לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה  ✡ ברוכים הבאים לפורום יהדות ✡  חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > יהדות והלכה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-01-2008, 01:27
  shlomishtern shlomishtern אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.07.06
אחרית הימים! עכשיו ברצינות.

בס"ד
נכון שקשה לחשוב על זה למי שלא חונך וגדל על זה (כמוני) ! ואותי זה הפחיד ! ככל שחקרתי
את העינין לעומק בכל המקומות באינטרנט על אחרית הימים.
אני משאר שרוב החברים בפורום הם יראי שמים. חלק גדלו בתוך זה וחלק נעשו יראים עם הזמן כמוני.
לעינין.
קודם כל יש תאריך שהגיע מהגוים "החכמים" חוקרים וכו'. הם סבורים שהתאריך 21.12.2012
הוא תאריך של אחרית הימים! רק שלא כולם מנבאים סוף טוב.
האיש הראשון שדיבר על התאריך הזה שמו זכריה סטיצ'ר. (זכריה הוא נביא על פי התורה הקדושה שלנו).
הוא מספר שהוא חקר שבט עתיק "שבט המאיה" שנכחד לפני 900 שנה והשאיר אחריו ידע גדול על מערכת השמש שלנו. יש לציין שזכריה יודע את שפת השומרונית העתיקה והוא חוקר 30 שנה את הנושא.
הוא טוען שעל פי הכתבים העתיקים של השבט קיים כוכב בשם ניבריו שעליו יושבים שבט האנונקי (נפילים).
הוא חיפש בתורה הקדושה והוא מצא "אנונקי"=ענק!!!
במדבר יג33: "ושם ראינו את הנפילים בני ענק מן הנפלים ונהי בעינינו כחגבים וכן היינו בעיניהם"
עד כאן על קצה המזלג התאוריות של זכריה.

עכשיו אחים יקרים קבלו את המאמר הבא של אמריקאי שנותן את דעתו בעינין
מקור:
http://entertainment.webshots.com/p...047940109nkIADi

The Government won't tell you until 2 weeks before it happens. That's to get you prepared. Nibiru is back from its orbital path from around the sun. It takes Nibiru 3600 yearly cycle to go around the sun. It takes Earth 365 days to go around the sun. But! Everytime it comes back to it's home place, outside of Pluto, as our 10th planet, it has so much of a magnetic pull that it drags other moons along with it. It now, drags in LO, Jupiter's former moon, now called Sedna. Another reason for the TOP SECRETS THE GOVERMENT WON'T TELL YOU UNTIL 2 WEEKS BEFORE STRICK DATE, Nibiru is Lucifer's Home Planet. Nibiru has a DEVIL DEITY on it. Nibiru is one of the UNHOLY SIX planets. The Galactic Command knows that Nibiru has had a Nuclear Bomb threat, but, has survived it, before when it came back from its orbital path from around the sun. France will use Nuclear Bomb when its time. Only VERVENT PRAYER TO GOD OF ISRAEL CAN STOP IT FROM HAPPENING OR BRING A MIRACLE. The Holy Bible says, that Nibiru is WORMWOOD AND BLAZING STAR and that Jesus said that HE SHALL RETURN 2000 YEARS AFTER HIS DEATH.

אני יתרגם בערך את המשפט שעשה לי צמרמורת:
"רק אם נתפלל לאלוקים של ישראל אנחנו נוכל לעצור את הרוע מלקרות ושיקרה לנו נס."
אתם מבינים מה זה אומר??? אני משאר שרק חלק ממכם מבין.(ומי שלא אין עוד הרבה זמן)
אז תתחילו לבדוק בבקשה. אני התחלתי לשמור שבת ולהניח תפילין וברכות ומה שאני יודע לעשות.

אני אישית מקווה למשיח בכל יום וגם אם יתמעמע בכל זאת אחכה לו.(אבל לא נראה לי שאני יצטרך לחכות לו מעבר) אבל רק הקדוש ברוך הוא באמת יודע. חוץ מזה כתוב "חוכמה בגויים תאמין".
אני לא חישבתי. טוב חישבתי אבל לא פירסמתי
כי יש תאריך נוסף שאותו לא כולם יודעים.

יש אמריקאים שחושבים ששבט האנונקי רוצה לאכול לנו את המוח ולקחת את הנשים שלנו.
יש מאמינים שלא יקרה כלום.
יש מאמינים שיקרה ישור קו גלקטי בין כל הגלקסיות הקימות ויתן איזון ביקום ושידרוג ה DNA
סיום סבב של 26000 שנה וזריחה חדשה.
יש מאמינים שהתחממות הגלובאלית היא תוצאה של התקרבותו של כוכב ניבריו (כל 3600 שנה)
לכדור הארץ ולנו יהיה עוד שמש מעלינו (ניבריו).

דור בו בן דוד בא "יום בוער כתנור"
מלאכי ג19: "כי הנה היום בא בער כתנור והיו כל זדים וכל עשה רשעה קש ולהט אתם היום הבא אמר ידוד צבאות אשר לא יעזב להם שרש וענף"

ועל זה יאמר אין שכל אין דאגות.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
חזרה לפורום
ישן 07-01-2008, 11:51
  shlomishtern shlomishtern אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.07.06
חבוב יקר!
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי קול האמת שמתחילה ב "ממש ברצינות"

בעקבות המחקר הקטן והאישי שלי התחלתי לשמור שבת כנגד כל הסיכויים ! ! !
התחלתי להניח תפילין!
התחלתי לברך על האוכל שאני אוכל וברכת המזון!
אני מתמודד מול היצרים שלי!
התחלתי ללמוד ולחפש בנרות כל חומר לימודי של תורה כמו נרקומן!!!
אמנון יצחק, יצחק פנגר , זמיר כהן ועוד ועוד...
התחלתי לחלום חלומות כל כך מוזרים ואישיים מהרגע שהתחלתי את השינוי הדרסתי הזה!
המצפון שלי הלך וגדל והשם שלח לי סימנים גדולים מאד.
עכשיו תקשיב לי ותקשיב לי טוב!!!
אותי גידלו ללא השורשים ואותך אולי כן. הנוצרים רוצים לנצר את כולם ובשביל זה הוקמה המדינה!
אבל הנוצרים גנבו חלק מהתורה שלנו לא?
אז יש בה טיפת אמת? ברור! עם טיפה סרוחה של אמת הגעתי לאמת השלמה! ועל זה הם לא חשבו.
כל חיי אני מאמין בבורא עולם אבל ללא המחקר הזה שעשיתי הייתי ממשיך בחיי כרגיל למטה!
אבל עצרתי את הגלגל! אני כבר לא רואה טלויזיה! מה איתך? אתה רואה? תתעורר חבוב!המצב קשה
והתמימות איננה! חייתי בתוך הגלגל שלך יותר מידי זמן ולא עברתי ייסורי שבת ומשפחה בשביל שאתה תבוא ותגיד לי שמה שאני עושה זאת עבודה זרה! נסתרות דרכי השם!
70 פנים לתורה ולך רק 1.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:43

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר