לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה -- ברוכים הבאים לפורום תנועות נוער והדרכה! לחצו כאן לפני שאתם מתחילים לכתוב! -- -- מה הפעילות הכי ישראלית בעיניכם? בואו לבחור! -- -- עיינו במאגר המאגרים, אולי תמצאו משהו שימושי -- חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > תנועות נוער והדרכה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-01-2008, 20:44
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי dor_dafna שמתחילה ב "צריך עזרה...צריך להעביר פעילות בנושא לחץ חברתי , סמים , אלכוהול ועישון :)"

אתה ממציא סיפור על חבורה של נערים ואלכוהול.
משהו בסגנון: מדורת ל"ג בעומר, מישהו הביא בקבוק של אלכוהול, כולם מתלהבים ולוקחים שלוק, יוסי שנחשב יחסית לנחנח בהתחלה לא רוצה, לוחצים עליו והוא מחליט להוכיח את עצמו וגומר את כל הבקבוק, עובר הזמן והוא מתחיל לעשות מלא שטויות שהולכות ומחמירות ובסופו של דבר קורה משהו איום ונורא. >הוא מתעלף לתוך המדורה, הוא קופץ לכביש, הוא מתקוטט עם ערסים.. לא חסרים סיפורי זוועה<

אח"כ אתה מבקש כמה נציגים שיציגו את הסיטואציה מי שמגלם את יוסי משחק לפי איך שהוא היה מתנהג באותה סיטואציה.

אתה יכול להמציא כמה סיפורים בנושאים שונים וככה כולם יוכלו להשתתף..

בנוסף, חיפוש קצר בגוגל ותוכל למצוא כל מיני מערכים על לחץ חברתי. מאמרים מקוריים אני גם אנסה לחפש שוב כי בחיפוש ראשון לא מצאתי.

חזרה לפורום
ישן 05-01-2008, 20:10
צלמית המשתמש של ~ים~ כחול עמוק
  משתמשת נקבה ~ים~ כחול עמוק ~ים~ כחול עמוק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.05.07
שלח הודעה דרך ICQ אל ~ים~ כחול עמוק
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי dor_dafna שמתחילה ב "צריך עזרה...צריך להעביר פעילות בנושא לחץ חברתי , סמים , אלכוהול ועישון :)"

דורצ',
ללחץ חברתי יש דבר ממש נחמד...
מישהו יוצא החוצה מהכיתה ומראים לכל הכיתה 2 קווים שמצוירים על 2 דפי שונים, קו אחד ארוך יותר(אך מצוייר לכיוון אחר או משהו מטעה כזה..)
הבחור נכנס לכיתה, הוא צריך להגיד לך איזה קו ארך יותר, אתה מתחיל להגיד: אתה בטוח שזהו הקו הארוך יותר?!
בטוח?!
ושילד מהכית הילחש לו במקרה כזה לא זה השני ושמישהו ישתיק אותו.
המטרה: הכיתה צריכה בהכי טבעיות להגיד לו שהקו הארוך יותר בעצם קצר יותר.
הוא אמור לטעות>>נפל ללחץ חברתי למרות שההגיון אמר לו לא.
אם הוא צודק: דוגמא למישהו שלא נפל על לחץ חברתי!

סיגריות?
זה אפשר לעשות בדרך מתודית,
שזה אומר לקחת דף של מדפסת,
לרסס עליו ליד כולם K600,
לפזר עליו מלא מלא אורגנו,
מלא"רעל עכברים" (סתם תביא איזה אבקה ותכתוב על השקית(או הבקבוק) רעל עכברים)
תקח עוד בקבוקון קטן עם כל מיני חומרים, ותכתוב עליו 4000 חומרים משרטנים
ועוד בקבוק שכתוב עליו,
40,000 חומרים רעילים,
תגלגל את זה,(כשמונח נייר כסף מתחת לדף(כדי שלא תהיה שריפה) ותדליק את זה...
ותגיד: כל מה שראיתם כאן עכשיו זה כל החומרים שיש בסיגריה.

ותרחיב בנושא ע"פ ידידתנו הטובה: ויקיפדיה.

אלכוהול אני פעם עשיתי פעילות של 15 דקות ממש נחמדה,
התחלתי ב:"מעגל תמיכה" שאלתי כל אחד מה הוא עשה בשישי האחרון...
וכולם התחילו:הייתי במסיבה בלה בלה בלה
ואף אחד לא אמר מילה על אלכוהול,
אחרי שכל אחד אומר איפה הוא היה ומה עשה כולם אומרים לו:"אנחנו אוהבים אותך דניייי".
וככה אחד אחד.
אחרי זה אמרתי שכל אחד בילה אבל שיסכימו איתי שלא כולם אמרו את זה אבל בחצי אחוז מהמקרים היה אלכוהול שהם לא הצהירו עליו,
תשאל:
מישהו יודע למה החוק אומר שאסור לשתות אלכוהול מתחת לגיל 18?
כולם יגידו שמעל גיל 18 אתה כבר בנאדם מעוצב ואתה יודע מה טוב ומה לא,
ואת התגיד שמעבר לזה, התאים של המח שלנו מסיימים התפתחותם בגיל 18, זאת אומרת שהם נסגרים הרמטים אחרי שהתאים גדלים ולכן שום דבר לא יכול לפגוע בהם לאחר גיל 18.
אבל, כששותים לפני גיל 18 האלכוהול נכנס ישר לתאים וכמו חומצה הוא ממיס את התאים ומשבש אותם, ההשפעות האלו נראות בגיל יותר מבוגר..
תגיד למה אלכוהול עוד גורם: תגובה איטית וכו':
עכשיו אני שיחקתי משחק שקוראים לו סנייק אנושי...
מפזרים את האנשים בחדר, רק אחד הוא הנחש שאמור לתפוס את כולם, כל אחד שהוא תופס מחבק אותו מאחורה ולאט לאט השרשרת הזאת(הנחש) נהיה איטי, וככה ככל שאנחנו שותים יותר התגובה שלנו נהיית איטית יותר.. המטרה היא לרוץ לתפוס את כולם אבל בהתחלה קל לנחש כי הוא לבד ולאט לאט כולם מצטרפים אליו והוא צריך לגרור את כולם וזה מעייף ומקשה..
אם תצטרך עוד משהו תפנה אליי
בהצלחה!!
ים.

חזרה לפורום
ישן 05-01-2008, 21:50
  dor_dafna dor_dafna אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.10.06
שלח הודעה דרך ICQ אל dor_dafna שלח הודעה דרך MSN אל dor_dafna
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי ~ים~ כחול עמוק שמתחילה ב "דורצ', ללחץ חברתי יש דבר ממש..."

וואי ! ממש תודה ! ממש עזרת לי !

אוקיי....הרעיון הראשון אני מעביר אותו אבל בצורה אחרת....יש 6 דגים שכולם באורך שווה אבל עם דברים שונים (סנפירים ורוחב וכאלה....) ועושים לו לחץ חברתי כדי שהוא ישנה את דעתו כמה פעמים...דומה

הרעיון השני נראה לי שאני יאמץ אותו....אם לא יתנו לי להדליק אש (ולא נראה לי שאפשר ) אני יאמץ את זה ואני נגיד יגלגל ואני יגיד סיגריה...או שאני יביא משהו ממש מסריח ואני יתן להם להריח ולגלגל גם (הריח המסריח כדי ש"ירתיע" אותם) . או שאני יביא הרבה רעלים אמיתיים וסיגריה אמיתית ואני יסביר להם על כל רעל ולהסביר שאת כל זה יש בסיגריה הקטנה הזאת

תודה ! D:

חזרה לפורום
ישן 10-01-2008, 23:34
  dov123456 dov123456 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.03.07

שלום לכולם!
זה ההודעה הראשונה שלי בפורום, ממש במקרה עברתי בדף הראשי של פרש וראיתי את הפורום הזה ובגלל שאני מדריך כבר שנה (בני עקיבא) אז נכנסתי ובדיוק גם אני עוד מעט מתחיל מערך על לחץ חברתי, אז שני דברים:
1. אם עוד לא עשית את הפעולה אז יש לי סיפור נחמד: עשו מחקר שלקחו שלוש קופים ושמו אותם בכלוב ושמו באמצע הכלוב אורז חם (קופים מתים על אורז חם) והמדענים עשו שכל פעם שאחד הולך לצלחת אז השניים האחרים מתחשמלים אז יוצא שאחרי פעמיים שלוש אף אחד לא התקרב לצלחת. הוציאו קוף אחד שמו חדש, החדש רואה את הצלחת, ניגש ליה, ולפני שהוא מספיק להתקרב אליה שני הקופים האחרים מפוצצים אותו מכות ואחרי פעמיים שלוש הוא מפסיק לנסות. הוציאו עוד קוף ושמו חדש וגם הפעם כשהוא הולך לצלחת כולם מפוצצים אותו מכות והוא מתייאש ומפסיק, מוציאים את הקוף הישן השלישי ושמים חדש ולמרבה התדהמה גם כשהוא מתקרב לצלחת כולם מפוצצים אותו מכות וככה עוד כמה דורות.... לא זוכר בדיוק איך מנסחים את המסר אבל הוא דיי ברור...
2. יש למישהו סרט טוב על לחץ חברתי? (אני אישית ממליץ את הנחשול ואת בעל זבוב אבל אני מחפש אחרים כי החניכים שלי כבר ראו אותם)
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:09

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר