לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-01-2008, 20:58
צלמית המשתמש של student1
  משתמש זכר student1 student1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.07
שלח הודעה דרך MSN אל student1 Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי kola99 שמתחילה ב "זה לא בדיוק סטייה(גם אם את..."

גם לי יש את זה.כל הראש מלא בזיכרונות מהמאה שעברה עם כל השטויות אבל דברים חשובים כמו חומר לימודים לא רק שנשכח ברגע אלא שפעמים רבות אף לא מצליח להיכנס לתוך הראש.

פעמים רבות אני מתכנס לתוך מחשבותי ודווקא בזמן לא מתאים,כאילו רק פיזית נמצא במקום.לא יודע אם משהו הבין למה התכוונתי אבל זאת סטייה די חזקה שדורשת טיפול כרוני.
עוד:אני אוהב ריחות חזקים כולל דלק(כמובן)
ואני גם חייב תמיד לספור את הספרות על מספרי אוטו ואת כמות האותיות במילים ארוכות.

רגע,סטייה זה רק מה שמפריע לחיות או סתם דבר שלא נראה לי נורמלי?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-01-2008, 19:31
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי S-a-r-a-y שמתחילה ב "מה הסטייה שלכם אנשים?"

אני בטוחה שיש לי המון, פשוט אני אוהבת "מוזרויות" כך שאני כבר לא שמה לב לזה.

משהו דומה למה שז'אן אמרה. כשאני שומעת מוסיקה אני מדמיינת כמה מגניב זה היה יכול להיות אם הייתי מופיעה עם השיר הזה.
יש לי הרבה פעמים הרגשה במקומות מסויימים בגוף, שאני פשוט מרגישה שחייב להיות שם קעקוע או משהו. לא ממש יכולה להסביר.
יש לי הרגל מגונה שאני מקלפת את השפתיים שלי והן נראות זוועה כבר \:
אני תמיד חייבת להתעסק עם משהו בידיים, ומכניסה תמיד כל מיני חפצים לפה . (יאללה.. תספרו בדיחה לא מצחיקה, קדימה, זה דורש).

אה וחוץ מזה אני גם ביסקסואלית, אבל מי מחשיב את זה כסטייה בימינו.

ובטח עוד המון דברים שלא עולים לי לראש.

ישן 02-01-2008, 21:57
צלמית המשתמש של Sonic ReLoaDeD
  Sonic ReLoaDeD Sonic ReLoaDeD אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.10.03
Follow me...
אני חושב שהסטיה שלי זה פלאפונים

אני לא אוהב ללכת בבית ערום, אני לא מקלף את השפתיים או מדבר לעצמי (לא שזה דבר רע, לא מזלזל)

בקשר לפלאפונים, אני פשוט אוהב אותם, אני יודע לכול פלאפון איזה מצלמה יש ואם היא איכותית, אם המכשיר נוח, שביר, מהיר/איטי, אם הנגן שלו טוב ואם יש בו באגים, אם יש בלוטוט תומך בלוטוט אוזניות בלוטוט, איזה כ.זיכרון יש למכשיר וכול מיני דברים כאלה..

יש מצבים שאני זוכר אנשים לפי הפלאפונים שלהם, אומרים לי שם של משהו אז אני אומר "אה זה עם הנוקיה בלה בלה הזה"

כול כך רציתי את ה-SE W800, לא עיניין אותי שום דבר חוץ ממנו, הבעיה שרציתי חדש מהחברה ולא יד שנייה, אז לא יכלתי לקנות אז, היה לי כסף אבל לא יכלתי לקנת מסלקום, עד שההורים קנו לי D:

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.fresh.co.il/scripts/exif.php?file=2008/01/02/21360533.jpg]

ישן 05-01-2008, 20:51
צלמית המשתמש של איתי מאיר
  איתי מאיר איתי מאיר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.02
שלח הודעה דרך ICQ אל איתי מאיר

שירים מסוגלים להיתקע לי בראש באופן כמעט חולני. שירים מסוגלים להיתקע אצלי בראש למשך ימים, ואפילו שבועות. השיא היה כמעט חודשיים שלא הייתי בבית, והייתי צריך לקנות את הדיסק כדי לגרום לזה להפסיק. זה יכול לנבוע משיר ששמעתי ברדיו, מרבע זימזום של מישהו שעבר לידי ברחוב, או אפילו סתם ככה כי אני במצב רוח מפגר. אין יום שלא נתקעים לי בראש לפחות 3-5 שירים או קטעים משירים, והדרך היחידה להעביר אותם זה לשמוע אותם (אפילו לשמוע מישהו שר אותם במלואם, העיקר לשמוע אותם מההתחלה עד הסוף)

עוד דבר, זה שכמעט כל דבר שאני מסתכל עליו יכול להזכיר לי שיר כלשהו, ושכמעט כל שיר מקושר אצלי לדבר או לבנאדם או לחוויה כלשהי. אני זוכר כמעט כל חוויה שאי פעם הייתה לי לפי השיר ששמעתי בה באותו הזמן או אפילו סתם השיר שחשבתי עליו, וכמעט כל בנאדם אני מקטלג לפי שירים ששמעתי בנוכחותו.

ישן 20-03-2008, 10:25
  ya1989 ya1989 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.05.05
קטעים אשכול הסטיות הזה נשכח?

אממ.. מצטער על ההקפצה :] אבל חייבים להחזיר את האשכול הזה.. קראתי את כולו היום וצחקתי לא מעט (וגם בכיתי כשזה היה באמת עצוב)

לקלף שפתיים גם אצלי
לעשות שטויות בבית מול המשפחה, שבחיים לא הייתי עושה מול חברים
אממ.. עד לפני שנתיים ככה היה לי הרגל דומה לכסיסת ציפורניים.. רק שהייתי עושה את זה בעזרת האצבעות עצמן :| הייתי גוזז לעצמי ציפורניים בעזרת ציפורניים אחרות.. זה אף פעם לא היה יוצא ישר דרך אגב =\
ועוד משהו שנגמלתי ממנו: לפעמים שהיינו יושבים חבר'ה הייתי משחק אותה שמישהו מתקשר אליי, רק בשביל שיהיה נושא לשיחה אח"כ
מה עוד מה עוד.. אממ.. מחשב!!! זה בין הסטיות אם תחשבו על זה!!! אבל לא חוכמה זה אצל כולם פה

בטוח יש לי עוד.. בוא נמשיך את האשכול ואז אולי תבוא לי עוד השראה

ד"א אני לא יודע אם כולם מכירים את כולם פה או משהו כזה.. כי ראיתי גם שיחות ביניכם ובדיחות פרטיות.. אני רשום לפרש כמעט 3 שנים, אבל אני מה"פורומיסטים האגואיסטים" שנרשמים רק כי יש תוכן מוסתר, או למכור במשהו במכירה פומבית, וכו'
אף פעם לא ממש נמשכתי ממש לפורומים ובלי קשר אני מתגייס סוף החודש.. אבל בוא נראה אולי עכשיו זה הזמן להתחיל
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:21

הדף נוצר ב 0.40 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר