לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-01-2008, 22:24
  henson henson אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.05.05
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי carish1 שמתחילה ב "[b]ככה זריז :) : הראשונה - לא..."

להפסיק להתגאות ?!

אני הכי מתגאה בעולם !!!!
אין פוטושופ בתמונה הזאת !!!
אני לא מכיר צלם אחד שמעלה תמונה שלו בלי שלפחות תיקן קונטרסט או משהו כזה ..
וכן, יש פה מקום להתגאות.
הקושי בביצוע, מול הקלות שבלחיצת עכבר. פה יש הרבה מקום להתגאות.
חבל שאנחנו רואים את הדברים בצורה שונה.
סוכנות פירסום ? גרפיקאים ? לכל אחד יש את העבודה שלו.
בוא לא נערבב בשר וחלב.

לגבי התמונות, יישמתי פה מספר טכניקות הארה, ע"פ דרישה, כשתראה את הקטלוג אולי תבין.
לא חוכמה למקם 2 פלאשים מקצועיים בתאורת סטודיו קלאסית 45 מעלות ובזה לגמור את הפריים.

מקבל את הביקורת.
לגבי הבגדים, נרשם.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-01-2008, 23:30
צלמית המשתמש של שחף דרור
  משתמשת נקבה שחף דרור מנהל שחף דרור אינו מחובר  
מנהלת פורומי הצילום

חבר מתאריך: 12.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל שחף דרור
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי henson שמתחילה ב "אופנה- E&G Winter 2008"

לא מאמינה שאני אומרת את זה, אבל אני חייבת לחזק את משה ויניב (!!!)() בנושא העריכות.
מה זה השטויות האלה: "אני מתגאה בכך שלא נגעתי בתמונה בפוטושופ!" ?
אתה יכול להתגאות בכך שהצילום שלך הוא צילום ולא עיבוד דיגיטלי (כמו העבודות של ה"צלם" הזה שאנחנו בדיוק מתווכחים על העבודות שלו באשכול אחר) (למרות שדי טיפשי להתגאות בכך בתוך פורום שנקרא "צילום". זה כמו להתגאות בכך שהתלבשת לפני שיצאת לרחוב), אבל להתגאות בכך שלא נגעת בתמונה בפוטושופ בכלל? זה ממש טיפשי. זה כמו להציג לראווה פילם (במקום צילום מפותח ומודפס) ולהתגאות בכך שלא העברת את הצילום שום תהליך כימי או התערבות חיצונית.
בעידן הדיגיטלי, להעביר את התמונה בפוטושופ זה בדיוק כמו שבעידן האנאלוגי היו מעבירים את הפילם בחדר בחושך. זה הכרח, זה מראה על רצינות, ובתחום של עבודות מקצועיות, זה מראה על מקצועיות.
אפילו בלי להסתכל על התמונות, אם הייתי עושה לך ראיון עבודה והיית אומר שאתה לא נוגע בתמונות בפוטושופ, כנראה שהייתי מעיפה אותך על סעיף זלזול בעבודה. אחרי שהסתכלתי על התמונות אני אומרת: מזל שהעפתי אותך.

לגבי התמונות עצמן: כבר אמרו את העיקר. אני רק אוסיף שהקומפוזיציה בראשונה ממש מפוספסת, והעריכה של יניב (שלא הצליחה להציל את התאורה, כי היא ממש קשה ואין איך לתקן את זה) תיקנה את זה בצורה מעולה.
ישן 09-01-2008, 11:18
צלמית המשתמש של שחף דרור
  משתמשת נקבה שחף דרור מנהל שחף דרור אינו מחובר  
מנהלת פורומי הצילום

חבר מתאריך: 12.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל שחף דרור
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי carish1 שמתחילה ב "[b]אה הא... כמו שאמרתי ואני..."

אוה, שתי תגובות משמחות בבת אחת.
אסף - הבנת אותי נכון, תודה על ההבהרה .
משה - כיף שאתה מודע לעובדה שאני כבר מכירה אותך ואת דרך העבודה שלך . ואני מסכימה עם התגובה שלך, כמובן.
אבל אסף דיבר על "עריכה לגיטימית" בפן של העלאת התמונות לפורום, לא בפן של עבודה מול לקוח. בסופו של דבר, משה, אני חושבת שאתה מסכים איתנו (כלומר, אני בטוחה). אתה פשוט לא מתעסק בזה, כלומר, זה בכלל לא עומד על סדר היום שלך. אתה עורך תמונות לעבודה שלך, וגם מעלה לפורום שאנחנו נראה ונלמד, ואתה תקבל פידבקים. לכן בדיונים האלה אתה אומר את דעתך בנוגע לעריכות באופן כללי (ובמקרה שלך: עריכות של צלם מול לקוח), ולא מתייחס לסוגייה של עריכה המתאימה להיכנס לפורום צילום. אבל אם היית נשאל על זה באופן ספציפי, בהנחה שלא קיימים בעולם לקוחות, התשובה שלך היתה דומה מאוד לשלנו.

ובכל מקרה, זה נושא בדיוק הפוך מנושא האשכול הזה, אז זה לא כ"כ קשור...
ישן 09-01-2008, 11:57
צלמית המשתמש של Au79
  משתמש זכר Au79 Au79 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי carish1 שמתחילה ב "[b]אה הא... כמו שאמרתי ואני..."

אתה לא אומר לי כלום
אני מסכים איתך שבעבודה מול לקוח הפרמטרים משתנים, ואין לי שום בעיה עם עריכות שמיועדות ללקוחות או אפילו
לתצוגה. מה ששחף כתבה לך נכון, אני התכוונתי אך ורק לעריכה המבוצעת על העבודות המועלות לפורום.
כולנו יודעים מה אתה עושה בחיים, גם יצא לנו להפגש, אני יודע שהעריכה לגיטימית כשמדובר ב"עולם האמיתי",
אבל בפורום הדגש הוא על צילום ולא על ריצוי הלקוח.
עולם הצילום קרוב אליי רק מעט פחות מה שהוא קרוב אליך, אמנם אני לא מצלם כל כך הרבה, אבל יוצא לי לראות
לא מעט תמונות ותערוכות, חלקן בעל כורחי, בשל העיסוק בנושא, כך שאת עולם הצילום המקצועי אני מכיר רק במעט
פחות טוב ממך, תשתדל לא להתנסח בצורה כל כך מתנשאת, למרות שאני משוכנע שזו הייתה כוונתך.

חוץ מזה, עוד מאז הדיון הקודם ביננו, הכל נכתב עם חיוך, גם אם נדמה אחרת

ישן 08-01-2008, 23:38
  amonsito amonsito אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.01.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי henson שמתחילה ב "אופנה- E&G Winter 2008"

תקשיב אחי ותקשיב לי טוב...
אם אתה כבר מדבר על צילום נטו נטול עריכות, אז בוא תנסה את כוחך בצילום פילם, עם מדי-אור ידני כמו פעם, ואז ממש אני אחזיק ממך מלח!
כל הקטע הזה שהלך פה ממש לא נראה לי, ומשחקים של אגו רק מוציאים אותך קטן יותר.
בא משה ובא יניב גם אם אתה לא אוהב לשמוע ביקורת כזאת או אחרת ומקדישים לך זמן, ועריכות.
אז ראבק, צא מהפוזה שאתה מנסה ליצור פה... תעלה תמונות מוגמרות בלי יותר מידי סיבונים ונגיד לך מה אנחנו חושבים.
אני לא מקבלים פה בפורום צילומים באיכות שמגישים לחברות פירסום, בקושי נותנים פה 250 קילובייט חחח אז בחייאת אבוק, נמאס לי לדבר כמו בתימי חחחחחח

חזק כל הסיטואציה הזאת, החזרת אותי דור אחד אחורה חחחחח

ישן 09-01-2008, 17:51
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי amonsito שמתחילה ב "תקשיב אחי ותקשיב לי טוב... אם..."

אני מסתייג ממה שנאמר באשכול בנוגע לעריכות.
התמונות נטו, לא ברמה של קטלוג. יש לך שם צילומי סטודיו שנראים לא טוב.
אני יכול להעלות לך פריימים מהסטודיו האחרון שעשיתי בשבת שעברה, שם הצבעים הרבה יותר טובים והתאורה הרבה יותר טובה.
התמונות שלך נראות כאילו הן זקוקות לעריכה, רק בגלל שהצילום מראש לא היה מספיק טוב.
זה נחמד שלא העברת פוטושופ, אבל אין לזה הצדקה הפעם.
העריכה של יניב טובה, אם כי הייתי שמח לו הגישה היתה "לו צילמת עם פלאש כזה מפה, ופלאש אחר משם - היית מגיע לתוצאה דומה".

הטעות בשימוש של עריכה אצל משה (ובעיקר אצל יניב) היא לכפות על טכניקה לא מספיק טובה, או יצירת פריים 'לא מוגמר'.
אתה צודק שזה לא תפקידו של הצלם לרטש ולעבד את הצילום לכדי תוצר מוגמר - זה תפקידו של הגראפיקאי (כמו שיש בפורום עיצוב גראפי), אבל זה תפקידו של הצלם להביא את הפריים הגולמי ברמה הגבוהה ביותר.

טכנית, התמונות לא מוארות מספיק. גוון העור אדום ולא טבעי.
החיתוכים טובים בתמונות, אם כי הרקע בתמונה הראשונה מבולגן ולא מספיק מוקפד (אם כי אני מודה שאני כן מוצא דרך להאמין שזה נחשב 'אופנתי' - חלק מהסביבה וכו'... לא הכל חייב להיות בסטודיו).
התנוחות של המצולמים בסך הכל טובות.
נשמח לראות סטים נוספים שלך.

ישן 10-01-2008, 11:46
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי Cavenaghi שמתחילה ב "הוא מצלם בסדר גמור. הוא בונה..."

הבעיה בצבעים נובעת מהתאורה שלו.
התאורה שלו לא טובה, הפנים של המודלים לא מוארים מספיק ולא ברורים מספיק. השגיאה בגוון האור לא באשמת כיוון ה WB אלא בכיוון טמפ' האור (גוון, צבע האור).
תאורה מלאכותית זה פרק גדול מאוד שעומד בפני עצמו, בספר הלימוד לצילום.
בניית התאורה בפריימים לא היתה טובה ברובם (לטעמי).

עשה לך כלל - אם יש משהו שאפשר לתקן בצילום עצמו, או בפוטושופ - כשאתה מגיב - תגיד איך לתקן באמצעות הצילום עצמו.
אם הוא ירצה לדעת איך לערוך את התמונה בצורה שתראה וויזואלית טובה יותר, הוא יעלה את האשכול שלו בעיצוב גראפי, שם יש מומחים לפוטושופ, פילטרים וכו'.
פה אנחנו מגיבים כדי להגיד לו איך הוא יכל לצלם יותר טוב (בכל זאת, זה פורום צילום, ולא פורום "תמונות")

ישן 10-01-2008, 18:49
  Bruce L Bruce L אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.03.07
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "[QUOTE=Bruce L]תתחיל לגעת..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Narxx
קראתי את התגובה שלך לפחות 3 פעמים ולא הבנתי איך פוטושופ ישפר את רמת הצילום שלו.
אולי מספיק עם ה"אתה צריך פוטושופ" הזה?
זה כבר מתחיל לשעמם. אין יותר תגובות תוכן בנוגע לצילום עצמו?

אם אתם רוצים, אני אעביר ת'פורום לתת-פורום בעיצוב גראפי ונסגור ת'עסק. לא חבל להשאיר ת'פורום פה ככה שיתפוס מקום בלובי?

אני רואה שלאנשים אין ראיה רחבה יותר ואוהבים להשען על חצאי משפטים.

אחזור על כך: כדאי לו לגעת בפוטושופ-מכיוון שהתוצאות לא יצאו טובות מבחינה טכנית.
כמו שמשה ציין למעלה אין לו מה להתגאות בכך שלא נגע בפוטושופ מכיוון שחומר הגלם לא יצא טוב.

ובכל זאת גם ציינתי: "כי הצילום לוקה בחסר גם בתאורה וגם ב-WB."

כנראה שראיה רחבה לאנשים אין.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:55

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר