לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה "רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עדיין לא בטוח לגבי הראשון." -- אלברט איינשטיין ________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > מדע, טכנולוגיה וטבע
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-01-2008, 10:56
צלמית המשתמש של pimpf
  משתמש זכר pimpf pimpf אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.07.07
מגעיל גוקים שנכנסים למכשירים אלקטרונים

לפני מספר חודשים היו אצלי בבית תיקנים קטנים כאלה, כל פעם נמצא בבית תיקן והיתי צריך להרוג אותו, לא משנה כמה ריססתי כלום לא עזר הם המשיכו להופיעה, היו לי מכשירים חשמליים כאלה כמו שלטים של מכוניות צעצוע וכו' שמתי אותם בסקית אטומה וגיליתי שהם אוהבים להכנס לתוך המכשירים האלקטרונים האלה, שמתי את הסקית הזאת בחדר מדרגות בתוך ארון גז כזה כדי שלא יכנסו לי לבית ואני מפחד לבדוק כי בטח יצטברו שם מיליוני גוקים במשך מספר החודשים שזה מונח שם,
היום פתחתי שלט צעצוע נוסף שהיה בבית שלי ופתאום אחרי כמה דקות ראיתי גוק על היד שלי מהר הרגתי אותו וסתמתי את הפתחים הקטנים שהיו על השלט.

זה די מוזר, אני לא מבין למה הגוקים האלה נמשכים כל כך למכשירים אלקטרונים? יכול להיות בגלל שזה שחור? או בגלל החשמל שנשמר בקבלים הקטנים שבמעגל שמספק להם "אוכל"?

ואיך אני יכול להיפטר מהגוקים האלה אחת ולתמיד? רססתי כבר אני מפחד שעוד אחד יופיעה.

אני מתכנת PHP מקצועי, להזמנה שילחו לי הודעה פרטית.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-01-2008, 11:41
צלמית המשתמש של fcf
  משתמש זכר fcf fcf אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.09.05
שלח הודעה דרך ICQ אל fcf שלח הודעה דרך MSN אל fcf Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי pimpf שמתחילה ב "גוקים שנכנסים למכשירים אלקטרונים"

1. למה שינית כינוי ?
2. יכול להיות שאתה מדבר על דג הכסף ? או שאתה מדבר על ג'וקים רגילים ?
אני לא מאמין שג'וקים רגילים יכולים להתרבות בצורה כל כך מהירה בבית שבו חיים בני אדם (נורמלים). דגי הכסף מתרבים בצורה מהירה הרבה יותר.

בכל מקרה לא נראה לי שהם נמשכים לחשמל, דגי הכסף אוכלים בעיקר מוצרי נייר, סוכר וקמח.
הם כנראה נמשכים לשם בגלל שהכול שם מבולגן וזה מקום מסתור מצויין בשבילם.
לפני חודשיים בערך אבא שלי הוציא מהארון קופסא עתיקה ובה שטרות של לירות ושקלים ישנים. היו על כל השטרות כמה דגי כסף שאכלו אותם....

זה דג הכסף:

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.galit.co.il/he/pest/Pestbook/big_027.jpg]

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:41

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר