לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-01-2008, 04:48
צלמית המשתמש של NMW
  NMW NMW אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.09.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי moshoi שמתחילה ב "סקר: האם אתם חושבים במהלך הקרב?"

לדעתי לחשוב בקרב זאת הטעות הכי גדולה שקיימת !
קוראים כל כך הרבה דברים בקרב שאם תתחיל לנסות לנתח אותם זה יראה ממש גרוע ..
תנסה לשחרר את הראש זאת אומרת !
לא לחשוב על כלום על תחשוב על העינין של...
אוקי עכשייו הוא הולך לתת לי מכה אם יד ימין ואני צריך לעשות ככה וככה שים לב שאם תעשה את זה והוא יתקוף במקרא אם יד שמאל בטעות לא תהיה לך תגובה טובה בכלל !
אם תנסה לרוקן את המחשבות מהכל ופשוט לנסות לא לחשוב על לא לחשוב !
ואז התנועה הראשונה שהאדם יעשה אתה ישר תשים לב לזה ותגיב בצורה אינסטינקטיבית !
דרך אגב אם תצליח את זה טוב אתה תרגיש דיי שונה המכה הזאתי שאתה תיתן תהיה כמה שיותר הגיונית לגוף והרבה יותר חזקה מזאת שאתה בדרך כלל מכיר (=
אבל טוב נו עכשייו אני כבר נכנס לאיסאי חח ..
בהצלחה ספר לי איך זה היה נראה לך ...

חזרה לפורום
ישן 12-02-2008, 02:35
צלמית המשתמש של ILFighter
  ILFighter ILFighter אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.08.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי moshoi שמתחילה ב "סקר: האם אתם חושבים במהלך הקרב?"

ראיתי שהדיון הוקפץ וזה נושא שחשבתי לפתוח עליו דיון אז חשבתי פשוט לנצל את הדיון הזה, מצטער אם זו נחשבת הקפצה.
בכל מקרה, אני חגורה כחולה בקרב מגע, המקרה הזה קרה לפני כמה חודשים, לפני המבחן לכחול עכשיו שאני חושב על זה.
דיברתי על המקרה הזה עם המאמן שלי והגענו למסקנה שזה היה די נורמאלי, אבל בכל מקרה, המקרה הוא מקרה שיכול לקרות לכל אחד ככה שזה נושא שנראה לי חשוב להעלות.
יצאתי עם חברים לפאב, בשלב כלשהו אני ועוד 2 מהחברים שלי יצאנו מהפאב לא זוכר בדיוק מאיזו סיבה, גם לא בטוח שהייתה, עמדנו בחוץ ופתאום הופיעו להם כמה ערסים קטנים (אני מוכן להשבע שהם לא היו מעל גיל 17), הם חיפשו ריב וזה היה נראה כאילו הם מצאו אותו עם חבר שלי.. קצת דחיפות, הרבה צעקות, ואני באמצע מנסה לדבר בהגיון, עכשיו, אומנם בסופו של דבר הצלחנו להרגיע את כולם בלי שזה יגרר למכות. אבל, וזה אבל די גדול, במהלך המצב הזה הרגשתי שאני לא יודע אם אוכל להגיב כמו שצריך אם אני אצטרך, הרגשתי די משותק מבחינת תגובה פיזית, עכשיו, מה שהמאמן שלי אומר, זה שזה נורמאלי לגמרי, ובדרך כלל אתה יוצא מזה ברגע שאתה מקבל איזה אגרוף לפנים או משהו, אתה צריך את המכה הראשונה שתוציא אותך מהשוק... שיש בזה הגיון, אבל רציתי לדעת אם זו בעיה מוכרת, והאם זה נכון, ואם לא, מה אפשר לעשות עם זה. סליחה על החפירה ותודה רבה!

נערך לאחרונה ע"י ILFighter בתאריך 12-02-2008 בשעה 02:37.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:32

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר