לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-01-2008, 11:38
  Amt. Amt. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.11.07
מתקשה להתמודד עם המרחק...(צבא) :(

שלום לכולם ושבת שלום...
יש לי חברה כמה שמונה חודשים...היא מדהימה,ואני פשוט מאוד אוהב אותה.
יש לנו קשר לא רגיל,אנחנו קשורים מאוד והרבה מעבר ל"זוג"...
התגייסתי ביום ראשון,וחזרתי אתמול הביתה...אחרי שבוע קשה מאוד...
במהלך כל השבוע,כולה שבוע!התגעגעתי אליה בצורה מטורפת...כל היום חשבתי עליה והכל...
לשמחתי היא הכי תומכת שיש והעלתה לי את המורל והמצב רוח ומזכירה לי לא לוותר על החלומות שלי...
בכל מקרה,כמה שהיא עוזרת ותומכת,אני לא יודע איך אני אסתדר כשאצטרך לשגור שבועיים(ממחר!)
ובכלל,עשרים ושמונה!
נשבענו אחד לשני שברגע שיש בעיה,אומרים אחד לשני ואני פשוט בא הביתה.לא משנה מה.
הקשר הזה יותר חשוב לי מכל דבר.
בכל מקרה,אם מישהו כאן עבר צבא או דברים קשים יותר עם החברה,אשמח לשמוע,אם למישהו יש איזה דרך שתקל על ההתמודדות,אשמח...מקוה לעזרה,בתודה מראש,עמית.
נ.ב,הפעמים היחידות שבאמת לא נפגשנו הרבה זמן זה כשהייתי בגיבוש-ארבעה ימים,כשהיא הייתה בחו"ל שבוע וכשאני הייתי בחו"ל שבועיים...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-01-2008, 13:05
צלמית המשתמש של ~ים~ כחול עמוק
  משתמשת נקבה ~ים~ כחול עמוק ~ים~ כחול עמוק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.05.07
שלח הודעה דרך ICQ אל ~ים~ כחול עמוק
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Amt. שמתחילה ב "מתקשה להתמודד עם המרחק...(צבא) :("

כמו שאמרתי פה פעם ואפילו יותר מפעם.
געגועים זה סוג חדש של אהבה, שמכירים רק כאשר צריך להכיר בזאת.
זה קשה,
אבל לפעמים כשרואים מישהו אחרי הרבה זמן שלא ראית אותו, המחשבות, הדמיון, החששות, הכל יוצא משליטה, ורק הרגשות משתלטים עליך.
כמו התגובה מעליי, אסכים, ואגיד שזה נכון, הרבה מאוד אנשים מתים שיהיה להם זרועות פתוחות לחזור אליהם, ולא רק לזרועות של אמא.
והנה לך יש, ועודמישהי שתומכת בך, ולא מתייאשת, מישהי שמחזקת את שניכם בו זמנית.
תראה לה שאתה לא מפסיק לחשוב עליה.
תבהיר לה שלא משנה כמה רחוק תהיה, ככה חוט הגעגוע נמתח עוד יותר,
תבהיר לה שכשקשה יש רק בנאדם אחד שאתה חושב עליו ומתעלה על הקשיים בזכותו ובשבילו..
וזאת היא.
תגיד לה בכל יום שאתה אוהב אותה.
תתכוון לזה.
ותדע שיש דברים שלא קשורים בך, כמו גודל המרחק והזמן שתהיה רחוק.
אבל הרגשות מאוד תלויים בך, ורק בך.
ואם תדע שגעגוע יכול רק לתרום לאהבה, תלמד לחזק את אהבתך הרבה יותר.
מאחלת לכם המון המון בהצלחה עם כל הקושי שבדבר!!

ישן 12-01-2008, 18:03
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
מצטרף לחברים פה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Amt. שמתחילה ב "מתקשה להתמודד עם המרחק...(צבא) :("

מפאת קוצר הזמן לא קראתי את כל התגובות בעיון כך שסליחה עם אני חוזר על מה שנאמר.
כאחד שהיה בקרבי וסגר לא מעט שבועיים ואף יותר (21 ו28 יום) אמנם לא היתה לי חברה שחיכתה לי אך עדיין היו חברים משפחה וכו
בעידן של היום הרבה יותר קל להיות בקשר בעזרת הטלפונים והמצלמות וה SMSים (כשהייתי במילואים היה ממלא את הלב לקבל מהאישה ושאר החברים והחברות הודעות אוהבות)
ואם אתה נמצא במקום קבוע ולא מסוכן אז אפשר גם לבוא לבקר ואף להשאר שישי שבת במקרים מסוימים כך שהשד לא הכי נורא ולא צריך להלחץ (רק תשימו לב לא להסחף כי אחרת תחטפו חום שחשבון הטלפון שלכם יגיע, במילואים אצלי הוא הוכפל בשלוש והגיע לסכום של 4 ספרות)

וכמו שנאמר הכי כיף זה אחרי תקופה של נגיד שבועיים להפגש ואם כבר עברתם את זה כמו שכתבת חול וכו אז אני מאמין שאתה יכול להזכר מה זה לראות אותה אחרי כל כך הרבה זמן

בקשר למה שכתבת שלא משנה מה אם היא תרצה אתה תעזוב הכל אז להזכיר שאתה בצבא וגם אם יהיה לה מאוד קשה אתה לא תוכל לקום וללכת אלא אם אתה רוצה להכיר מושג חדש שנקרא כלא צבאי
מקווה בשבילכם שלא תגיעו למצבים שתרצה מאוד לצאת ולא תוכל אך גם אם כן תנהג בחוכמה (לבקש יפה מהמפקדים או לחשוב על תירוץ שישחרר אותך) ולא בכח של לחתוך ולדפוק נפקדות

שיהיה לך המון בהצלחהו ותמשיכו לאהוב
וכמובן נשמח לשמוע עדכונים

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 23-01-2008, 09:23
  moriela 9 moriela 9 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.11.07

לי יש חבר קרבי כבר שנתיים עוד מעט, הוא עוד מעט שנה בצבא ואנחנו ביחד...
אני יכולה להגיד לך שאני מבינה אותך שקשה לך, זה לא קל בכלל..אבל אתה התגייסת רק לא מזמן, וכל ההתחלות קשות...

גם לנו בהתחלה היה מאוד מאוד קשה, (לא שעכשיו פחות קשה) אבל זה משו שמתרגלים אליו עם הזמן...

אני לא מתכוונת לזה שפתאום לא יהיה לכם קשה עם הגעגוע אחרי הרבה זמן שלא תתראו, אבל שתדע לך שכל התהליך הזה שאתה בצבא זה רק מבגר אתכם כבני אדם, ואת הקשר שלכם זה מחזק עוד יותר.מניסיון אני מדברת.
היום, חבר שלי כבר עומד לסיים מסלול, ואני מרגישה שינוי רק לטובה. באמת. הזמן עושה את שלו, אמנם הגעגוע לא ייעלם פתאום אבל פשוט צריך לנסות להיות חזקים ולהבין שאם בחרתם בזה ביחד תתמודדו עם זה..
זה רק יחזק את הקשר שלכם אם אתם באמת אוהבים ונאמנים אחד לשנייה כשאתם רחוקים...

שיהיה בהצלחה...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:15

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר