לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-01-2008, 17:47
  koncho koncho אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.11.05
שלח הודעה דרך ICQ אל koncho
נפרדתי ממנה , אבל אני לא שלם עם זה !

שלום לכולם.
אני מרגיש שאני חייב לשתף , טוב שאתם פה בשבילי.
הייתה לי חברה שאני איתה כבר שנה ו-9. אנחנו כבר בני שנות ה20 לחיינו.
נורא היה טוב לנו ביחד . אבל היה לה הרבה קטעים שהיא הייתה ריגשי כזאת ונעלבת בקלות מכל דבר.
עושה לי פרצופים לפעמים , חלק מדברים שעשיתי שהם מוצדקים וחלק פחות.
אבל ההתנהגות שלה ממש לא הייתה במקום, כשהיא הייתה כועסת היא הייתה ממש עושה ממני כלום
מזכירה לי את כל הדברים שהציקו לה כל פעם מחדש , מתחילה לצעוק ולכעוס ועושה לי הרגשה מזה חרא, הכי חרא בעולם אפילו על הדברים הכי קטנים.
היא טענה שאני משפחתי מדי בשבילה ושהיא רוצה אותי לעצמה אפילו אם זה על חשבון אבא ואמא .
היה לה גם מין בעיה קטנה שמאוד הציקה לה וגרמה לה להרגיש רע תקופה ארוכה ( משהו שלא קשור אלי) והיא לא ידעה איך להוציא את הכעס . ואני הייתי זה שהיה איתה ותמך בה לאוך כל התקופה .
עד שזה התפוצץ והיא התחילה להתנהג ממש בחוסר כבוד קיללה, צעקה וממש התנהגה שלא במקום. עד שנשברתי ולא יכולתי יותר כולם ראו אותי מדוכא בגלל היחס שלה .
אני אוהב אותה מכל הלב, ושלא תבינו לא נכון הכי הבחורה הכי מקסימה בעולם.
היא יודעת לפנק ולתת מכל הלב ולתת את הנשמה כשצריך. כיף לדבר ולצחוק איתה אבל :
ברגעים של כעס כאילו שלא הכרתי אותה , היא הייתה מאשימה ומזכירה לי את כל ההסטוריה של הדברים הלא טובים וכל פעם חוזרת עליהם .
עד שהחלטתי שאני חייב את הרגיעה שלי, נסעתי אליה וכל הדרך בכיתי , כשהגעתי אליה שוב התחלתי לבכות כמו שבחיים שלי לא בכיתי , היה לי כל כך קשה . ואמרתי לה שאני צריך את הזמן שלי אם זה שבועיים או 3 והיא מבחינתה רצתה שנחזור , כי תמיד הייתי שם בשבילה ואת כל העול שלה היא הביאה עלי עד שכבר לא יכלתי יותר.
דיברנו משהו כמו 4 שעות . ואז הלכתי הביתה, דיברנו ואמרנו לילה טוב באותו יום ודיברנו קצת למחרת , והיא אמרה שהיא מצטערת והיא למדה מהטעויות שלה ולא תחזור עליהם יותר.
אני באמת צריך את הזמן שלי לחשוב אבל מה שהיה לי הכי עצוב זה שההורים שלי גם חושבים שזה טוב בשבילי שאני לא יהיה איתה זה היה הכי פוגע.
היא לא בחורה רעה באמת שלא, היא הנשמה של החיים שלי ואני כל כך אוהב אותה , ואני רוצה להיות ולחזור אליה אבל אני פוחד שהיא תעשה לי את הקטעים האלה שוב, שהיא תגרום לי להרגיש חרא שוב. ותעשה פרצוף חמוץ שלא יתאים לי להיות איתה באותו יום ותשתגיד לי שאני משפחתי מדי בשבילה ושהיא רוצה בחור שהוא כל כולו שלה אפילו אם זה על חשבון המשפחה . שהיא תיהיה מספר אחד לפני האמא והאבא.
אני לא יודע מה לחשוב ומה לעשות אבל אני יודע שאני אוהב אותה....ויהיה לי נורא קשה אם היא לא תיהיה לידי כי היינו באמת זוג מושלם והרבה היו קנאים לנו ורצו שניפרד!!!

אני יודע שזה קצת חופר אבל הייתי צריך לפרוק מעצמי , אני ישמח אם תשתפו אותי במה שאתם חושבים .

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-01-2008, 18:14
צלמית המשתמש של agent_amos
  משתמש זכר agent_amos agent_amos אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל agent_amos שלח הודעה דרך MSN אל agent_amos Facebook profile
דבר ראשון זה לא חופר
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי koncho שמתחילה ב "נפרדתי ממנה , אבל אני לא שלם עם זה !"

עדיף לקבל תמיד תמונה מפורטת מאשר חצאי אמיתות שלא יאפשרו לשפוט את המקרה.
לטעמי,סבלת כמו שאתה הגיע הזמן לחתוך פה ועכשיו כי אתה לא יכול להיכנס לדכאונות בגלל הנטייה שלה למצבי רוח או פיפסים קטנים שמבאסים אותה והיא מבאסת אותך.זה קשר בעייתי בבחינה הזאת שכל הזמן זה מעגלים של תחושות שלה שהיא משדרת אליך ואתה נטמע בתוכן בין אם זה טוב ובין אם זה רע.כשזה רע אתה בדיכאון,והעובדה שהיא קיללה וצעקה הולכת פה נגדה.אני נגד וולגריות ובעד לשבת ולדבר לא משנה כמה עצבני תהיה.
האהבה שלכם היא חזקה אבל קח ממנה פסק זמן ותגרום לה לחשוב על כל מה שעשתה(כשאין מבינים עד כמה כבדה תחושת האבדה),דברו על זה יחד.תאמר לה את מה שפרקת כאן אחרת גם כשתחזרו זה יישאר רקוב.
בכל פעם שהתווכחתם אתה טוען שהיא החזירה את ההיסטוריה,אולי בגלל שלא היה לה בדיוק נסיבות לריב אלא היא סתם רצתה לפרוק עול?.
היא הופכת אותך לכלום אתה טוען,אתה סמרטוט?,בחורה שלא מכבדת אותך וגם מקללת ונוטה למצבי רוח עזוב אותה!.אל תהיה לעולם לרגליה של בחורה,תהיו ביחד שניכם שווים לא אחד למעלה ואחד למטה ובסוף אתה מוצא את עצמך מרוח על בלטה.

ישן 04-01-2008, 20:36
  dabbel tom dabbel tom אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.01.08
שלח הודעה דרך ICQ אל dabbel tom
גם אני הייתי במצב שלך !
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי koncho שמתחילה ב "נפרדתי ממנה , אבל אני לא שלם עם זה !"

הייתה לי חברה במשך חצי שנה .. עד שלא יכולתי יותר
בדיוק אותו דבר היא עשתה לי הזכירה דברים רעים כל הזמן גורמת לך להרגיש שזה אשמתך עושה סיפורים מכל דבר.. תאמין לי עדיף לך בלעדיה ממש עדיף לך
אני בהתחלה גם הרגשתי שאני עדיין ממש אוהב אותה והכל, אבל לאט לאט כל הדברים הרעים שהיא עשתה כל הדברים שניסיתי לשכוח מהם לוותר לה כי באמת אהבתי אותה ... בסוף נפרדנו
ושמחתי שזה מה שקרה ..
במשך הקשר גם היינו רבים והכל ותמיד היא הייתה מצטערת ומבקשת עוד הזדמנות נתתי לה אייזה 5 הזדמניות (יפה מצידי לא ..)
והיא ניצלה את זה אמרה שתשתנה אמרה שהיא יודעת שהיא טועה אל תחזור ותעשה טובה לעצמך ..
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:11

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר