לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה > פוליטיקה עולמית
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-01-2008, 23:00
צלמית המשתמש של IndigoBlue
  IndigoBlue IndigoBlue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.07.07
סיפור ששמעתי(על ישראל וסעודיה)...

אני לא יודע אם זה נכון, אבל אני חושב שהסיפור מעביר מסר שנראה לי דיי הגיוני-ולכן רציתי לחלוק את זה איתכם:

לפני מספר שנים בזמן שחיכיתי בתחנת אוטובוס, לאוטובוס שייקח אותי לבסיס שההיתי צריך להגיע אליו קראתי את הספר "היום שאחרי הפצצה האיראנית" ניגש אליי חייל צעיר חובש כיפה והתעניין על הספר(מבחוץ הכריכה נראת דיי מאיימת מכיוון שרואים פיצוץ גרעיני וצלב קרס ענק)לאחר שהסברתי לו על הספר שבעצם מתמקד על זה שאיראן מטילה אטום על ישראל, ופורצת מלחמה ביננו לערבים וכ'ו, הוא סיפר לי שלפני מספר ימים אביו חזר בטיסה לארץ מארה"ב ובדרך הוא היה צריך להחליף מטוס בצרפת(Air france...)ובזמן הטיסה מארה"ב ישב לידו איש עסקים סעודי חביב והם החלו לשוחח אחד עם השני, תחילה הם דיי חששו ולא ידעו מה לומר, אבל לאחר מכן השיחה נפתחה, ואף התקיימה בנעימות.

במהלך הטיסה הארוכה לצרפת הם דיברו על מגוון נושאים פוליטים, ואז הם החלו לשוחח על תרכיש מסויים שבו ישראל תיאלץ שוב להלחם נגד כל העולם הערבי(בדומה למה שהיה ב48 פחות או יותר)לאחר זמן מה, אמר הסעודי שהוא חושב שהפחד הגדול ביותר של כל העולם זה שישראל תעשה הסכם שלום עם העולם הערבי-ובגלל זה העולם פועל לחימוש 2 הצדדים ללא הגבלה וקירור היחסים, מכיוון שהעולם(או לפחות המעצמות הגדולות)יודע שעם המוח היהודי והכסף הערבי תתפתח מעצמה חדשה.

-סוף-

כמובן שהסיפור המשיך אבל זה החלק העיקרי בו, ואם אתם שואלים אותי-אני חושב שמדובר במקרה אמיתי.

בשורה התחתונה אם נסתכל על האיזור שלנו-אנו נראה שישראל היא המדינה המתקדמת ביותר באיזור, בעל % חברות ההי-טק הגבוה במזרח התיכון ובין הגבוהים בעולם, יצאונית הנשק הרביעית בגודלה בעולם, והמדינה בעל מספר החברות המונפקות בבורסה הגדולה בעולם (יותר מארה"ב אפילו).

לעומת זאת אם נסתכל על מדינות ערב, נשים לב שמדובר במדינות עשירות להפליא, אבל עם משטר שלטוני טוטליטרי שבעצם מדכא את האוכס' הענייה ומשקיע משאבים עצומים בדברים לא נחוצים, מה יקרה אם הכסף הזה היה מתחלק עם המוח היהודי?

לאן ישראל ומדינות ערב היו מגיעות ביחד?

מה אתם חושבים על כל העניין?

חזרה לפורום
ישן 20-01-2008, 07:44
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
בדיחה עתיקה על ג'ורג' ברנרד שאו הולכת בערך כך:
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי IndigoBlue שמתחילה ב "סיפור ששמעתי(על ישראל וסעודיה)..."

שחקנית יפהפיה שלא הייתה מפורסמת בעודף של תאים אפורים (ושמה ברח לי מהראש) ניגשה
לשאו והציעה שיעשו יחדיו ילד. "תחשוב איזה יתרונות יהיו לילד עם המראה שלי והמוח שלְךַ", היא
אמרה. "תחשבי איזה חסרונות יהיו לילד עם המראה שלי והמוח שלַךְ", הוא אמר...
ועכשיו לתרגום: הגניוס הישראלי (שלא כ"כ צריך להשתבח בו, בתקופה שבה תוצאות המבחנים
המשווים בישראל נמצאים במקום טוב בתחתית...) והכסף הערבי זה סוג אחד של חיבור: אפשר גם
לחבר את הגניוס הערבי עם האובר-דראפט הישראלי - נכון שזה נשמע פחות טוב?...

וברצינות - הסיכוי לחיבור ישראלי-ערבי זהה לסיכוי לחיבור בין ההוטו והטוטסי...
באשר לטענה של אותו סעודי שהעולם מסכסך בין יהודים לערבים - נו, באמת... לאסלאם הקיצוני
וללאומנות הערבית בכלל אין חלק בסכסוך. זה הכל הרעים מהמערב...
חזרה לפורום
ישן 26-01-2008, 15:32

אוקיי...
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "בדיחה עתיקה על ג'ורג' ברנרד שאו הולכת בערך כך:"

אבל עדיין, תקן אותי אם אני טועה, הערבים נחשבים לשייכים לגזע השמי(בדיוק כמו היהודים)ולכן עד כמה שזה יישמע מוזר הם הכי קרובים אלינו בעולם מבחינה גנטית(אברהם היה אביו של ישמעאל )לכן למרות שזה יישמע הזוי לחלוטין אנו חולקים עם הערבים את אותו אבא קדום, מה שהופך אותנו לאחים למחצה(אמא של ישמעאל הייתה הגר, ואמו של יצחק-שרה).

אני בכל זאת חושב שלעולם אין רצון כלשהוא שיהיה שלום בין היהודים לערבים, עם המוח היהודי והכסף הערבי(המאוחד)תתוצר מדינה על כל שטח המדינות הערביות וישראל, ותקום לה אמפריה שמית, שתהפוך לחזקה והעשירה בעולם.

חזרה לפורום
ישן 28-01-2008, 19:23
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

הגזע השמי זה מושג יפה וצבעוני. ההוטו והטוטסי הם בני הגזע החמי - הם מתים זה על זה...
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי IndigoBlue שמתחילה ב "אוקיי..."

אם יבדקו שרשראות DNA אכן יגיעו לכל מיני התאמות מעניינות בין יהודים לערבים, שקשורות בכך
שמוצא שני העמים מאותו אזור. אז מה? אם תבדוק שרשראות DNA של כל פורטוגזי ממוצע, ושל
המוני ברזילאים בצפון המדינה, אתה תמצא ה-ר-ב-ה יותר DNA יהודי, מתקופה מאוחרת בהרבה
ימי אברהם אבינו - זה יוצר בסיס לאיחוד של ישראל פורטוגל וברזיל (בכלל, במיורקה שבספרד יש
קבוצה אתנית שלמה ש-כ-ל הDNA שלה הוא יהודי טהור - יותר משל רוב היהודים - ועדיין רוב
האנשים הללו, הצ'ואטס, חיים את חייהם מבלי לשאוף לאיחוד היסטורי עם עם ישראל...).

העולם לא חושש מאיחוד בין ישראל לעולם הערבי, שכן לא יכול להיות איחוד כזה. הם מונים מאות
מליונים, ואנחנו מונים ששה מליון (המליון הנוסף הם ערבים...) - כל "איחוד" כזה משמעותו היא
בליעה של ישראל בתוך הים הערבי, ומחיקתה.
אל תשלה עצמך, יותר ממה שהעולם חושש מ"איחוד ישראל והערבים" - עדיף ש-א-ת-ה ואני וכל העם
היושב בציון, יחשוש מאיחוד שכזה...
חזרה לפורום
ישן 07-02-2008, 21:24

אני לא משלה את עצמי...
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "הגזע השמי זה מושג יפה וצבעוני. ההוטו והטוטסי הם בני הגזע החמי - הם מתים זה על זה..."

אני יודע טוב מאוד מול מה אנו ניצבים....

אני בסה"כ אומר, שאנחנו צריכים לשקול את התאוריה הזו(למרות שעל הנייר היא בלתי אפשרית).

ואגב בנוגע למה שאמרת על פורטוגזים, אומנם זה נכון, אבל מה זה קשור?

כבר אלפי שנים חיים יהודים בתפוצות העולם, ומן הסתם קיימים היום מאות מליוני אנשים ממאות מדינות שבDNA שלהם יש גניים יהודים מובהקים(כשריד לתקופות עתיקות יותר) אבל תסכים איתי שלא קיים שום גזע, או קבוצה אתנית בעולם שמוזכרת בתנ"ך במפורש כאחים לישראל(אומנם רק מאותו אבא), אתה כמובן יכול להתעלם מהתנ"ך, ולהגיד שמדובר במשל או אגדה, אבל אז כבר אנחנו נכנסים לתחום אחר.

אגב אצל הערבים השמות אברהם(איברהים)יוסף(יוסוף)וכ'ו הם מאוד פופלארים-כמובן אחרי כל ה"מוחמד"/"אחמד" וכ'ו...חשבת פעם אוליי למה?

לסיכום, גם אם נתעלם מהעבודות ההסטורוית, בשורה התחתונהיש לנו קשר מסויים אליהם, ואם תשים לב מלבד המידנות שקרובות לישראל, ישנן מדינות איסלאמיות וערביות רבות בעולם שביחסים עם ישראל(אומנם דיי קרירים בעקבות הפלסטינאים, אבל עדיין)תראה את אינדונזיה לדוגמא...

בשורה התחתונה, מוח יהודי וכסף ערבי זה מתכון ליצירת אמפריה-לצערי זה לעולם לא יקרה, אבל נחשב לדמיין את זה.

ואגב אני לא חושב שיצירת ברית עם העולם הערבי, יביא למחיקת העם היהודי, או ישראלי-אלה רק יחזק אותו.

חזרה לפורום
ישן 07-02-2008, 22:18
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

הפורטוגזים אכן לא מוזכרים בתנ"ך כחצי אחים, שכן הם נפרדו מאיתנו אחרי נעילת התנ"ך...
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי IndigoBlue שמתחילה ב "אני לא משלה את עצמי..."

הפורטוגזים נושאים בתוכם גן יהודי שהתערבב אצלם רק ב500 שנים האחרונות. אפילו לפי התיאור
שלך, הגן היהודי והערבי נפרדו לפני 3000-4000 שנה (וגם אז זה רק קשר האבא)...
לפי שיטתך, פורטוגל, שכל תושבים נושאים גן של לא רק אברהם, אלא גם של יצחק, יעקב, שרה,
רבקה, לאה וכל שאר אבותיה המיתולוגיים של האומה, הם שותפינו העקרוניים לדרך...

יצירת ברית עם העולם הערבי אינה אפשרית, היות והעולם הערבי מעוניין במחיקתנו...
מעבר לכך, גם אם יסכימו לברית כזו, הרי שגבולות פתוחים בתוך המזה"ת, תביא לבליעתנו ע"י
אוקינוס עצום ורב של 400 מליון ערבים, גם ללא אלימות. מה לעשות, מיעוטים זעירים נוטים להיעלם.
אלה שלא ייעלמו בתוך הרוב העצום - פשוט יקחו רגליהם ויילכו. ארצות ערביות הן לא תענוג גדול
למי שלמד להעריך חיים במדינה כמו-מערבית...
חזרה לפורום
ישן 16-03-2008, 12:43
צלמית המשתמש של Gilgamesh
  Gilgamesh Gilgamesh אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי IndigoBlue שמתחילה ב "סיפור ששמעתי(על ישראל וסעודיה)..."

יש פתגם ערבי חשוב:
1) "אני ואחי נגד בן דודי, אני ובן דודי נגד כל העולם".

המשפט השני שצריך לזכור בקשר לערבים הוא:
2) "וישמעאל פגע רע, ידו בכל ויד כל בו".

בהקשר לסעודי ושיתוף פעולה עם הערבים במקום להילחם בהם:
א. זהו חזון עתיק של השמאל הקיצוני בארץ. עוד מימי הפק"פ. (פאלסטינישע קומוניסטישע פארטאיי, שממנה יצאה רק"ח ומק"י).
ב. לפיי 1 ==> הערבי יעשה שלום עם השטן עצמו אם יהיה איום גדול ממנו. הערבי ילחם בשכנו הקרוב אם לא יהיה איום מבחוץ.
ג. לפי 2 ==> הערבי יהיה בעל ברית של היאהוד, אם ורק אם הוא יסתבך מעל לראשו במלחמה באומה חזקה במיוחד. ארה"ב לא נחשבת. סין אולי כן, ובלעדינו ימחק.
ד. לפי 2 ==> הסעיף החשוב ביותר:
לא רוצה להילחם נגד כל העולם בגלל שהערבים בעלי ברית!!!

נערך לאחרונה ע"י Gilgamesh בתאריך 16-03-2008 בשעה 12:45.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:59

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר