לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פעם הזמנים היו יותר טובים; כולם אומרים - ככה כולם חושבים... גלים של נוסטלגיה עפים באויר, כי פעם החורף היה די סביר... גלים של נוסטלגיה עפים באויר, כי פעם בקיץ היה די קריר... אני לא כל כך זוכרת; מתגעגעת רק בערך, כי העתיד נראה לי הרבה יותר מגניב: רוצה לנסוע ברכבת התחתית של תל אביב... והם יגידו: זהירות מהמרווח, זהירות מהמרווח, זהירות מהמרווח... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > אמצע החיים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-01-2008, 21:07
  HummerH1 HummerH1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.02
מידע תנועת ''שישי משפחתי'' בקמפיין לחיזוק מסורת המפגש המשפחתי

תנועת ''שישי משפחתי'' בקמפיין לחיזוק מסורת המפגש המשפחתי

קמפיין הפרסום יכלול טלויזייה, עיתונות, שלטי חוצות ואינטרנט; התקציב - כ 5 מיליון ש"ח

מאת: מערכת Kenyonim.com | פורסם: 13/01/2008 |

תנועת ''שישי משפחתי'' יוצאת בקמפיין פרסום שיכלול סרטי פרסומת בטלויזייה, בעיתונות הכתובה, שלטי חוצות וקמפיין אינטרנט.

מטרת הקמפיין להדק את הקשר של התא המשפחתי החם, הישיבה המשותפת של המשפחה סביב שולחן אחד לארוחה, לשיחה, להחלפת חוויות, העלאת בעיות , מציאת פתרונות והידוק הקשר בין המשפחה. הקמפיין מתאר זוג בערב שישי היושבים לבדם ושומעים ילדים, נכדים העולים במדרגות אבל הם לא מגיעים אליהם אלא לשכנים....

קבוצת היזמים שתעמוד בראש צוות ההסברה של תנועת ''שישי משפחתי'' הינה: יעקב נאמן, אסף חפץ, משה ליאון, ראובן אדלר, גבי אופיר, ראובן שיף, שמעון שובל, טל ברודי, בועז וקסמן, דני רופ, רמי מנדל , נטלי עטיה, ג.יפית ועוד.

משרד הפרסום: קואטרו מקבוצת אדלר חומסקי$ ורשבסקי.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.kenyonim.com/backoffice/media/FamilyFriday-0801.jpg]

http://www.kenyonim.com/news.asp?nid=173

איך השישי שלכם? כולם ביחד או כל אחד לחוד?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-01-2008, 07:01
צלמית המשתמש של minimax
  משתמשת נקבה minimax minimax אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
שלח הודעה דרך MSN אל minimax Facebook profile
סוף השבוע שלי....
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי HummerH1 שמתחילה ב "תנועת ''שישי משפחתי'' בקמפיין לחיזוק מסורת המפגש המשפחתי"

ביום שישי בבוקר אני יוצאת לסידורים, בד"כ קניות וסתם להסתובב בקניון ולנשום אוויר עירוני מזוהם. מפנקת את עצמי בפיצה או בורקס, דבר שאסור יותר מפעם בשבוע. החל מהצהריים, אני נכנסת להסגר כפוי. המדינה הפונדמנטליסטית הזאת מונעת ממני את זכות האדם הכי בסיסית, הזכות לתנועה. לא מזמן עלתה בי המחשבה. למה שלא אתבע את המדינה על אובדן האושר הפוטנציאלי? בשבת בצהריים מגיעות שתי האחיות שלי ביחד עם האחיינים. המהומה גדולה, הצעקות רמות , ואני מנצלת את השעתיים הקשות האלו לאמבטיה ארוכה עם דלת נעולה (האחיינים עלולים להתפרץ). מהמשפחה שלי אף פעם לא קיבלתי חום ואהבה, ואין לי צורך להשתתף באיזו שהיא הצגה מזוייפת של "גיבוש משפחתי". כשהם הולכים סוף סוף, אפשר לנשום קצת ולהירגע.
אז זהו, ככה עובר לי כל הסוף השבוע, במסלול שבין המטבח, המחשב והטלוויזיה. מתה לשבור שיגרה, ואין איך.

ישן 14-01-2008, 09:06
  פשוט פשוט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.04.07
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי minimax שמתחילה ב "אין מוניות שירות בבת ים"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי minimax
ומונית ספיישל בשבת זה עניין של 130-140 שקל, ואין לי.
הנה רשימה של כל התחבורה הציבורית שקיימת בשבת בארץ. תראה שזה לא הרבה.

http://www.hofesh.org.il/alternatives/transp/index.html
את מבת-ים? טוב, אף אחד לא מושלם .סתם סתם אני צוחק.
אבל כמה שאני מכיר את בת-ים מכל מקום בעיר ועד לים זה מרחק הליכה לא גדולה ברגל (שזה ממילא טוב לבריאות ),וגם מונית ספיישל מכל מקום לים -לא צריך לעלות יותר מ20 ש"ח .
אא"כ את מתעקשת ללכת לחוף הים דווקא בהרצליה -והאמת איני יודע למה כי אני בעצמי מגיע לעתים לחוף הים דווקא בבת-ים שהוא נחמד מאד.
ציטוט:
אגב, אם נחזור לנושא המקורי של האשכול, ארוחות משפחתיות בימי שישי. אולי כדאי לשאול כמה סבים/הורים/בנים/דודים לא יכולים לבקר את קרובי משפחתם בסופי שבוע בגלל הכפייה?

תראי, השאלה האמיתית היא לא הכפיה אלא איך אנשים יודעים להתסדר. עובדה שיודעים.
אם רוצים באמת להגיע דואגים למשל שמישהו יבוא לקחת , כיום מכונית פרטית כבר אינה ענין מסובך ויקר במיוחד כמו בעבר.

מיני יקרה , את חייבת לצאת מהפינה שלך .
לי נראה ואני מקווה שאיני פוגע בך -בכל אופן אין לי כל כוונה לפגוע אלא להיפך - אבל ממה שאני למד מתגובותיך שאת קצת תקועה עם עצמך במקום לא טוב מכוון מצב הרוח שלך ואת חייבת לצאת ממנו. להשתחרר וללכת קדימה. חייבת.

ישן 14-01-2008, 07:32
  פשוט פשוט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.04.07
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי minimax שמתחילה ב "סוף השבוע שלי...."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי minimax
ביום שישי בבוקר אני יוצאת לסידורים, בד"כ קניות וסתם להסתובב בקניון ולנשום אוויר עירוני מזוהם. מפנקת את עצמי בפיצה או בורקס, דבר שאסור יותר מפעם בשבוע.

למה מותר רק פעם בשבוע? מותר לך לפנק עצמך כמעט כל יום במה שאת בוחרת.
כל מי שאומר אחרת -סתם רודה בך.

ציטוט:
החל מהצהריים, אני נכנסת להסגר כפוי. המדינה הפונדמנטליסטית הזאת מונעת ממני את זכות האדם הכי בסיסית, הזכות לתנועה. לא מזמן עלתה בי המחשבה. למה שלא אתבע את המדינה על אובדן האושר הפוטנציאלי?

מיני יקרה, אין לך עילת תביעה מול המדינה ענין זה. המדינה אינה אחראית על האושר שלך ואופציות מימושו.

ציטוט:
בשבת בצהריים מגיעות שתי האחיות שלי ביחד עם האחיינים. המהומה גדולה, הצעקות רמות , ואני מנצלת את השעתיים הקשות האלו לאמבטיה ארוכה עם דלת נעולה (האחיינים עלולים להתפרץ). מהמשפחה שלי אף פעם לא קיבלתי חום ואהבה, ואין לי צורך להשתתף באיזו שהיא הצגה מזוייפת של "גיבוש משפחתי". כשהם הולכים סוף סוף, אפשר לנשום קצת ולהירגע.
אז זהו, ככה עובר לי כל הסוף השבוע, במסלול שבין המטבח, המחשב והטלוויזיה. מתה לשבור שיגרה, ואין איך.

עצוב מאד שזה מצב היחסים אצלכם. לבי לבי עליך. כפי שזה נראה -הכי טוב לך לעזוב את הבית ולהתארגן לבדך בדירה שכורה או חדר שכור.

אני לא רוצה להיות ציני / אכזרי אבל נראה לי שגם לגבי המשפחה שלך אין לך עילת תביעה (כמו לגבי המדינה ).
הדרך היחידה שלך למימוש האושר האישי שלך - עד כמה שניתן - הוא בדרכך ובעצמך. האושר הזה שכ"כ מחפשים אותו מתחיל ונגמר בין האזנים האישיות של האדם.
כפי שכבר עלה באשכול אחר כאן בענין האושר- אין לזה מדד. יש אנשים עשירי עולם שחיים בדכאון מתמיד ולוקחים כל מיני כימיקלים כדי לשפר זאת ויש ענים שמחטטים באשפה והם מאושרים.

ישן 14-01-2008, 20:12
  HummerH1 HummerH1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.02
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי stoned שמתחילה ב "למה?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי stoned
בסה"כ פחממות, טריגליצרידים, שומני טראנס, שומנים מוקשים וכל שאר הדברים היפים לבריאות.
היום יש עם קמח מלא, פחות מאחוז שומן טראנס, טריגליצרידים זה שומן טראנס = שומן מוקשה.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.maadanot.co.il/Admin/productsUploads/A_Mini-Whole-Wheat-cheese-N.png]

מיני בורקס גבינה עם קמח מלא

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.maadanot.co.il/Admin/productsUploads/A_Mini-Whole-Wheat-potato-N.png]

מיני בורקס תפוח אדמה עם קמח מלא

ישן 14-01-2008, 10:57
צלמית המשתמש של minimax
  משתמשת נקבה minimax minimax אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
שלח הודעה דרך MSN אל minimax Facebook profile
וקצת לעניין: נכנסתי לאתר www.shishi.org.il
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי HummerH1 שמתחילה ב "תנועת ''שישי משפחתי'' בקמפיין לחיזוק מסורת המפגש המשפחתי"

צר לי מאד להשבית את השמחה, אבל מדובר באתר פלצני להחריד. אני מתלבטת אם האתר הזה הוא פחות או יותר פלצני מ"מהות החיים" של שרי אריסון. קודם כל, הייתי מאד רוצה לדעת מי הוא זה שמימן את הקמפין היקר הזה. אני מהמרת על מיליארד דתי בסגנון לב לבייב?
אז מה הטענה שלהם? שאם כל בני הבית ישבו סביב שולחן אחד, וישירו שירי שבת , זה יתרום לגיבוש המשפחתי ולאושר הפנימי? מניסיון החיים הדל שלי, התוצאה היא הפוכה. מפגשים משפחתיים כאלו, בעיקר אם הם כוללים את המשפחה המורחבת, הם סיר לחץ מבעבע. בשיחות כאלו תמיד ידברו על בן המשפחה שהצליח יותר בחיים, ועל אלו שהצליחו פחות. זה יוצר מתחים איומים, ולפעמים מריבות של ממש. תארו לעצמכם שכן הייתי יושבת עם המשפחה שלי לארוחה. מה הייתי שומעת מהם? האם הדברים היו נעימים לאוזני? הסטטיסטיקה מראה שיש עליה חדה בבקשות לגירושים מייד אחרי פסח וראש השנה (קראתי פעם כתבה, ואם תרצו אני אנסה לחפש סימוכין לזה)
לו אני הייתי יוזמת קמפיין אלטרנטיבי, הייתי מעודדת את ההורים ליזום שיחה אינטימית עם הילד ב4 עיניים. לשמוע מה מציק להם, איך אפשר לעזור וכו'. זה יתרום הרבה יותר לבריאות של המשפחה.

נערך לאחרונה ע"י minimax בתאריך 14-01-2008 בשעה 11:17.
ישן 14-01-2008, 11:17
  משתמש זכר שכחתי את סיסמתי שכחתי את סיסמתי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.10.06
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי minimax שמתחילה ב "וקצת לעניין: נכנסתי לאתר www.shishi.org.il"

מותר להסכים איתך....?
אבל תאמיני לי זה משתנה ממשפחה למשפחה(ואני חייתי ביותר מאחת)
יש כאלה שיכולים להכניס את כל העולם ואשתו לסעודת השבת ויהיה שמח ונחמד, ויש כאלה שאם יהיה בסעודת שבת יותר מזוג הורים זוג ילדים וזוג חתולים/כלבים זה יהיה רק אסון. ואם יהיה בסעודה את המשפחה המורחבת, זה בהחלט מתכון לפיצוץ אטומי.
אבל בניגוד אלייך..אני דווקא מוצא באחיינים נחמה/פיצוי...

אבל כשאני חושב על זה...זה ניתן לשינוי.
אצלי למשל, כשאיזה שבת עמוסה מתקרבת, יש שתי אופצייות, או שאני בורח או שאני מפקד על המבצע. עד לרמה כזאת שאני קובע מי יישב איפה.(וזה האמת מה שעושה את ההבדל).

בכל מקרה, מי שלא רוצה להפגש, לכפות עליו להפגש זה פשוט אדיוטי זה רק מגביר את המתיחות.
ישן 14-01-2008, 17:41
צלמית המשתמש של hagar_krispin
  משתמשת נקבה hagar_krispin hagar_krispin אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.03.03
שלח הודעה דרך ICQ אל hagar_krispin Facebook profile Follow me...
עוד כשהייתי ילדונת
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי stoned שמתחילה ב "אכן יש כאן בעיה של סיבה ומסובב."

עד לגיל בו כל אחד התחיל להעלם צבא, לימודים מבחנים וכו'
היינו מתיישבים צהריים וערב כולם לאכול יחדיו, לאט לאט בצהריים זה כבר לא קרה בגלל לימודים עד מאוחר וכו'
אז אמא שלי דאגה שלפחות ארוחת ערב נאכל יחדיו ולא משנה אם זו היתה חביתה ובצד קוטג עם סלט
תמיד היינו יושבים לאכול יחד.
כנ"ל לגבי ערב שישי ושבת בצהריים.

אבל זה לא אומר שהיחסים הינם טובים טוב נו הם גם לא נוראים אבל אין ספק שנגמר האוכל
מתחילים הויכוחים ויש גם ניצוצות חחחח

המצב היום? פעם בשבועיים-שלוש ארוחה אצל אמא קריספין ופעם אצל אמא של ג'ולי.
לא הרבה...אבל מספיק

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:33

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר