לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-01-2008, 11:18
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.02
ניסית לחשוב ולנתח היכן הבעיה?
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי חרדון-סיני שמתחילה ב "אי אפשר להתאושש שכל החמש השנים האחרונות רק נהיה יותר גרוע"

האם אתה נוטה לנסות וליצור קשר עם בחורות ש"לא משדרות באותו גל" איתך?
האם כדאי, אולי, לנסות ולחפש ממעגל חברתי שונה, אולי שם תמצא בחורה שתתאים לך?
האם אתה משדר להן מסר מוטעה שגורם לבעיות?

מה בדיוק אתה מחפש מבחורות?
אז פגשת את הבחורה בתחנה, התפתחה בינכם שיחה בנוגע לדרך ההגעה שלך למחוז חפצך, זו הסיטואציה ועליך להתמקד בסיטואציה לכשלעצמה ולא לנסות לחשוב "מאה צעדים קדימה".

אל תשכח שבמקרים רבים בשביל למצוא את הזהב, אתה צריך ללכלך את הידים בבוץ, מי שמצפה שהזהב יתגלה לו לפתע (איכס, אני לא נוגע בבוץ, זה מגעיל!), צפויה לו אכזבה.

בדיוק בשביל זה "המציאו" את תקופת החיזור. נפגשים מספר פעמים, בוחנים אחד את השני (וכן, בשביל חלק מהאנשים גם מין מהווה תפקיד לא קטן. זה לא הדבר היחיד, כמובן. אי אפשר לבסס מערכת יחסים ארוכת טווח שתבסס אך ורק על משיכה מינית. אולם ללא משיכה מינית, הקשר הינו בעייתי) ומגיעים למסקנה אם מעוניינים להעביר את הקשר שלב אחד קדימה או להפרד כידידים (או שלא).

לכולם יש נסיון ולכולם יש חוויות טובות ורעות מהתחום הרומנטי.
וכן, כולנו מפתחים מנגנוני סינון המתבססים בעיקר על החוויות הרעות, אולם ברגע שאותו מנגנון הופך לחומה בלתי ניתנת למעבר, הדבר פוגע בעיקר בך (ובמקרים רבים גורמת לך לבצע דווקא את ההחלטות השגויות אשר מצידן גורמות להתעבות החומה).

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-01-2008, 16:13
צלמית המשתמש של EventHorizon
  משתמשת נקבה EventHorizon EventHorizon אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.03.03
לא הבנתי את תהליך הסקת המסקנות שלך...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי חרדון-סיני שמתחילה ב "אין אמון"

אז היית בתחנה והייתה שם מישהי שניראת לך...
אבל לא קלטת ממנה שהיא מעוניינת....

לגיטימי!
מה אגרוף בזה? מה זה קשור לאמון?
יווווווווווו אתה כבד...
זה לא האשכול הראשון, בגישה הזאת, שאתה פותח.
למה אתה מצפה?
סימפטיה?
בחורה על סוס לבן?

אני מצטערת על האגרסיביות, אבל מה שאתה צריך זה "ניעור טוב" בשם המציאות.
הגישה שלך ילדותית, אתה מחפש כלה ב 3 שניות ומחפש סיבה להיפגע מכל בחורה מזדמנת.
אתה פשוט מתרץ את חוסר ההצלחה שלך עם נשים.
מי היא כבר? מה אכפת לך כל-כך ממישהי שהכרת 5 דקות?
אם אחרי שנתיים יחד היא הולכת ובוגדת בך... תגיד שאין לך אמון, תגיד שקיבלת אגרוף....
עד אז, תחסוך לעצמך את המשברים במיותרים.

ישן 15-01-2008, 17:46
  חרדון-סיני חרדון-סיני אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.12.07
אני לא מחפש כלה
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי EventHorizon שמתחילה ב "לא הבנתי את תהליך הסקת המסקנות שלך..."

אני בסה"כ רוצה זוגיות קשר רציני, ואין קשר בין הבחורה בתחנה לזה .

אני מאז הצבא מכיר בחורות וזה נגמר בזה שאני פגוע, אחרי הצבא ניסיתי לפתוח דף חדש ולמדתי

והבחורה שלמדה בכיתה מקבילה שהיייתי מעוניין בה פנתה אליי בהתחלה, התחיל יפה
דיברנו ואז התגלה כשקרנית כאחת שמביאה לך טלפון וממציאה תירוצים ובנוסף משקרת
ואתה מגלה מאוחר יותר שיש לה חבר.

ואז שוב קרה הכרתי בחורה שלמדתי איתה במקום אחר התחיל יפה
התחלנו לדבר וכל הפסקה היא התקרבה והתגלה שיש לה חבר ובנוסף
היא וחברה שלה הציקו לי.

, וקרו לי עוד שני מקרים כאלה בלימודים בנוסף גם באינטרנט זה קרה,

אני כבר לא יודע, אני לומד ועובד אבל כל כך חסר לי זוגיות עם מישהי אמיתית

כנראה שקשה בימינו

לזאת שמעלי את לא שווה תגובה

נערך לאחרונה ע"י חרדון-סיני בתאריך 15-01-2008 בשעה 17:54.
ישן 15-01-2008, 17:56
צלמית המשתמש של ayala
  ayala ayala אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.03.05
שלח הודעה דרך ICQ אל ayala
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי חרדון-סיני שמתחילה ב "אני לא מחפש כלה"

קודם כל צריך לקחת הכל בפרופורציות ולהבין שכל דבר יגיע בזמנו..
אתה לא צריך להיפגע מכל דבר..יש אנשים שפשוט לא חשובים בכדי להיפגע מהם.
חשוב להבין שיש גם אנשים טובים בעולם והם נמצאים מסביבך..
וברגע שאתה בא בגישה כזאת שדל חוסר אמון טוטאלי אתה נכנס למעגל קסמים אכזרי(קצת קיטש אני מודה ) שבו אתה מפספס אותם.
אמרת שאתה לומד..תנצל את זה..תבנה ביטחון יחד עם החברה שאתה נמצא בה..ופשוט תפרח..(עוד קצת קיטש)..
אתה בן 28.. לא בן 40 וגם בגיל 40 החיים לא נגמרים..ותמיד יש לאן להתקדם.

ישן 15-01-2008, 18:28
  משתמש זכר Private Private אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.10.04
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי חרדון-סיני שמתחילה ב "אני לא מחפש כלה"

ציטוט:
אני מאז הצבא מכיר בחורות וזה נגמר בזה שאני פגוע, אחרי הצבא ניסיתי לפתוח דף חדש ולמדתי

אתה עושה משהו שגורם להן לפגוע בך. תחשוב מה, או שתתחיל ללמוד מה.
או שפשוט ההשקפה שלך על העניין לא נכונה ואתה מפרש דברים בצורה לא נכונה.

ציטוט:
הבחורה שלמדה בכיתה מקבילה שהיייתי מעוניין בה פנתה אליי בהתחלה, התחיל יפה
דיברנו ואז התגלה כשקרנית כאחת שמביאה לך טלפון וממציאה תירוצים ובנוסף משקרת
ואתה מגלה מאוחר יותר שיש לה חבר.

חשבת אולי שחבר שלה לא מספק אותה? חשבת אולי שהיא רצתה משהו מהצד?
אתה יודע בכלל איך הולך התהליך הזה שבחורה מחליטה שהיא רוצה להחליף חבר?

ציטוט:
אז שוב קרה הכרתי בחורה שלמדתי איתה במקום אחר התחיל יפה
התחלנו לדבר וכל הפסקה היא התקרבה והתגלה שיש לה חבר ובנוסף
היא וחברה שלה הציקו לי.

יש משהו שאתה עושה שגורם לזה.

וכן זאת שמעלייך באמת הגזימה. מה היא באמת מנסה בכלל לעזור לך, אחרי שביקשת עזרה. למה לעזאזל היא השקיעה זמן בלחשוב איך אפשר יהיה לזעזע אותך מספיק בשביל שתבין כמה דברים שאתה לא מצליח להבין. פשוט חוצפנית.

יש לך דעות מסויימות ואתה מאוד מקובע בהן, תפתח יותר את הראש. לא כולם מנסים ברעתך, מפליא? אני יודע...
ישן 15-01-2008, 18:10
  משתמש זכר Private Private אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.10.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי חרדון-סיני שמתחילה ב "אין אמון"

חלאס עם הדרמה.
תאמין או לא, אני יודע בדיוק מאיפה כל מה שאתה אומר נובע. אני מבין את החיפוש אחרי ה"אחת". אני מבין את הרצון למצוא מישהי שתוכל לאהוב ושהיא תאהב אותך ואני מבין גם שאין דבר כזה ה"אחת". כפי שאתה מכנה אותה. יש הרבה בחורות שמתאימות לך. המון אם באמת תשים לב טוב יותר. רק שאתה דופק את זה פעם אחרי פעם ומחליט להתבכיין על זה (אני לא מדבר על ההודעות בפורום, אלא על הצורה שבה אתה מתבכיין לעצמך).
אתה מוכן להאשים את כל העולם ואישתו על משהו שלא הולך לך. רק את עצמך אתה לא מאשים. אתה טלית שכולה תכלת?
אתה באמת מאמין שאם היית משדר\עושה דברים בצורה כזאת שתגרום לאותה בחורה\בחורות לסמוך עלייך ולהרגיש שהן לא רוצות "לבגוד" בך או "לפגוע" בך או מה שזה לא יהיה, הן עדיין היו עושות את זה? נו באמת...
משמעות התקשורת שלך היא התוצאה שמתקבלת לך. ולא מה שניסית להעביר. לאף אחד לא באמת אכפת מה אתה מנסה להעביר לבן אדם השני, כל עוד אתה לא עושה את זה נכון, הבן אדם השני לא "יבין" אותך באמת. וכנראה לא העברת את הדברים הנכונים. אז מי אשם כאן בכל הסיטואציה? אז איך אתה יכול לתקן את זה מעכשיו?

אז בחורות פגעו בך בעבר, ביג-דיל. אתה חושב שזה לא קרה לגברים אחרים? אתה חושב שלבחורות זה לא קרה? שמישהו שכב איתן, גרם להן להרגיש כאילו הן הבחורות הכי מדהימות על פני אדמות ולילה אחרי זה נעלם כלא היה וגרם להן להרגיש כאילו הן זונות?!
אז אותן בחורות ספציפיות פגעו בך. ונחש מה? הן ימשיכו לפגוע בך כל עוד אתה נותן להן את הלגיטימציה הזאת. כל עוד אתה לא נותן לבחורות אחרות את האופציה הזאת באמת להתקרב אלייך. כל עוד אתה לא נותן לעצמך את הלגיטימציה להתקרב יותר אליהן ולהכיר אותן. אז אתה ממשיך להלקות את עצמך ולהרביץ לעצמך על משהו שקרה מזמן. ואתה נותן למישהו שפגע בך להמשיך לפגוע בך יותר ויותר. זה באמת מה שאתה רוצה לעשות מהחיים שלך?
תהיה גבר. קום על 2 הרגליים שלך, תטפח את עצמך קצת, תשקיע בעצמך ובדברים שאתה אוהב, תתפתח כבן אדם, תפתח תחביבים מעניינים ויותר חשוב מהכל - תהנה מהדרך הזאת, היא תגמר מתישהו...

תמיד כשהייתי ילד ידעתי שכשאני אתבגר אני אצטרך לקחת הרבה יותר אחריות. צדקתי. האחריות הזאת היא גם אחריות למעשים שלי. ואם משהו לא הולך, או לא עובד אני תמיד מאשים את עצמי.
אז כן, זה קשה לפעמים להאשים את עצמך. אבל זה בונה אותך כבן אדם והופך אותך לגבר. אתה מבין יותר שהרבה מהדברים שהאשמת אחרים בו היה בעצם טעויות ושגיאות שלך. דברים שלא עשית נכון - וזה לא רע...
מטעויות לומדים וכולם עושים אותם. לא משנה באיזה גיל אתה, אתה תעשה טעויות. כל עוד אתה לא לומד מהן - אתה תמשיך לעשות אותם שוב ושוב. וכשתתחיל להבין וללמוד מהם אתה תבין כמה זה כיף. אתה יודע כמה פעמים דפקתי דברים עם בחורות כאלה מדהימות והייתי מאושר? ואתה יודע למה? כי למדתי משהו מזה. כי הטעויות האלה לא יחזרו על עצמם. וזה תמיד כיף ללמוד דברים חדשים ולהתפתח....

אז אתה יכול להגיד שהייתה לך הרגשה בלה בלה בלה. יופי. ההרגשה הזאת עבדה לך עד עכשיו? כי לפי מה שאתה מתאר היא ממש לא עבדה לך טוב, אז אולי עדיף לתת אופציה ולבחון את זה יותר לעומק לפני שמבצעים את ההחלטה הנחרצת הזאת?

תפתח את עצמך יותר לדברים, לא חסרים דרכים ואם באמת תרצה לשדרג את עצמך, שלח לי הודעה פרטית.

-Private
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:25

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר