לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-01-2008, 23:22
  double_o double_o אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.09.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רן123 שמתחילה ב "שאלות על מערך הנ''מ"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי רן123
שלום לכולם,

אני עכשיו בכיתה י''ב ומעוניין אולי להצטרף כאשר אני יתגייס למערך הנ''מ.. יש לי פרופיל 97 וקבה 52 ויש לי מס שאלות:
  • אנשים אומרים שהתנאים ממש לא טובים, מה התנאים ביחידות?
  • איזה יחידות יש שסביר יותר שיקחו אותי אלייהם שאני יגיע לשם?
  • יש ביקוש לנ''מ? אם כן אז איך להגיע ואם לא אז למה אין ביקוש?
  • איך היציאות? הבנתי ש15 6 אבל לא ממש הבנתי איך הגיוניי (סליחה על הבורות)
  • איך החייל בכללי איך האנשים? לפי סיפורים שאתם שמעתם ומכירים?
עוד המצלות/הצעות/וכל דבר אחר על החייל שיכול לעזור לי בהחלטה לגבי החייל יתקבל בשמחה.

תודה רבה רן.

נ.ב בטעות כתבתי את זה בהתחלה בפורום השני של צבא ובטחון לא בכוונה מצטער על הטעות

1. מערך הנ"מ הוא מערך מאוד מגוון מבחינת אמל"ח והתנאים שונים מאוד בין היחידות. התנאים בסטינגר שונים מהתנאים בטק"א ששונים מהתנאים בחץ. כעיקרון סטינגר הכי דומים לחי"ר, הם יושבים במוצבים בגבול לבנון או בשטחים. טק"א (הוק ופטריוט) כעיקרון בשיגרה נמצאים באתרים קבועים, התנאים באתרים משתנים מאתר לאתר. יש אתרים שנמצאים בבסיסים קבועים של חיל האוויר ששם יש תנאים טובים ויש כאלה שנמצאים בחורים עם תנאים פחות טובים (למרות שגם הם לא רעים). חץ יושבים בבסיסים קבועים ולהם אמורים להיות התנאים הכי טובים. בכל מקרה תזכור שהנ"מ הוא מערך לוחם וככזה יחסית יש בו תנאים טובים.

2. אי אפשר לדעת.

3. אין הרבה ביקוש לנ"מ, אבל מצד שני זה מערך קטן ואין בו צורך להרבה אנשים. אין הרבה ביקוש כי אין למערך את ההילה שיש ליחידות אחרות.

4. היציאות משתנות ותלויות בהרבה גורמים כמו: באיזו יחידה אתה, באיזה אתר אתה נמצא, מצב הכוננות, כמות כ"א , אם אתה במבצעי או באימונים, תפקיד ועוד. 15 6 זה רק סטינגר בקו כחול. בסה"כ בשביל לוחמים היציאות טובות. תזכור דבר אחד, לא משנה איפה תהיה את רוב הזמן שלך אתה תבלה בצבא (לפחות בקרבי) והרבה יותר חשוב זה עם מי אתה נמצא ומה אתה עושה.

5. האנשים לפחות בטק"א הם אנשים טובים, כמובן יהיו כאלה שתאהב יותר וכאלה שתאהב פחות וכאלה שתשנא לגמרי. אבל בסה"כ אנשים בסדר גמור.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-01-2008, 14:36
  bibz bibz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.04.06
נ"מ
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רן123 שמתחילה ב "שאלות על מערך הנ''מ"

לי יש חבר בפטריוט שמאוד מרוצה שם, הוא הגיע בהתחלה בראש של הולך להיות חרא אבל אני מעדיף את זה על חי"ר, והוא פשוט התאהב ביחידה, הוא יוצא פעם בשבועיים חמשוש, בסלולה שלו הוא בתנאי בית מלון (מיטות בחדר עם מזגן, טלוויזיה בחדר עם יס, ועוד מלא צ'ופרים שהאנשים בחדר שלו הביאו, והם 4 בחדר). בתכלס השיגרה שלהם די שוחקת כי זה רק שמירות בחדרי בקרה (יותר טוב מבשטח כמובן),אבל עדיין מעצבן לשבת ולהסתכל על מסך לחכות שיקרה משהו.
אני לא מבין למה יותר אנשים לא הולכים לשם וברצינות, עד שחבר שלי הגיע לשם אני חשבתי שזה חרא מקום, היום יש מצב שהייתי אפילו כותב במנילה כי זה מקום ממש נחמד עם תנאים טובים ואנשים טובים

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:51

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר