לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-01-2008, 20:45
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.02
מגעיל הורים מסרבים לחסן - ומאות מקרי חצבת התגלו לאחרונה

במשרד הבריאות מזהירים מפני התפרצות המחלה, לאחר שבשבועות האחרונים נרשמו מעל 500 מקרי חצבת חדשים. רוב המקרים התגלו בקרב האוכלוסיה החרדית. ד"ר ניצה אברמסון ממשרד הבריאות: "בהתפרצות הנוכחית חלו גם תינוקות, הפניות שלנו להתחסן לא נענות". בשבוע שעבר התגלה מקרה חצבת גם בת"א: "המחלה יכולה להגיע לכל מקום"

מעל 500 מקרי חצבת התגלו מאז חודש אוגוסט בארץ, מרביתם באזור ירושלים ובית-שמש, ובמשרד הבריאות מזהירים מהתפרצות המחלה. מרבית האוכלוסייה בישראל מחסונת נגד חצבת בטיפת חלב בגיל שנה ובבית הספר בגיל 6. התפרצות חצבת נרשמה בריכוזים בהם יש קהילה חרדית שאינה מחוסנת ולפיכך אינה מוגנת מהנגיף. פרט לירושלים ובית-שמש התקבלו בשבועות האחרונים דיווחים על תחלואה גם בקרית-ספר, מודיעין, בני-ברק, נתניה וצפת.

המשך הכתבה:
ttp://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3491609,00.html

עד מתי חוסר אחריות ההורים תפגע בילדים?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-01-2008, 09:49
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי לבני שמתחילה ב "אני חייב לציין שהפעם אני ממש סקרן לשמוע מה יהיו הטיעונים שכנגד !...."

אין לך צורך לחכות להסברים!
יש לנו כבר מישהו בפורום שהסביר הכל וגם נתן את כל הפתרונות. אני בטוח שעם דעות כאלו קיצוניות, ועם "עובדות" "מדעיות" כל כך מוצקות ניתן להשליך את הדעות שלו גם על המקרה הזה.

לשם הרלוונטיות השמתטי את שם הקבוצה השנייה (או מה שמקשר אלייה) וסימנתי בכוכבית, כל יתר הדברים הם ציטוטים מדוייקים... לקרוא ולהתענג

ציטוט:
במקור נכתב על ידי מדינאי
מה לעשות? ו*** החולני עוד עודד אותם לצעוד, ודרש שישלמו על המצעדים שלהם. והשופטים נכנעו לש**** והסכימו איתם. במקום זה היו צריכים לעשות להם מכוני גמילה ועד אז להסגיר אותם שלא ידביקו את שאר הקהל. איך זה שמדינה שלמה נכנעת לכמה מטורפים של ה**** ומרשה להם להפיץ מחלות.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי מדינאי
למרות שהמעשנים אינם מפיצים מחלות מדבקות, אין מצעד מעשנים. נהפוך הוא: עושים כל מה שצריך בכדי להוריד את אחוז המעשנים.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי מדינאי
ובשביל לשבור את הבורות הזאת, אני מביא חלק קטן מהצרות צרורות שבאים על ה*** רחמנא ליצלן שלא נדע ושלא יקרה באף משפחה יהודית.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי מדינאי
לתת לצעוד לבהמות מפיצי מחלות, שכבר הרגו מיליוני אנשים.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי מדינאי
לכן, אנשים העוברים על איסורים המפיצים מחלות *** ומאיימים להמית אנשים רבים, דינם מוות לפי התורה.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי מדינאי
אם נתבונן איך טיפלו במחלות מדבקות שאין להם פתרון כמו שפעת העופות ומחלת הסארס, ראינו שכשעושים את הצעדים הנכונים אפשר להציל את העולם ממחלות מדבקות המתקרבות. וגם מחלות שכבר התפשטו כמו שפעת - הצליחו לבערת אותה מהעולם כמעט כליל. כשיש מישהו שהוא חולה עם שפעת מסגירים אותו מיידי, בלי רחמים.

לא כן עשו עם ***. בזה ראו ה*** מחלה קדושה, מחלה שמקיפה את ה*** שלהם. הם לא הרשו לבודד את נשאי המחלה שלא יתקרבו לאנשים בריאים, צנעת הפרט... וככה הם נתנו למחלה להתפשט.

לעומת זה מחלות כמו שפעת העופות, מי שנדבק בזה או חשוד שנדבק בזה מסגירים אותו ולא נותנים לו להתקרב לשאר האוכלוסיה. וככה עשו גם במחלת הסארס שסגרו על בלוקים שלמים.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי מדינאי
כמו סארס שעובר דרך אוויר, גם *** שעובר דרך דרכים אחרות, אבל זה עובר, גם אותם צריך לבודד. לא יבודדו אותם כל כך חזק, אבל לבודד שלא יהיה להם מגע פיזי עם בני אדם. לכל הפחות שיהיה רשום להם על המצח שהם חולים בזה, שייזהרו מהם.

עד כאן להיום, אם מישהו ירצה עוד ציטוטים אני אשמח להביא.
חשוב רק לציין שאני סולד מכל מה שנאמר (או יאמר) איי פעם על ידי "מדינאי", אני רק מביא את הדברים כלשונם.

ישן 09-01-2008, 10:26
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
כל זה נכון, וגם נכון עבור אותם חרדים שלא מחסנים את ילדיהם
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "אין לך צורך לחכות להסברים!..."

אני בסביבה שלי לא מכיר רבנים שמעודדים מצעדים של סרבני חיסון. אם יש כאלו צריכים לפעול נגדם.

אם הייתי מכיר את זה הייתי נאבק נגדם. אני אוהב את האמת, אני לא מפלגתי.

עכשיו נכנסתי לאתר YNET וראיתי בין התגובות שיש קצת חילונים שגם הם לא מחסנים, מסיבות של טבעוניות. הנה דוגמה של תגובה:

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.ynet.co.il/ws.gif]
.
ציטוט:

לכל האנטישמים - מה הקטע שלכם עם החרדים?
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין:
http://www.ynet.co.il/images/display_tb_blue_left_up.gif]
ככה בונים חברה פשיסטית: כולם חושבים אותו דבר, נראים אותו דבר ומחסנים אותו דבר. מה מפריע לכם שמישהו בחר לחיות אחרת? יש גם הרבה חילונים שלא מחסנים ואני ביניהם, כי לא בא לי להכניס כספית ופורמלין לילדים שלי. קודם שיוציאו את הרעל מהחיסונים, אח"כ שיטיפו לי.
חילונית , צפון (09.01.08)

לעומת זה יש הנאבקים ביותר להצעיד את מפיצי מחלת האיידס. ונגדם כתבתי.

אבל תודה רבה על כל הציטוטים שהבאת, עשית עבודה יפה.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי High_Hopes
חשוב רק לציין שאני סולד מכל מה שנאמר (או יאמר) איי פעם על ידי "מדינאי", אני רק מביא את הדברים כלשונם.

[/right]

למה אתה שונא אותי, האם עשיתי לך משהו רע? אנא תגיד לי מה עשיתי לך רע, שמראש אתה כבר שולל כל מה שאני יכתוב אי פעם. האם אתה לא מסוגל להתעלות מעל עצמך ולשפוט כל דבר לגופו של עניין. הנה הבאת את כל הציטוטים ממני, אני רואה שאם אתה רוצה את יכול לעשות דברים בהגיון.

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 09-01-2008 בשעה 10:50.
ישן 09-01-2008, 10:40

בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "כל זה נכון, וגם נכון עבור אותם חרדים שלא מחסנים את ילדיהם"

שים לב! אתה בעצמך אמרת שיש בסביבות ה700 הומואים חולי איידס, לעומת זאת אתה קורא לפגוע בכל ההומואים, האם אתה קורא גם לפגוע בכל החרדים? (ואל תייפיף מילים, כל בעל דעת מבין שמה שאתה מציע זה פגיעה)

תתייחס לעוד משהו - אין שום מצעד שתומך באיידס, כמו שאין שום מצעד שתומך בהפצת מחלת החצבת, אך יש ויש כנסים שמעודדים לחזרה בתשובה, אירועים לחרדים שממלאים אולמות שלמים, הרצאות המוניות של רבנים וכו... מבחינתך זה ממש אמורה להיות תועבה, איך נותנים להם להסתובב חופשי ככה?

למה אתה מוכן לאירועים המוניים של מפיצי מחלת החצבת.

אני לא שונא אותך (אין בי שינאה, זה לא תכונה טובה) אני פשוט בז לכל מילה שיוצאת מפיך בגלל שאתה קורא להעלים את חבריי (מה לעשות, אני לא הומו (אני בטוח שהיית ממש שמח לדעת שרק הומואים יוצאים נגד הדעות החשוכות שלך) אך אני חיי בחברה שבה הומואים לא צריכים לפחד להודות במי שהם, ותתפלא לגלות שהם אנשים נורמאלים לחלוטין נטולי איידס). בגלל שאתה תומך ברצח של יהודים (כי זה מסתדר עם הדעות הפוליטיות שלך).

אבל בוא לא נדבר עלייך, בוא נתמקד בנושא האשכול, "מפיצי המחלות" במגזר החרדי.

ישן 09-01-2008, 10:53
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

ה700 הומואים חולי איידס זה אחוז מאוד גבוה
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "שים לב! אתה בעצמך אמרת שיש..."

עבור מחלה קטלנית שאין לה מרפא.

וזה בנוסף של כאלו שכבר מתו.

כמה הומואים יש בסך הכול כבר?

אתה לא הומו, נכון וטוב לך, אז למה שתעודד אחרים להיות הומו.

ככלל, בין החרדים אין יותר אחוז של מחלות מדבקות מאשר בין כל שאר האוכלוסיה, ולכן אין טעם לפעול נגדם. ההיפך הוא הנכון, בין החרדים יש פחות מחלות, פחות סמים פחות פשע. היה אפילו סקר שתוחלת החיים בבני ברק יותר ארוכה מאשר בערים אחרות.

בניגוד להומואים, אלו מבין החרדים שלא חיסנו את עצמם לא עשו את זה מטעמי דת, אלא מטעמי טבעוניות. אולי בגלל שיש להם פחות כסף לשלם לרופאים אמיתיים, הם פונים יותר לטבעוניים. אבל גם מבין החילוניים יש אחוז גבוה של טבעוניים.

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 09-01-2008 בשעה 10:59.
ישן 09-01-2008, 11:22

בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "ה700 הומואים חולי איידס זה אחוז מאוד גבוה"

אני לא מעודד אף אחד להיות הומו, זה מה שלעולם לא תבין, הם נולדים ככה, בלי שום קשר למוצאם, דתם, אמונתם הפוליטית וכו..

אני לא מבין למה 700 זה מספר "אדיר ומסוכן" לעומת 500 שזה מספר חסר משמעות... יכול להיות שהמתמטיקה שלי לא חזקה במיוחד, אבל לי זה נשמע כמו מספרים דומים.

מה גם שבעוד אצל ההומואים המודעות רק הולכת וגדלה, אצל החרדים ממשיכים להתעקש לא לקחת את החיסון. אתה גם לא מודע לכך, אבל איידס ניתן למנוע בקלות - שימוש בקונדום (גם ביחסי מין עם בין גברים לנשים) וטיפול רפואי עם כפפות מבטיחים 99.9% סיכוי לא להיפגע (ובניגוד למספרים המונפצים שלך הנתון הזה הוא נכון), הסיכוי שבן אדם מודע ידבק באיידס הם אפסיים, לכן חשוב לשמור על מודעות ולדאוג לפרסם את אמצעי המניעה כדי למנוע מחלות מין מכל סוג שהם.

כשהייתי בארה"ב לדוגמא, הכריחו אותנו להשתמש בכפפות גם אם ילד נפצע קלות בברך, כדי למנוע הדבקה. זה נקרא מודעות נכונה (על אף שניראת מוגזמת)

אני לא מתכוון לתת לך במה להפיץ את מחלות הדיבור שלך, תתייחס לנושא האשכול, תרשה לחזור על אחד הציטוטים שלך ולשאול אותך שאלה בעקבות הציטוט:

כמו סארס שעובר דרך אוויר, גם *** שעובר דרך דרכים אחרות, אבל זה עובר, גם אותם צריך לבודד. לא יבודדו אותם כל כך חזק, אבל לבודד שלא יהיה להם מגע פיזי עם בני אדם. לכל הפחות שיהיה רשום להם על המצח שהם חולים בזה, שייזהרו מהם.

האם צריך עכשיו לבודד את כל החרדים? או לפחות לכתוב על המצח של כל מי שלא התחסן כדי שנוכל להיזהר מהם? לי זה נשמע ממש אכזרי.

ישן 09-01-2008, 11:37
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

ה500 לא כולם היו חרדים
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "אני לא מעודד אף אחד להיות..."

הנה האתר שמעודד לא לעשות חיסונים, והוא חילוני לגמרי.
http://www.hisunim.com/

אין לך אתר חרדי שמעודד לא לחסן ואל נמצא גם רב חרדי.

ואחרי הכול, ההורים של הילדים, מייד עם הוודע מה שקורה מייד התחילו להתחסן, בניגוד להומואים שלא עוזבים את עיסוקם, גם אחרי שנודעו התוצאות העגומות של האיידס, וגם אחרי שנוכחים שעם כל הקונדומניה שלהם עדיין ממשיכה המחלה ואף מתגברת, ולא משנה למה. חשוב התואצה.
הנה ציטוט מYNET:
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3175778,00.html
ציטוט:
לקראת יום האיידס העולמי מפרסמים במשרד הבריאות את הנתונים הבאים: בשנת 2004 נוספו לקהילת הנשאים עוד כ-320 נדבקים חדשים. ב-3 השנים האחרונות גדל חלקם של ההומוסקסואלים בקרב הנשאים בכ-50%. סקר שנערך בקרב הקהילה מגלה כי כ-70% דווקא משתמשים בקונדום

גם אם הם נולדו ככה דפוקים הם לא חייבים לעסוק בזה, הם יכולים להתנזר ולכל הפחות לא לצעוד.

ובעצם הדבר שהם נולדו ככה דפוקים, ללא שוםפ תקנה, את זה טוענים לא ההומאים עצמם אלא השמאלניםן שמעודדים אותם. את ההומואים צריכים לרפאות ולעזור להם לשנות את דרכם.

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 09-01-2008 בשעה 12:02.
ישן 10-01-2008, 09:35
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
ההומאים "דפוקים" מלידה כמו ששמאלי "דפוק" מלידה
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "לא דברתי על חילונים אלא על הומאים ועל המעודדים שלהם"

ואני מדבר על אלו שכותבים ביד שמאל. אין הבדל בין שני המקרים-מדובר בחריגים מהנורמה ("דפוקים") שלא בוחרים בכך. יש לך בעיה מבחינה דתית ואישית עם זה שגברים דופקים אחד את השני בתחת? או קיי. אבל אל תיתן לזה כל מיני איצטלות רפואיות מנותקות מהמציאות. מספר נשאי האיידס מקרב ההומוסקסואלים בישראל בטל בשישים בהתחשב בכך שמדובר ב-4-5% מהאוכלוסיה.
ההסתה שלך מסוכנת ובסופו של דבר תפגע במגזרים שאתה מקורב אליהם שכן הטיעונים הקלוקלים שלך תקפים יותר כלפי עניין החרדים והחצבת. עובדתית-המחלה התפרצה בריכוזים חרדיים עקב שיעור התחסנות נמוך ותנאי חיים מסויימים. בגלל אותו חוסר אחריות ואותם תנאי חיים שהחרדים בחרו בהם הם מסכנים ישירות את האוכלוסיה הכללית שכן בניגוד לאיידס, חצבת מועברת באוויר.
אני ממש לא חושב שצריך להאשים את החרדים בכל העניין אבל מנסים להעביר לך פה לאן יכול להוביל הלך חשיבה מסוים.
ישן 09-01-2008, 20:03
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
ערב טוב לבני!
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי לבני שמתחילה ב "סתם עלילה והשמצה ! חוצפה שכזאת."

אתה איש רציני ולכן מגיעה לך תשובה רצינית.

שים לב כי כלל הנתונים מגיעים דרך מסננות מפוקפקות כבן יזרי או כתבי בריאות בYNET.
מדובר בנושא מדעי, מדוד ומתועד. באם היה מעוניין כבוד השר להעביר לנו מידע רציני - היה מעלה לרשת את שיעור המתחסנים לכל מחלה ומחלה בכל תחנה ותחנה.
פשוט ונוח באמצעות גליון אקסל אחד אשר כבר יושב מן הסתם בשרת משרד הבריאות.

זה לא נעשה ולכן אני סבור כי המידע המטופטף הינו מגמתי.
בשנת 94 נשאל נציג משרד הבריאות ע"י חה"כ מלכיאור באחת מן הועדות - כיצד מתיישב שיעור המחוסנים של 92% שהציג עם שיעור חיסוניות של 60-70% בקרב החרדים וקיבל תשובה מגומגמת כי 'לא מדובר בכל החרדים אלא בכיסים בצבור החרדי'.

כאשר סטונד מתווכח עם 'חרדים' - הוא מכוון לכלל החרדים, חרד"לים, ש"סניקים וכו' קרי לכ 10% מהאוכלוסיה. אם בן יזרי מתכוון לומר שבקרב קבוצות קיצוניות כ'עדה החרדית' ו'תולדות אהרון' יש כיסי המנעות מחיסון כשם שהם ישנם ב'כושים העבריים' או בתת קבוצות צפונבוניות שיאמר זאת מפורשות ויציג נתונים כתובים.

על התפר שבין חרדים לחיסונים בשפלת החוף משוטט גם איש לא רציני שכמוני. למרות שמדובר באינטרנט ובאותה מידה יכולתי לטעון כי אני מדען חלל או לוייתן מדבר - אבקשך להאמין לי כי מהנתונים המוכרים לי, אין כל התנגדות בקרב חרדים לחיסונים. איני מכיר כל צו הלכתי שהוצא ע"י רב ובודאי מי מן הפוסקים הנחשבים כנגד התחסנות. חרדים באים לתחנות לבריאות המשפחה כשם שבאים לשם החילוניים, שואלים את אותן שאלות ומקבלים את אותם הסברים וחיסונים.

הנתונים שהציגה הרופאה האפידמיולוגית של מחוז ירושליים מתייחסים לאיזור בו שיעור החרדים גבוה מאוד, בו ארע המגע ההמוני הראשון בעונה זו ובו הוגברה עירנות הרופאים. לכן אך טבעי כי רוב המקרים החשודים כסובלים מחצבת במחוז שלה - היו של חרדים.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:16

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר