לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פעם הזמנים היו יותר טובים; כולם אומרים - ככה כולם חושבים... גלים של נוסטלגיה עפים באויר, כי פעם החורף היה די סביר... גלים של נוסטלגיה עפים באויר, כי פעם בקיץ היה די קריר... אני לא כל כך זוכרת; מתגעגעת רק בערך, כי העתיד נראה לי הרבה יותר מגניב: רוצה לנסוע ברכבת התחתית של תל אביב... והם יגידו: זהירות מהמרווח, זהירות מהמרווח, זהירות מהמרווח... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > אמצע החיים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-01-2008, 06:55
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי poli1 שמתחילה ב "אכן"

לא!
עד שהדרכון חוזר לך ליד יכולות לעבור שבועיים!
אתה תדע רק אם קיבלת ויזה או לא.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-01-2008, 23:18
צלמית המשתמש של HotChillis
  HotChillis HotChillis אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.05.07
יותר פשוט. אבל אל תגלה לאף אחד.
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי looopy שמתחילה ב "אפשר גם לגנוב את הגבול ממקסיקו.."

בין קנדה לארה"ב יש ליגות ספורט משותפות, הוקי ובייסבול.
לפיכך:
1. כנס לגוגל בדוק מתי יש משחק של קבוצה קנדית שמסחקת בארה"ב.
2. קנה כרטיס ותגיע יומים לפני.
3. רכוש כובע וצעיף של הקבוצה.
4. ביום המשחק עמוד כ5 מייל ממעבר הגבול ונסה לתפוס טרמפ.
5. למד את שירי הקבוצה עם נוסעי האוטו.
6. במעבר הגבול חוץ ממבט עצל לא יזכו אותך אפילו בשלום (אלפים חוצים למי יש כח לבדוק).
7. צפה במשחק אם הקבוצה שלך מפסידה חזור ארצה, ולא המשך בדרכך.
8. הכל טוב ויפה ל1985 עברו 20 שנה לך תדע (את המידע קבלתי בעיקבות קפיאתו של יוצא השייטת ז"ל שניסה לחצות את הגבול ע"י שחייה בנהר).
ישן 22-01-2008, 10:09
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
תהליך שלדעתי הוא משפיל
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "ויזה לארצות הברית - מי מכיר את התהליך ?"

מעלה אצלי מחשבות על זמנים אחרים - ובמיוחד כשאני שומע מכל מיני אנשים על החרדות (?) שיש להם מהעניין.

אמנם יש לי ויזה שהונפקה לצורך נסיעת עבודה (ועדיין בתוקף, אני חושב...) אבל הדרישות האלה, מאנשים שרובם אני רואה כמכובדים (ובבקשה לא לספר לי עם ה3%, הפרת תנאי ויזה וכו' - גם האירים, האיטלקים והארגנטינאים מומחים בזה, ואפילו יותר. הם לא צריכים ויזה) לא נראות לי, האיש הקטן והלא חשוב, מכובדות מצד האמריקאים.

אני לא צריך כרגע לבקר בארה"ב לשום צורך פרטי (או יותר נכון לא מרגיש צורך) אבל כשהייתי צריך לחשוב על חופשת סקי, ולמרבה הפלא ההפרש הכספי בין ארה"ב לאירופה הצתמצם פלאים מה שאומר שארה"ב הייתה אופקציה, בחרתי שלא לנסוע לארה"ב רק בגלל התחושה שנשארה אצלי מכל סיפורי הוויזה לארה"ב שמדי פעם מתפרסמים. אוהב את ארה"ב ןהאמריקאים, אבל בבחירה פשוטה כזאת העדפתי שלא לבקר שם רק מסיבה זאת.

ישן 22-01-2008, 11:01
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
ואם הבידוק בנתב"ג משפיל, זה הופך תהליכים אחרים ללא?
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי פשוט שמתחילה ב "משפיל? למה? אמנם לא נאלצתי..."

1. לא עברתי מעולם בידוק "משפיל" בשדה תעופה ללא שיכולתי להבין את "הראש" של הצד השני. לא כשפישפשו לי בתחתונים סחוטות עם כפפות במינכן, לא כשזרקו לעמיתים בקבוק סירופ נגד שיעול לפח. את זה עשו לכולם.
2. התהליכים המתישים ואפילו מטרידים של האמריקאים אינם נדרשי המציאות בכל מה שנוגע לבטחון. כל עבודתי היא מול השוק האמריקאי. כשיש להם Bank Day, לי יש יום חג ואם ראש השנה שלי נופל בדיוק על אמצ"ש שלהם, אני עובד במשרה מלאה. אני לא ממש צריך שיעורים בקשר לעד כמה דמגעם עם זרים הם מייצרים תהליכים מיותרים, בעוד לא סוגרים שום פירצה במקומות אחרים. העובדה היא שהיחס שמקבלים אזרחם ישראלים בתהליך קבלת הוויזה הוא של פליטים המבקשים מקלט, ולא תיירים בפוטנציה. אני לא המצאתי את זה, אבל אתה מוזמן לבדוק: לאירים, איטלקים וארגנטינאים (ואני מצטט כאן לאומים שאני מכיר את המצב אצלם) לא עושים את זה. בדרגים שונים היה להם מספיק כבוד להבהיר שזה לא נסבל, והם לא מקבלים יחס כזה (בעצם... הם בכלל לא צריכים ויזה). ההתייחסות לפרט הישראלי כאילו שהוא סיכון אי אפשר להסבירה לנצח ב 11/9.
3. שים לב לתאריך הראיון של looklook - נראה לך שזה לא משפיל? אתה רוצה לנסוע למדינה - בסה"כ רגילה - וצריך לתכנן יותר ממה שמתכננים חתונה? מה שמשפיל אדם חושב זו הכוונה שמאחורי המעשה. לפעמים יד עם כפפת גומי בטוסיק שלך לא תהיה משפילה כמו שאלה מאיזה פקיד הגירה ממוצא פקיסטני בהיתרו שמאוד רוצה להציק לך כי בא לו (ואם האחראי עליו נוזף בו אחרי שמסתבר שאתה לא חושש ממנו ויש לך זמן, אתה יודע שהוא לא ממש עמד בתוך הגבולות).
4. הגיע הזמן שהישראלים יפסיקו לראות עצמם כמין חיה שאינה זה ואינה זה. ביום כזה גם היחס אליך כפרט יהיה שונה. וזה שאתה איש סופר סופר מצליח ויש לך ויזות VIP מפה ועד שער פאטמה, לא משנות דבר אלא רק מביעות התנשאות. האנגלית שלי שוטפת, יש לי מראה ארי, אבא אירופי (וזה מאוד הקל עלי בהרבה מקומות בעולם) ובכל זאת זה לא מונע ממני להבחין שקשיים שישראלים אחרים נתקלים בהם, ובלי שהם טובים פחות ממני. אני משתמש רק בדרכון ישראלי וממש לא מחזיק מוויזות או חותמות. מכיוון שהיישרתי מבט והייתי מי שאני (בצורה מכובדת) כיבדו אותי תמיד לפני שבדקו איזו אזרחות יש לי.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:30

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר