לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-01-2008, 12:17
  LOPIP1 LOPIP1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.01.08
שלום חברה אני חדש,דעתי בקשר לנושא אהבה

שלום חברים,אני חדש כאן ואני לא יכתוב כאן הרבה כי אני בעיקרון פרשתי מהפורומים והיה לי פורום די גדול משני.
יש לי עצה בשביל כולכם כאן ואני מקוה שלפחות חלקכם תסכימו איתי.בוא נתחיל בענין של הבתול : יש כאן ילדים שמתבישים בעיקרון שהם בתולים ולדעתי זה לא טוב,אין שום בושה להיות בתול בן 18-20 ואפילו יותר,תהיו בטוחים שיש כמוכם עוד.הענין של הבתול לא עושה אתכם גברי יותר או טוב יותר מהאחר . אני מאמין שהפעם הראשונה שלכם צריכה לבוא מהאהבה ואך ורק מאהבה " טהורה " ואמיתית כלפי נסיכתכם.
ואין מה להשוות בהנאה של התעלסות (לעשות אהבה) בין בני הזוג ולהרגיש ולא בשביל ה " כיף " או כדי שמתי שישאלו אתכם אם אתם בתולים תוכלו להגיד " לא " . עכשיו לנושא אחר : לדעתי אין צורך לחפש חברות במועדנים וכאלה , אני מאמין מתי שתמצא את נערת חלומותיך אתה תבין שזאת " המקסימה , הבובה , היפיפיה והארמוסה(בספרדית) וכל השאר , רק צריך לקות שזה יהיה הדדי.

בקשר לבת אני מאמין - עצה שלי"בת במונחים של ערסית וכבדה ומעשנת ושמסתובבת עם החברה מהחברה שלה" - אין לכם סיכוי,אז במידה ואתם לא מהחברה האלה אין לכם ממש סיכוי.יש בנות שמשחקות אותה כי הם מפחדות או כל דבר אחר שבתוכם הם נחמדות חמודות והאישיות שלהם אחרת-בנות שבעזרתכם תוכלו לתקן אותם ולהוציא אותם לדרך אחרת.

אני מאמין שברגע שמאוהבים האהבה תפתור את כל הקשים , שזאת אומרת שאפילו שתהיה הבת הכי עניה בעולם , מסכנה , מושמצת ברגע שאתה אוהב - אהבה גוברת על הכל (לא ברוב המקרים)

ומשפט יפה ששמעתי בפורום אחר :
אתה לא אוהב בת בגלל שהיא יפה , היא יפה בגלל שאתה אוהב אותה
.ועוד דבר חשוב : אני מעדיף שנערתי תהיה יפה ולא כוסית . תאמת את הבת שאני יאהב(במידה וזה יקרה ומתי שזה יקרה) לא יהיה לי אכפת ממידות
הדברים שצריך להיות.
אני מאמין ששכחתי עוד הרבה דברים וגם דברים בנושאים אחרים אבל לא נורא
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-01-2008, 12:33
  CrazyBomber CrazyBomber אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל CrazyBomber Facebook profile
זאת סוג של תמימות לחשוב
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי LOPIP1 שמתחילה ב "שלום חברה אני חדש,דעתי בקשר לנושא אהבה"

שאהבה מתגברת על הכל ,
גם אני חשבתי ככה , וזה רק מתגבר כשאתה מאוהב ,אבל מתישהו אתה מתפכח ,
כ"כ הרבה דברים יכולים להשתבש , אהבה היא גורם נורא מדרבן ויש לה כוח עצום , אי אפשר להכחיש את זה
עדיין , לפעמים היא פשוט לא מספיקה , סוג של אובדן תמימות קורה כשבמבינים את זה אך אובדן בלתי נמנע למען האמת , זה עצוב אבל די נכון.

לגבי שאר הדברים ,צודק ,אין שום דבר פסול בלהיות בתול , כל אחד והזמן שלו ואיך שהוא רואה את זה לנכון ( בין אם זה לחכות לאהבה או פשוט לצבור ניסיון ) .

באופן כללי , אהבה זה משהו שצריך לחוות , לא משנה כמה אתה מדמיין את זה , הכל משתנה כשאתה באמת מרגיש את הדברים הללו ,
שאתה מרגיש כ"כ הרבה ,לרגעים נדמה לך שגופך לא יכול להכיל את כל זה ,
רגש יפה ,מקסים , כואב , ממלא ,מעיק ,מרגש כמו שום דבר אחר שהרגשת .
אז זה יגיע אליך ואתה כבר תראה איך הרבה ממה שחשבת בעבר מתנפץ\משתנה ואיך גם חלק מתממש .
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:46

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר