לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-01-2008, 18:25
  IsraelAtHeart IsraelAtHeart אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.12.06
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי romani1 שמתחילה ב "סיימתי מטכל וצוללות ולא..."

אממ.. שמע עשיתי יום סיירות וקיבלתי שייטת... עשיתי 2 גיבושי שייטת הראשון במרץ והתייבשתי במסע האחרון... ולאחר מכן הציעו לי ראיון צנחנים אבל הערעור שלי לשייטת התקבל אז הלכתי לגיבוש חוזר בנובמבר ושם גם הגעתי עד היום השלישי.... שלחו לי ראיון - לא יודע אם הייתי זכאי או לא.. הם טענו שכן.. אולי בגלל ציונים גבוהים של יום סיירות והגיבושים או אולי סתם מזל למרות שלא נראה לי.

בקיצר אני לא יודע אם זה מפריע לך או לא מפריע לך... אני מצטער שלא עברת אבל אם סיימת גיבוש מטכ"ל אני בטוח שאתה בנאדם איכותי ואתה תצליח בהמשך... בהצלחה.

גדס"ר צנחנים, מרץ 08.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-01-2008, 16:24
צלמית המשתמש של agever
  agever agever אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.03.06
בתגובה להודעה מספר 70 שנכתבה על ידי קוגון שמתחילה ב "וואלה אגבר אני שם את הבולבול..."

חחחחחחח
וואלה אתה שרוט אהה????
הצחקת אותי
אם לא הבנת
פתחתי היום אשכול על זה שלא קיבלתי את המכתב
ולמזלי אחרי שעתיים 3 הגיע הדוור
ואני לא צריך להוכיח לך שקיבלתי מאותר,
למה מה נראה לך שאני כזה מסכן שאני אשקר בנוגע לתשובות שלי?????
ואם אתה רוצה לדעת עוד משהו,אני לא צריך את המאותר כי אני לא מעוניין בדובדבן
חח
שרוט לגמרי הבן אדם

נ.ב
אם היה לך שכל היית מבין לבד שהתסכול שלי מאי קבלת התשובות עד היום מסבירה לבד שלא קימבנתי כלום
למעשה האחרון שאני מכיר שהיה בצבא זה אחי לפני 12 שנה והוא היה חימושניק
איך אני?
טמבל

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.
צוות גל
הצוות שלי

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 20-01-2008, 20:07
  קוגון קוגון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.04.07
בתגובה להודעה מספר 72 שנכתבה על ידי agever שמתחילה ב "חחחחחחח וואלה אתה שרוט..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי agever
חחחחחחח
וואלה אתה שרוט אהה????
הצחקת אותי
אם לא הבנת
פתחתי היום אשכול על זה שלא קיבלתי את המכתב
ולמזלי אחרי שעתיים 3 הגיע הדוור
ואני לא צריך להוכיח לך שקיבלתי מאותר,
למה מה נראה לך שאני כזה מסכן שאני אשקר בנוגע לתשובות שלי?????
ואם אתה רוצה לדעת עוד משהו,אני לא צריך את המאותר כי אני לא מעוניין בדובדבן
חח
שרוט לגמרי הבן אדם

נ.ב
אם היה לך שכל היית מבין לבד שהתסכול שלי מאי קבלת התשובות עד היום מסבירה לבד שלא קימבנתי כלום
למעשה האחרון שאני מכיר שהיה בצבא זה אחי לפני 12 שנה והוא היה חימושניק
איך אני?
טמבל

שמע שמע שמע שמע שמע שמע
לא ממש מעניינתי מה אתה אומר האמת ואיזה אשכולות פתחת
אם ילדים שחצנים כמוך מאתרים לדובדבן,כנראה שהם אוכלים הרבה כאפות.

אחים ואחיום בום עליכם

ישן 20-01-2008, 19:40

בתגובה להודעה מספר 84 שנכתבה על ידי EladGabay שמתחילה ב "לא עברתי, סעמק כל הצבא הזה כל..."

אחי אני יודע שזה מתסכל, ואני מכיר את ההרגשה שלא רוצים אותך כי גמני לא עברתי כמה מיונים, אבל תמיד תזכור שאתה עשית כמה וכמה מיונים, הצלחת להתמודד עם עצמך בכבוד, יש לך מוטיבציה להיות לוחם וזה מה שחשוב !
שיטת המיון בצה"ל היא כזאת שכל מחזור גיוס יהיו המון ש- "יפלו בין הכסאות"... החוכמה זה לא להשבר, להתגייס לקרבי ושם להוכיח את עצמך עד שיראו באמת כמה אתה שווה .. בסופו של דבר הכל לטובה.. אני בטוח שתצליח מאוד לאיפה שתגיע.. תרים ת'ראש ותזכור שאתה יודע כמה אתה שווה ואתה לא תעצור עד שתוכיח להם את זה.
בהצלחה.

גדס"ר צנחנים, מרץ 08.

ישן 21-01-2008, 11:04
  silvio p silvio p אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.12.06
בתגובה להודעה מספר 94 שנכתבה על ידי T-baby שמתחילה ב "אחי אם עשית הריאיון לאגוז ולא..."

agever וכל אלה שעברו את הגיבוש והתקבלו לצנחנים קודם כל מזל טוב ובהצלחה
להגיד לכם משהו אתם מפתחים יותר מדי ציפיות כלפי הצבא
הגבר זה שאתה מאותר דובדבן זה סבבה אבל אל תחיה באשליה
יש לך עוד גיבוש קשה לעבור יש לי כמה חברים שהיו מאותרים ובמסדר דמעות הם בכו
והיו שבוזים כל הטירונות בגלל שהם לא התקבלו אני מציע לכם לא לדבר כל כך באויר כי גם לי לפני הצבא היה את הרעל הזה של צנחנים והכל ופתאום מתגייסים וכל הרעל יורד
ואין חשק אפילו לעשות את הגיבוש יחטיות (לפחות לי) בסופו של דבר עשיתי ולא התקבלתי לאן שרציתי
אל תצפו להרבה שלא תתאכזבו מניסיון.... בהצלחה:-)

ישן 21-01-2008, 21:58
  T-baby T-baby אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי w0op שמתחילה ב "תשובות צנחנים חבר'ס.. הגיעו..."

ומאיפה אתם יודעים שהם לוקחים את הכי טובים מן קבוצות הקבא? כי זה נשמע הכי הגיוני?
אני שמעתי קצה שונה מכם...אני שמעתי שמהגיבוש לוקחים המון חלשים מהסיבה שמקבלים מספר לא מבוטל של חברה חזקים מראיונות, שהם עברו גיבושים קצת יותר רציינים מהצנחנים.
לא אמרתי שאלו שעוברים מהגיבושים חלשים אבל מספר לא קטן מהם כן. אם זה היה הולך כפי שני הבחורים מעליי אמרו, אז מה שהיינו מקבלים זה סופר חטיבת צנחנים! שזה פשוט לא....להגיד שצנחנים עולה על השאר? ממש אבל ממש לא. סיירת מספר 1 בצה"ל לפי הכתבה בבלייזר היא של גולני..לא צנחנים. אם היא חטיבה מספר אז מן הראוי שגם הסיירת שלה תהיה... לא?
אתם מדברים על נחישות ורצון? אממ מעניין....יש לי חבר שטס מאירופה לפה במיוחד ולעשות את הגיבוש, ולא התקבל...ומהשיחה של עם חברים מהצוות שלו, הבנתי שהוא היה ממש אבל ממש טוב...
לפי דעתי לגיבוש אין בכלל משמעות! זה סתם בשביל הפרוטקול! סיימת את הגיבוש? סבבה אתה באותה עמדה כמו כל החברה שסיימו! לא משנה איך היית ולא משנה אם היית טוב או רע העיקר שסיימת.
זה גיבוש של מזל. אז אם agever עבר והיה טוב אז סבבה..אבל היו עוד המון טובים שלא עברו...
אני מכיר אנשים שלא סיימו את הגיבוש והיום הם בצנחנים. איך? ממש לא יודע זה מראה על הדפיקות שבגיבוש הזה...
ותגיד לי במה קשה לסיים את הגיבוש הזה? כל מה שהיית צריך לעשות זה ללכת וסיימת!
וכל התחרויות האלו של מי הכי טובה זה ממש קטנוני! אין הבדל בין החטיבות תפנימו! אתם כמו כולם!
ישן 21-01-2008, 22:16

בתגובה להודעה מספר 111 שנכתבה על ידי T-baby שמתחילה ב "ומאיפה אתם יודעים שהם לוקחים..."

שמע אחי.. אני לא יגיד שאין אמת בתגובה שלך ובתגובה של המון אנשים שבמקרה לא עברו ת'גיבוש, אבל עדיין זה קצת נראה שאתה ועוד אנשים קצת מתוסכלים מזה שהם לא עברו אז הם מוציאים את זה על החטיבה..
אני לא אומר שחטיבת הצנחנים טובה יותר מהחטיבות האחרות, אבל אין ספק שהיא לא נופלת מהם. אני לא יודע לגבי שיטת המיון, אבל זה נשמע די הגיוני שאם ממיינים לחטיבה אי אפשר לקחת את כל הטובים כי אז זה באמת יכול להיות כמו חטיבה מובחרת ויש רצון בצה"ל שהרמה של החטיבות תיהיה בערך אותו דבר וזה לא יכול להתאפשר אם מגיבוש צנחנים יקחו את הטובים ביותר...

עכשיו אני אומר, על פי דעתי עדיין יש משהו שונה בחטיבת הצנחנים מהחטיבות האחרות... וזה לא ההכשרה ולא הרמה של החטיבה, אלא העובדה שכל מי שמגיע לחטיבה עבר מיון כלשהו, היה צריך לעבור קושי כלשהו, והראה מוטיבציה כלשהי - כלומר כמעט כל מי שמגיע לחטיבה רוצה באמת בכל ליבו להיות לוחם בצה"ל ולשרת ת'מדינה בתור לוחם.. כי אם לא הוא לא היה הולך למיונים הוא לא היה מקשיב למפקדים והוא לא היה מראה מוטיבציה בראיון ... יכול להיות שחלק מהאנשים שמגיעים לשם הם סוציומטים או אנשים עם חרא אופי אבל בכל זאת לדעתי רוב האנשים שמגיעים לשם באמת אוהבים ת'מדינה ורוצים לתרום לה וזה מה שיפה.

גדס"ר צנחנים, מרץ 08.

ישן 21-01-2008, 22:31
  קוגון קוגון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.04.07
בתגובה להודעה מספר 115 שנכתבה על ידי אלון מלכה שמתחילה ב "צנחנים יותר טובים ואין מה..."

מילא לפעמים נופלים אחשלי, אבל אני מכיר 5 אנשים שהיו איתי במקרה בגיבוש של השייטת, הגיעו ליום השלישי ומעלה, לא קיבלו ראיון, באו לגיבוש היו שפיצים לגמריי ולא התקבלו. למה זה?
אני לא אומר שהייתי תותח בגיבוש ואולי בגלל זה גם לא התקבלתי, אבל להגיד שהם לוקחים רק את הטובים זאת נראה לי תיהיה הקביעה הכי מטופשת שיש. כי בן אדם שמגיע למקום 2 בבר אור וראשון שני בזחילות בספרינטים במסע ובאלונקה, אומר שיש לבן אדם כושר וכוח רצון אמיתי להתקבל לחטיבה.
ולא רק כושר, הוא יודע את כל הטריקים הקטנים, איך לעזור ומה לעשות כדי לצאת באור חיובי, חוץ מזה שהם כולם בני אדם טובים ואיכותיים באמת.

אני עדיין לא יודע לפי מה הם קובעים את תנאי הקבלה אבל כנראה שהם מבינים פה יותר מכולנו.. או שלא?

גולני שלי.

אחים ואחיום בום עליכם

נערך לאחרונה ע"י קוגון בתאריך 21-01-2008 בשעה 22:34.
ישן 21-01-2008, 23:33
  ofer277 ofer277 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.06.07
כמה שאני כבר מותש מהצבא
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי w0op שמתחילה ב "תשובות צנחנים חבר'ס.. הגיעו..."

הקריירה שלי :

יום סיירות--- > מאותר מטכ''ל...

סיימתי גיבוש מטכ''ל....לא התקבלתי..

סיימתי גיבוש 669.... לא התקבלתי..

ראיון אגוז--- > לא מתקבל...

ראיון צנחנים\דובדבן---- > לא התקבלתי...

ועכשיו אין ברירה והשיבוץ לצבא נעשה לפי המנילה...

עם כל הכבוד לחבר'ה שמקבלים שם החלטות(ויש כבוד), משהו לא מתפקד טוב שם...

ב27 לאוקטובר, יום לפני הגיבוש מטכ''ל הייתי חדור מוטיבציה לתת 120% ולא משנה איפה זה יהיה.. והיום, זה אפילו לא מתקרב לחצי מזה.. ולא , זה ממש לא "סיירת או ניירת"....

לצערי, אני לא היחיד שמרגיש ככה...

ישן 21-01-2008, 23:46
  יפתחוש יפתחוש אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.12.07
בתגובה להודעה מספר 120 שנכתבה על ידי ofer277 שמתחילה ב "כמה שאני כבר מותש מהצבא"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ofer277
הקריירה שלי :

יום סיירות--- > מאותר מטכ''ל...

סיימתי גיבוש מטכ''ל....לא התקבלתי..

סיימתי גיבוש 669.... לא התקבלתי..

ראיון אגוז--- > לא מתקבל...

ראיון צנחנים\דובדבן---- > לא התקבלתי...

ועכשיו אין ברירה והשיבוץ לצבא נעשה לפי המנילה...

עם כל הכבוד לחבר'ה שמקבלים שם החלטות(ויש כבוד), משהו לא מתפקד טוב שם...

ב27 לאוקטובר, יום לפני הגיבוש מטכ''ל הייתי חדור מוטיבציה לתת 120% ולא משנה איפה זה יהיה.. והיום, זה אפילו לא מתקרב לחצי מזה.. ולא , זה ממש לא "סיירת או ניירת"....

לצערי, אני לא היחיד שמרגיש ככה...

תשמע אחי לפי איך שזה נשמע יש לך סיכוי מעולה להגיע לגדס"ר בכל חטיבה שתלך אלייה.. ככה שאל תוותר תן את כל מה שנתת עד עכשיו ותהנה מהשירות.. אל תפסיק עכשיו..
אני מבין את הורדת המוטיבציה, אבל אל תוותר.. כל הכבוד לך על כל הגיבושים!
ישן 22-01-2008, 00:54
  T-baby T-baby אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.07

מתוסכל? אחו שרמוטה! מזה שלא התקבלתי? בערך...

אחי הסיבה היחידית שבגללה רציתי ללכת לצנחנים זה בגלל מגלן ודבדבן, ובלי קשר לחטיבה כי בתאכלס לא ראיתי שום הבדל....אני פחות מעוצבן שאני לא בחטיבה כי אני ישמח לשרת בנחל או גולני. אני מעוצבן מהעבודה שאני יודע שהייתי בין הטובים ולא עברתי את הגיבוש, שזה סוג של מבחן. וכמו הרבה אני לא אוהב להכשל. למרות שאני יודע שלא נכשלתי. חבר שלי בסיירת גולני אמר לי לא לעשות את הגיבוש הזה מאותן סיבות עוד שהייתי בסוף כיתה יא' .והוא לא עשה את הגיבוש.צנחנים לא לוקחים את הכי טובים, הם בכלל לא מסתכלים על איך היית בגיבוש . הם רק מחפשים למלאות מכסות. מה צריך דרישות מיוחדות כדי להיות בצנחנים? בחייאת כולה עוד שבועיים קורס צניחה וזהו. צנחנים לא יותר טובים אבל אם אתה רוצה לחשוב ככה סבבה..כל אחד וההזיות שלו. למה נראה לך צנחנים עושים את הגיבוש ? כי הוא הכרחי! לא בגלל שלצנחנים יש דרישות מיוחדות. קודם כל הכמות של האנשים שרוצים להגיע לצנחנים היא ברמה מטורפת! וגם גולני רוצים לעשות גיבוש מאותה סיבה, ולא בגלל שהיא "יותר טובה". וגם אל תשכח את העבר המפואר של החטיבה! עוד סיבה מאוד מרכזית.
אני לא כועס שאני לא בצנחנים. חפיף אני מסתכל הלאה...לעבר גולני או נחל. אבל עדיין אני כועס, וזה 99 אחוז רק על התהליך. לבוא לעשות גיבוש להיות בין הטובים לתת את כל כולך לדעת שהיית טוב ולא להתקבל?? כי בתאכלס הם לא שמים זין על היכולת! חצי מהקבוצה שנותרה מהצוות שלי או שרימו או שהלכו! פשוט בושה וחרפה....תשווה גיבוש צנחנים ליום סיירות? ששם אין קטע של מכסות.ולדוגמא בזה קיבלתי מטכל. בצוות של בגיבוש צנחנים הרוב או שפרשו ביו סיירות או שקיבלו חובלים.
דברים כאלו מורידים ללא סיבה לאנשים אחרים את המוטיבציה. לאלו שבאמת מגיע להצליח בצבא.

נ.ב
מי שכתב את הכתבה בבלייזר אני מאמין הוא פרשן ערוץ 10 אם אני לא טועה..
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:30

הדף נוצר ב 0.18 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר