לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום תפעול מכשירים: כל שאלות לגבי תפעול אתם יכולים לשאול פה, תהנו. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > סלולרי וגאדג'טים > תפעול מכשירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-01-2008, 20:25
  YuviAS YuviAS אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.12.07
עזרה בנושא רכישת טלפון.

חלק א': (המכשיר עצמו)
המכשיר שאני מדבר עליו הוא nokia 6120 classic, ראיתי אותו במבצע, שאני יכול לקבל אותו חינם מאורנג' כל עוד אני מתחבר לחבילת האינטרנט הבסיסית שלהם בעלות של 20 ש"ח לחודש למשך 36 חודשים בהתחיבות.

אני שוקל לרכוש אותו במסגרת מבצע זה, הבעיה היא ששמעתי מס' תגובות נוראיות: קרינה והתחממות יתר.
הבנתי שהוא מתחמם מאוד תוך כ-10 דק' של שיחה. ודבר נוסף, הקרינה שלו היא 1.2 שהמקסימום הוא 1.5, מה המספרים האלו אומרים? איך הם נמדדים ואת מה המסמלים.
בנוסף, שמעתי על המדבקות לסינון קרינה שמדביקים אותה על הסוללה והיא מוריד את רמת הקרינה בכ-40%. האם זה רק בדיבורים, או שזה באמת מפחית את הקרינה בכ-40%? איפה ניתן לרכוש כזו ובכמה כסף? יש לי כיום samsung 855, הייתי רוצה לדעת מה היא רמת הקרינה של המכשיר הזה על מנת להשוות.

חלק ב': (הספק)
האינטרנט שלהם עולה 20 ש"ח, הקטע המוזר הוא, שעד לפני 3 חודשים אני שילמתי 10 ש"ח ולפני 3 חודשים בטלתי את חבילת האינטרנט של דור 2.5. עכשיו שאני רוצה להתחבר לדור 3.5 הם רוצים 20 ש"ח לחודש לחבילה הבסיסית ביותר שכוללת רק את הפורטל של אורנג', או 15 ש"ח על חבילת אינטרנט לדור הישן.. עכשיו אני מדבר על דור 3.5 בעלות של 20 ש"ח, נראה לי שהטעו אותי כי נציג המכירות אמר שהחבילה היא חבילה בסיסית שכוללת רק את הפורטל של אורנג'.
רציתי לדעת האם זה רק לפורטל שלהם או שאני יכול גם להיכנס לאתרים רגילים כמו לדוגמא walla או msn או ynet ועוד..? זה אפשרי באמצעות חבילה זו? הייתי שמח לבדוק זאת עם משהו שיש לו את זה באורנג' והוא הצטרף לחבילה של אינטרנט בשבוע-שבועיים האחרונים. בקיצור, האם החבילה כוללת את הגלישה באתרים רגילים?

בתודה רבה רבה מראש,
וסורי על ההרבה שאלות,
יובל..

נ.ב. הייתי רוצה לשמוע חוות דעת בנוסף על כך ממי שיש לו את המכשיר הזה, בנוגע לרמת הקרינה, ולמאפיני הטלפון עצמו.

שוב תודה..
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:16

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר