לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום תפעול מכשירים: כל שאלות לגבי תפעול אתם יכולים לשאול פה, תהנו. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > סלולרי וגאדג'טים > תפעול מכשירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-01-2008, 21:02
  משתמש זכר מנימן מנימן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.08.04
שלח הודעה דרך ICQ אל מנימן
שאלות לגביי מכס על ייבוא אישי

שלום :]
הזמנתי טלפון סלולרי מEBAY, נוקיה N73, עכשיו הוא הגיע לארץ ונשלח אליי דואר שאני צריך לשחרר אותו מהמכס.
עכשיו יש לי כמה שאלות:

1. כתוב בהזמנה לשחרור דואר שבין היתר אני צריך להביא איתי אישור של הרשות המוסמכת לפי המקרה: משרד התקשורת, החקלאות, הבריאות... במקרה של ייבוא מכשיר סלולרי אני צריך לבקש אישור מרשות התקשורת או משהו כזה?
אם כן, למי ולאן אני פונה בכלל? והאם בכלל יאשרו לי?

2. לפי מה שהבנתי באינטרנט המס על מכשירים סלולרים הוא 32.8 אחוז. עכשיו יש ברשותי קבלות, שרשום בהם גם ערך הקניה של המכשיר עצמו, וגם ערך המשלוח והביטוח על המשלוח.... השאלה שלי היא האם המכס מחשב את המס לפי הסכום הכללי ששילמתי, כלומר כולל את המשלוח והביטוח? או רק לפי ערך המוצר? אני פשוט שואל כי זה יוצא לי בערך 150 ש"ח יותר (אם כן)...

3. בכלל, למישהו יש איזשהם טיפים למקרים כאלה של שחרור מהמכס שאולי אפשר לצאת עם מס כמה שיותר נמוך? P:

תודה מראש!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-01-2008, 16:45
  משתמש זכר מנימן מנימן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.08.04
שלח הודעה דרך ICQ אל מנימן
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Ohad_Naim שמתחילה ב ":)"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Ohad_Naim
1. בעקרון אתה אמור לפנות למשרד התקשורת, מאחר וזה דגם שנמכר בארץ, לא אמורה להיות בעיה, ולכן, מוזר שהם בקשו אישור שכזה, אני מציע לך ביום ראשון להתקשר לרשות המסים ולברר.

2. זה מאוד תלוי, בעקרון, זה לפי המחיר הכולל, משמע - ערך המוצר, הביטוח + השילוח.
להביא מסמכים זה יכול לעזור, אולם, אם יהיה שוני גדול אני לא יכול להבטיח לך, בנוסף, תדע שהם יודעים טוב מאוד כמה עולים הדברים.. (הם בין השאר בודקים איך לא.. באינטרנט..)

3. להבא.. היה עוזר אם השולח היה כותב Gift או משהו כזה, אולם גם זה לא בהכרח.

אוקיי תודה,

בכל מקרה:
1. הם לא ביקשו ספיציפית את האישור ממשרד התקשורת, זה פשוט טופס כללי שהם שולחים לכל מי שצריך לשחרר פריט מהמכס. טוב, אני אתקשר לברר אם צריך אישור כזה.

2. תראה, בעיקרון קניתי את המכשיר עצמו (N73 Music Edition) במחיר 1000 ש"ח בערך, והמשלוח והביטוח יצא בערך 1200. זה נראה לך מחיר סביר בשבילם? הם לא יחשבו שזה נמוך מדי?

3. כן, כתבתי לשלוח לכתוב משהו בסגנון, לצערי הוא כתב פשוט שהערך המוצהר הוא 0 ולכן עכשיו צריך לשחרר מהמכס...
ישן 05-01-2008, 18:06
צלמית המשתמש של Ohad_Naim
  משתמש זכר Ohad_Naim Ohad_Naim אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.08.05
:)
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי מנימן שמתחילה ב "[QUOTE=Ohad_Naim]1. בעקרון..."

ציטוט:
אוקיי תודה,

בכל מקרה:
1. הם לא ביקשו ספיציפית את האישור ממשרד התקשורת, זה פשוט טופס כללי שהם שולחים לכל מי שצריך לשחרר פריט מהמכס. טוב, אני אתקשר לברר אם צריך אישור כזה.

2. תראה, בעיקרון קניתי את המכשיר עצמו (N73 Music Edition) במחיר 1000 ש"ח בערך, והמשלוח והביטוח יצא בערך 1200. זה נראה לך מחיר סביר בשבילם? הם לא יחשבו שזה נמוך מדי?

3. כן, כתבתי לשלוח לכתוב משהו בסגנון, לצערי הוא כתב פשוט שהערך המוצהר הוא 0 ולכן עכשיו צריך לשחרר מהמכס...
1. אז כמו שאמרתי מוזר שהם ביקשו, כנראה לא הבנתי נכון.
בעקרון מכשיר שנמכר בארץ לא אמורה להיות בעיה.

2. לא יודע, אני לא עובד ברשות המיסים.
3. תהיה בטוח שאם לא יקרה משהו ממש חריג והם יהיו ממש ממש נחמדים, אתה לא תשלם לי לפי 0 ש"ח (קרו מקרים מעולם..).

בהצלחה.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:15

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר