לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-01-2008, 12:40
צלמית המשתמש של רגב06
  רגב06 רגב06 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי איציק10 שמתחילה ב "הכנה לקורס קצינם - פלוגה מעורבת בנים בנות"

אם את בצבא כל הזמן, הייתי הולך על האימון הכי פשוט.

יש את הצמד הזה-
א. עושים פעם אחת כמה שכיבות סמיכה שאפשר (בהנחה שזה פחות מעשר).
ב. עושים 15 כפיפות בטן

את צמד הפעולות הזה עושים שלוש פעמים עם מנוחה של כשתי דקות (אפשר גם רק דקה) בין צמד לצמד. אם את יכולה לחזור על הצמד הזה ארבע פעמים זה עדיף. אם אחרי הפעם הראשונה את לא מצליחה לעשות בדיוק את אותו המספר של שכיבות סמיכה וכפיפות בטן כמו בהתחלה, זה לא נורא. כמה שאפשר עושים.

זה האימון הפשוט ביותר. כדי שיועיל לך יותר מהר, מומלץ לחזור עליו פעמיים ביום (למשל בוקר ואחה"צ או ערב). אם תמצאי שאת מצליחה להתמיד ולבצע את האימון פעמיים ביום חמישה ימים רצוף, כדאי שביומיים הנותרים לא תעשי את התרגילים. המנוחה נותנת לגוף לעלות מדרגה בבניית השרירים לפי המאמץ שהאימון שלך מכתיב להם.

אחרי שבועיים צריך להגדיל את המספרים. אם בשבוע הראשון זה נראה כך:
א. עושים פעם אחת כמה שכיבות סמיכה שאפשר (בהנחה שזה פחות מעשר).
ב. עושים 15 כפיפות בטן

בשבוע השני יש להוסיף שלוש או יותר שכיבות סמיכה ולהגיע לעשרים כפיפות בטן.

אחרי עוד שבועיים מוסיפים עוד לפי הטעם (עבר חודש אחד). אחרי שלושה חודשים של הוספת מאמץ פעם בשלושה שבועות או שבועים (כמה שהגוף מסוגל- לא לקפוץ לעומס יתר ושיגעונות) לא תהיה לך בעיה לעבור את רף המטרה שהצבת לעצמך ותגלי ידיים מחוטבות יותר ובטן גם.

הבונוס העיקרי מכניסה לשגרת אימון הוא ההתמדה בה. כך תגלי שאם מתמידים, נפתחת הדרך לביצוע אימוני כושר וריצה (אני מעדיף ריצה קלה וארוכה) ומתחילים להרגיש ולהיראות טוב באופן בולט.

הנה קישור לפינת המאמן האד (hadd) באתר הישארלי המצוין "איילות" והסבריו בזכות אימוני ריצה איטית וארוכה (אמנם כבסיס לתכנית לרצי מרתון, אבל אני לא אוהב לרוץ למרחקים שבהם נהוג להשתמש במכונית אז תסלחו לי באמת)- http://www.ayalot.com/images/articl...5/hadd/hadd.pdf

המאמר מעט ארוך ואולי מרתיע, אך לאנשים כמוני שרוצים רק היות בכושר בריא+ ולשמר גוף כשיר ובעל יכולת, ניתן לסכם ולהמליץ על קיום שלושה (הכי טוב) או שני אימוני ריצה (לזרקנים כמוני) בשבוע, ברמה של 75% מהדופק המקסימלי (שאמור להיות כהכללה 220 פחות הגיל). למשל רץ זכר בגיל 20 אמור לרוץ כך שהדופק שלו בזמן הריצה או מייד בסיומה (לא 2 דקות אחר כך!) יהיה 150.

אני מתאמן כך כבר למעלה מחצי שנה וכמובן סירסתי את שיטת האימון כי אינני מתכונן לרוץ מרתון. מדי פעם מתעורר אצלי הצורך לרוץ 3000 מטר בקצב מעט מהיר,מאז שהתחלתי להתאמן בשיטה זו אני עומד במאמץ זה בקלות רבה יותר ומתאושש מהריצה במהירות רבה יותר.

"שבעה דברים בגולם ושבעה בחכם. חכם אינו מדבר לפני מי שהוא גדול ממנו בחכמה, ואינו נכנס לתוך דברי חברו, ואינו נבהל להשיב, שואל כהלכה ומשיב כעניין, ואומר על ראשון ראשון ועל אחרון אחרון, ועל מה שלא שמע אומר לא שמעתי, ומודה על האמת. וחילופיהן בגולם.;" מסכת אבות- פרק ה', משנה ז'

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-01-2008, 14:03
צלמית המשתמש של רגב06
  רגב06 רגב06 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי איציק10 שמתחילה ב "הכנה לקורס קצינם - פלוגה מעורבת בנים בנות"

למה לחשוב על ציון עובר בלבד?

אני מאמין שעדיף לאמץ את נושא הכושר כהרגל ולתפוס טרמפ על כל תירוץ כמו בר-אור או כל כוחן שתרצו כדי לשמר שגרת אימונים. זה בריא. כשבריאים הכל הולך יותר טוב.

"שבעה דברים בגולם ושבעה בחכם. חכם אינו מדבר לפני מי שהוא גדול ממנו בחכמה, ואינו נכנס לתוך דברי חברו, ואינו נבהל להשיב, שואל כהלכה ומשיב כעניין, ואומר על ראשון ראשון ועל אחרון אחרון, ועל מה שלא שמע אומר לא שמעתי, ומודה על האמת. וחילופיהן בגולם.;" מסכת אבות- פרק ה', משנה ז'

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:27

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר