לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-01-2008, 08:35
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
קטעים !אשכול הציטוטים הגדול!

עריכה של שחף (5.4.2010):
שימו לב, זהו אשכול ישן מאוד שהוקפץ על מנת לרענן אותו. הרעיון נחמד, ואתם מוזמן לעשות את זה, אבל אני מוסיפה הבהרה כדי שכולם ישימו לב שזו הקפצה.

מכיוון שכל אימרות החכמה של הפורום נוטות להכנס לחתימות של אנשים לתקופה קצרה מאוד, ואז למות להן בדפים האחוריים, החליטו מנהלי הפורום, אדמיני האתר, שר הביטחון, ראש הממשלה ויעקב מועד הבית (טוב, סתם, רק אני לבד), לבנות אשכול שירכז בתוכו את כל הציטוטים המובחרים מכל הזמנים.

את הסיפתח אני נותן ל Greenguy, שהביא אותה במשפט שאני מוצא אותו מאוד אקטואלי ונכון בכל עת (וכי יש להשתמש בו לעיתים בפורום):
זהירות - ספויילר!

המשחק הוא של כולם וכולם מוזמנים להשתתף (אך בבקשה, לסנן את הציטוטים המובחרים. נגיד הספמות סתם זה לא כ-זה מצחיק ).
אתם מוזמנים להוסיף ציטוטים חדשים שרק ראו עולם בפורום, ואפשר גם לחפור בדפים האחוריים ולמצוא כל מיני ציטוטים מצחיקים (כמו המשפט המפורסם של אולג על מסך ה LCD השקרן).
לחופרי הדפים האחוריים, מומלץ לחפש מחרוזות כגון "נכנסת לחתימה שלי" או "מזל טוב, אתה בחתימה" או דברים דומים.
מי שמביא הכי הרבה ציטוטים מצחיקים זוכה בתהילת עולם וב T-Shirt עם הלוגו של פרש (ברצינות).

את המשפטים הנבחרים נוכל אח"כ לשים על חולצת הפורום שאנחנו מעצבים בימים אלו ממש

נערך לאחרונה ע"י שחף דרור בתאריך 05-04-2010 בשעה 18:54.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-01-2008, 21:09
  shumrit shumrit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.04.06
אחת החזקות!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "!אשכול הציטוטים הגדול!"

אמנם זאת תגובה ממש טריה וקיבלה המון קטילות מצד חברות הפורום...
לדעתי היא ע-נ-קי-ת-! (וגם ארוכה....)

ציטוט:
במקור נכתב על ידי yarivos
קצרה היריעה מלהכיל סקירה מלאה ומשמעותית אודות היחס שבין שתי התמונות. אנסה לגעת בנקודות עיקריות לשאלתך זו, וכן לשאלות רבות ואחרות העולות מסט הצילומים דנן.

ובכן, בנוגע ליחס שבין שתי התמונות, במבט חטוף ניתן לראות את הניכור והריחוק שבין שתיהן. התמונה הראשונה, העליונה מבין שתיהן, מרגישה דחויה וכעוסה כתוצאה מהקטע המסריח שעשתה לה התמונה השניה בקניון גבעתיים בשבוע שעבר. היחס בין שתיהן התערער והפך לרפוי כתוצאה מקטע זה, וניתן להבין את מקור השינוי ביחסיהן של השתיים, במיוחד לאור התגובה הנזעמת וחסרת הפרופורציה של התמונה התחתונה.

נושא נוסף להתייחסות בעניינך הוא נושא הכינמת. ניתן לראות בתמונה הראשונה את תוצאות התקפת הכינמת החוגרת הנפוצה באיזור השפלה, דבר המתבטא בכתמים גדולים ולבנים בבסיס העץ, ובעיקר בשורש חיבור פרי ההדר. בתמונה השניה אשר מבטאת תקופת הבשלה נפרדת לחלוטין, ניתן לראות המשך ישיר למתקפת הכינמת החוגרת מהעונה דאשתקד, וזאת למרות הפרש הזמן בן חצי השנה.

להבא, בתמונות הבאות, הקפד לרסס בדזיקטול ובחומר יעודי בריכוז 1.5% למען תוצאות פוטוגרפיות טובות יותר. עם זאת, הקפד לשטוף היטב את פרי ההדר לפני האכילה. חבר הפורום גולדן ארז מדווח על פריחה איומה שהיתה לו בשלהי 83 כתוצאה מאי מילוי הוראה זו.

זכור! הוראות ניקיון פרי הדר נכתבו בדם !
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:19

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר