לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-01-2008, 10:14
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.02
אם אתה נמצא בחיבור עם חייגן אתה זקוק לראוטר שתומך בחייגן כבלים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי g2005 שמתחילה ב "חיבור ראוטר למודם כבלים עם חייגן"

כלומר, ראוטר שתומך ב-L2TP או ב-PPTP (יש לשם לב שמדובר בחיגן PPTP שמתאים לכבלים ולא בחייגן המיועד לשימוש עם מודם ADSL ALCATEL SPEEDTOUCH HOME של בזק).

במצב כזה אתה מקבל גם שיתוף אינטרנט לכל המחשבים המחוברים לראוטר וגם רשת פנימית בעלת אבטחה יחסית טובה (הראוטר מפריד בין הרשת החיצונית לרשת הפנימית. איכות האבטחה, מן הסתם, קשורה לאיכות הראוטר ולצורת הקינפוג שלו).

במידה ותעבור לחיבור ללא חייגן יש לך שתי אפשרויות נוספות:
א) ראוטר שלאו דווקא תומך בחייגן כבלים. ברוב הראוטרים יש אפשרות של "Dynamic IP", כלומר, שימוש בראוטר כאשר הוא יודע שהוא כבר מקבל אינטרנט ולא צריך לחייג.

ב) שימוש ב-HUB ללא ראוטר. כל עוד מדובר בעד שלושה מחשבים, אתה יכול להשתמש ב-HUB ולוותר על ראוטר. במקרה כזה כל מחשב יקבל כתובת IP חיצונית שונה. הבעיה היא שגם חברת הכבלים וגם ספקיות האינרנט אינן תומכות במצב הזה כך במידה ותהיה לך תקלה, לא בטוח עד כמה הם יעזרו לך. כמו כן, במקרה כזה אין לך רשת פנימית באופן אוטומטי. כדי לאפשר רשת כזו צריך לבצע שינויים ב-REGISTRY של המחשבים כדי להוסיף גם כתובת IP פנימית בנוסף לחיצונית ורשת כזו תהיה בעלת אבטחה נמוכה בהרבה מאשר רשת עם ראוטר.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-01-2008, 12:15
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.02
לרוב מצויין על הקופסא של הראוטר באיזה פרוטוקולים הוא תומך
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי g2005 שמתחילה ב "[font=Verdana]איך אני יכול..."

ומידע כזה אתה גםיכול למצוא באתרי האינטרנט שמוכרים ציוד שכזה.
(לפעמים אפילו כתוב "מתאים לחיבור כבלים בארץ")

לי יש, לדוגמא, ראוטר של אדימקס שעובד מצוין עם חייגן L2TP

PPPOE זהו פרוטוקול איתו עובדים מודמי ה-ADSL.
מומלץ, אגב, שהראוטר יתמוך בשניהם כי אולי בעתיד תעדיף לעבור ל-ADSL וחבל להגביל את עצמך לתשתית מסוג אחד.

הפתרון של ה-HUB לא מומלץ כי כפי שכתבתי:
א) גם חברת הכבלים וגם ספקיות האינטרנט לא תומכות בחיבור שכזה. אם זה עובד לך, סבבה. אם זה לא עובד, לא תקבל מהם תמיכה בנושא זה.
ב) אף ספקית אינטרנט לא מתחייבת לספק חיבור ללא חייגן בכבלים. זהו שירות שהם מציעים אותו. מחר אם הם יחליטו להעביר אותך לחיבור עם חייגן (או אפילו אם הדבר נעשה מתוך תקלה כלשהי) אתה תוכל להתחבר רק ממחשב אחד לאינטרנט עד אשר הדבר יסודר (יכול לקחת מספר ימים, במיוחד אם זה קרה בסופ"ש), ושוב, לא תוכל לבוא אליהם בטענות בנושא זה.
ג) אם אתה מתכנן לשתף משאבים ברשת פנימית (כוננים, מדפסות, וכו'), אתה צריך לעשות שינויים ברג'יסטרי של המחשב
וגם אז הרשת תהיה מאוד לא מאובטחת.

ישן 08-01-2008, 00:48
  RiU RiU אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.10.06
שלח הודעה דרך ICQ אל RiU שלח הודעה דרך MSN אל RiU
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי stoned שמתחילה ב "כמו שכתבתי לך כבר מספר פעמים"

אוקיי לגביי העברה ללא חייגן זו לא בעיה לעשות את זה (גם בקווי זהב לאחר האיחוד) אני עובד במחלקה הטכנית ואנחנו מעבירים לקוחות ללא חייגן בעיקר בגלל בעיות ברשת אם לקוח מעוניין לעבור ללא חייגן מסיבות אחרות הוא פשוט צריך לפנות לשירות לקוחות שלנו ואז אני לא ממש מכיר את הפרוצידורה אבל לפי מה שאני יודע בדר"כ נותנים לו!

עכשיו לגביי עינייננו ת'כלס עדיף שתיקנה ראוטר שתומך בכל החיבורים גם ADSL גם L2TP וגם ללא חייגן שזה ניקרא dynamic IP אל תסתבך עם HUB הרבה יותר קל להגדיר ראוטר לקנפג אותו וגם לאבטח אותו והם עולים כמעט אותו דבר אז בשביל מה להסתבך עם HUB

הבעייתיות בהעברה ללא חייגן שככה יש לך פחות שליטה על ההגדרות שלך ואתה נותן להוט את השליטה על החייגן שלך בעצם אתה עובר לגלוש ישירות על השרתים של הוט בעיקרון זה פותר בעיות ניתוקים ובעיות אחרות אבל יש לך פחות שליטה לדוגמא על כתובת ה IP שלך אם אתה מעדיף שהיא תישתנה כל הזמן אז אם אתה ללא חייגן זה יצור לך בעיות. אני מציע לך ת'אכלס לנסות לעבוד עם ראטור שנותן לך אפשרות לעבוד ב L2TP ורק אם אתה חובה בעיות של ניתוקים או כל מיני דברים אחרים תקשר לתמיכה שלנו או לשירות לקוחות ונעביר אותך ללא חייגן בלי בעיה
ישן 10-01-2008, 00:35
  RiU RiU אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.10.06
שלח הודעה דרך ICQ אל RiU שלח הודעה דרך MSN אל RiU
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי stoned שמתחילה ב "אמנם נהנים להשמיץ אותם, אולם אדימקס תומכים גם ב-PPPOE וגם ב-L2TP."

האמת stoned צודק אני חייב לציין מניסיון אישי שלאחר התלבטויות רבות ונישנות איזה ראוטר לקנות לבית של חברה שלי בסוף החלטתי לקנות לה את Edimx mimo עם שלוש אנטנות והראוטר הזה עובד נהדר ... הוא מותקן אצלה כבר 3 שבועות ואני לא שומע שום טענות מענות יש קליטה בכל הבית (ויש להם בית לא קטן יחסית ומאוד לא נוח לראוטר - בגלל המיקום של השירותים והמקלחת שהם באמצע הבית) והראוטר הזה עובד ניפלא (טפו טפו טפו) בלי תקלות ובלי שטויות בנתיים

מנגד אני חייב לציין שבעבודה שלי אני רואה לא מעט אנשים שמתלוננים על הראוטרים של אדימקס ובאים ומבקשים מאיתנו שנעזור לפהם לפתור את הבעיות עם הראוטרים האלה. למעשה אדימקס לוקחים מקום ראשון בסוג הראוטרים שאנשים מתלוננים עליהם בתמיכה שלנו אבל זה יכול להיות מכמה סיבות , יכול להיות בגלל שאנשים לא יודעים להתעסק עם זה וזה פשוט הראוטר כנראה הכי נפוץ אז אנשים מן הסתם מתלוננים איתו הרבה על תקלות.

בכל אופן ה mimo של אדימקס עובד לי נהדר יש בו הצפנות של wep , wpa/2 אם זה חשוב לאנשים והוא תומך גם ב ADSL גם כבלים PPTP ו L2TP וגם ללא חייגן המימשק שלו פשוט ונוח ויש גם תמיכה בארץ של היבואנית (פיקוק אם אני לא טועה) וגם יש הוראות הפעלה בעיברית.....
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:06

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר