לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-01-2008, 23:37
צלמית המשתמש של yarivos
  yarivos yarivos אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.08.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אבי-אל שמתחילה ב "יחס בין תמונות"

קצרה היריעה מלהכיל סקירה מלאה ומשמעותית אודות היחס שבין שתי התמונות. אנסה לגעת בנקודות עיקריות לשאלתך זו, וכן לשאלות רבות ואחרות העולות מסט הצילומים דנן.

ובכן, בנוגע ליחס שבין שתי התמונות, במבט חטוף ניתן לראות את הניכור והריחוק שבין שתיהן. התמונה הראשונה, העליונה מבין שתיהן, מרגישה דחויה וכעוסה כתוצאה מהקטע המסריח שעשתה לה התמונה השניה בקניון גבעתיים בשבוע שעבר. היחס בין שתיהן התערער והפך לרפוי כתוצאה מקטע זה, וניתן להבין את מקור השינוי ביחסיהן של השתיים, במיוחד לאור התגובה הנזעמת וחסרת הפרופורציה של התמונה התחתונה.

נושא נוסף להתייחסות בעניינך הוא נושא הכינמת. ניתן לראות בתמונה הראשונה את תוצאות התקפת הכינמת החוגרת הנפוצה באיזור השפלה, דבר המתבטא בכתמים גדולים ולבנים בבסיס העץ, ובעיקר בשורש חיבור פרי ההדר. בתמונה השניה אשר מבטאת תקופת הבשלה נפרדת לחלוטין, ניתן לראות המשך ישיר למתקפת הכינמת החוגרת מהעונה דאשתקד, וזאת למרות הפרש הזמן בן חצי השנה.

להבא, בתמונות הבאות, הקפד לרסס בדזיקטול ובחומר יעודי בריכוז 1.5% למען תוצאות פוטוגרפיות טובות יותר. עם זאת, הקפד לשטוף היטב את פרי ההדר לפני האכילה. חבר הפורום גולדן ארז מדווח על פריחה איומה שהיתה לו בשלהי 83 כתוצאה מאי מילוי הוראה זו.

זכור! הוראות ניקיון פרי הדר נכתבו בדם !
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-01-2008, 10:02
צלמית המשתמש של גודלן-ארז
  גודלן-ארז גודלן-ארז אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.03.06
שלח הודעה דרך MSN אל גודלן-ארז
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי yarivos שמתחילה ב "קצרה היריעה מלהכיל סקירה מלאה..."

אמא אומרת "קצת טלק ללחימה בפריחה"
אגב... לא היו טיטולים ב-83 O_O

בכל אופן יריבוס, שחורדו,ס נשוי טרימוס, אני חולק על דעתך
הניכור שבין 2 התמונות לא מביע את הרפרטואר של הצלם
תקופת הזמן של חצי שנה מתבטאת בנסיגה עצבנית של קו 92 מהעץ ונשירת הפירות.
לבוא ולומר שיש נגודיות נזעמת בין 2 התמונות הינה סתם ספקולציה לא מבוססת.
אני מציע שימוש יומי בHEAD AND SHOLDERS לטיפול נקודתי בנשירה והקשקשת...
כמו כן טיפה דס"ל מעורבב בביצה טריה ושלשלת תרנגולים לטיפול ברצון העז לבמבה ולמכונה של 100 אלף שקל בין הרגליים (כמו שיעיד המשתמש יריבוס).

מקווה שהארתי את עינך...
יום טוב.

Temp Web Site: picasaweb.google.com/erez2006

נערך לאחרונה ע"י גודלן-ארז בתאריך 07-01-2008 בשעה 10:08.
ישן 07-01-2008, 19:11
צלמית המשתמש של שחף דרור
  משתמשת נקבה שחף דרור מנהל שחף דרור אינו מחובר  
מנהלת פורומי הצילום

חבר מתאריך: 12.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל שחף דרור
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אבי-אל שמתחילה ב "יחס בין תמונות"

לא הייתם נחמדים. אני חושבת שאם אין לכם מה להגיב על התמונות - עדיף שלא תגיבו, ולא שתמלאו לו את השרשור ב11 תגובות שכולן (למעט זו של לי) לא לעניין. מסכן הילד, חשב שקיבל תגובות על התמונות, ונתקל בתגובות ציניות.
זה היה יותר מתקבל על דעתי אם האשכול הזה היה מכיל תמונות סנאפשוט שלא קשורות לכלום ומראות על חוסר חשיבה ומעוף משוועים. אבל כאן הבחור צילם שתי תמונות שמתקשרות בקונספט כלשהו (מעניין יותר או פחות, זה עניין של טעם), וגם הצד הטכני שלהן לא גרוע. למה לא לתת לו תגובות בונות.
מתן, תגובת "מה אתה רוצה" מתאימה במקרה שתיארתי לעיל (סנאפשוטים מנותקים מהמציאות), לא במקרה כמו הנוכחי. ואל תכעס על לי. טבעי שהיא מגינה על גולש חדש שזכה לכזו קבלת פנים. (להזכירך, גם התגובה הראשונה שלי <מלשון mine, לא מלשון Lee> אליך היתה בסגנון הזה ).

אביאל, אחרי שכתבתי הרבה בלי קשר לתמונות, מגיעה לך גם תגובה עליהן:
התמונה השניה מבוצעת בצורה משעממת. אם תעבור על כל התמונות בפרוום, לבטח תמצא עשרות כמוה. מעבר לזה, היא גם לא עשויה טוב מבחינה טכנית (לא חדה, וחסר בה קונטרסט).
התמונה הראשונה יותר מעניינת, בזכות הסביבה המדכדכת, שיוצרת קונספט מעניין בשילוב עם התפוזים הנפולים. מסכימה עם לי שזווית נמוכה יותר תשדרג פלאים את התמונה (הכוונה היא ממש להנחת המצלמה על הרצפה). כמו כן, אני לא בטוחה שהברזלים המאונכים מימין תורמים לקונספט. האווירה האפרורית עוברת גם בלעדיהם, והם רק מציקים בעין, כמו כל אוביקט-מחוץ-לפוקוס שנמצא בקדמת תמונה.

השילוב בין התמונות נחמד, ובהחלט משדרג את שתיהן, אבל אם השילוב ייעשה בין התמונה הראשונה לבין תמונה יותר יפה של עץ תפוזים ירוק ומלא פרי - זה יהיה הרבה יותר טוב. מעבר לזה, תהפוך את הסדר שלהן (לדעתי).

בהצלחה בהמשך, וברוך הבא לפורום!
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:13

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר