לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-01-2008, 04:02
  משתמש זכר Oasis11 Oasis11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.01.06
שלח הודעה דרך ICQ אל Oasis11 שלח הודעה דרך MSN אל Oasis11
נמוך

בזמן האחרון מופיעה לי בעיה שקצת (הרבה) מפריעה לי.
אני לבד.
חברים יש לי, אני אוהב אותם, ומאוד כיף לי לבלות איתם.
הבעיה היא בקשר רומנטי.
בתקופת הגיוס נפרדתי מבחורה מדהימה, הבנו ביחד שהקשר הרומנטי צריך להיפסק, הוא פשוט לא מתאים.
אחרי כמעט שנה שלמה נשארתי באותו הסטטוס, אני לבד, למרות די הרבה נסיונות כושלים.
מה לעשות, הטבע האנושי גורם לנו לחפש סיבות לעניין.
הרי אני בסה"כ בחור עם ביטחון עצמי, לא גבוה אבל באותה מידה גם לא נמוך, אינטלגנטי, יש לי אחלה חוש הומור, וכריזמטיות די מאפיינת אותי, אבל אז נפל לי האסימון, אני לא גבוה, אני 1.72 בלבד, וזה מתסכל. תמיד שיש כישלון אז הגובה הוא השעיר לעזאזל שלי. ושכישלון רודף כישלון פשוט מתחילים להתיאש, ולהאשים את המינוסים שבך, אז נכון שיכול להיות אלפי סיבות אחרות (כמו זה שאני לוחם וחוזר הביתה פעם בשבועיים שלוש), אבל עדיין, זה מתסכל ומדכא.
בתור ילד בחטיבה\תיכון, אני זוכר שהבעיה הפריעה לי, אבל תמיד ניסיתי לחפות על זה ע"י הבלטת תכונות אחרות וטובות שלי (ובתקופה הזו הייתי נמוך הרבה יותר מבני גילי), תמיד ידעתי שאני אגדל ואהיה כמו ההורים שלי. בדיעבד אכן גדלתי, אבל זהו אני כבר בן 20 ודי הגיוני שזה מאחורי, אז נכון אני נמוך מהמומצע באיזה 3 ס"מ, אבל עדיין ההרגשה שזהו, הגעתי למקסימום, ששנה הבאה אני לא אהיה פתאום 1.80. בחטיבה זאת הייתה הנחמה שלי - הציפייה. בסופו של דבר, התאכזבתי, תמיד דמיינתי את עצמי כבחור בן 20 גבוה, לפחות 1.80.

האמת שאני בקושי מייחס חשיבות לגובה שלי, אני הייתי בטוח שזה נורמלי (וכן זה כן זה נורמלי), אבל פתאום בגיל 20, כשאני מתבונן במראה, אני מתאכזב. אני מתאכזב ששיקרתי את עצמי, ניחמתי את עצמי, הייתי בטוח בעצמי, ופתאום הגוף שלי בגד בי.

מה דעתכם\ן?
האם גובה זה באמת גורם חשוב ברושם?
האם גברים גבוהים יותר הם מוצלחים יותר ומושכים יותר?

נערך לאחרונה ע"י Oasis11 בתאריך 11-01-2008 בשעה 04:08.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-01-2008, 08:36
צלמית המשתמש של snoopi
  snoopi snoopi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.04.04
שלח הודעה דרך ICQ אל snoopi
המלצה היי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Oasis11 שמתחילה ב "נמוך"

אני אגיד לך את מה שאני חושבת, (ואני חושבת שגם הרבה בנות אחרות יחשבו ככה)
גובה הוא אינו גורם חשוב, כמובן שבחורים נמוכים (ואני לא מתכוונת אלייך! כי הגובה שלך הוא סביר לגמרי ואני לא מבינה למה אתה בכלל חושב עליו כמינוס אצלך.) יצאו עם בחורות שהם נמוכות, כי זה קצת לא יראה נורמאלי עם גבר נמוך יצא עם בחורה גבוהה.
אבל אתה לא נמוך, ויש המון בחורות (כמוני ) שהגובה שלך בכלל לא יפריע להן.
(אני מטר 60), למה שהגובה יפריע לי אם אתה יותר גבוה ממני?
בכל מיקרה אני רוצה להבהיר לך שאתה לא צריך לדאוג בעניין הגובה שלך!

גברים גבוהים הם ממש,אבל ממש לא מוצלחים יותר! (עצם השאלה שלך העלת לי חיוך על הפנים!)
(אני אתן לך דוגמא - עפר שכטר, כמה שהוא נמוך- אתה יודע כמה בחורות אני מכירה שדלוקות עליו?!
הוא נראה טוב, אבל הוא ממש נמוך! -(יותר ממני אני חושבת) . והוא מצליח,וטוב לו.

יכול להיות שיש בנות שיגידו שגברים גבוהים הם מושכים יותר.
ודיי ברור שבחורות גבוהות יעדיפו בחורים גבוהים..
אז תמצא לך מישהי שהיא מטר שישים כמוני או מישהי בגובה שלך, יש המוןןן כאלה.
ואל תחשוב אפילו על זה שאתה נמוך. כי אתה לא.

:-) בהצלחה.
ישן 11-01-2008, 10:43
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06

1.72 לא נחשב גבוה? יש לך לפחות בחורה אחת שתסתכל עלייך מלמטה. בחורות נמוכות >כמוני< יש המון. גובה זה לא דבר כ"כ נורא. ואם זה באמת השעיר לעזאזל שלך- בורכת. עדיף גובה נמוך מאופי מחורבן >או מכל "דפקט" חיצוני אחר<

אז לשאלתך: אני לא יודעת מה עם בחורות אחרות, נכון שגובה זה דבר שמסתכלים עליו, אבל אם האופי מקסים, שיהיה נמוך. למי אכפת. אני גם לא הייתי רוצה חבר שאני אצטרך לנקוע את הצוואר כדי לדבר איתו.

ושתיים: גם דוד המלך היה נמוך וגם נפוליאון.. גוליית היה הר אדם, זה עזר לו? גובה עושה אותך מוצלח יותר אם אתה שחקן כדורסל וגם על זה אפשר להתווכח.
(אחותי הגדולה שיחקה בנבחרת כדורסל והיא די נמוכה >אפילו מאוד. קטנה ורזה< בתחילת המשחק אף אחד מהקבוצה השנייה לא שם עלייה ואחרי רבע שעה תמיד הייתה מישהי שצעקה: "תשגיחו על הגמדה עם המשקפיים!")

ישן 11-01-2008, 13:56
צלמית המשתמש של Dutchy
  Dutchy Dutchy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.04

שמע, לדעתי אתה ממש מגזים.
כאחד שהיה נמוך(אבל ממש נמוך, בגיל 14 הייתי 1.38) , עד בערך גיל 17, אני מבין את הענין שהגובה מוריד מהביטחון העצמי.
היום אני 1.75, אחרי שהייתי בטיפול לא קל, עקב זה שהיה לי חוסר בהורמון גדילה, ותאמין לי, לא הייתי מבקש יותר מזה.
תאמין לי שהגובה שלך - ממש לא נמוך. תגיד את זה לאנשים באמת נמוכים ותראה כמה הם יצחקו עליך. אין סיבה שזאת תיהיה הסיבה לביטחון העצמי שלך, הגובה שלך ממוצע לחלוטין ותאמין לי שזה לא נמוך. צריך להיות פרופורציונלי בחיים, זה אומנם "נמוך" בשביל בנאדם גבוה, אבל גבוה בשביל בנאדם נמוך, וכאן זה מכניס אותך לממוצע.
הטבע בא לקראתך, ואם מציק לאגו הגברי שלך שאתה "נמוך", רוב הבחורות נמוכות, ואם לא נמוכות אז לפחות יותר נמוכות ממך.
זה שיש בחורות שנדלקות רק על בחורים ממש גבוהים. למי אכפת.. זה שהן שטחיות לא צריך להוריד לך את הביטחון.. כי הגובה שלך ממש לא מהווה מכשול.
I'm praying
Dear lord above

ישן 11-01-2008, 19:02
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
גרפיקה אתה הכנסת את עצמך למלכודת

כפי שאמרת בהתחלה, תמיד מנסים למצוא את הגורם לכישלון. אם רוצים באמת לצאת מהכישלון, מוצאים את הגורם, עובדים עליו עד שהוא ייעלם.
במקרה שלך זה גם קרה, אבל המוח שלך מצא משהו שהוא בלתי אפשרי לתיקון. בלתי הפיך. ובכך אתה נשאר תקוע בתוך מעגל קסמים של: אילו הייתי יכול לתקן, אז הייתי מצליח ולא הייתי נכשל, אבל אין סיכוי שבעולם לתקן דבר שכזה, ואי לכך אשאר לעולמים במצב של היום. זה לא מה שאתה חושב בתוכך, אבל המוח שלך מתנהג כך ולכן זה נותן לך הרגשת תיסכול.

את כל מה שאמרו לך קודמי אתה בוודאי יודע.
קח את הגובה שלך כנתון.
השלם עימו.
מה שאנחנו מנסים להגיד לך הוא שגובה הוא נתון נייטרלי.
אנחנו מנסים להגיד לך שאהבה אינה תלויה בדבר - במקרה הזה זה גובה, ואם האהבה תלויה בדבר - אם הדבר נעלם - בטלה האהבה. כשאתה אוהב, אתה מביא איתך כל כך הרבה איכויות טובות, שחבל להתמקד רק באיכות אחת - גובה, שכפי שאמרו מעלי - זו איכות שאתה כן ממלא.
אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

ישן 11-01-2008, 20:25
צלמית המשתמש של lolita1990
  lolita1990 lolita1990 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.06.07
למה אתה מסתכל על עצמך ככה?

הגברים היום לא כ"כ גבוהים (ברובם), אז למה אתה מסתכל על עצמך בזכוכית מגדלת ומחפש פגמים כשאין? הרי בעצמך כתבת "בחור עם ביטחון עצמי, לא גבוה אבל באותה מידה גם לא נמוך, אינטלגנטי, יש לי אחלה חוש הומור, וכריזמטיות די מאפיינת אותי", אז מה הבעיה כאן? 1.72 זה ממוצע נורמלי היום, אתה בסדר גמור, תשמח במה שיש לך ואל תבחן את עצמך על משהו כ"כ לא נכון, אם היית באמת נמוך אז מילא, אבל הגובה שלך בסדר גמור, חוץ מזה שרוב הבנות הן 1.60 +- אם זה באמת מציק לך אז תצא עם בנות בגובה הזה (שזה הממוצע של הבנות), החיים מביאים איתם מספיק בעיות, אל תכניס לעצמך ג'וקים לראש על בעיות שלא קיימות, הרבה בנים באמת נמוכים היו מאושרים להיות בגובה שלך, תעריך את מה שיש לך.

ישן 15-01-2008, 11:49
  משתמש זכר מונגו מונגו אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.07
שלח הודעה דרך ICQ אל מונגו Facebook profile

חבר, קראתי את הכתבה הזאת ונזכרתי בך.
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3493711,00.html

אני מכיר את הבעיה. אני גם לא בדיוק גבוה (בערך בגובה שלך), אבל תאמין לי שזה לא צריך להיות מכשול בשבילך. הרבה אנשים נמוכים מפצים על הגובה בכריזמה (מישהו אמר נפוליאון) ובתכונות אופי חזקות אחרות. וחוץ מזה - המקרה שלך ממש לא נורא כמו שאתה מבין. אתה נחשב יחסית ממוצע. אם לא תיתן לזה להפריע לך - זה לא יפריע לך עם אף אחת.

עוד לא יצא לי שנמשכתי למישהי גבוהה ממני והגובה שלי הפריע לי (אולי זה קצת אוטומטי להמשך לבנות נמוכות).

ממליץ לך גם לראות את הסרט "נמוך".
בהצלחה עם להבין שעם בטחון עצמי, שום פרמטר אחר לא יפריע לך.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:49

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר