבועיים עסקתני שדדו ואחד איים עם דלי מים (רעיון)
אני רוצה לראות טריקים, לראות את תנועת החמקנות שלך ושל תלמידיך,
לסיים לפני שבכלל אנשים מבחינים שהתחלתם,
התמודדות "ווה ג'יטסו",
מביני יפנית תרגום לעברית, תודה.

נערך לאחרונה ע"י NORE בתאריך 26-12-2007 בשעה 15:25.
חזרה לפורום
ישן 26-12-2007, 19:13
  איסיי שולט איסיי שולט אינו מחובר  
חסום

חבר מתאריך: 26.12.07
עוד זבל מבית הספר של שי חי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי natans81 שמתחילה ב "סטודיו 81- 2סרטונים חדשים"

עוד סרטון הדגמה עלוב שוב ושוב על ידי שי חי.
אלוהים אדירים שי אני כל פעם נדהם מהזבל שאתה יודע ומציג.
רבאק בן אדם אתה פשוט חתיכת בדיחה מהלכת.
לא יודע מה החרא שלימדו אותך ומי לכל הרוחות לימד אותך את השטויות שאתה מציג לנו כל הזמן.
השיטה שלך היא כמו גירסה עלובה מועתקת של קרב מגע זול שראית בסרט או ביוטוב.
ההתקקות שלכם עלובות,אתם מסתלבטים וצוחקים כל אורך הסרט, החברה שלך נופלים מהר ועלק מקבלים נוקאאוט מהפיפס הכי קטן של משהו שאמור להיראות מכה.
הם לא תוקפים ביחד אלא אחד אחרי השני מה שבמציאות לא קורה בכלל בהפסקות.
למען השם תחזור לבית המשוגעים שממנו השתחררת ותלמד באמת איזו שיטת לחימה במקום לבוא עם חגורה שחורה+חליפת קראטה שאתה עושה לה בושות ומעליב אותה.
שא לדבר גם שאתה עושה קונג פו בכלל אז פאק בן אדם מה הקשר לחליפת קראטה יאללה.
חזרה לפורום
ישן 27-12-2007, 15:01
  sifu sifu אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.12.07
לא רוצה לצאת לא טוב אבבל:

אבל לדעתי הטכניקה גרועה לא יישומית בזמן אמת יותר מידי סיבובים וייפיוף יותר מידי מקום לטעויות...
זה צריך להיות חד וחלק בלי הרבה משחקים!!! לדעתי ל"תלמידים" דרוש עוד הרבה ניסיון ולהתמקד בטכניקה נכונה לאו דווקא בעמידות מוצא וכאלה אלא מה שבאמת יכול לעזור לכם בזמן אמת!
להיות הרבה יותר רציניים אני אישית לא מכיר אותכם ולא שמעתי עליכם.
אבל הבחור שאומר שאתם התלמידים שלו...
לדעתי צעיר מבכדי שיהיה לו ניסיון מספיק כדי לאמן! ולפי מה שראיתי חוץ מעמידת מוצא הוא לא עושה קרבות!!! גם כשזה מפוברק כמו פה הוא מפספס הרבה הגנות ובזמן אמת כמו שאומרים אתה יכול להיות צודק 1000 פעם אבל מספיק לעשות טעות אחת!
בקיצור תמשיכו לעבוד על זה תמשיכו להציג סרטונים זו דרך מצויינת לקבל ביקורת בונה...בגדול זו דעתי האישית תמשיכו להתאמן

חזרה לפורום
ישן 30-12-2007, 23:59
  TMRALMG TMRALMG אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.08.07
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי sifu שמתחילה ב "לא רוצה לצאת לא טוב אבבל:"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי sifu
אבל לדעתי הטכניקה גרועה לא יישומית בזמן אמת יותר מידי סיבובים וייפיוף יותר מידי מקום לטעויות...
זה צריך להיות חד וחלק בלי הרבה משחקים!!! לדעתי ל"תלמידים" דרוש עוד הרבה ניסיון ולהתמקד בטכניקה נכונה לאו דווקא בעמידות מוצא וכאלה אלא מה שבאמת יכול לעזור לכם בזמן אמת!
להיות הרבה יותר רציניים אני אישית לא מכיר אותכם ולא שמעתי עליכם.
אבל הבחור שאומר שאתם התלמידים שלו...
לדעתי צעיר מבכדי שיהיה לו ניסיון מספיק כדי לאמן! ולפי מה שראיתי חוץ מעמידת מוצא הוא לא עושה קרבות!!! גם כשזה מפוברק כמו פה הוא מפספס הרבה הגנות ובזמן אמת כמו שאומרים אתה יכול להיות צודק 1000 פעם אבל מספיק לעשות טעות אחת!
בקיצור תמשיכו לעבוד על זה תמשיכו להציג סרטונים זו דרך מצויינת לקבל ביקורת בונה...בגדול זו דעתי האישית תמשיכו להתאמן

צעיר מידי כדי לאמן?
אם יש לך תלונות על הגיל הצעיר של שי ואתה חולק על ההחלטה לתת לו לאמן, אתה מוזמן ללכת ולחלוק דעת על זה עם ריצ'ארד

נערך לאחרונה ע"י TMRALMG בתאריך 31-12-2007 בשעה 00:02.
חזרה לפורום
ישן 27-12-2007, 15:10
  asaf_isai asaf_isai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.10.07

אני חושב שזה די ברור שזה לא אחד מאיתנו... מכמה סיבות...
1. בדיוק כמו איסאיי מאסטר שהיה פה שזה 100 אחוז לא מישהו מאיתנו
2. הדיבור הזה ממש אבל ממש לא דומה לשל מישהו מהאיסאיי..
3. וזה דבילי שאנחנו נעשה משהו שאנחנו אומרים שאנחנו לא נעשה ולא עושים כמו להתחיל את הריב הזה..

אני מניח שעוד אנשים יודעים את זה... בנוסף שתשימו לב שבזמן האחרון כל פעם שנוצר ריב
כזה ביננו לבין הפאנגיינון של שי.. זה בגלל משתמש ששולח הודעות מבלי להזדהות והם בדרך כלל
מוציאות אותנו מטומטמים והמשתמש לא חוזר יותר או שחוזר בשם אחר.. שמנסה בכוחח להראות שזה מישהו מהאיסאיי ... אז לדעתי אין פה טעם להוציא עלל דבר כזה שם לכל האיסאיי בתור המנוולים שמתחילים הכל... אני אומר לכם שזה לא מישהו מהאיסאיי....
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:58

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר