לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-01-2008, 20:16
צלמית המשתמש של ~ים~ כחול עמוק
  משתמשת נקבה ~ים~ כחול עמוק ~ים~ כחול עמוק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.05.07
שלח הודעה דרך ICQ אל ~ים~ כחול עמוק
זקוקה נואשות לעזרה בדירוג יחידות לחימה.

בגיבוש לוחמות שהייתי היינו צריכות לדרג מ-1 עד 8 את הסדר העדפות שלנו לגבי 8 היחידות הבאות:
מג"ב,
קרק"ל.
תותחנים.
לוחמה אלקטרונית.
נ"מ.
חילוץ והצלה.
מוד"ש.
אב"כ.

הדירוג שלי לא משנה מפני שאני ממש אבל ממש לא סגורה עליו.
אני ממש לא שלמה עם הדירוג שלי ואני מתה לשנות אותו.
יש לי ממש מעט זמן(משהו כמו יומיים אפילו פחות) לשנות את הדירוג שלי.
כל אחד אומר לי משהו אחר.
מה שאני מחפשת:
כמה שיותר 'אקשן', פחות לשבת ולתצפת, יותר לזוז, יותר קושי- גם פיזי וגם נפשי.
אני ממש מחפשת את האתגר.
שמעתי המון על הרבה דברים, אבל אני עדיין לא סגורה על מה שאני רוצה.
רציתי לשאול אתכם אם יש לכם ייעוץ?
אם יש לכם יחידה שהכי נראת לכם שתתאים לי?
אני ממש בבעיה, אפילו חשבתי 9 פעמים אם לפתוח את האשכול הזה.
אבל פה יש אנשים לעניין אז הסתכנתי.

מוד"ש- ת"ש טוב, מעניין- לא בשבילי בגלל המסתוריות ובגלל שזה הרבה תצפיתנות.
אב"כ-לא.
חילוץ והצלה- לא מעניין אותי-ביררתי בדקתי-פסלתי.
מג"ב-אני מחפשת משהו שהוא יותר צה"לי מאשר אזרחי.
לוחמה אלקטרונית-יש לי ידיד-agent amos שמשכנע אותי ללכת לזה אבל את האמת שזה לא הכי מעניין אותי....רק בגלל שזה פחות פיזי ממה שאני רוצה....
נ"מ- לפי מה ששמעתי מנציגות בנות נ"מ בגיבוש זה מעניין מאנשים אחרים- לא עושים שם כלום!!!
תותחנים- מעניין- מגוון בגלל שיש את המשגר(אם אהיה בMLRS ולא בנורית) וגם כל 4 חודשים עוברים גזרה- שזה חלק ענקי מהגיוון- ועוד משהו- שונאים שם בנות- וזה אתגר כי צריך כל חודש להוכיח את עצמי מחדש שם. וזה אתגר שאני מחפשת. אבל הסיכון- להיות במכ"מים(נורית) ולא בMLRS.

קרק"ל-אמרו לי שאם כבר שטח ופיזי אז טירונות חי"ר-קרקל. אבל מעבר לטירונות שום דבר מעניין אין שם- לשמור על גבול שלום ולקפיד שלא יועברו דברים לישראל.

יש למישהו עצות?זה באמת חשוב- השירות שלי 3 שנים- אני רוצה לצאת לפיקוד אחר כך.
ואני באמת רוצה לממש את עצמי שם כמה שאני רק יכולה.

תודה תודה תודה!
ים.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-01-2008, 21:38
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ~ים~ כחול עמוק שמתחילה ב "זקוקה נואשות לעזרה בדירוג יחידות לחימה."

אם את רוצה אתגר, הייתי הולך על מוד"ש. אני יודע שהתצפיתנות נראה לך משעמם וסיזיפי, אבל זה אחד התפקידים שהכי פותחים את הראש. יש את פלוגת הבנות בגבול מצרים והן עושות עבודה מעניינת למדי.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 22-01-2008, 00:09
צלמית המשתמש של ~ים~ כחול עמוק
  משתמשת נקבה ~ים~ כחול עמוק ~ים~ כחול עמוק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.05.07
שלח הודעה דרך ICQ אל ~ים~ כחול עמוק
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי MaKel שמתחילה ב "תשמעי מותק אני לא יודע באיזה..."

תשמע אתה מותק,
צר לי לאכזב אותך שיש בנות שמגיעות הרבה יותר רחוק מבנים.
אני יודעת ושומעת ומדברת עם המון בנות שלוחמות בכל יחידה,
יש בנות שעושות יותר ויש בנות שעושות פחות.
היותר כאן זה בתותחנים.
ואני לא מדברת על הג'ובניקיות בתותחנים אלא על הקרביות שעושות הכל כמו בנים-
חבל לי לקבל הודעה כזאת וחבל לי שאתה חושב שבנות צריכות למכור את עצמן ואת גופן כדי להגיע רחוק- ועל הטעויות האלו שבנות בתותחנים לפני עשו אני אצטרך לשלם ולהוכיח את עצמי כמישהי ששוה משהו.
ולא אשכב עם אף אחד כדי להראות כמה אני שווה!
(אז סאק מיי אס ביאץ'!)

ואם למישהו יש עצות עדיין אני אשמח לשמוע.

ישן 22-01-2008, 06:29
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי MaKel שמתחילה ב "[b][i]תשמעי אני חובל כבר שנה..."

אתה פשוט מדבר שטויות, אין דרך אחרת לומר את זה. הסיכוי של לוחמת באב"כ להתקל במחבל עולה על הסיכוי שלך לראות אויב אי פעם. לפי ההגדרה שלך, אתה ג'ובניק?

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 22-01-2008, 12:08
  TNTal6 TNTal6 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.11.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ~ים~ כחול עמוק שמתחילה ב "זקוקה נואשות לעזרה בדירוג יחידות לחימה."

אני חושב שמההתחלה כבר החלטת לאן את הולכת.
פעם אדם חכם אחד אמר (אני)- "בן אדם מחליט בשניות. בכל שאר הזמן הוא רק מנסה להשלים עם ההחלטה שלו" (אגב אני לא מסכים עם זה תמיד, אבל ברוב הפעמים זה דיי נכון).
אם תשאלי עשרה אנשים, תקבלי עשר דעות. תנסי לברר כמה שיותר פרטים על התותחנים במקום לבדוק לאיזה יחידה הכי כדאי לך ללכת.

ועכשיו כדי לעזור לך להשלים עם ההחלטה שלך- דוד שלי היה קצין בתותחנים והוא אמר לי שהבנות שם שפיציות (כן כן) והן עושות עבודה חשובה וטובה. גם אם בנורית וגם אם בדבר השני הזה... בהצלחה!

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:33

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר