לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פעם הזמנים היו יותר טובים; כולם אומרים - ככה כולם חושבים... גלים של נוסטלגיה עפים באויר, כי פעם החורף היה די סביר... גלים של נוסטלגיה עפים באויר, כי פעם בקיץ היה די קריר... אני לא כל כך זוכרת; מתגעגעת רק בערך, כי העתיד נראה לי הרבה יותר מגניב: רוצה לנסוע ברכבת התחתית של תל אביב... והם יגידו: זהירות מהמרווח, זהירות מהמרווח, זהירות מהמרווח... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > אמצע החיים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-01-2008, 10:18
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.02
ממש, אבל ממש לא נכון.
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי פשוט שמתחילה ב "מיני, הדבר הכי חשוב שעלייך..."

סקייפ יכולה להשתמש בחלק מהמחשבים עליהם היא מותקנת בתור ממסר, אבל אלו רק מחשבים שהיא מחליטה שהם מספיק יציבים על מנת לבצע זאת והתקשורת אליהם יציבה.

מספיק שמיני לא תפתח את הפורטים המתאימים ב-FW שלה והתוכנה לא תוכל לעבוד במצב של SUPERNODE.

למה סקייפ משתמשת בכלל באפשרות הזאת? כדי לאפשר לאנשים שנמצאים מאחורי FW או ראוטר החוסמים פורטים (ונניח שאין להם אפשרות או ידע לקנפג אותם) להשתמש בסקייפ.

נניח שאתה נמצא מאחורי ראוטר ואתה לא יכול לפתוח פורטים. המשמעות המיידית היא שאתה יכול ליזום שיחות אבל לא יכול לקבל שיחות. עכשיו, נניח שאתה נמצא כל הזמן בקשר עם מחשב אחר בו הפורטים פתוחים ואני, לדוגמא, מנסה להתקשר אליך.
בגישה ישירה אליך אני לא יכול, כי הפורטים חסומים. אבל אני יודע אל מי אתה מחובר, אני פונה אליו ואומר לו "שמע, לבחורצ'יק שמחובר אליך יש שיחה ממני, תזרוק לו איזו מילה בשבילי", ואז בעצם הסקייפ שלך יוצר קשר עם הסקיי שלי והשיחה יכולה להתקיים.

מצב יותר מסובך יכול להיווצר אם שנינו נמצאים מאחורי ראוטר, ואז בעצם התקשורת המלאה ביננו עוברת דרך ה-SUPERNODES שלנו.

עד כמה זה מכביד על המחשב?
אני מניח שלא הרבה. בסופו של דבר, אם הקלינט של סקייפ היה מתחיל פתאום להשתגע ולצרוך רוחב פס ואחוזי מעבד כמו משוגע, אנשים פשוט לא היו משתמשים בתוכנה הזאת, ללא קשר לשאלה האם התוכנה עושה שימוש במחשב שלך לרווחת האחרים.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-01-2008, 10:45
  פשוט פשוט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.04.07
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי stoned שמתחילה ב "ממש, אבל ממש לא נכון."

היתי צרכן של סקייפ ותקופה מסוימת בתחילת הדרך, בפעם הראשונה שעשיתי סריקה לאיתור מזיקים (וירוסים ורוגלות) הסריקה זיהתה את הסקייפ כרוגלה .בירור יותר מעמיק הבהיר לי שזה מדויק לגמרי -כלומר המחשב חשוף לחלוטין לסקייפ ,זה שהם לא עושים השתלטות מרחוק -כל הכבוד להם. (אני יודע שגם המנהלים כאן יכולים לראות מס' דברים אבל לא נורא). הדבר השני שקרה לי הוא שהמחשב האט את פעולתו בצורה דרמטית (זאת הסבה שעשיתי סריקה )וכשהעפתי את הסקייפ המצב חזר לקדמותו - כלומר השתמשו במחשב שלי כתחנת ממסר (כך הבנתי כששאלתי בעל מקצוע).
בימים אלה יצאה לשוק תכנת ספיקו (סוג אחר של סקייפ),מסתבר שהם משתמשים באותה השיטה.
כדי לדבר בתקשורת צריך לשלם. מי שמוכן להיחשף רק כדי לחסוך -שיהיה לו לבריאות.

ישן 01-01-2008, 10:57
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.02
כל תוכנה שאתה מתקין על המחשב היא "רוגלה" בפוטנציה.
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי פשוט שמתחילה ב "היתי צרכן של סקייפ ותקופה..."

הבעיה עם סקייפ באותה תקופה היה שהם לא ידעו את הלקוחות כי נעשה שימוש במשאבי המחשב ודבר זה הכעיס לא מעט וגרם להכנסת התוכנה לרשימת ה"רוגלות" בחלק מתוכנות הסריקה.

העובדה הזאת לא הופכת את סקייפ לפחות בטחה או יותר בטוחה מכל תוכנה אחרת המותקנת על המחשב. השימוש שהתוכנה עושה במחשב לא גורמת לו "להחשף", אף אחד לא יכול לדעת מה אתה עושה עם המחשב, איזה מידע יש עליו או את רשימת הסרטים הפורנוגרפים שיש לך בספריה c:/naughty girls/early years

אתה כן יכול לטעון שככל שהתוכנה יותר מסובכת, הסיכוי לבאגים ופרצות אבטחה הוא גדול יותר, אבל שוב, ישנן תוכנות יותר כבדות מסקייפ עם גישה לאינטרנט (לדוגמא, מערכת ההפעלה), שם, אני חושש, הסיכון גבוה יותר.

אני, אישית, משתמש בסקייפ רק בתור גיבוי. את רוב השיחות אני מבצע דרך תשתית SIP ע"י התוכנה X-LITE. החוכמה בשירותים כאלו, במיוחד אם אתה צריך להתקשר לקו טלפון רגיל (סלולרי או נייח) בחו"ל הוא שניתן למצוא ספקיות SIP מקומיות באותה מדינה, ואז לקבל אפשרות לשיחות טלפון במחיר מקומי (דוגמא קטנה, אני מתקשר לקו נייח באוסטרליה בעבור 0.3 דולר אוסטרלי לשיחה לא מוגבלת בזמן).

ספיקו זה בכלל עסק מפוקפק. כדי לקבל שיחות בחינם אתה צריך להיות מניאק ולשכנע את חבריך להתקשר למספר סלולרי (כשברוב המקרים, כאשר אתה נמצא ליד המחשב יש לידך קו טלפון נייח) כדי שאתה תרויח מכך דקות שיחה חינם.

ישן 01-01-2008, 20:53
צלמית המשתמש של looopy
  looopy looopy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.02
אתה עושה רושם של בחור נחמד ורגיש
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי חרדון-סיני שמתחילה ב "זה כל כך נכון"

חשבתי...
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://ico.walla.co.il/wu/s/v/clipart/smiley_big/10.gif]

שמאחר ואתה עדיין בן 27, ישנו פורום מוצלח יותר עבורך בפרש הנושא את הכותרת 20+.
נכנסתי לשניה קלה לפורום בשביל להתרשם ומה רואות עיני?
אתה מככב שם!

נראה לי שאתה עדיין בשלב התהייה ומחפש תשובות אצל ה"זקנים". (אני מדבר בשמי כמובן..).

כ"פסיכולוג מקולקל בגרוש" זה עידן ועידנים, אני מציע לך להנות מן החיים ולא להחמיץ (כמעט) דבר.

נראה לי שבפורום הספציפי הזה לא תמצא תשובה מוחלטת ויתכן שמרוב "נסיונם של אחרים", רק נבלבל אותך.

עצתי לך (ושלא תעז להבין אותי לא נכון), ישנם פורומים מתאימים יותר או לחילופין, נסה אפילו קבלת עזרה ממישהו מקצועי בפורום המיועד לכך.

יסלחו לי חברי היקרים בפורום המהמהם הזה, אבל אנחנו לא ממש נועיל לבחור הנחמד הזה ויש מצב שמרוב רצון לעזור רק נקלקל..

בהצלחה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:51

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר