לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-01-2008, 08:26
  koriso koriso אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.11.07
התלבטות קשה בנושא שירות בקרבי

כול החיים רציתי קרבי..בגלל משפחה,בגלל האחים,כולם היו קרביים..

אוטומטית מכניסים לך לראש שקרבי זה הכי אחי! וג'וב זה מושפל למי שיש פרופיל קרבי "ואמור" ללכת לקרבי אבל הולך לג'וב..

אבל אז אתה גודל...16...17..18...ואז אתה מתחיל לשמוע מחברים.. מידידות..מזה הצבא באמת..

אני רוצה קרבי כי זה מעניין אותי..וזה קשה אבל חשוב וזה כבוד.

אבל אני יודע שבג'וב ליד הבית אני גם יהנה,אני יעשה יומיות..יוכל לצאת..חברים ידידות מסיבות בלי לחץ..

אין לי מושג מה לעשות,

מצד אחד המישפחה דוחפים אותי לקרבי

מצד שני החברים דוחפים אותי לג'וב ואומרים לי שזה מתאים לי כי אני לא אוהב שאומרים לי מה לעשות..(שזה נכון..) ושאני חייב לצאת...ושאני חייב בנות

אבל עדיין יש התלבטות..

קרבי-הרבה זמן בבסיס...קשה..אוכלים חרא..אבל זה מעניין ..יורים,מתאמנים, יוצאים לפעולות

אבל תכלס שמים עליך זין אחרי כמה זמן..ולא מענין הרבה אנשים אם אתה קרבי.

זה נהיה לגיטימי כבר.. ליפני 20 שנה זה היה כבוד מטורף (ככה אבא שלי אמר לי)

עכשיו זה לגיטימי..אין ממש כבוד לחיילים קרביים..יותר מזה..הרבה רואים אותם כסנג'רים...הרבה רואים אותם כה "כושים" של הצבא..הרבה חברים ואנשים שאני מכיר אומרים את זה.

ג'וב- אתה עושה יומיות...בלי לחץ..אתה בבית הרבה..עם חברים הרבה..יוצא לפאבים בכיף שלך למסיבות בכיף שלך..נהנה.

אבל אין לך שום שוני משאר האנשים..ואתה לא תופס מהצבא חוויה מטורפת כי בעצם איזה חוויה הצבא נתן לך שאתה בג'וב ליד הבית ועושה יומיות?

אתה רק מעביר ת'זמן

אין לי מושג מה להחליט...יש ימים שאני רוצה קרבי ואני מחכה ליום שאני יהיה קרבי ויצא לפעולות וכו

אבל יש ימים שאני אומר לעצמי "מה אתה צריך את כול זה?..עזוב תהיה ליד הבית תוכל להנות הרבה יותר..תהיה בלי לחץ על הראש"

אם יש לכם עצות או משו בבקשה כי אני בהיתלבטות קשה מאוד..

תודה..
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-01-2008, 10:40
  ido0087 ido0087 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.06.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי koriso שמתחילה ב "התלבטות קשה בנושא שירות בקרבי"

לדעתי שירות קרבי מחשל אותך לקראת החיים והופך אותך מילד מפונק (מדבר בכלליות לא אליך ספציפית), לגבר.

אז מה אם התנאים חרא, אבל פה זה לא בית ספר. אתה תתמודד במצבם שספק אם תתמודד איתם במשך כל החיים, תקבל החלטות גורליות, וזה בעצם מחשל את האישיות שלך ותהיה מוכן להמשך החיים הרבה יותר מאשר ג'ובניק מפונק שבחיים לא ירה ברובה.
אתה תדע להתמודד עם מצבי לחץ בעתיד בחיים, ותהיה הרגשה שאחרי השירות הקרבי, הרבה דברים בחיים ייראו 'קטנים' עליך.
זה מצד אחד, ומצד שני יש את ההרגשה שעשית משהו משמעותי, נלחמת למען המדינה, תרמת, וזאת הרגשת סיפוק בלתי רגילה. אתה תבין את זה לבד כשתשתחרר מצהל לאחר שירות קרבי. (אם תחליט בסופו של דבר ללכת לקרבי).
זאת דעתי- ואני לא מוכן לוותר על האפשרות של שירות קרבי.
ישן 04-01-2008, 16:49
  AcidicJimmy AcidicJimmy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי koriso שמתחילה ב "התלבטות קשה בנושא שירות בקרבי"

בוא נתחיל מזה שאף אחד לא שואל אותך. זאת האמת ואתה צריך להבין את זה, אם אתה מתאים לקרבי אתה תלך לקרבי (אלא אם כן תחליט לעשות לצבא ולמדינה איזה תרגיל מסריח).
עכשיו שהזזנו את זה מהדרך אני רק אומר שלהיות קרבי זה לא בשביל לעשות דברים מגניבים (על אף שעושים) ולא בשביל הכבוד (שכן מקבלים פה ושם לפעמים), קרבי, לפחות בשבילי זה בשביל החוויות, בשביל החברים, בשביל ההתפתחות האישית שלי כבנאדם. אדם נמדד ברגעים הכי קשים שלו, אם אתה רוצה להכיר את עצמך קצת יותר ולהבין מה אתה באמת שווה ולמה אתה באמת מסוגל תדע שרגעי היוריקה האלה לא יבוא לך פתאום בהפסקת צהריים בבורגר-קינג בעזריאלי.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 04-01-2008, 17:12
  משתמש זכר steaua rosie steaua rosie אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.04.07
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי AcidicJimmy שמתחילה ב "[font=Verdana]בוא נתחיל מזה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי AcidicJimmy
בוא נתחיל מזה שאף אחד לא שואל אותך. זאת האמת ואתה צריך להבין את זה, אם אתה מתאים לקרבי אתה תלך לקרבי (אלא אם כן תחליט לעשות לצבא ולמדינה איזה תרגיל מסריח).
עכשיו שהזזנו את זה מהדרך אני רק אומר שלהיות קרבי זה לא בשביל לעשות דברים מגניבים (על אף שעושים) ולא בשביל הכבוד (שכן מקבלים פה ושם לפעמים), קרבי, לפחות בשבילי זה בשביל החוויות, בשביל החברים, בשביל ההתפתחות האישית שלי כבנאדם. אדם נמדד ברגעים הכי קשים שלו, אם אתה רוצה להכיר את עצמך קצת יותר ולהבין מה אתה באמת שווה ולמה אתה באמת מסוגל תדע שרגעי היוריקה האלה לא יבוא לך פתאום בהפסקת צהריים בבורגר-קינג בעזריאלי.

סופסוף תשובה נורמלית....

תוסיף לזה גם את הערך המוסרי- מאז שנולדת ישנת במיטה החמה שלך בגלל שהיו כאלה שעמדו במחסומים ובגבולות בגשמים כדי להגן עלייך {בעקיפין}...

ישן 08-01-2008, 23:46
  zxccxz zxccxz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.02.07
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי doriko17 שמתחילה ב "כאילו מה ניראה לכם??. יש..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי doriko17
כאילו מה ניראה לכם??.
יש "ג'ובניקים" שעושים עבודה יותר חשובה מהקרביים לדוגמה במודיעין , חיל האוויר שהם נקראים ג'ובניקים ונטחנים
ביציאות אז תפסיקו לדבר שטויות

אם אתה רוצה ללכת לשירות קרבי ולתרום מעצמך למדינה מה שאחרים עשו כל ה18 שנה בשבילך אז תעשה מה שניראה לך הכי טוב!!

אם אתה רוצה תפקיד טוב שתרמת בו והוא לא קרבי תילך למשהו איכותי ולא סתם לג'ובניק בקריה שמנקה ת'אבק לרס"ר

קיצורר בהצלחה אחי

למה נראה לי שאתה ג'ובניק ? נימאס כבר מכל היפי-נפש האלה : ''אני יתרום יותר כג'ובניק'' '' עבודה יותר חשובה מקרביים במודיעין '' אתה זה שמדבר שטויות איך אתה יכול להשוות בין בנאדם שמסכן את החיים שלו למישהו שיושב מול מחשב? קרבי זו התרומה הכי גדולה שבנאדם יכול לתת למדינה הזו והעבודה של קרביים לפי דעתי היא פי 100 יותר חשובה משל מישהו במודיעין ולא משנה מה הוא עושה.
ישן 08-01-2008, 23:54
  zxccxz zxccxz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.02.07

ולפותח האשכול : שים לב לדוגמא ממה שכתבת :

אני יתן לך דוגמא..שאחי חוזר מהצבא אני ישר מסתכל על הנשק שלו..ומכוון עם ה"טריג'יקון" מהחלון על כפרים וכולי מתלהב (זה נשמע פתטי..חח)..וכולי מתרגש..ואני מחכה ליום שלי יהיה את זה..ומפנטז על קרבי..ועל האקשן..ועל התהילה

אבל באותו ערב שאני יוצא לפאב או משו אני חושב מה יקרה אם אני יהיה בקרבי..ואני ישר חושב על ג'וב..ואיך יהיה לי חופש ובלי לחץ..ואני יוכל להנות..ובחורות..ומסיבות..

אתה לא צריך לרצות ללכת לקרבי בשביל התהילה,או כי זה מגניב לשחק בנשק ויש אקשן וכו'... אתה צריך לשאול את עצמך למה ללכת לקרבי ? אתה צריך ללכת לקרבי כי זה הזמן שלך לתרום למדינה,להגן על המשפחה שלך ,חברים שלך , אתה צריך לרצות ללכת לקרבי כי זה יתן לך המון לחיים , יש מיליון סיבות.
אחריי צבא אי אפשר להינות ? אין מסיבות? בחורות ? לפי דעתי בשביל שתעשה את הבחירה הנכונה אתה צריך לשאול את עצמך למה אתה רוצה ללכת לקרבי , אולי תגלה את עצמך בקרבי? מי קבע שאתה לא יכול להסתגל לקרבי ? לפי דעתי תדבר עם אח שלך הרבה לא על החרא שבקרבי אלא על מה זה נתן לו לחיים.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:37

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר