לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > אנימה ומנגה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-12-2007, 10:49
צלמית המשתמש של yishain11
  yishain11 yishain11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.08.05
מדריך: איך עוברים תקופות יובש (בפורום!)

כן, זה קורה בפורומים הטובים ביותר- מגיעה תקופה שבה הפעילות בפורום יורדת להילוך נמוך. פתאום לא מופיעה הודעה חדשה כל יום, ולא כל חמש דקות יש איזה משהו משעשע או מעניין.
מה עושים?
קודם כל- לא כותבים הודעות כמו: "וואי, איזה משעמם בפורום" "הפורום יבש לאללה" ודומותיהן. אני מבין שיש אנשים שמעוניינים לחלוק עם כולנו את מה שכולנו כבר יודעים, אבל בואו נאמר בעדינות: זה מיותר. זה לא גורם לאף אחד עודף מוטיבציה, וזה בהחלט לא מגלה לנו משהו שלא ידענו כבר.
אז אחרי שהבהרנו את הנקודה החשובה הזאת, אני אנסה להציע מספר דרכים שאולי ייתנו מקורות לרעיונות לאשכולות חדשים וכד'.

1. סתם לחשוב: תתפלאו כמה זה קל- אין לכם רעיונות, הפורום משמים, תלכו הצידה תשמעו מוזיקה ותנסו לחשוב על רעיונות לפעילויות מעניינות. עובד להפליא.
2. לגלוש בפורומים מקבילים: אפשר להכנס לפורומים אחרים של אנימה ומנגה ולראות במה הם מתעסקים שם, ולקחת משם רעיונות לאשכולות חדשים. אפשר גם מפורומים שהם לא של אנימנגה.
3. חדשות: זה הדבר הכי קל והכי זמין- יש הרבה חדשות על אנימה ומנגה. תכנסו לאתרי חדשות שונים ותעדכנו בפורום לגבי סדרות חדשות והתפתחויות בשדה האנימנגה.
4. התיעצות: אפשר להתייעץ עם מנהלים של פורומים או אם חברים שיש להם נסיון בגלישה בפורומים לגבי רעיונות איך לרענן את הפורום. אולי הם חשבו על משהו שאתם לא חשבתם עליו?
5. לכתוב: ראיתם סדרה טובה? יש לכם רעיון למאמר? למה לא לשתף? יצא לי הרבה לראות חבר'ה שראו והמליצו על סדרות טובות אבל לא טרחו לכתוב על כך באופן רציני- וחבל.
6. להתאזר בסבלנות: לא תמיד מצליחים "להחיות" את הפורום מיד, אז תנו לפורום זמן. בדרך כלל תקופת היובש עוברת מעצמה.

כמובן שיש עוד דרכים לרענן את הפורום (למשל, לכתוב מדריכים...), ואני בטוח שכמו שאני מסוגל לרענן את הפורום ולמצוא דרכים להשראה, כל אחד יכול.

והכי חשוב: הפורום תלוי רק בנו! איך שאנחנו נפעל בו- ככה הוא יראה.
אני מקווה שכולם יפעלו ויתרמו בהתאם.
בהצלחה.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י yishain11 בתאריך 28-12-2007 בשעה 11:04.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:23

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר