לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-01-2008, 00:10
  YoramC YoramC אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.04
קבלת פקס דרך המחשב
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי KAV שמתחילה ב "קבלת פקס דרך המחשב"

אתה צריך שיהיה במחשב שלך מודם/פקס אנלוגי, אם אין - תוכל לקנות אחד המחיר בסביבות 50-80 ש"ח.
למודם/פקס אתה מחבר את קו הטלפון. (יש בדרך כלל כניסת LINE IN לקו הטלפון, ויציאת LINE OUT המאפשרת חיבור לטלפון)
ישנן תוכנות פקס רבות, מקצועיות וחנמיות. קל לחפש במאגרי תוכנה. הכי קל להשתמש בתכונת הפקס של הווידוז עצמו, אם כי האיכות של שליחה וקבלה אינה גבוהה במיוחד.
אם התכונה אינה מותקנת - (תוכל לראות ע"י כניסה לSTART ול- PRINTER AND FAXES) הצטייד בדיסק התקנה של הווינדוז, תיכנס לקונטרול פנל, ל-AD/REMOVE PROGRAMS , בצד תיראה פריט AD/REMOVE WINDOWS COMPONENT תלחץ עליו ותפעל לפי ההוראת ותכניס את הפרמטרים המתאימים. באופצית הדפסה של התוכניות המדפיסות תתוסף "מדפסת" פקס - ושליחת הפקס תעשה ע"י "הדפסת" המסמך ל"מדפסת" פקס
קבלת פקסים תהיה אוטומטית כשהטלפון יצלצל מס' פעמים כי שהגדרת.
זהו - עכשיו המחשב שלך יהיה גם מכונת פקס.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-01-2008, 02:21
  KAV KAV אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.06.05
האם יש דרך שאוכל לבחון לבד בחומרה של המחשב
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי YoramC שמתחילה ב "קבלת פקס דרך המחשב"

אם יש לי מודם אנאלוגי? זה לא דבר שמותקן היום באופן טבעי? ברור לי שבעבר כשרכשתי מחשב גם נייח וגם נייד היה בו באופן אוטומטי פקס...מחשב זה הורכב עבורי לפי הזמנה, והוא חזק מאד..עם חלקים א' א'...אך לא זכור לי שסיכמתי לבי מודם...וכנראה בהרכבה לבד יש לציין מראש...אם כן לא בטוח שיש...ברצוני לברר זאת בעצמי בטרם אתקשר לטכנאי שקשה לתופס אותו גם בגלל שעות עבודה משונות שכשרוב אנשי העולם ישנים אז הוא זמין ולהיפך...אם מישהו יכול לכוון אותי כיצד ניתן לראות בחומרה של המחשב מה מותקן עליו....
תודה מראש!
ותודה לYORAMC על התשובה המהירה והיעילה...ישר כח!

ולגבי המודם..היכן ניתן לרכוש את המודם האנאלוגי? והאם יש דרך לחבר אותו למחשב מבחוץ או שרק מבפנים...רוכשים אותו והאם יש דרך לחבר אותו למחשב מבחוץ או שיש צורך להכניסו לתוך הכונן בפנים, ואז אזדקק כבר לטכנאי, שהייתי מעדיפה לחסוך גם מבחינת זמן כרגע...
זכור לי שבעבר קיבלתי פקסים דרך איזה תוכנת פקסים של QTEXT דווקא היתה בסדר....אחד המליץ לי עליה..ונתן לי אותה....(למרות שהיתה משהו די ישן ואפילו ישן מאד).
אך לגבי תוכנה אשמח לקבל המלצות וכך לחפש ברשת.

נערך לאחרונה ע"י KAV בתאריך 23-01-2008 בשעה 02:26.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:03

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר