לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-01-2008, 12:23
  NORE NORE אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.12.06
איך אתם/ן מעדיפים/ות שיתחילו איתכם/ן?

אני הייתי מעדיף שאישה שאוהבת/מחבבת אותי תאמר לי ישירות,
ישנם אנשים שאוהבים רמזים,
לאחרונה אמרתי למלאכית את האמת והיא דחתה אותי,
אך אני מנסה ומנסה לרמוז לה שאני מעוניין ואני לא בטוח שאני אגש אליה שוב,
לגשת אליה ישירות ולומר לה את האמת דרשה ממני אומץ רב וכוחות נפש עזים ולבסוף כשהצלחתי לתפוס את עצמי מהביצים ולגשת אליה ולומר לה היא דחתה אותי עם מילה אחת, לא.
אני מסתכל עליה וראיתי שהיא מסתכלת עלי עכשיו השאלה מי ייגש ראשון???
כדאי לי ללכת אליה כי שנינו ממש ביישנים ואני מרגיש תקוע כשאני מדבר עם חברים שלי והיא עוברת עם חברות שלה, אני רוצה לומר לה לפחות שאני רוצה לפגוש אותה לעיתים דחופות יותר,
אין לנו זמן לדבר כי ההפסקות ממש קצרות, אני רואה אותה בדר"כ כשהיא בדרכה הביתה,
אני מנסה להגיע למצב ששנינו משועממים ולבד, ושיש לנו זמן לדבר, קרה רק פעם אחת וניצלתי אותה,
לא הצליח לי ואני רוצה להתמודד ולא לשחק את המשחק, איך אני יכול לתפוס רגע של שלווה שבו אני אצליח לדבר איתה, ניסיתי לברר איפה היא גרה ואחרי שהניסונות עלו בתוהו עקבתי אחריה עד איפה שיכולתי כמובן בלי שהיא תראה אותי ואני יודע שהמרווח היחידי שלי לשוחח איתה הוא כשהיא הולכת הביתה,
תנו לי רעיונות לעצור אותה לרגע ולהתחיל לדבר איתה בלי להיות יותר מדי כנה ואמיתי,
הישירות לא עבדה, אני מחפש דרך עקיפה אשר תוביליני ליעדי.

נערך לאחרונה ע"י NORE בתאריך 17-01-2008 בשעה 12:53.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-01-2008, 13:07
  NORE NORE אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי OSkAR שמתחילה ב "אני מעדיף להתחיל עם בנות ולא..."

כן גם אני אבל הלוואי שהיה לי יותר חוט שדרה כדי לעמוד על שלי ולאפשר לה להבין שאני מתכוון לרגשות לא משנה איך הם נשמעים ונראים, השיחה שלנו היתה די פתטית ואני הלחצתי אותה מאוד והלחצתי גם את עצמי, אחרי השיחה היתה שביתה והייתי מבואס,

שלום.
שלום.
אני רוצה לדבר איתך.
כן.
קוראים לי .....
איך קוראים לך?
......
אני רוצה לומר לך שאני עובר במסדרון ליד הכיתה שלך ושאני כל פעם מפנה את המבט וכמעט ונכנסתי לשיעור שלך כבר, את יפיפיה.
תודה.
אני רוצה להכיר אותך אבל אני לא מצליח לפגוש אותך כי אני לא מצליח למצוא אותך, את ממש מסתורית.
(צחוק חינני שלה)
את רוצה לצאת איתי אולי מחוץ למסגרת,
לא,
טוב תודה שעצרת.
(כאן היתה הטעות, הטעות היתה שאחרי המילים האלו הלכתי ולא נפגשתי איתה מאז כל השביתה),
ראיתי אותה וראיתי שהיא מתחילה להתעניין מי אני, שלחתי אליה מבט כשהיא עברה לידי והיא עצרה והמשיכה ללכת, היא מסתכלת עלי בהפסקות גם כשהיא עם חברות שלה ואני מסתכל עליה כשאני עם חברים שלי אבל המסגרת סוגרת ואני מחפש גישה, אני לא רוצה להכיר את החברות שלה ודרכן להכיר אותה, אני רוצה להכיר אותה מעצמה ולא מהחברות שלה, חוץ ממנה אני יכול להגיד לכל בחורה בבי"ס את שאני חושב בלי להרגיש חסום, ההבדלה אצלי בין אהבה להידלקות.

אני מאמין שהייתי צריך ללכת לכיוון יותר שטחי ופחות ישיר למשל:
בא לך להיפגש בספרייה הפסקה הבאה, ומשם להמשיך.

רעיונות?

נערך לאחרונה ע"י NORE בתאריך 17-01-2008 בשעה 13:24.
ישן 17-01-2008, 13:24
  OSkAR OSkAR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.11.04
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי NORE שמתחילה ב "כן גם אני אבל הלוואי שהיה לי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי NORE
שלום.
שלום.
אני רוצה לדבר איתך.
כן.
קוראים לי .....
איך קוראים לך?
......
אני רוצה לומר לך שאני עובר במסדרון ליד הכיתה שלך ושאני כל פעם מפנה את המבט וכמעט ונכנסתי לשיעור שלך כבר, את יפיפיה. נשמע לי מאיים מדי, לא מתחילים ככה עם בחורה שאף פעם לא הכרת
תודה.
אני רוצה להכיר אותך אבל אני לא מצליח לפגוש אותך כי אני לא מצליח למצוא אותך, את ממש מסתורית."את ממש מסתורית"? חחחח לא הייתי אומר דבר כזה
חחחחחחחחחח (מן צחוק חינני)וגם לא צוחק, היא צריכה להבין שזה רציני
את רוצה לצאת איתי אולי מחוץ למסגרת,איזה מסגרת? היא אותו בנאדם גם בבית ספר וגם בבית שום דבר לא משתנה מחוץ ל"מסגרת"
לא,
טוב תודה שעצרת.

בכללי, עשית את זה בסדר אבל אתה צריך לתרגל יותר את המשפטים שלך, שיהיו פחות מסובכים.
ותכלס אף פעם לא מתחילים עם בנות ככה, קודם מכירים אותה, בלי יפה ובלי נחמדה, אתה מתחיל לדבר איתה, להכיר אותה, להתעניין בה... ואז אתה נפגש איתה יותר ויותר מתקרב אליה ולפני שאתם הופכים לידידים אתה מבקש ממנה לצאת לקפה או לסרט.
אם לא אז לא, רוב הסיכויים שכן כי ככה עושים את זה.
בהצלחה גבר

ישן 17-01-2008, 13:35
  NORE NORE אינו מחובר  

הערות.
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי OSkAR שמתחילה ב "[QUOTE=NORE] שלום. שלום. אני..."

שלום.
שלום.
אני רוצה לדבר איתך.
כן.
קוראים לי .....
איך קוראים לך?
......
אני רוצה לומר לך שאני עובר במסדרון ליד הכיתה שלך ושאני כל פעם מפנה את המבט וכמעט ונכנסתי לשיעור שלך כבר, את יפיפיה. נשמע לי מאיים מדי, לא מתחילים ככה עם בחורה שאף פעם לא הכרת- כן הלחחצתי אותה ונלחצתי בעצמי אבל פעלתי לפי הרגש.
תודה.
אני רוצה להכיר אותך אבל אני לא מצליח לפגוש אותך כי אני לא מצליח למצוא אותך, את ממש מסתורית."את ממש מסתורית"? חחחח לא הייתי אומר דבר כזה - מה היית אומר?
חחחחחחחחחח (מן צחוק חינני)וגם לא צוחק, היא צריכה להבין שזה רציני - לא צחקתי היא צחקה.
את רוצה לצאת איתי אולי מחוץ למסגרת,איזה מסגרת? היא אותו בנאדם גם בבית ספר וגם בבית שום דבר לא משתנה מחוץ ל"מסגרת" - אי אפשר לדעת, אני לא אותה אישיות, ואין זמן של נחת בבי"ס שאפשר לדבר שעות ולהכיר, ולדבר מהפסקה להפסקה איתה הוא רעיון טיפשי מבחינתי כי ההפסקות הן שלה ולא שלי.
לא,
טוב תודה שעצרת.
ישן 17-01-2008, 17:53
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי NORE שמתחילה ב "איך אתם/ן מעדיפים/ות שיתחילו איתכם/ן?"

ראשית, כל מי שיפנה אלי ודבר איתי כמו אל בנאדם כבר יש לו סיכוי. כלומר, הגישה הערסית, או סגנון הגבר-גבר המגניב נפסלים. >סנובית קשה, אני יודעת..<

מרפרוף קצר על ההתכתבות עם אוסקר, המילים "יפהפייה" לא היו קונות אותי ואפילו היו עושות אותי ליותר חשדנית וביקורתית >לא שזה לא היה מחמיא לי, כן?< נכון שזה ישיר ולא נותן לבחורה לחשוב אחרת, אבל בתור בחורה- לכי תדעי אם הוא לא אומר את זה סתם כדי "לשבות אותך".
בקשר ל"מסתורית" זה היה מעלה לי חיוך, אבל שוב, לא שובה אותי.

אם היא מתחילה להתעניין בך, זה כבר סימן טוב. אבל ב'תכלס, אין לי שמץ של מושג איך אני הייתי מתחילה איתי. אולי תנסה להצחיק אותה, אם לרוג'ר רביט זה הצליח.. אז למה לא? (אני כבר הייתי נותנת לך כמה נק' על זה )

ישן 17-01-2008, 19:37
  משתמשת נקבה - שחרונה - - שחרונה - אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.06.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי NORE שמתחילה ב "איך אתם/ן מעדיפים/ות שיתחילו איתכם/ן?"

אז ככה , לטעמי כל אחת מאוד שונה בקטע הזה..

לדעתי ? לא היית צריך לבוא ולדבר איתה בכלל , לפחות לא בהתחלה .
אני חושבת שהייתי יותר מסתקרנת עם מישהו היה עובר לידי בהפסקות ומסתכל עלי ,
מהמבטים האלה שגורמים לך להסתכל עליו בחזרה
ואז ..? אחרי שהיא מבינה שאתה רוצה אותה , או סתם מסתקרן לדבר איתה .. לא משו רציני
אולי בוקר טוב או משו נחמד
ואחרי שאתם מכירים קצת יותר אני חושבת שאתה יוכל להגיד לה שאתה רוצה אותה או משו..

אני אישית לא סובלת רמזים < כי אני פשוט לא מבינה אותם אף פעם =\ >
אבל אוהבת שמשהו / מישהו גורם לי להסתקרן ולגרום לי לבוא אליו ..
ולא , ממש לא אכפת לי לגשת למישהו שנראה לי מסקרן ולהתחיל איתו =]

בכל אופן - בהצלחה =]

- אני לא סובלת מבעיה נפשית , אני נהנת ממנה ! -

ישן 18-01-2008, 10:19
  NORE NORE אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי פאקטשלי שמתחילה ב "מצטרפת. אני גם לא מסוגלת..."

אני לא אוהב להבין רמזים.
היא היתה מודעת,
שלחתי אליה מבטים לאורך שבוע שלם לפני שניגשתי אליה,
ולא מבטים חטופים, מבטים בסגנון:
http://youtube.com/watch?v=oEBHYJli6gw
הפסקה אחת כשעוד לא היה לי את האומץ לגשת אליה,
ניגשתי לקולר שליד הכיתה שלה הסתכלתי לכיתה מבט ישיר וראיתי אותה יושבת שם בודדה משאר האנשים שהיו בכיתה,
כשהגעתי לקרבת הדלת הלכתי ממש לאט והסתכלתי עליה (כמעט קיבלתי התקף לב),
עברתי ליד הכיתה שלה שם נמצא הקולר עשיתי את עצמי שותה הסתובבתי והסתכלתי עוד מבט, כשעברתי את הכיתה שלה כעסתי על עצמי שלא היה לי אומץ להיכנס ושדיברתי עם עצמי לפני וחשבתי וחשבתי,
הסתובבתי כדי להיכנס לכיתה, עברתי ליד הכיתה הפנתי מבט ושוב ראיתי אותה המשכתי לקולר והתהליך חזר ואז עשיתי את עצמי שותה והיא יצאה מהכיתה והלכה לידי ואני לא אמרתי לה מילה והאדרנלין זרם,
התיישרתי הסתכלתי ונעלמתי.

נ.ב
שאלה לבנות,
הייתן שמחות לראות אדם שאתן לא מכירות מתחיל לומר לכן שלום בהפסקות???
הייתן שואלות אותו מיהו???
ואם הוא היה אומר לכן בוקר טוב ואז הייתן שואלות אותו מה??
הוא היה עונה ששמו ... שואל אתכן לשמכן? שואל מה שלומכן??
ומספר לכן שהוא ראה אתכן, שמע אתכן בהפסקות ושהוא ממש רוצה להכיר אתכן
ונגיד הוא ישאל מה אתן עושות הפסקה הבאה?

נערך לאחרונה ע"י NORE בתאריך 18-01-2008 בשעה 10:33.
ישן 18-01-2008, 16:05
  NORE NORE אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי פאקטשלי שמתחילה ב "בראש ובראשונה הייתי מוחמאת..."

ועוד שאלה אליך,
אמרת מראה שטחי שטחי,
מבחינת המראה השטחי, אכפת לך אילו בגדים אדם לובש???
כי לי ממש לא אכפת אילו בגדים הבחורה שאני אוהב לובשת,
ואני לא מדבר על מותגים או לא בכלל, מצידי שתבוא עם פיג'מה לבי"ס,
אני לא אוהב כשאני שומע בחורות אומרות, את יודעת איך הוא מתלבש (לטובה ולרעה),
אני יכול יום אחד ללבוש בגדים של ילד בכיתה א' ויום אחר ללבוש רק מותגים.

אני אגיד לך לפי החיצוניות איך אני נוהג לשפוט:
לפי איפור (אני לא אוהב איפור), לפי ציפורניים מלאכותיות (לא אוהב), צביעת שיער,
ובכלל שתהיה טבעית ושלא תשחיט ותקשט יתרה את גופה,
לפי האם הבחורה נמרחת על כל אחד ונותנת לאחרים את האפשרות,
פירסינגים וקעקועים (לא אוהב),
הרגלים (ריח מסריח של עישון ושנאה ללהיות מעשן פסיבי), שתיית אלכוהול למטרת לתפוס ראש (מגעיל אותי), נימוס (שלא תתלהב מלתקוע גרעפסים),
כבוד לאנשים והמשתמע, חוסר ענווה (אני לא אוהב שאנשים רואים את עצמם שווים בפני שווים),
אישיות טובה, עדיף לה היות כאב ראש מלהסתובב מלעגל פינות, חוסר מוחצנות.

אלו תכונות שאני יכול לראות עוד לפני שאני מכיר ושדיברתי איתה.

נערך לאחרונה ע"י NORE בתאריך 18-01-2008 בשעה 16:32.
ישן 18-01-2008, 17:09
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי NORE שמתחילה ב "ועוד שאלה אליך, אמרת מראה..."

בכלליות, שכל בנאדם ילבש מה שהוא רוצה. אצלי שפת הגוף והבגדים באים כמשלימים. כי זה בונה אצלי את הרושם הראשוני. מסובך לי להסביר את זה.. זה לא שהבגדים עושים את הבנאדם, אבל הם בהחלט חלון הצצה לגישה שלו. לדוגמא: אצלי בשכבה יש את הבחורצ'יקים שנוהגים להראות לכל העולם את הבוקסר שלהם, כשהמכנסיים >ג'ינס אופנתיות< קשורות בחגורה על חצי התחת. לי זה מתקשר לזלזול (והם לא האנשים הכי צייתנים ורגועים שיש). זה לגבי המראה ששאלת.

אבל באמת שתעזוב אותך מלבוש! תלבש מה שאתה אוהב.. אל תהיה מודאג שבחורה תדחה אותך רק בגלל הבגדים שלך! זה שולי, לא הנתון שבאמת יקבע. מה שיקבע זה איך תתנהג- וגם לזה אתה לא צריך להשתדל יותר מדי. אין טעם לזייף את עצמך, לתפוס את הבחורה ולהשאר איתה על מה שלא, כי אם זה לא ממש אתה אז במילא נפרדים בשלב זה או אחר, או שזה פשוט פוגם בהנאה.

אני שמחה שאני לעזר, אבל אל תקח אותי כמורה פרטית. יש פה אנשים מנוסים ממני.. חבל לא להקשיב להם. יש דברים שבהם אני לא צודקת או שאחרים יוכלו לסייע יותר

עריכה: עכשיו ראיתי את ההוספה שלך לתגובה.. תשאר עם המוטו הקודם!! הוא נכון לגמרי ואני גם לא חושבת שאני יכולה לקחת אחריות כזאת על מישהו... אבל תודה..

נערך לאחרונה ע"י פאקטשלי בתאריך 18-01-2008 בשעה 17:13.
ישן 18-01-2008, 10:24
  CrazyBomber CrazyBomber אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל CrazyBomber Facebook profile
אמנם ביקשת עצה של בנות

אבל אם ממש מפריע לך שאני בן ועונה ,אתה מוזמן להמשיך הלאה

אל תתחיל עם מישהי בצורה הזאת , ברגע שממש החמאת לה בצורה כזאת ( יפיופה , מיסתורית ) והבעת בצורה חד משמעית שאת רוצה אותה ,
קרוב למדי שדי פסלת את עצמך בעיניה , לקחת חלק מהמשחק , מהאי וודאות , מהמשיכה המיידית האפשרית ,הסקרנות אם תרצה .

שאתה פעם ראשונה ניגש להתחיל , זה צריך להיות מסיבה שלא תגרום לה לחשוד מיידית שאתה מתחיל איתה ,
סתם שאלה אקראית , שאתה רוצה חוות דעת של מישהי בנושא , דרך לפתוח שיחה ומשם לנסות לזרום איתה בנושא , אם אתה רואה אותה בבית ספר לדוגמא,
אז אתה יכול בהתחלה סתם לזרוק לה איזה חיוך עם המבטים שלך מצטלבים , לומר איזה "מה קורה?" עם חיוך כשאתה עובר במסדרון מולה ,
בקיצור ,ליצור סוג של בסיס של קשר כלשהו ביניכם .

מקווה שקצת תרמתי,
ובלי קשר , הניסיון והזמן יתרמו לך,העתיד כולו לפניך
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:02

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר